USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Керівника лікувального закладу у Луцьку затримали на отриманні неправомірної вигоди

26 Січня 2016 14:51
Керівника лікувального закладу викрили на одержанні неправомірної вигоди. Про це інформують у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура Волинської області спільно з працівниками управління СБУ та слідчого управління головного управління Національної поліції у Волинській області сьогодні викрила у вимаганні неправомірної вигоди у вигляді матеріальних цінностей на загальну суму 500 доларів США керівника одного з лікувальних закладів обласного центру.

З власних джерел Інформаційного агентства Волинські Новини стало відомо, що йдеться про затримання Юрія Валецького - керівника Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання.

Посадовець вимагав таку "подяку" від громадянки за сприяння у працевлаштуванні в закладі. Триває досудове розслідування.

Медику загрожує покарання за вчинення тяжкого злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати відповідні посади та займатися діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацію.
Фото: СБУ України



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 228
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 14:57
Це ,мабудь,з прибиральниці така "подяка".
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 16:14
Подивіться на фото. Обличчя ретушовані. У білому халаті будимо думати Валецький. Але питання:Чому скриті обличчя? Відповідь Людина в білому дивиться поглядом вперше бачащим ці купюри. Про це говорить і нахил тіла,який запитуе: Ащож то там таке. Теж саме виражено на обличчі доктора. І цей вираз не штучний. І щоб люди не бачили його наклали ретуш. Бо вираз відверто говорить про підставу.
ua до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 12:12
Не смішіть , це новина ,що улікарнях беруть хабарі? Кожна посада коштує грошей ,а лікуання пацієнта обов"язково за вдячність у грошах, Вони вивчились у вузах за кошт платників податків ,працюють у державних установах,використавують державні лабораторіі,устаткування , опалення,освітлення і таке інше ні копійки туди не вклавши,не сплачують податки , беруть хабарі ,а ім за це щей зарплату платять і знову ж за кошт платників податку,
Анонім до ua Показати IP 28 Січня 2016 20:36
Ви про шо?
Ok до ua Показати IP 12 Лютого 2016 19:46
А ще вони набувають досвід на помилках, лікуючи таких ніщебродів як ти.
до всіх Розумних, Че до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 16:33
Пишу до всіх Розумних, Чесних і Справедливих!!!!!! Вдіньте білий халат, візміть фонендоскоп з тонометром і ВПЕРЕД на нічне чергування наповнювати мішок грошима :-)))) Каву не беріть- часу пити не буде...... БАБЛО будете загрібати......
ГАНЬБА до Анонім Показати IP 3 Лютого 2016 22:39
ПОЛОВИНУ ПОСТІВ ПИСАЛА ЖІНКА "ТАК СКАЗАТЬ" ЛІКАРЯ вАЛЕЦЬКОГО----колишнього лікаря
хатія налякала шпигу Показати IP 26 Січня 2016 15:18
то і зашевелились...бо пуза повідїдали на вікатах та кришуваннні що злочиність виросла в 2,3 рази...а то що каже статистика це все папери..
місцевий до хатія налякала шпигу Показати IP 26 Січня 2016 19:05
Ніхто тут не "шевелився", люди приходять і кажуть що і до чого, а поліція тільки після цього починає діяти. Звідки вони можуть знати про хабар - хтось розказав!!!
Дипломований поліщук до місцевий Показати IP 26 Січня 2016 23:22
Яке !@#$%^ "шевелитися"? - Українською буде "ворушитися"! !@#$%^ вже луцькі полішуки своїм суржиком !@#$%^!
ната Показати IP 26 Січня 2016 15:19
Хто це?
петрович Показати IP 26 Січня 2016 15:28
оце так поворот)))
Анонім до петрович Показати IP 26 Січня 2016 15:59
НАРЕШТІ
Іріан до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 08:27
Що нарешті,хочеться вас запитати???Нарешті знову видно тупість поліції...котрі там у засідці сиділи і чекали моменту зайти і "взяти"-кого треба прибирати з постів-не прибирають.а до хорошого лікаря ,професіонала то швидко прибігли...що за люди-суки..Зловтішатися люблять!!!
Знаєте,що? до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 12:11
Я думаю люди не с*ки.Просто все всім набридло. Якщо професіонал - можна і взятки?
Дмитро до Іріан до Іріан Показати IP 28 Січня 2016 14:02
Я з Вами погоджуюсь! Професіонала з"їли, а тепер поставлять того, хто більше буде думати про наповнення бюджету або чиїхось кишень, а хворі будуть лікуватися народними методами. Кажуть, собачий жир помагає. То й добре, бо собак таки розвелося - дуже злих, підступних і скандальних!
Аня Показати IP 26 Січня 2016 15:43
А це твориться поголовно.А хто не кажуть, а чого? Ну якийсь керовник лікарні,напевно. А, що у нас можна в школу влаштуватися випускнику з Луцька.Ні. Стоять на черзі в управлінні освіти по 10 років. А вот полішуки влаштовуються миттєво після закінчення вузу. Там корупція зашкалює
123 Показати IP 26 Січня 2016 16:12
Романюка креатура!
медик Показати IP 26 Січня 2016 16:14
Напишіть накінець вже правду, люди повинні знати героя України , який за таку" мізерну" плату вирішив працевлаштувати санітарку на роботу ,тому що за посаду медсестри чи лікаря потрібно надати подяку в десятки разів більшу.
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 16:37
так цеж валецький з тубіка по шапці видно злодюга ще завгоспа та завсклада візмуть
Знаючий до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 16:44
Це точно він))
sasha до Знаючий Показати IP 26 Січня 2016 16:56
Так....
Іріан до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 08:37
Люди,ви що подуріли зовсім...Я знаю його особисто..Це-лікар і лікар нормальний.І як людина нормальний!!По шапці видно..Ві,краще,на свою шапку подивіться!
Лікар без кордонів Показати IP 26 Січня 2016 16:38
Яка ж сволота ! Зробив державну установу своєю вотчиною.
без кордонів до Лікар без кордонів Показати IP 27 Січня 2016 13:48
ти не лікар без кордонів,ти **о без мозгів.
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 26 Січня 2016 17:14
а слабо "пошерстить" в городской администрации??? по начальникам "пройтись катком правосудия"
Вася Показати IP 26 Січня 2016 17:25
Хтось гарно підставив. На його місце мітить. Але лікар він чудовий!!!
Лучанин до Вася Показати IP 26 Січня 2016 17:53
Хабарник чудовий ! Цим повинно бути все сказано...
Презумпція до Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 21:52
А що є рішення суду, що він хабарник?
Марія до Презумпція Показати IP 28 Січня 2016 14:15
Точно! Або хоч би докази як докази, а то все якось так по-таємничому - хто давав, за що конкретно, і як там стражів закону так оперативно наднесло, і чому фото ретушоване? Один Сівак на видноті!
Іріан до Лучанин Показати IP 27 Січня 2016 08:47
Ви такий недалекий,чи ви тільки прикидаєтесь?Його підставили,невже не зрозуміло...Ви краще ідіть і робіть теж якісь корисні справи.Бо вашим "корисним" справам не потягатися з користю,що була від Валецького-грамотного спеціаліста..Він цій соціальній хворобі,туберкульозу життя прсвятив і лікує тих алкашів-асоціальних елементів..Ото вже з них хабарів візьмеш багато...здача,що лишилася від покупки пляшки!!Ви про що!!!Користь від Валецького була..І з пацієнтів грошей він не вимагав..А так лікував...І мав справу з ризиком щодня!!Тому закрийте зловтішливі роти...Бо гидко це слухати!
Анонім до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 10:13
з хворих брала мама а він всі посади продавав разом з главбухом та кадрами
Наталка до Вася Показати IP 26 Січня 2016 19:39
Як не соромно,це чудовий і грамотний лікар,а що це підстава то ясно всім,хто знає цю людину.Те саме було і в пологовому.Хтось дуже позаздрив і мітить на тепленьке місце.
ЮЗІК до Вася Показати IP 26 Січня 2016 22:20
Як зазначив керівник Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання Юрій Валецький, об’єднання потребує придбання транспортних засобів для кожної з лікувальних установ. Для цього потрібно 3,791 мільйона гривень. Також йшлося про капітальні ремонти – оскільки приміщення лікувального корпусу у Луцьку побудоване у 1937 році, необхідно завершити заміну вікон та вхідних дверей на металопластикові, адже відбуваються втрати теплової енергії через незавершеність робіт (потрібно 629 тисяч гривень). Заміни потребує система опалення Луківської туберкульозної лікарні - трубам багато десятків років, тому тепле водопостачання тепер не доходить до батарей. Просять 70 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації. Також йшлося про заміну паркану навколо лікувального корпусу у Луцьку. Оскільки паркан часто валиться та становить загрозу для здоров’я та життя людей, які проходять поруч, для заміни 485 погонних метрів паркану потрібно приблизно 900 тисяч гривень. Розроблений проект на переобладнання котельні на альтернативне паливо, вартість робіт на момент його розробки у 2014 році становила 2,5 мільйона гривень. Витрати на харчування пацієнтів пропонують збільшити до 47 гривень на день, що потребуватиме коштів у розмірі 5,83 мільйона гривень. Для оплати праці працівників просять додати 350 тисяч гривень, для закупівлі пального для автомобілів – 197,9 тисячі гривень. Нагальним питанням є облаштування ліфтів у закладі вартістю понад 3 мільйони гривень. Загалом на потреби протитуберкульозної галузі потрібно понад 19 мільйонів гривень. Питання щодо облаштування ліфтів планують включити у проект бюджету області на 2016 рік. І СКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА І ВОНО ЙОМУ ТРЕБА. ТІ 500 ДОЛАРІВ....... ЦЕ ПРОСТО ПІДСТАВА ...100 ПУДОВО ..
Анонім до ЮЗІК Показати IP 26 Січня 2016 22:54
1юзік а ти знаеш скількі він вкравби з тих мільйонів не встиг приступити а вже крав так злодюзі ітреба може мама опустит ься на землю і піде на пенсію в73 роки а то хабарі теж бере а як дядя в машину торби від хворих кожний день носить ось так юзік ми все знаемо про тубік
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 08:55
Ви озлоблена і нещасна людина!!!!Так і вам треба-з вашою тупістю тільки анонімом і бути,бо ж як скажете своє ім"я то прославите невимовну тупість!!!!Ви співрозмовник ніякий...А Юзік написав кожне слово правди!!
Анонім до ЮЗІК Показати IP 27 Січня 2016 10:18
звідки такі дані
А Показати IP 26 Січня 2016 17:32
в нас в Луцьку, що прибиральницею не можна влаштуватись без такої взятки? Що за брЄд?
Дивно до А Показати IP 26 Січня 2016 18:04
На фотографії гроші в папці з документами. Не факт, що він навіть торкався цих грошей.
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 17:36
Жах!а Оліці не перепаде хабар!
111 Показати IP 26 Січня 2016 17:41
Дуже шкода. Валецький хороший та грамотний лікар. Система прогнила наскрізь і давно.
Лучанин до 111 Показати IP 26 Січня 2016 18:00
Хабарнику-злочинцю неповинно бути виправдання ! Мало платять іди регіструй - відкривай свій кабінет та " коси" бабло .А тепер повинен відповісти по максимуму,щоб не було повадно іншим в "народній,безкоштовній медицині"
Волинянка до Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 19:14
А ви підіть попрацюйте в тубдиспансері за 1000-1500гр/міс.з тим континентом хворих,то точно що не повадно буде судити інших, ви хоть іноді мозок використовували,чи заказухи не бачили ніколи?
Читач до Волинянка Показати IP 26 Січня 2016 21:20
Не влаштовує робота, робіть акції протесту, в кінці - кінців звільняйтесь , шукайте іншу, але хабарнику не місце на державній роботі . Цьому не повинно бути виправдання...
До читач до Читач Показати IP 26 Січня 2016 23:37
Дай Бог,щоб ваші діти були такими чесними як ви ото пишете,а інакше бумеранг заставить вас носити передачі. Як кажуть:,, від суми і тюрми не зарікайся ''''.При великому бажанні вас також можна було виставити ким завгодно і повірте, свідки знайдуться завжди. Проте, мабуть, ви нікому не цікаві,з тих людей, які живуть і клянуть усіх,хто чогось більшого досягнув
Медик до Читач Показати IP 28 Січня 2016 14:38
Уявіть, ви хворий,приходите в лікарню, а там акція протесту і вам кажуть прийти потім, після акції(страйку). Перший же ш будете кричати про обнаглівших медиків, на акції іншого типу в нашій країні ніхто уваги не звертає В інших країнах це розуміють тому там в лікарів високі зарплати(навіть в росїі чи в Білорусі) Звільнитися не питання! Але, що ви будете робити, якщо більшість лікарів звільняться. І саме головне- в Україні більше 400 лише чиновників з зарплатнею більшою ніж у лікаря, більшість з них крадуть,причому наші гроші, але самі сильні хабарники-лікарі
Іріан до Волинянка Показати IP 27 Січня 2016 08:58
Це точно...Він присвятив цій хворобі всю свою лікарську практику...Як вам не соромно.Краще б хоч день там попрацювали.серед того мікобактеріального жаху...то ті 500 у.є.вам показалися б дріб"язком!
знаюча до Волинянка Показати IP 28 Січня 2016 15:52
у кого така зарплата-хабарів не отримують ,повірте мені.Звичайно все сплановано..Але це не означає ,що це перший раз було.
Олена до Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 19:18
Ви хоч уявляєте, скільки коштує відкрити власний кабінет? І взагалі, звідки така ненависть до лікарів? А безкоштовну медицину давно потрібно скасувати, бо за 1500 грн офіційної зарплати будь -яка людина ( не маючи додаткових легальних джерел доходів або ж заможної родини ) буде виживати як може.
Читач до Олена Показати IP 26 Січня 2016 21:27
В людей ненависть не до лікарів, а до хабарників на державній роботі . Безкоштовна медицина в нас тільки на папері, про це знають всі ,але одне - но гроші від хворих осідають в кишенях хабарників. На розвиток медицини від цієї плати дістаються "рожки та ножки" !!!
Олена до Читач Показати IP 26 Січня 2016 21:58
Тому й потрібно медицину зробити платною, щоб і медики офіційно отримували ГІДНУ зарплатню, і забезпечення лікарень було належним. І не знаючи системи, важко з боку судити, куди йдуть гроші. Медицина дуже коштовні галузь. А пацієнти платять насправді дуууже малу частку реальної вартості. Ви знаєте, скільки коштують діагностичні процедури, аналізи крові і просто консультації спеціалістів за кордоном? В нас на медицину виділяється мізер і більшість матеріального забезпечення лікарень - не є дотацією держави.
Допитливий до Олена Показати IP 27 Січня 2016 11:04
Куди йдуть ті гроші що платять люди відомо всім шановна крім вас ,- в кишені відповідних медичних працівників . Подивіться як вони живуть на зарплату,на яких авто іздять, де відпочивають ...???
знаюча до Олена Показати IP 28 Січня 2016 15:58
шановна Олена, ясно Що ви людина не згазети знаюча стан медицини на сьогоднішній день,медицина потребує реформ!Але погодьтесь-гроші ,які хотів отримати посадовець за влаштування на роботу мали бути спрямовані не на ремонт робочих кабінетів,і не на діагностичні процедури ))))
Просто лучанин до Лучанин Показати IP 27 Січня 2016 16:48
Іди свічку собі постав фанат антикорупції за "святість". Коли людина чогось досягла,знає і вміє, а комусь бракує клепки чогось досягти, от і виникають такі ситуації. Тупістю український народ не перестає дивувавти. Стуканути на головного лікаря... Мда... Ідіоти. Коли функціонує певна "система" іде робота. От зара буде цікаво подивитись, в що воно перетвориться.
анна до Лучанин Показати IP 3 Березня 2016 23:20
він піде і відкриє свій кабінет він без куска хліба не лишиться - бо має голову але ті що туди попали нижні шари населення раптово з другого поверху перейдуть на третій до "смертників" бо крім нього вони не потрібні нікому
Степан Бандера Показати IP 26 Січня 2016 17:41
Не вірю, що сяде. Захворіє і дадуть умовно
Ксеня до Степан Бандера Показати IP 27 Січня 2016 11:13
Він вже в лікарні міській
Бухгалтер Тубдиспанс Показати IP 26 Січня 2016 17:46
Молодці хлопці! Тепер жодна "криша" йому не допоможе. Наступна напевно буде головний бухгалтер Гудкова О.П., яка "мутить" не менше і добудовує черговий "особняк"...
Анонім до Бухгалтер Тубдиспанс Показати IP 27 Січня 2016 08:42
так в неї всі куми помагають красти а з якими торбами перед новим роком як дід мороз їздила собі та валецькому премію робила доробились злодюги
Просто лучанин до Бухгалтер Тубдиспанс Показати IP 27 Січня 2016 16:52
Іди проспись націоналіст сра**й. В державі де розкрадено все з самого верху - звільняти і щось розкривати за 500$ аж смішно.
@@@@$$$ до Бухгалтер Тубдиспанс Показати IP 8 Лютого 2016 13:42
Ні.Чого вона???А Матвіюк О.В.????Не він це зі своїм "родичем"мєнтярою створив????Мені здається,що це.... тільки він.Бо це така криса,що страх.Він хоч раз в АТО був?!Всі були,а він ні!!!!
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 17:46
Та Валецький і Ващенюк разом пиво п'ють ,в більярд грають...Одного поля ягоди.Відомо де такі гроші беруть
Анон до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 18:17
до Вашого выдома лыкар Валецький вже років 10-15 ящо не більше взагалі алкоголю не вживає та і в більярд не грає)
Анонім до Анон Показати IP 26 Січня 2016 19:17
Бар "хатинка" .Там їх ніхто не бачить!
лучаночка до Анон Показати IP 26 Січня 2016 19:24
А хіба цим гнилим людиськам,щось докажеж,вони мабуть самі часто не чують які нісенітниці несуть,чи то від заздрощів, чи це просто хобі,, обгадити'' кого -небуть.Валецький гарний лікар і людина, видно комусь потрібно місце звільнити,от і справу завели щоб було простіше домовитись.
Да. до лучаночка Показати IP 27 Січня 2016 15:44
Валецький -це не тільки талановита людин,вона гениальна. Він знае як лікувати туберкульоз. Скількох він спаспризупинив розвиток хвороби. Я дякую йому. А те,що кажуть-це все фігня. Спасіння одніеї людину від туберкульозу коштуе безцінність.
Анон2 до Анон Показати IP 26 Січня 2016 19:27
підтверджую
Знайомий до Анон Показати IP 27 Січня 2016 15:08
Ну не 10-15, а років 5-7. А так, жалко мужика, дуже хороший лікар і людина порядна, ***
Анон до Знайомий Показати IP 1 Лютого 2016 16:24
Ні, все таки 10-15 якщо не більше. Знаю що кажу
Іріан до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 09:03
Ви що.в обазі що вони вас із собою не беруть?Коли більярд грають?)Чого ви такі злісні всі...Людина все своє життя вклала у ту лікарню,написала докторську,захистила,працювала,ризикуючи своїм власним здоров"ям,працюючи в тій інфекції щодня і тепер що-суд,конфіскація-НЕ МАЮТЬ ПРАВА!Нехай дізнаються який він лікар і дякую йому скажуть!!!І нафіга мені було б працевлаштовуватись прибиральницею,якби я могла заплатити 500 долларів за місце роботи,де треба підбирати з підлоги мікобактерії туберкульозу?У кого 500 долларів на таку роботу прибиральником не проситься!Прокиньтеся.врешті!!!Підставили Юрія Миколайовича!!!А хто зловтішається,то якісь нещасні,то все,що вони можуть!!!
Нелюд до Анонім Показати IP 28 Січня 2016 05:13
Чомусь виникає думка, що медики нелюди - повинні лише пити воду та їсти черствий хліб, не відпочивати, не користуватись транспортом, жити в картонній коробці та дихати рідше за інших. Вам далеко до такоії людини, як пан Юрій...у всіх позитивних аспектах
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 18:05
Дружба дружбою,в в тюрмі посидіти прийдеться
Ізя до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 02:04
коли вже коноплянюка з гастроентерології з 2ї лікарні на парашу переведуть, без хабаря і говорити не хоче. будинок у хворого віджало падло а потім замордувало людину вусмерть. пора відповідати!!!
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 18:06
Він так добивався цього місця-за все мав свої ставкі
Анонім до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 19:11
Помогли пиво?чи більярд?чи такі самі купюри?
Лівий Показати IP 26 Січня 2016 18:08
Подивіться коли закінчується зміна, в кожній лікарні, там працівники торбами носять рушнички, мила та ін. що купують хворі при поступанні. Піраміда.
До Лівого до Лівий Показати IP 26 Січня 2016 18:46
Лівий, а ти вкурсі яка ЗП у працівників закладів охорои здоровя? Наприклад в молодого лікаря на 1 ставку? Так ось, 1400 грн. А ти в курсі що він за ці 1400 грн ризикує життям оглядаючи ВІЛ-хворих, інфекційних хворих, ЗЕКів і тд. За рік виліковує більше сотні людей, частуну з яких витягує прямо з того світу. І це все після 6 років навчання в університеті та 2-3 років інтернатури. Так ось, гадаєте 1400 грн гідна зарплата за таку працю? за те що він, молодий лікар, рятує людські життя, ваші життя, кожного дня? Всі такі розумні поки хвороба вас не схопить, а вона схопить 100% нас всіх, і тоді ви зрозумієте, шо здоров*я це те, за що ив готові віддати все.
Анонім до До Лівого Показати IP 26 Січня 2016 19:42
Зарплата лікарів не сьогодні стала 1400гривень,а вона була низькою весь час, поступали в медінститут, знали куди підуть працювати, хотіли косити бабло -потрібно було йти в бізнес, а не в медицину і не значить, що бідний народ повинен платити цим хабарникам , тому що їх не цінує держава, а хто простим людям дає хабарі ?Людина лягає на операцію- анестезіологу заплати, лікарю заплати, кучу медикаментів купи( які потім здаються назад в аптеку)правильно пора вже наводити порядок з цими хабарниками!!!!!!
Наталя до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 22:07
Ви можливо здивуєтесь, але не всі йдуть в медицину "косити бабло". Багато хто прагне допомагати людям. Але як молодий лікар, я вам скажу , що ілюзії розсіюються вже на інтернатурі. З таким ставленням пацієнтів, постійними нападами ЗМІ та ганебною зарплатнею все частіше виникають думки покинути цю справу. І я особисто знаю немало молодих талановитих людей, які просто відмовились від своєї мрії працювати в медицині заради прозаїчних речей. А як інакше, якщо навіть памперси дитині немає за що купити? В Ви можете і далі ненавидіти медицину в цілому, але куди підете особисто Ви , Ваші діти, члени сім'ї , якщо всі здібні люди покинуть медицину?
Робітник заводу до Наталя Показати IP 27 Січня 2016 10:48
Це не дає вам права брати взятки . Якщо так будуть мислити всі - ми перетворимося в нелюдів.! Я мало заробляю тому можу ограбити сусіда ...??? ТАК ??? Проводьте акції протесту,та інші законні акції щодо підвищення платні, або чесно кидайте цю роботу і нехай думають мужновладці куди будуть звертатися люди . А ви своїми діями не запачкаєте своє чесне ім'я ...!!!
Просто лучанин до Робітник заводу Показати IP 27 Січня 2016 16:58
Формулюй правильно речення. Якщо ти пограбуєш сусіда - гнити тобі в тюрмі. Але коли тобі сусід сам принесе,зовсім інше діло.
Аналітик до Просто лучанин Показати IP 27 Січня 2016 18:18
Людина правильно формулює ,вимагати в немічної і хворої людини нічим не відрізняється від грабежу ...
Совість до Аналітик Показати IP 28 Січня 2016 04:54
Прийшов електрик, зробив лампу - 300 грн. Прийшов сантехнік, почистив унітаз - 400 грн. Прийшов лікар, пролікував - хабарник. А всіх трьох вчила держава за свій кошт. Полікувати, як і зробити будь-що, можна по-різному - погано, добре, відмінно. Відчуваєте, є якісна різниця. Лікар - не касир, суму не предявляє. Справа подяки суто ваша..., як із лампою чи унітазом - чека нема...
Волинянин до До Лівого Показати IP 26 Січня 2016 22:03
Не влаштовує платня, проводьте акції протесту та інші заходи відповідно до законів України . Але займатися поборами з хворих, яким живеться не легше від вас - це великий гріх і аморально . Це мародерство . !!! Ганьба !!!
Лікар до Волинянин Показати IP 28 Січня 2016 04:39
По-перше, мова йде не про хабар з хворого. По-друге, якщо медики підуть протестувати загинуть невинні люди, яким нікому буде надати допомогу. По-третє, багато з медиків мають додаткову, легальну роботу. P.S. Гіпократ: "Лікар повинен брати гроші, щоб знати ціну своїй праці; пацієнт повинен платити гроші, щоб знати ціну своєму здоров'ю"
Я до До Лівого Показати IP 27 Січня 2016 08:08
Ви виправдовуєте хабарника? Якщо мала зарплата, то можна брати хабарі? Я в шоці від Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ліпич Л.Г. до До Лівого Показати IP 27 Січня 2016 10:56
Не потрібно видавати з себе героїв, бо заплачу . Всі люди працюють і в певній мірі ризикують своїм життям за ту платню яку дає роботодавець. Але ніхто на вимагає, крім вас з хворої і немічної людини взятки . Це мародерство ...! Це ганьба і гріх ! Оглядайте пацієнтів в засобах захисту які купують вам люди і проблем не буде !
Іріан до Лівий Показати IP 27 Січня 2016 09:05
То ви хворий чи як?Бачили на власні очі?
Піраміда до Лівий Показати IP 28 Січня 2016 05:02
А потім годують своїх дітей отими рушниками, милом та ін. Пишіть в МОЗ нехай забезпечать ваших лікарів гігієнічними засобами. Чи ви хотіли, щоб вас оглядали брудними руками?
ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 26 Січня 2016 18:22
СБУ ТАК ТРИМАТИ , ДАЙТЕ СБУ ДОСТОЙНУ ЗАРПЛАТУ І БУДЕ ПОРЯДОК,ПРАЦІВНИКІВ СБУ ЯКІ В ЗМОВІ З ЗЛОЧИНЦЯМИ НА К*Л.
Олена до ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 26 Січня 2016 19:21
А лікарям достойно зарплату? Тоді й СБУ менше роботи буде!
Н.Л. до ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 26 Січня 2016 19:45
То чого ж не беруть тих,що на лєксусах,джипах і в з-х поверхових віллах,звідки це все на зарплату,пройдіться кругом любої лікувальнї установи міста і подивіться чиї машини стоять і якого класу"на зарплату?"А Знайшли того,що живе в 3х кімнатній квартирі,ото подвиг зробили.Перевірте довідки про доходи всіх лікаів міста,їх не так вже й багато,і стати,а тоді розказуйте,яка в нас справедливість.А це ПІДСТАВА,чистої води.
Анонім до Н.Л. Показати IP 27 Січня 2016 00:50
а скількі коштує машина валецького може за зарплату бідного лікаря купив хабарник всі це знають
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 16:05
Мені спало надумку слідуюче. Юрій Валецький знищував туберкульоз, який, як що не лікувати людину,швидко приводить її до смерті.І виникла у мене ассоцаація: на Валецькому проявився туберкульоз Луцької міської громади. А палочкам туберкульознимие ті, хто наїзжае на доктора.
ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 26 Січня 2016 18:25
ЛІКАР ЯКИЙ ВИМАГАЄ ГРОШІ, ЗЛОЧИНЕЦЬ ТРИЖДИ,ПАЦІЄНТ САМ ЗНАЄ ЯК ПОДЯКУВАТИ В МІРУ СВОЇХ МОЖЛИВОСТЕЙ.
Dante до ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 26 Січня 2016 20:29
Оце точно підстава , комусь місце треба , тож скоро побачимо кому . А лікар він чудовий , мені 3 роки лікували шлунок , а він поставив правильний діагноз , і вилікував за тиждень . да йому пам'ятники ставити треба .
Анонім до Dante Показати IP 26 Січня 2016 23:25
біля тата в гараджі позорник
лЮтратору до ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 26 Січня 2016 22:04
Ти бачив що він вимагав? На фото видно, що гроші в папці. А папку і до гадалки не ходи поклала на стіл ота давалка. Завтра прийде така до тебе і ти станеш хабарником.
баста до лЮтратору Показати IP 27 Січня 2016 11:27
Молодець правильно сказав в руки не брав значить недокажеш ,подстава чистои води.Юрий Миколайович для нас ви чисти Та чесни тримайтесь митить хтось на ваше мисце час покаже ХТО ЦЕ.
знаюча до лЮтратору Показати IP 28 Січня 2016 16:10
давалці пред тим було сказано скільки покласти))
Іріан до ЛЮТРАТОР АК 7,62 Показати IP 27 Січня 2016 09:06
То він що з пацієнтки гроші взяв???Що ви мелете!!!
аяяй Показати IP 26 Січня 2016 18:49
а в других областных медучреждениях берут не меньше, ничего не боятся.А этот все-равно отмажется
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 19:05
Що він в своєму приватному кабінеті робитиме?ким буде керувати?туберкульозними бацилами?Тут головні лікарі такі гроші беруть.
Анонім Показати IP 26 Січня 2016 19:19
Дійсно хлопці гарно працюють.Ще би в інші мед установи обласного значення заглянули.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 20:28
1ще завгоспа злодія візміть та злодійку його коханку чикалюк то може в тубіку буде порядок та незабудьте хлопцб їх бухгалтерію потрусити там валецький добре накрав
Юля Показати IP 26 Січня 2016 19:41
Нехай ще Гайдучика зловлять.
Юля Показати IP 26 Січня 2016 19:42
Нехай ще Гайдучика зловлять.
xxxl до Юля Показати IP 27 Січня 2016 10:41
зловлять,рано чи пізно.
Андрій Показати IP 26 Січня 2016 19:48
Юрка не правий 100%. Може то підстава? Але якщо вже взялися за 500 доларів, то це означає що люди, які брали 5 тисяч, 50 тисяч, 5 мільйонів і більше вже сидять? Це питання до СБУ, прокуратури.
Анонім до Андрій Показати IP 26 Січня 2016 21:02
хай сидить ск**ина
Юля Показати IP 26 Січня 2016 20:03
А Гайдучик бере більше
справедлива Показати IP 26 Січня 2016 20:30
перевірте головного бухгалтера Гудкову Ольгу. О це така мошейниця та так вправно оформляє мертві душі та своїм працівникам які по півроку не ходили на роботу бо їздили на заробітки а отримували заробітну плату. А працівники цього закладу навіть не здогадуються скільки і кому вона виплачує премій та надбавок. А покриває її з фінінспекції начальник відділу охорони здоровя пан Климчук. Скільки вже про неї пишуть, а вона і далі на своїй посаді.Де правда
Анонім до справедлива Показати IP 26 Січня 2016 20:56
ольга скільки діма чорний на роботі не був? ти це вже не преховаеш а гроші йому ти платила підеш за валецьким
марія Показати IP 26 Січня 2016 20:40
Заррплата в тубдиспансері у головного була близько 8 тис. грн. І все решта теж додавалося. Інші лікарі тут мають з доплатами непогано.
Анонім до марія Показати IP 27 Січня 2016 00:15
Перевірте їхні премії Це взагалі космічні сумми
укроп Показати IP 26 Січня 2016 21:12
Це система яка працює роками Всі про ЦЕ знають В жертву принесли одного щоб відбілити основних продавців посадами котрих влада готова увічнити Нехай СБУ розслідує скільки бюджетних коштів вкрадено при закупівлі медобладнання ліків та ремонтах з 2014р
Анонім до укроп Показати IP 26 Січня 2016 23:13
особливо перевірте тубік
Пенсіонер Показати IP 26 Січня 2016 21:17
коментар було видалено
Медик Показати IP 26 Січня 2016 22:39
Диму без вогню не буває. Це тільки початок, а далі будуть... Гайдучик, Ващенюк, Грицюк та подібні...
Анонім до Медик Показати IP 26 Січня 2016 23:09
так валецький за посаду заплатив 25 штук ось і відбивав він давно мріяв про цю посаду
Медик медику до Медик Показати IP 28 Січня 2016 04:22
Ви, як лікар, поїдьте на курси в будь-яку іншу область, подивіться лікарні, поспілкуйтесь, а тоді порівняйте з Волинню і замовкніть!Обливаєте все і всіх, а дехто ж добре працює...
Мирон--Нововолинськ Показати IP 26 Січня 2016 23:05
Не думайте, що ситуація в інших лікарняних закладах міста та області значно відрізняється? Працевлащтуватись за просто так неможливо, коли мова заходить за подяку, особливо в твердій валюті, керівник установи починає шукати варіанти. Мабуть інформація по тубдиспансеру звучала для правоохоронців дуже часто. Взагалі пора братись за всіх керівників медустанов. До прикладу, головний лікар Нововолинської лікарні, вже 30 років.
Мирону до Мирон--Нововолинськ Показати IP 27 Січня 2016 01:19
Це для олігофрена кожен день радість. Нові пригоди і нові відчуття. Для професіонала, чи то слюсаря, чи то бухгалтера, а тим більше педагога, а ще більше лікаря стаж професійної роботи є найголовнішим критерієм. Ти мирон, як ті миронівські курчата квокчеш безмозгло і все. ТИ МАЄШ ФАКТИ ЗЛОЧИНІВ цього головного лікаря з Нововолинська? МАЄШ? ЧОМУ ТОДІ ВІД ТЕБЕ НЕМАЄ ЗАЯВИ В ПОЛІЦІЮ? ЯКЩО НЕ МАЄШ, то весь твій апломб є маячнею.
Моня Показати IP 26 Січня 2016 23:30
Ситуація така по всій країні. Лікарям потрібно відмовитись від подібних практик. Інакше бариги, злочинці і хабарники з СБУ і прокуратури будуть губити їх життя, так як мають такі повноваження.
Моня Показати IP 26 Січня 2016 23:33
Та Ви пророк якийсь. Інформатором не працювали?
Моня Показати IP 26 Січня 2016 23:39
Ви такий розумний, напевно - академік. Якщо ж не академік - то куди Ви претесь? Лікар не буде вимагати. А дали в папці - лікар не знав. Доведе слідство невинність, впевнений.
Анонім до Моня Показати IP 27 Січня 2016 10:28
Не буде вимагати, не знав...- це самий короткий анекдот ! Злодій і хабарник повинен сидіти в тюрмі ...не дивлячись на те який він фахівець !
ну. до Моня Показати IP 27 Січня 2016 13:57
да! така велика папка, а грощей зовсім мало.Без грошей ніякої посади.А просто закрити справу можуть.
Стоп корупції в меди Показати IP 26 Січня 2016 23:58
Диму без вогню не буває, а тому хабарник має сидіти у тюрмі, щоб для інших це було уроком! Постраждалі, не бійтеся, та кожен напишіть суму яку ви клали на стіл цьому керівнику-негіднику в "чорному халаті" відповідно до тарифів, які він методично та з цинізмом вимальовував на аркуші паперу своїм кривим почерком! Пишіть, пишіть про все і про всіх! І тоді дійсно в медицині скоро буде край корупції!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 00:04
головні економісти це кращі друзі і подруги головних лікарів .Вони все разом роблять .Навіть на море їздять разом.Не далеко-в Крим .За гроші зекономлені на зарплатах працівників .Машини їм купують,шуби
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 01:04
1так і в тубіку напевно всі лікарні в області однакові ващенюка пора садити біля валецького
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 08:24
Біля-буде головний бухгалтер.Занато
Іріан Показати IP 27 Січня 2016 09:30
Прочитавши всі вищесказані думки ,хочу сказати,що у нас в Україні треба відкрити відділення "Протизлобної терапі"...Перш ніж писати тут різму муть,ви хоч у ситуацію вникніть,для початку(це тим,що зловтішалися з приводу цього інциденту)...Юрій Миколайович Валецьки-лікар з великої букви.,з великим терпінням і поблажливістю по пацієнтів.Людина,-фанат своєї справи!Не кожен лікар на його місці вибрав би таку посаду..Працювати в туб.диспансері.Ви вдумайтесь в це?Та мені ,якби платили мільйон-я би не пішла туди працювати....Бо ризик захворіти -дуже високий!!!Повірте,знаючи цю людину особисто,я не можу назвати його хабарником,НЕ МОЖУ,.Трапилося мені цим літом поїхати до Києва на консультацію-от де хабарники,шановні..От де ні совісті,ні співчуття!!І то не всі!!Але більшість!!Валецький лікував,хвилювався за своїх пацієнтів.Ви знаєте контингент,що лікується там??Скажіть,будь-ласка,чи вони схожі на таких,з яких можна щось вимагати...А він всю свою практику ,та що там-все своє свідоме життя присвятив цій справі!!!І йому можна лише подякувати...Чудова людина,людина з Великої Букви.Професіонал.Щирий і ненадуманий!Був на своєму місці!А цей випадок,то чистої води підстава...Бо жодна людина,повірте і не будьте як діти,жодна людина,котра може дозволити собі за місце роботи віддати суму у 500 доларів не буде шукати собі місце роботи ПРИБИРАЛЬНИЦЕЮ В ТУБДИСПАНСЕРІ!!Це нонсенс...Чи ви хочете сказати,що мрія тієї НЕЩАСНОЇ,котра так гарно зіграла свою роль і ткнула йому ту папку була ПІДБИРАТИ З ПІДЛОГИ І З КОЖНИМ КОВТКОМ ПОВІТРЯ ВДИХАТИ МІКОБАКТЕРІЇ ТУБЕРКУЛЬОЗУ,котрі там повсюди...Ми ж не тупі...Ми розуміємо,що хто має 500 у.є прибиральником у тубдиспансер не влаштовується!!!Натомість за такий от театр-вони отримають немаленьку сумму!!Це ж якою ДОЛБАНОЮ актрисою треба бути,щоб не реалізувати себе в театрі а працювати,ламаючи людські життя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Сором і поліції,і СБУ,,якщо повірять у цю несинітницю!!Ви зробіть для лікування цієї страшно\ хвороби хоч частину того,що зробив Валецький а тоді і судити його будете!!!!Я особисто,як журналістка,як людина буду робити все,щою ініціювати захист Валецького словом громадськості!!!!Юрію Миколайовичу-ДЯКУЮ за вашу нелегку працю.Сподіваюсь,ви скоро повернетесь на роботу і та долбана актриса буде мити підлогу у тібдиспансері!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 09:46
І Ви виправдовуєте хабарника? Хабарництво це такий самий злочин як і крадіжка, згвалтування тощо. З написаного Вами виходить, якщо він хороший спеціаліст, то йому це все, що перераховане вище можна робити? Думайте, що пишите! Він вчинив ЗЛОЧИН, і повинен відповідати згідно ЗАКОНОДАВСТВА. А законодавстві немає такого, що хорошим спеціалістам "закон нє пісан" і можна вчиняти безкарні злочини. Чи Ви не згідні зі мною? Чекаю відповіді. Якщо Вам є що написати... Є така думка, що Ви лікар. Честь мундіра...
Макс до Я Показати IP 27 Січня 2016 13:04
А ты на 100% уверен, что он хабарник, ты там лично был, пресутствовал, или как и все остальное тупе стадо не разобравшись в ситуации готов верить тому, что тебе скажут?!?
Я до Макс Показати IP 27 Січня 2016 14:42
А Ви давно в лікарні були? 99% лікарів - хабарники. А те, що в лікарню на роботу приймають за гроші ЗНАЮ,
Юрій до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 09:49
Повністю з вами згідний. Валецький лікар з великої літери!
До Іріан до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 10:07
Юрій Миколайович - чудова людина і хороший спеціаліст. Рано робити висновки про ситуацію. Підозрюю, що підставили чоловіка.
Анонім до До Іріан Показати IP 27 Січня 2016 10:29
добрий хабарник та злодюга
Макс до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 13:06
А сколько тебе платят, что ты тут сидишь сутками, и несешь всякую дерьмовщину?
то до До Іріан Показати IP 27 Січня 2016 11:31
Навіщо брав?
Макс до то Показати IP 27 Січня 2016 13:42
А ты уверен, что брал, ты там присутствовал? Лично видел?
Небайдужий до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 10:21
Не хочу спорити, але злочинець повинен відповідати по закону не залежно який він фахівець ..!!! А свою чесність нехай докаже тим як чесно живе на зарплату , нехай запросить активістів і покаже свій будинок / квартиру /,автомобіль ???
Іріан до Небайдужий Показати IP 27 Січня 2016 11:01
А коли активісти вже нарешті підуть до якогось прокурора чи депутата???Чи там колінки трясуться??А до лікаря придовбатися -ну він же не юрист!!Я скажу всім "розумникам",що для початку станьте ,принаймі,лікарями,потім-напишіть дисертацію,захистіться,хоч кілька консультацій проведіть із тими ,що лікуються у туб.диспансері -і ви самі платитимете,щоб втікти звідти!!!Лише справжні ЛІКАРІ.за покликанням можуть працювати у такого роду установах!!А злочинців ви не там шукаєте,повірте!!!Пошукайте їх у іншому місці,а лікарям дайте робити свою справу,підвищивши ім зарплатню,активісте ви наш!!!
Слухай до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 13:18
Іріан! А ти знаєш ,яка в нього зарплата була?А надбавок? Тобі і не снилось! Що йому до повного щастя не хватало?
Макс до Небайдужий Показати IP 27 Січня 2016 13:10
А ты не знал, что врачи такого уровня могут приглашаться за границу, читать лекции, за которые тап официально получают гонорар? И не в размере нашей подачки от государства 1400 или сколько там гривен? И специалист такого уровня может позволить себе и дом и машину? И ты говоришь ЗЛОЧИНЕЦЬ, это еще не доказано, суда не было
xxxl до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 10:38
нонсенс це те що ти пишеш ,що люди не платитимуть за роботу.ПЛАТЯТЬ!!!!!!!! і ще більші суми за роботу в тому ж таки диспансері,а Валецького згубила жадібність і безкарність,сидить одним місцем на двох стльцях.РОЗУМАХА ти наша.не знаєш так і не пиши!
Іріан нещасному "мі до xxxl Показати IP 27 Січня 2016 10:55
ну,звісно ж РОЗУМАХА...А ти,напевно,знаєш!!!)))))))))))))))))))))))))))))Слухай,ти,"містере" x..,тобі,із твоїми розумовими здібностями то точно доводилося платити за роботу сміттєприбиральника...Бо ВИЩЕ твій розумовий розвиток не дотягує!!!І з такими елементеми як ти і спілкуватися не хочеться!!!
Це так може до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 12:19
писати тільки любляча матуся- Софія Юрівна.Автор дисертації.!! Ха-ха!!!
Іріан до Це так може Показати IP 27 Січня 2016 13:00
Ви мені лестите,пане____сплутавши мене із Софією Юріївною!!Я гарна молода жінка,з діамантового кольору очима ,котрій 34 від роду і аж ніяк не лікар!!!Хоча,хотіла б!!!)))А на рахунок того,хто там що писав-я думаю,ви свічку не тримали!!!
xxxl до Іріан Показати IP 28 Січня 2016 19:38
тільки трішки хворенька на tbc
паша Показати IP 27 Січня 2016 10:18
ще треба в обласній лікарні кадри почистити, там те саме робиця, щоб нароботу попасти потрібно1000$ дати
Мимими Показати IP 27 Січня 2016 11:20
Ну позловтішайтесь. Старі медичні кадри, хоч і не без гріха, але серед них є багато справжніх професіоналів, бо таки вчились і практикували, а повиганяєте всіх, прийдуть на їх місце як треба по тренду "молоді, енергійні, креативні", які за гроші вступили в вузи, за гроші складали сесії і за гроші ж отримали дипломи, то тоді, б...ть, налікуєтесь. Вже доводилось, на жаль, порівнювати "стару" медичну школу з новою.
Я до Мимими Показати IP 27 Січня 2016 11:35
Яке відношення має кваліфікація лікаря до хабаря? Лікаря звільнять з роботи як ЗЛОЧИНЦЯ-ХАБАРНИКА , а не як поганого спеціаліста. А Ви, я так зрозумів підтримуєте хабарництво в медицині.
Іріан до Я Показати IP 27 Січня 2016 12:23
Коли,не доведи Боже,ви би захворіли ,то вам,повірте ,було бі плювати,хабарник-не хабарник(хоча до Валецького слово "ХАБАРНИК" не вживане!!!!!!!!!!!!!!!!Це нормальна ,хОРОША людина,спеціаліст.Так от,коли хвора людина звертається до лікаря,вона хоче,щоб її вилікували,а не цікавиться лікарським досьє!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 13:09
Хороший спеціаліст, згідний. Він за це не отримує заробітню плату? Він ЗЛОЧИНЕЦЬ!!! І суд це доведе!!! Чекаю Ваших коментарів. Хорошого дня Вам!!!
Мимими до Я Показати IP 27 Січня 2016 13:25
та пішов вИ лісом, а не коментарів вАм, павлик морозов - чесний і принциповий ,борець зі злом новоявлений. Клюне добре смажений півень в п"яту точку, то цікаво буде подивитись, до якого лікаря побіжите чи на мітинг "ні хабарництву в медицині".
Я до Мимими Показати IP 27 Січня 2016 14:53
В ліс не піду-там холодно. Для чого хамити? Ви всерівно прокоментували!!! Піду до лікаря, а потім на мітинг. Це я жартую. На рахунок Павлика Морозова. Так, я борець з хабарями і з "добровільними благодійними внесками" в лікарнях. І роблю все, що можу, щоб викорінити це зло. І сам ні хабарів, ні внесків в лікарнях не даю. І горджусь тим, що я вмію за себе постояти, і знаю свої права.
Ok до Я Показати IP 12 Лютого 2016 20:43
Ти і*іот? А, ти новоспечений поліцейський. Ну ну. Чесно мені просто смішно. А в стоматолога теж не платиш? В лікарні лікуєшся за 25 грн в день і харчуєшся за 12гнр. Якщо ти не платиш то тобі не потрібні додаткові обстеження. А досвідчений док, на халяву, по клініці поставить діагноз оди потім інший, через 2 тижня консіліум, знов інший, міняєм лікування. Тебе щось не влаштовує? Що? Не знаю шукайте іншого лікаря. І що, мент принциповий ти наш. Про доктора тихенько і з повагую і не хабар давати, а на колінах просити, за все віддам. А доктору всього не треба. А треба стільки скільки це коштує. Поняв!
Іріан до Я Показати IP 27 Січня 2016 13:27
А може вам ще дати сотні інших імен,що знаходяться на постах...Давайте позвільняємо усіх!Тоді хто ж лікувати буде???Я не впевнена,що він вимагав прям гроші із задрипано\ пертендентки на "посаду"прибиральниці!!!Це смішно..А злочинці у нашій країні в кожному владному кабінеті сидять..Можете почати із Банкової!!!
:)) до Іріан Показати IP 28 Січня 2016 11:26
і нехай беруть !!! І нехай лікують і навіть труси останні віддамо бо ж ми в ПРОФЕСІОНАЛА ЛІКУЄМОСЬ, в чиновника довідку беремо і теж даємо , в міліції можна і на вбивство очі закрити бо теж можна дати , в податковій підмазав і все окей . А потім гвалт і на майдани біжимо живемо то чомусь ПОГАНО в Європу хочемо . р.s. а гроші мабуть таки брав бо не один він так робить тільки один попався .До речі це якраз такса посади санітарки
Ліля до Я Показати IP 27 Січня 2016 13:29
Та вгамуйтесь, накінець! , Він залетів не як лікар, а як посадовець. Вже аж нудить талдиче одне і теж. Давно за головних взятись треба з їх маєтками разом ідеяких завів потрусити., бо створюють особисті відділення де вони і цар і бог.
Я до Ліля Показати IP 27 Січня 2016 14:39
Оригінально!!! Залетів не як лікар, а посадовець. Смішно. Залетів, головний лікар, а не лікар чи посадавець!!! Це факт. І не перекручуйте, будь-ласка! А те, що потрібно всіх головних лікарів потрусити, тут я з Вами згідний. А то дійсно, створили "країну в країні".
знаюча до Іріан Показати IP 28 Січня 2016 16:25
при чому тут хвора людина?!Валецький сам назначив суму за влаштування на роботу???здорової!!! а за рік роботи він набрав людей немало--їм це теж коштувало(людський фактор)самі кажуть)))
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 12:28
Назвіть прізвище лікаря і треба обгадити в Інтернеті .Тому,що не видно хто це .А це ж тільки колеги пишуть і підставляють.Ті,що заздрять,мітять на посаду .То добивайтесЯ .Хто не дає?Будуйтеся,не їздіть на тролейбусах
лллл Показати IP 27 Січня 2016 12:36
Той хто його пидставив той и митить на його мисце, то побачимо хто це так поступив на власни очи ,а Юрия Миколайовича обливати брудом не потрибно якщо його незнаите,пидкинути будь яки гроши можна кожному з нас,а доказали важко. Юрий Миколайович тримайтесь ви такого зробити немогли Це наклеп
ллл Показати IP 27 Січня 2016 12:51
А може це помста того клоуна Яковенка за те що заняли його бо працивникив за людей не рахував правильно що Яковенка заняли йому в цирк треба и хай забере подругу инногородню з собою вин знаэ добре хто це.Юрий М. ми з тобою.
Іріан до ллл Показати IP 27 Січня 2016 13:07
Для того,щоб виправдати Юрія Миколайовича,не обов"язково поливати брудом Яковенка...Який неймовірно грамотний спеціаліст,..Дуже обдарований і не кожен може з ним потягатися!!Не будуйте припущень,називаючи імен...Тим паче,що до Яковенка ви,ЯК ВИДНО З ВАШОГО комента не доросли!!!Майте культуру!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ллл до Іріан Показати IP 27 Січня 2016 21:04
Я то культуру маю, а Вас бачу зацепило :-) в доли чи що?Мени з ним як ви кажите тягатися немаэ чого а людей за людей рахувати треба йому навчитися.:-) Доростить до мого вику тоди и пишить. Дякую за увагу.
знаюча до ллл Показати IP 28 Січня 2016 16:27
А Яковенко якраз грошиків не брав!!!за влаштування на роботу(теж людський фактор!))
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 12:51
Тут один все пише "Диму без вогню не буває". Дійсно не буває. Якщо це дим. А ось подібний на дим туман ще й як буває. Тим більше коли декому дуже вигідно напустити такого туману.Кому вигідно? Багатьом. Одним з таких може бути такий собі Низкогуз. Чоловік певно спить і бачить себе на місці керівника Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання?
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 13:02
Низкогуз чи Високогуз -є факт Справа по факту А розмови і язикі,плітки це прерогатива хворих колективів Хабарництво -діагноз
Сам зцілися до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 13:48
Діагноз - це низкогузство. Охайкування своїх колишніх колег під личиною викривальника суспільних виразок медицини. Хто захищає хабарників чи хабарництво, як явище? Та ніхто. Окрім, правда, адвокатів. Але в них робота така - захищати. Одначе в даному випадку мова йде про конкретний інцидент, а не хабарництво, як явище взагалі. То по конкретному інциденту у незаангажованих закулісними інтригами низкогузів людей виникає ряд сумнівів, що ґрунтуються не на алямистському гвалті, а на очевидних речах: 1. Навряд можна назвати ідіотом фахівця з дипломом доктора наук, аби той (як ідіот) обговорював у службовому кабінеті питання хабарницького інтересу. 2. Навряд можна назвати ідіотом керівника, який пропрацював на посаді 30 років, оперуючи сумами кошторисів у десятки мільйонів гривень, і який буде обговорювати з незнайомою кандидаткою в прибиральниці розмір хабаря. 3. Навряд можна назвати одержанням головним лікарем неправомірної вигоди факт залишення особою, яка надає неправомірну вигоду на робочому столі службового приміщення якоїсь закритої течки з документами. При відкритті там виявились гроші. А могла б бути й бомба. То де умисна дія підозрюваного, спрямована на одержання хабаря. Він бачив ті гроші? Він торкався їх? Так що не треба, до судового вироку людину безапеляційно обзивати хабарником. Це низько. І гузном не прикриєшся. А щодо "хворих колективів", то подібне узагальнення міг зробити лише тип з хворою головою.
Іріан до Сам зцілися Показати IP 27 Січня 2016 18:46
Нічого лишнього і лише у ціль!Дякую.що є тут у переписці грамотні і основне адекватні люди!!!
М до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 14:57
Хочу нагадати тобі і всім: "НЕ СУДИ СУДИМИМ НЕ БУДЕШ". Прикро читати більшість повідомлень в яких всі і все знають про машини і таке інше Валецького. Вміють синоніми підбирати. Хобіла б Вас запитати: "чи знаєте ви хоч якість його наукові праці чи інші доробки які відомі загалу?" НІ?! А чому??? Не цікаво?!!!! Не встигла ворона каркнути і зграя вже злетілась. Ви ще не знаєте чи брав він ті гроші, чи хоч торкався іх а злорадствуєте. Я в нього була на прийомі близько десяти днів тому. Він мені на 1.5 години поставив діагноз яких інші десять років не могли визначити. І знаєте що, зовсім безкоштовно. Мало того, навідь знімки (такі великііііііі) в тубдиспансері безкоштовні не те, що в Сидора. Тій сучці, що підставила від себе скажу: "Якщо через тебе його посадять, ти будеш винна в тому що сотні людей позбавила кваліфікованої допомоги. І помиратимуть вони захаркавшись, через тебе ."
Стоп корупції в меди до М Показати IP 31 Січня 2016 17:16
Запевняю Вас, що Волинь нічого не втратить якщо не буде Валецького. І повірте, що лікарів в тубдиспансері достатньо, які більш компетентні за цього "проффессора". Мати розумний вигляд, говорити розумні фрази та носити великий білий ковпак - це ще не ознака грамотності чи компетентості! Це добре, що хтось про нього доброї думки, що він комусь допоміг у своєму житті та когось вилікував, адже це його прямий обов'язок як лікаря перш за все. Але мова зараз про інше, мова зараз про корупцію та хабарництво, яке аж ніяк не сумісно з тим, що це зробив лікар-керівник-науковець, який є першим обличчям фтизіатричної служби області та має бути взірцем для своїх підлеглих, колег, студентів, інтернів тощо. А те, що в тубдиспансері щось зроблено і все безкоштовно це не його особиста заслуга, адже так було і до нього, і буде після нього! Отож, робіть висновки та вчіться на чужих помилках!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 13:03
Дійсно.Говорити можуть зо завгодно ,але вже ситуація перевершила все .От і зловили на гарячому
рая Показати IP 27 Січня 2016 13:16
Хай Палиця проведе у кожному мед.закладі анонімне опитування в працівників щодо подібних дій їхніх керівників.Тому що кожний прцівник я впевнена знає про незаконні дії своїх чиновників і зав. відділень і з тим стикався
Раї до рая Показати IP 27 Січня 2016 16:58
Так ось на чий млин лється вода....
нема Показати IP 27 Січня 2016 13:41
Презумпція невинуватості та забезпечений доведеності вини 1. Особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили. 2. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданим, якщо сторона обвинувачення не доведе винуватість особи поза розумним сумнівом.
до Нема до нема Показати IP 27 Січня 2016 16:59
МОЛОДЕЦЬ! Повністю правий!
007 Показати IP 27 Січня 2016 15:37
Чому у нашій країні крадуть міліарди і нікого не ловлять? Тих хто краде у кожного з нас? Валецький хороший лікар і порядна людина! При яких обставинах ці гроші потрапили до нього ми не знаємо. Чому ж ще незасуджену людину ви так обливаєте гр'язюкою? Всі прекрасно знають, як невинну людину у нашій країні легко зробити винною.Куди не зайди скрізь проблеми. В супермаркетах обманюють, підсовують хто знащо. Незавжди привітні продавці, у будь якій установі треба зробити дукумент - лишнього кроку не зроблять, посилають від кабінета в кабінет та багато іншого. В кожному з нас є якісь недоліки, тому слід починати з себе
Бандер В.М. до 007 Показати IP 27 Січня 2016 18:01
Всі громадяни України повинні сказати своє "ФЕ" тим , хто хоче будь-як виправдати таке ганебне явище, як хабар. Ми повинні бути принциповими при оцінці таких поступків . Ніяка фаховість високого спеціаліста не повинна цього оправдовувати , це ганьба і не повага до завоювань МАЙДАНУ . СЛАВА Україні !
Іріан до Бандер В.М. Показати IP 27 Січня 2016 18:54
Знаєте.бандер...чи як вас там...Мені від вас навіть Слава Україні гидко чути!!!Дайте спокій тій Україні,врешті-решт і не мушайте її до брудних закулісних інтриг...Усі,хто зараз накинулись на ,нагадаю ще НЕ ВИННОГО Валецького мають усвідомити,що ми,усі жителі області не хочемо втратити людину-професіонала,добросовісного лікаря і просто хорошу людину..І так ще,до слова...Минулої весни у мене була проблема,я звернулася до нього за допомогою і він надав мені консультацію БЕЗ ЖЛДНОЇ КОПІЙКИ !Ніхто з мене нічого не вимагав.!!!Я вважаю це вагомим аргументом,говорячи про "хабарництво" Валецького ,якого насправді у його розумінні не існує!
:( Показати IP 27 Січня 2016 18:02
це підстава лікаря !! 100%
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 18:16
Ці головні лікарі ні на Майдані не були,вони,як в раю живуть,ведуть світське життя Їхні жінки не знають що на себе вдягнути,які діаманти При любих владах вони вміли жити,і Ващенюк теж зараз мабуть теж виплутається
Ковельчанин Показати IP 27 Січня 2016 18:23
Треба поставити медицину з голови на ноги, дати достойну зарплатню лікарям, забрати так сказать передумови корупційних діянь! Зробіть так, як це вже давно зробили люди в світі! Уся корупція - зверху, а це все ПОКАЗУХА!!!
Лікар Показати IP 27 Січня 2016 18:53
Те що закрили-молодці.Така робота в хлопців,нічого не поробиш.А ви чого лікарів брудом обливаєте???Потерпіть "люстратори" ще трохи,будете здихати в тих лікарнях ,бо всіх толкових порозганяє ваше хамовите до них ставлення.Мудрі лікарі або виїдуть за кордон,або кинуть хто молодший.А ви будете лікуватись у недоумків,які не беруть гроші.А не беруть,бо нічого не вміють.Я ж на вас от таких,кожен день дивлюсь.Вас коли болить,то доктор рятуйте,а коли вже дома і здоровий,то з писка той потік г*мна не зупинеш.
Гіпократ Показати IP 27 Січня 2016 19:01
Так чомусь є, що люди, які некомпетентні в певному питанні найбільше про нього говорять... Ви що всі лікарі??? Знаєте по собі як держава дбає про вас??? Як вам не соромно!!! Ви б свою негативну енергію скерували на щось конструктивне, а не перемивали кістки людині, котра не здатна вам відповісти! Якщо у вашому будинку побачать щурів, це ще не означає, що ви їх самі запросили... Держава наплювала на медицину, населення не поважає лікарів...., дуже багато передумов для хороших медиків імігрувати..., а ви тоді, лукаві, поздихаєте..., напередодні побувши щасливими...
Олександр Показати IP 27 Січня 2016 19:48
100% Пiдстава!!!
лучанка Показати IP 27 Січня 2016 19:57
Соромно що людину дійсно підставели! Але найбільше дивно що брудом обливають Грицюка І П та Ващенюка І С людей з Великоі букви цим людям треба низько вклонитися за все що роблять для Волинян ! Люди не грішіть побійтеся бога !
Соня до лучанка Показати IP 28 Січня 2016 11:13
О що роблять то роблять для волинян, а для себе ще більше :))) А вклонитися то мабуть треба найбільше за сімейну медицину, коли навіть звичайний лікарняний і то з дитиною треба в заметіль з амбулаторії в поліклініку їхати щоб закрити .Бо якщо чекати поки машина завезе то і карточки потім не знайдеш .Або при підозрі на відшарування сітківки ока черга до окуліста на 2 тижні та за той час можна осліпнути а оскільки карточка в поліклініці то й на прийом НЕ ПОТРАПИШ в цей час у амбулаторії до свого терапевта щоб до невропатолога направив бо як виявилось це проблема по його спеціальності (пішли до окуліста на приватний прийом ).То нехай би пани Ващенюк і Грицюк на собі спробували принади тієї реформи тим більше що в Україні поки що 2 чи 3 області пілотні ну ,а ми як завжди "впереди планеті всей"
Лучанин до лучанка Показати IP 28 Січня 2016 20:12
Ващенюк чесний? Поідьте в Зміїнець та подивіться яка в цього медчиновника хата та автопарк в гаражі на його офіційну з/п! Грицюк порядний? Розказати про його порядність? Це перші злочинці та паразити в законі які живуть для себе за рахунок бюджету на медицину! Що вони особисто зробили, що? Керують такими як Валецькі та гроші бюджетні марнотратять? А медицина в Луцьку та області тримається на ідейних головних як Духневич, Лещинська, Токарчук, Самчук, Сидор та інших.
волинянка до лучанка Показати IP 7 Лютого 2016 15:52
Пан Валецький 30 років пропрацював практичним лікарем.А кого лікували пани Грицюк та Ващенюк? Крім пияцтва, гультяйства та хабарництва ,кришування таких же хабарників нічим не займаються.
Ньона Показати IP 27 Січня 2016 19:59
Як вказуєте фамілії то пишіть імена.. Не в одної завскладу фамілія Чикалюк.....
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 20:03
Припиніть писати!довели вже людину!
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 21:15
Вже і здохнути відкрито бажають
Анонім Показати IP 27 Січня 2016 21:22
Ах ви ,що ви знаєте про цю людину???Валецький Ю.М. це лікар від Бога,він дуже багато для мене і моєї дружини зробив БЕЗКОШТОВНО,і не треба писати тут таку брехню за цю чудову та найдобрішу людину!!!
Анонім до Анонім Показати IP 27 Січня 2016 22:00
1що ти брешиш безкоштовно значить ти так в нього лікувався він за посаду вітру та ващенюку заплатив а сам попався дурак чи тобі було мало завідуючим жадність а тепер позор для усіх на всю країну
катані Показати IP 27 Січня 2016 21:47
валецький незаконно призначений на посаду не відповідав кваліфікаційним вимогам ващенюк і вітер повинні відповісти за його призначення перед законом
Звернення до обмежен Показати IP 28 Січня 2016 03:42
З чого ви взяли, що всі статки лікарі здобувають з подяк пацієнтів?!? Хіба не має право лікар, людина-інтеліґент, ерудит, що потратив більше десятка років життя тільки на навчання лікарському ремеслу, займатись додатковою, легальною роботою?!? Думаю, розуму йому на це вистачить.... Тому не судіть і судимими не будете...
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 12:43
Відповідь критикам . Наскільки мені відомо , в м. Луцьку не так багато лікарів з таким високим рівнем професіоналізму . В попередніх коментарях радили протестувати або звільнятись з роботи , і щось не чути про Ваші протести , хоч Ви вказали що заробляєте не багато . Соромно має бути державі за те що лікарі такої кваліфіаації , які люблять свою професію , вдавались до інших джерел заробітку . З ось такими діями української еліти не залишиться , її завжди винищували . І залишаться ось такі люди , які невідомо звідки і з якими мотивами дістали цих 500 $ , щоб влаштуватись в мед заклад на уклад 1300 грн , це смішно . Шановні люди , хто спуштошує бюджет поїде лікуватись за кордон , а ті хто займається підставними справами , прийдуть з часом у мед заклад . А зараз думайте чи буде Вам до кого звернутись , і яку Вам допомогу нададуть . Більшість хороших лікарів виїхало за кордон , інших ви підставили . Залишається не хворіти .
Точка зору Показати IP 28 Січня 2016 13:30
Не робіть з Валецького жертву! Валецький по життю дуже непорядна людина, тому і отримав те, що заслужив. Не його підставили а він сам себе підставив своїми меркантильними діями. Бозя все бачить, тому і попустив йому за його цинічне відношення до людей та ще й в такий час. Не можна ставити тарифи на людській долі, не можна! Міг би собі спокійно керувати, займатись наукою, вчити студентів, лікувати людей, але.., вибрав собі інший шлях по своїй суті. Д*рень, який зіпсував життя не лише собі а і своїм рідним. Краще би пив.
Крапка зору до Точка зору Показати IP 28 Січня 2016 20:41
"Краще би пив" - не дочекаєтесь. Вашу "точку" усунуть і буде на вулиці Юрія свято.
Пацієнт Показати IP 28 Січня 2016 22:29
Знайдіть мені людину, котра зайшла в медзаклад і неспустошила гаманця? Але цілісну систему офіційних хабарів разом з лікарями хабарниками тра загрібати!
Точка зору Показати IP 28 Січня 2016 23:28
Свято в нашій рідній Україні буде тоді, коли всі такі як "Валецький" будуть сидіти за гратами! І тоді в нашій країні не буде корупції, буде справжня медицина та буде справжня медична наука!!! І не важливо вже чи вимагав він ці гроші чи ні, важливо та сумно те, що він ВЗЯВ ці гроші не маючи на те права як керівник ДЕРЖАВНОЇ МЕДИЧНОЇ УСТАНОВИ!!! Ганьба, ганьба, ганьба такому керівнику-медику, адже якщо взяв такі гроші зі свого колеги, то також спокійнісінько візьме гроші зі свого пацієнта та зі свого студента! "Проффессор Валецький" - це чорна пляма на білому халаті української медицини, яку треба відбілювати лише правосуддям!
до точки зору Показати IP 29 Січня 2016 07:59
Згідний на 100%! Дай боже щоб так ще попрацювали з хабарником Куцом!
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 19:26
Та Який він там професор
знайома Показати IP 29 Січня 2016 20:50
Валецький - дуже хороша людина. 500 доларів державу не врятують . треба садити спочатку тих, хто майже весь золотий і діамантовий запас країни розікрали.
Анонім до знайома Показати IP 29 Січня 2016 23:14
так те що він вкрав в держави разом з завгоспом та главбухом ще не перевіряли а він взяв ха1баря за прийняття на роботу медсестрою так він жє всіх брав так хай судять хабарника може прий де порядна людина та буде по українські
а слабо Показати IP 30 Січня 2016 02:17
А слабо писати ці всі свої коменти НЕ АНОНІМНО, а називатись своїм справжнім іменем? Раз ви тут всіх самі по іменах називаєте, знаєте хто і що зробив і скільки вкрав і краде, так чому не пишите хто ви і що ви. Сците мабуть чи що? Ну так і сціть собі дальше дусячись своїми слюнями і заздрістю. А раз не сците і не заради цирку пишите, то вже представтесь, чи що. Анонімно всі герої, вірно? сцикуни.
аяяй до а слабо Показати IP 30 Січня 2016 21:07
а ви чому не представились?теж с*******ун?
а слабо до аяяй Показати IP 31 Січня 2016 23:19
а тому що я і не виступаю тут в ролі злобного коментатора, котрий все знає і готовий пустослівно наговорювати чи то з заздрості чи то він того що так виховали.
Наталія Показати IP 31 Січня 2016 14:13
Нічого незнаю....це підстава однозначно...!!!!...навіть не читала попередніх коментарів....
леді Показати IP 2 Лютого 2016 23:50
він там ще свою маму 76 річну пенсіонерку тримає,на пенсії вже давно, краще б звільнила місце для молодих людей
олександр-колега Показати IP 3 Лютого 2016 10:23
100% заказна підстава. це всі розуміють та знають. Про замовників не важко здогадатись Низкогуз бігає майже кожен день по обласній раді та по тубдиспансеру і бачить вже себе на цій посаді про яку добивався не один рік. Шкода що люди є такими підступними та ні перед чим не зупиняються. Хіба можна такою ціною робити собі карєру?
ЛЛ до олександр-колега Показати IP 3 Лютого 2016 21:00
100%
Іван Іванович Войтюк Показати IP 4 Лютого 2016 10:07
Всі розуміють, що це груба та цинічна підстава яку влаштували порядній, чесній та довірливій людині. Заказали ті що хочуть на його місце та заздрять йому у його успіхах. Скоро все буде зрозумілим. Час покаже. Все таємне з часом стає явним. Користується авторитетом от і хочуть його "з`їсти".
Ольга до Іван Іванович Войтюк Показати IP 4 Лютого 2016 11:10
Хто прийде на його місце - той і замовив. Логічно.
ДО ОЗЛОБЛЕНИХ Показати IP 7 Лютого 2016 22:43
Негатив тут можуть писати лише люди, які жодного разу не пересікались навіть на хвилинку з Юрієм Миколайовича. Це не депутат, не бізнесмен, не бандит якийсь, це лікар-практик з майже 30-тилітнім стажем, доктор наук, автор десятків методичних рекомендацій по лікуванню епідемії туберкульозу!!! Який за роки своєї практики врятував щонайменше 2000 хворих пацієнтів!!! І ви ше смієте тут щось "наїжати"??? А що зробили ви самі в цьому житті? Хоть одне життя врятували? Цю ситуацію найкраще можна описати двисловом "Aliis inserviendo consumor" що означає "служачи іншим, згораю сам". Саме так і сталось. Люди стали озлобленими, заздрісними... і ця едіемія заздрісності та злоби на рівні із туберкульозом поширюється в геометричній прогресії! Нічим іншим я просто не можу пояснити висловлювання деяких осіб в сторону цього чудового лікаря! Він врятував мого батька, чоловіка, та ще декількох знайомих, яким я порадила Юрія Миколайовича. І НІ РАЗУ ні я, ні мої знайомі не чули від нього навіть найменшого натяку на якісь гроші чи щось типу того. Хоча в лікарні я провела пів року часу і мала можливість спілкуватись із іншими пацієнтами Юрія Миколайовича. Він лікує не тільки ліками. але і словом, вміє підбадьорити, пояснити, підтримати. Юрію Миколайовичу, ваші пацієнти за вас, знайте! Автор цієї підстави рано чи пізно виясниться!
xxx Показати IP 8 Лютого 2016 10:07
Дуже жаль Юрія Миколайовича! Знаю його як кваліфікованого спеціаліста,який лікує не лише ділом а й словом. Повірте в туберкульозі це має дуже велике значення. Швидше за все то підстава. Але назвіть мені хоча б одного керівника мед установи який не бере хабарів не розкрадає державні кошти, не дає надбавок до зарплат,премій своїм прихвостням інеділиться тим усим награбованим з вищестоящим керівництвом?
Лучанка до xxx Показати IP 12 Лютого 2016 17:52
Вадецький Ю. М. прекрасний лікар і адекватна людина! А це підстава!!!
ніхто крім нас Показати IP 15 Лютого 2016 09:31
Відомості отримано: Єдиний державний реєстр судових рішень reyestr.court.gov.ua/‎ У Х В А Л А І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И Справа № 161/984/16-к Провадження № 1-кс/161/400/16 м. Луцьк 27 січня 2016 року Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Ющук О.С., при секретарі Данієляні А.К., за участю прокурора прокуратури Волинської області Мотрунчика О.І., слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В., підозрюваного - ОСОБА_3, захисника-адвоката Максимчука Ю.П., розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. про відсторонення від посади генерального директора - головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання на строк 2 (два) місяці відносно підозрюваного ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, - В С Т А Н О В И В: З клопотання вбачається, що в провадженні слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. знаходяться матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016030000000012 від 22.01.2016 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.368 ч.3 КК України. Клопотання мотивує тим, що відповідно до Наказу Управління охорони здоров"я Волинської обласної державної адміністрації № 463-0с від 03.12.2014 ОСОБА_3 призначено на посаду генерального директора Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об"єднання і він у зв'язку із виконанням свої функціональних обов'язків являвся службовою особою. Так, 22 січня 2016 року, ОСОБА_3 перебуваючи в своєму службовому кабінеті, що знаходиться на першому поверсі в приміщенні Волинського обласного територіального медичного протитуберкользного об"єднання, в м.Луцьк, по вул.Львівська, 50, під час особистого прийому ОСОБА_5 з приводу її працевлаштування на посаду медичної сестри в даному медичному закладі, з метою корисливого збагачення та отримання неправомірної вигоди, поставив за умову останній надання в його користь коштів в сумі 500 доларів США, в якості неправомірної вигоди, за сприяння у вирішенні вищевказаного питання щодо її працевлаштування. Таким чином, ОСОБА_3, використовуючи своє службове становище, що проявилося у використанні своїх повноважень, вимагав та створив умови, за яких ОСОБА_5, будучи переконаною в наявності реальної небезпеки своїм правам та законним інтересам, змушена була погодитися з його вимогою про надання йому коштів в якості неправомірної вигоди, з метою запобігання шкідливим наслідкам, щодо своїх законних інтересів, оскільки зловживаючи своїми службовими повноваженнями, ОСОБА_3 міг безпідставно відмовити у її працевлаштуванні в даному медичному закладі. 26 січня 2016 року, приблизно о 12 год. 15 хв. ОСОБА_3, перебуваючи в своєму службовому кабінеті, який знаходиться в приміщення даного медичного закладу, на першому поверсі, за адресою: м.Луцьк, вул.Львівська, 50, діючи умисно, переслідуючи корисливий мотив та мету незаконного особистого збагачення, усвідомлюючи злочинність своїх дій та їх правові наслідки, вимагав та отримав від ОСОБА_5, неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 500 доларів США , за сприяння у вирішенні питання про її працевлаштування на посаду медичної сестри в даний заклад. В судовому засіданні заслухавши думку прокурора та слідчого, які клопотання підтримали та просили його задовольнити, думку захисника та підозрюваного, які не заперечували щодо задоволення клопотання, дослідивши матеріали клопотання, суд вважає, що клопотання підставне та підлягає до задоволення. Враховуючи вказані обставини, що ОСОБА_3 підозрюється у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, з метою уникнення кримінальної відповідальності та продовжуючи обіймати посаду генерального директора - головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання, може незаконними засобами впливати на свідків, підпорядкованих працівників, створить негативну думку серед працівників Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання та громадськості про те, що можна вчиняти кримінальні правопорушення та в подальшому перебувати на посаді, виконуючи свої службові обов'язки, протиправно перешкоджати кримінальному провадженні іншим чином, також з метою запобігання вчинення нових кримінальних правопорушень, тому клопотання слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. слід задовольнити. Керуючись ст.ст.154, 156, 157 КПК України, - У Х В А Л И В: Клопотання слідчого СУ ГУНП у Волинській області Данильчук Т.В. - задовольнити. Відсторонити ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 від посади генерального директора - головного лікаря Волинського обласного територіального медичного протитуберкульозного об'єднання на 2 (два ) місяці, тобто до 27.03.2016 року включно. На ухвалу протягом п'яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляція до Апеляційного суду Волинської області. Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду О.С. Ющук
Віктор Показати IP 7 Березня 2016 16:19
Сівак скинув ціну за наркози на 25 %. Можете скористатись знижкою!
Сергій до Віктор Показати IP 11 Березня 2016 13:04
Так Cівак вже наркози не дає або раз у місяць, а переважно піариться: роздає коментарі, інтерв`ю, позує перед камерами з розумним видом та готує нові білборди.
лучанин Показати IP 10 Березня 2016 17:08
вже мама каже відкупились добрі люди допомогли 24 березня суд от проклятий хабарник і тут відкупились добре накрав
Ніхто крім нас Показати IP 10 Серпня 2016 20:52
Добро завжди переможе зло, тому що добро це Бог. Ніхто ніколи не переможе Бога. Проффесор фтизіатрії на жаль на стороні зла тому результат для нього очевидний. Рано чи пізно, незалежно від рішення суду він своє отримає. Слава Україні. Слава Ісусу Христу!
Ніхто крім нас Показати IP 10 Серпня 2016 20:52
Добро завжди переможе зло, тому що добро це Бог. Ніхто ніколи не переможе Бога. Проффесор фтизіатрії на жаль на стороні зла тому результат для нього очевидний. Рано чи пізно, незалежно від рішення суду він своє отримає. Слава Україні. Слава Ісусу Христу!