USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чому у луцьких поліклініках великі черги до вузькопрофільних лікарів

19 Вересня 2014 17:18
У луцьких поліклініках - нестача кадрів. Особливо гостро стоїть питання щодо вузькопрофільних спеціалістів. Аби втрапити на прийом до таких лікарів, необхідно записуватись за тиждень до бажаної дати візиту.

Про це під час засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства учора, 18 вересня, повідомила головний лікар луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська.

Якщо батьки особливо зайняті, а консультація медика вкрай необхідна, вони можуть прийти на прийом до вузькопрофільного спеціаліста кожну останню суботу місяця.

«Хочете знати, чому у поліклініках такі черги? Тому що з потрібних шести окулістів у поліклініці № 1 працює лише три. Три невролога розрахувались із роботи, маємо ще одного позаштатного. А тим часом окуліст не може повноцінно оглянути 70 дітей на день», - каже медик.

До слова, найчастіше маленькі лучаним страждають від хвороб кістково-м’язевої системи, на другому місці – захворювання ока, на третьому – ендокринної залози та травної системи.

Раніше Інформаційне агенство Волиснькі Новини повідомляло, що у Луцьку створять стоматологічне відділення для дітей на базі Луцької міської дитячої поліклініки №1, що по проспекту Волі. Після завершення у закладі монтажних та ремонтних робіт спеціалісти працюватимуть навіть в неділю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
889 Показати IP 19 Вересня 2014 17:25
бо в них часто 5-ти хвилинки
? до 889 Показати IP 19 Вересня 2014 23:58
Запитайте у міському відділі охорони здоровя і зокрема у начальникаю
ЯКС до ? Показати IP 20 Вересня 2014 00:03
ЧОМУ У ЛУЦЬКИХ ПОЛІКЛІНІКАХ ВЕЛИКІ ЧЕРГИ ДО ВУЗЬКОПРОФІЛЬНИХ ЛІКАРІВ? Відповідь:люди почали вузькопрофільно хворіти.
103 Показати IP 19 Вересня 2014 17:30
Безоплатна медицина - лікуйтесь по інтернету. Гідну оплату праці лікаря.
Ок Показати IP 19 Вересня 2014 18:38
Скоро не тільки окуліста, терапевта не буде в поліклініках. А нащо воно потрібно за 2000 грн.Зато будуть знахарі і екстрасенси, вони клятви Гіпократа не давали, значить і хабарі не беруть.
103 Показати IP 19 Вересня 2014 18:48
А чому молодим (випускникам) кажуть, що не має місць в лікарнях? Чи не тому часом, що треба декілька тисяч доларів за влаштування на роботу платити? ЛЮСТРАЦІЮ всім ГОЛОВНИМ лікарям, всім начальникам ОБЛЗДОРОВІДДІЛУ! У СМІТНИК !!!
Ок до 103 Показати IP 19 Вересня 2014 19:01
Бо в селах місць дохрена і є таке поняття як розподіл. А спеца візьмуть і без бабла з руками і ногами.
Анонім до Ок Показати IP 19 Вересня 2014 19:05
Назвіть лікарню - завтра піду питати чи є місце.
Misteria до Анонім Показати IP 19 Вересня 2014 20:12
Охоче! Мова йшла про дитячу поліклініку № 1, що на пр. Волі
лучанка Показати IP 19 Вересня 2014 20:11
Це дійсно наша реальність. На минулому тижні нам потрібно було отримати конкультацію у дитячого уролога, спочатку передзвонила у дитячу поліклініку на Волі, сказали у нас немає звертайтесь на Чорновола. передзвонивши туди, почула відповідь, що лікар на курсах і буде через місяць.ЦЕ ЯК???? на весь Луцьк у поліклініці один дитячий уролог?????????????????
Misteria до лучанка Показати IP 19 Вересня 2014 20:14
У нас подібна штука з невропатологом. Дитина простудила плече. Пішли до лікаря. Нам назначили курс фізпроцедур. Минув тиждень, й дитина відвідала необхідних 6 занять. Ми до лікаря - глять!!! А лікаря нема! І куди далі йти?!
Ок Показати IP 19 Вересня 2014 20:30
От і я про те ж саме. Сам лікар і дружина лікар і всі куми і друзі лікарі, але я не розумію де лікуються пересічні люди, знаючи систему з середини. Раджу знайомим в поліклініку ходити тільки за лікарняним. Вам всім, хто поливав лікарів брудом, скоро і " хабаря" не буде кому дати.
лучанка до Ок до Ок Показати IP 19 Вересня 2014 20:40
перепрошую, але хто поливає брудом? я не сказала що лікар поганий, бо я його не бачила. Але на ціле місто один лікар в поліклініці, ну це абсурд!!!!!
Ок Показати IP 19 Вересня 2014 20:45
Погоджуюсь, що абсурд. Але 2000 грн. в місяць ліеарю з втщ категорією абсурд не менший.
Ок Показати IP 19 Вересня 2014 20:53
Щоб ви розуміли в Україні на 2013 р більше 60000 вільних ставок лікарських.
лучанка до Ок Показати IP 19 Вересня 2014 21:03
та я повністю згідна з вами. І всі звичайно хочуть хороших лікарів, але дійсно така зарплата, це є принизливо. В тому і вся біда. Бо якби праця лікарів оцінювалась достойно, то можливо і не було б таких проблем
оля до лучанка Показати IP 19 Вересня 2014 22:22
а у вас більша зарплата? то не йдіть в поліклініку........ а для мене така зарплата як у них не принизлива... вони мають масу приходу від таких як ви. Але вивчені за гроші медики хочуть тільки грошей , а не лікувати простих людей.
Анонім до оля Показати IP 19 Вересня 2014 23:16
Оля, проблема в тому, що не тільки у лікарів, а й представників багатьох інших професій в Україні свідомо і невиправдано занижені зарплати.
Скачи до оля Показати IP 20 Вересня 2014 10:20
То хворiй далi. Такi простi як ти- на майдан! Там i лiкують!
777 Показати IP 20 Вересня 2014 00:54
Все вам мало, а воювати за який ///??!