USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучанці, яка випала з 6 поверху, потрібна допомога

21 Жовтня 2014 16:39
У родині лучан 19 жовтня сталася біда: Катя Сидорчук випала з балкону 6-го поверху, зараз лікарі боряться за її життя в реанімації в Луцьку.

Дівчина отримала дуже багато переломів і травм, втратила багато крові. Їй зробили дві операції, усі близькі для неї люди здавали кров. Про це написала Вконтакте двоюрідна сестра Каті, Амира Темирова.

Сьогодні, 21 жовтня, 22 донори здали кров. Цієї крові має вистачити на 2 дні.

Але для врятування життя Каті потрібно перенести ще дуже багато операцій, її сім"ї необхідна матеріальна допомога для низки операцій, які ще попереду. «Дуже прошу усіх небайдужих людей допомогти нашій родині врятувати Катю! Будемо вам вдячні за будь яку допомогу!», - йдеться у повідомленні.

Переказати кошти можна на рахунок батька Каті - СИДОРЧУК ВАСИЛЬ КАЛИНОВИЧ ПриватБанк 4149 4378 2057 7185

Телефон реанімації, де знаходиться Катя (м. Луцьк) +380-(332)-25-25-61
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 84
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 16:55
Яка причина що вона випала??
анонім 2 до Анонім Показати IP 6 Листопада 2014 11:54
вона не випала, а викинулась з балкону! знаю на всі 100%. До неї прийшла лікар на виклик, хотіла вколоти ліки, а вона сіганула у вікно. За чутками від сусідів, вона була "під кайфом"
анонім11 до анонім 2 Показати IP 15 Листопада 2014 10:29
да, в неї проблеми були з уже таким собі фіговим чоловіком, всі помиляються в цьому житті, ніхто не застрахований від того, що ваша друга половинка виявиться сволотою, але це ще не привід кидатися з балкону, чого Катя й не робила.. Просто логічно, народ, подумайте, для чого викликати швидку, якщо ти хоч накласти на себе руки - це по перше, й по друге мала ймовірність того, що дерево й клумба під балконом привели б до летального випадку, а інвалідом ніхто не хоче лишатися. Причина проста - на фоні стресу в Каті відбулось запаморочення, так як в неї були проблеми зі серцем + низький борт балкону, де Катя просто перебувала на даний момент, от вам й результат, а швидка, яка на даний момент перебувала в квартирі просто не встигла зреагувати.... Звертаюсь до людей які тут сидять і пробують обісрати людину, не хочете допомагати дівчині - це ваше право (хоча всі ми люди, й не ясно що буде з вами завтра), але й не потрібно кидати тупі коменти виходячи з того що вам глуха бабка в дворі щось шепнула, а сусідів в квартирі тоді не було...
111 до анонім11 Показати IP 17 Листопада 2014 15:36
Не треба робити з людей дурних. Якби родичі менше хамили і написали правду - люди б допомогли. Ну хто повірить в те, що на балконі перетинка на рівні колін? Скажіть адресу - кому потрібно перевірить. Чоловік звичайно не подарунок - ходить з друзями по супурмаркетах - веселий, щасливий.
коля Показати IP 21 Жовтня 2014 17:38
а чому вона впала? напишыть подробицы будь ласка!
123 Показати IP 21 Жовтня 2014 18:15
Явно гарячий "коханий хлопець" допоміг помітивши зраду .. або сама ... не словянська все таки кров.. великі амбіції..
Сестра Каті до 123 Показати IP 21 Жовтня 2014 22:38
Ви робите висновки з чого,що не словянська кров? Катя Сидорчук,народилась у м.Ківерці,українка.Сама словянська з словянських.У неї за день до цього було весілля,побійтесь Бога.
анонім до Сестра Каті Показати IP 15 Березня 2018 17:30
Слава Богу жива й давнг було,хоча пісшя того була спрлба самогубства-і на тому весіллі такий цирк був...не знаю для чого це було й навіщо-Те що Катя стрибнула сама-факт в неї не всі дома
Андрій Показати IP 21 Жовтня 2014 18:18
Дело ясное, что дело темное
Дончанин Показати IP 21 Жовтня 2014 18:43
Ребята, (я сужу по предыдущим комментариям и их оценкам), будьте благоразумны. Ведь пострадала женщина, а вас интересует возможная клубничка. PS. Лично у меня нет возможности оказать какую либо помощь ей, так как на нашей территории отключена украинская банковская система.
Анонім до Дончанин Показати IP 21 Жовтня 2014 19:13
Ви що ЗАКРІПЛЕНІ за цією газетою? Чи не тільки за цією?
Дончанин до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 19:46
А в чем дело?Ведь ты по сути поста НИЧЕГО не можешь сказать. Иными словами: Гав абы гав!
лучанин до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 21:00
Та ні,він за суповий набір строчить
вопросик до Дончанин Показати IP 21 Жовтня 2014 20:50
коментар було видалено
аяяй до Дончанин Показати IP 21 Жовтня 2014 21:36
А русская что еще не работает
Джулія до Дончанин Показати IP 22 Жовтня 2014 09:55
То поштовий переказ надішліть.
WTF Показати IP 21 Жовтня 2014 18:49
Нужно говорить правду, удобна она или нет. Она не выпала из окна, а выпрыгнула....
Анонім до WTF Показати IP 21 Жовтня 2014 21:51
А звідки така інформація що випригнула сама???
WTF до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 21:56
Соседи этой семьи- мои знакомые.
Анонім до WTF Показати IP 21 Жовтня 2014 22:12
Яка причина що вона випригнула я теж думаю як це вона випадково могла впасти?
Сестра Каті до WTF Показати IP 21 Жовтня 2014 22:54
І ще,вибачте,але в них нема сусідів.Гірка правда.
Анонім до Сестра Каті Показати IP 21 Жовтня 2014 23:03
На 6-му поверсі і нема сусідів???
Сестра Каті до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 23:14
Цю квартиру вони знімали,і повірте мені,коли люди знімають квартиру,тим більше не довгий період часу,не "родичаються" з всіма сусідами.Це якщо ви кажете за конктрено(Катю та її чоловіка),а якщо за батьків,то так,немає сусідів.
Сестра Каті до WTF Показати IP 21 Жовтня 2014 22:42
А ви завжди вірите ББС(Баба Бабі Сказала)?Тільки рідні знають правду,і коли в нас запитують,навіть особисто в мене,я як на духу все розповідаю.Тому краще перед тим,як висловлювати свою думку,впевніться,що вона правдива.Дякую
До людей Показати IP 21 Жовтня 2014 21:47
Я сам вчора пішов і здав 400 мл крові, просто здав, без конкретики, на потреби нужденним
надія Показати IP 21 Жовтня 2014 22:32
що не відбулося але допомогти треба або хоча б свічку поставити за здоров"я.
Сестра Каті Показати IP 21 Жовтня 2014 22:34
Люди,схаменіться!!!!Вам завжди потрібен екшен в діях???Чи можливо хтось особисто зі мною хоче поспілкуватись,моя родина і сім'я відверто вам розповість всі подробиці.Хто там чиї знайомі?Вперше чую.У нас горе,ми просимо допомоги, вся родина і близькі хочуть допомогти,але хто колись і якрось перетинався з сучасною медициною,знає,що це не маленькі кошти.Кого цікавить,як саме вона випала,можу розповісти у соц.мережах.А тут будь ласка,не паскудьте моєї сестрички.Краще слідкуйте за новинами,і по-можливості здайте кров!!!
Обєктивний Показати IP 22 Жовтня 2014 10:26
Судячи зі статусів дівчини вконтакті, справа зовсім не в перегородці
Сестра Каті до Обєктивний Показати IP 22 Жовтня 2014 12:08
А ви завжди судите по соц.мережах і статусах?На місці трагедії були медбрати,які і надали цю інформацію.Вас там не було,так що будь ласка,не стверджуйте так впевнено!!!
обєктивний до Сестра Каті Показати IP 22 Жовтня 2014 13:51
Не робіть з нас дурнів ... Дівчині бажаю скорішого видужання
Сестра Каті до обєктивний Показати IP 22 Жовтня 2014 15:13
+380-(332)-25-25-61,вам надаються всі номер,ось реанімації,в групі є номер батька,телефонуйте і питайте,ми інформацію не просто так вигадали,а повторююсь,це свідчення лікарів які там були.Так що,самі не робіть з себе дурнів,а конкретніше нелюдів, у людей горе,а вам потрібно лише МЯСО і КРОВ.Можете залишитись при своїй думці,але ніяк не висловлювати її.Не той момент і не та ситуація,люди намагаються допомогти вижити моїй сестрі,а вам би тільки(вибачте на слові)обіс*ати.
ЯЯ до Сестра Каті Показати IP 22 Жовтня 2014 16:53
Пробачте, але ваша поведінка теж трохи дивна - сестра в лікарні в тяжкому стані, а ви клято сидите цілий день в інтернеті. В такі момети, не дай їх Бог нікому, близьким родичам по фігу хто що зробить, скаже і подумає, і зовсім не до того щоб виясняти відносини з оточуючим світом.
Сестра Каті до ЯЯ Показати IP 22 Жовтня 2014 22:17
Давайте почнемо з того,що я знаходжусь в іншому куточку країни,і намагаюсь хоча б в соц.мережах збирати кошти,розповсюджувати інформацію і закликати людей на збори крові і прийняття участі у допомозі.На даний момент до неї пускають тільки батьків,рідні сиділи в коридорі лікарні 2 доби,але це просто марна трата часу.Лікарі "виганяють",адже це тільки своєрідне загромадження,не тільки у однієї моєї родини проблеми.Тому моя поведінка є нормальною.Коли мені повідомлять,що я зможу допомогти чимось там,у Луцьку,я обовязкво все кину і приїду.Я проводжу весь день в інтернеті не від того що мені так хочеться,я спілкуюсь з людьми(даю відповіді на запитання,навіть як вам наприклад),звітую про стан сестри(хоча сама дізнаюсь від її батьків),прошу у різних спільнотах розповсюдити інформацію та просто звичайним людям з Луцьку пишу для допомоги.Мені всерівно хто що думає і каже, але і потрібно розуміти,що ми просимо у людей матеріальної допомоги,тому вони повинні мати повний обсяг інформації і розуміти кому і для чого вони допомагають,а не "кормитись" дезінформацією і думати лише погане.Я знаю що пліткують і будуть пліткувати,але на даний момент її здоров'я і життя найважливіше.
роман до Сестра Каті Показати IP 24 Жовтня 2014 15:25
це вже 3-тє весілля її і вона себе на весіллі вела геть як не наречене...кричала кідалась і т.д.
фельдшер до Сестра Каті Показати IP 28 Жовтня 2014 12:33
Шо ви говорете я особисто був в неї на виклику і бачив як вона сама пригнулі я ще намагався її зловити
Тетяна Показати IP 22 Жовтня 2014 23:45
І як завжди "добрі та щирі" мешканці Луцька! А яка взагалі різниця, вибачте, чому і як це сталось?! Є біда, сталася трагедія, людина потребує допомоги! І тут вже справа кожного, або допомогти, або розносити весь свій внутрішній бруд в мережі... Схаменіться !!!! Як ви з цим живете?
Таня Показати IP 23 Жовтня 2014 10:25
Різниця в тому, що допомогти можна їй, а можна дитині, яка потребує допомоги, а можна воїну, який поранений...Де гарантія того, що ця дівчинка після допомоги (допомога не резинова і може врятувати когось іншого), не захоче знову вивалитись з бакону?! П.С. для розичів: можете розповідати про випадковість, але тактика не вірна. Бо запудрити мозги ви зможете тільки тим, хто фізику в школі не вчив!
совість Показати IP 30 Жовтня 2014 02:46
Врятувати всіх -НЕ МОЖЛИВО ! Але хто вам дав право Таня вирішувати кого потрібно рятувати кого ні. Хто ви Господь БОГ ??? Всі люди рівні ... я не говорю що вона ідеальна але заслуговує на шанс. Якщо навіть це і спроба самогубства, то яка на це мала бути причина? Молода дівчина, недавно вступила в шлюб ... що ж мало стати поштовхом до такого кроку ? Потрібно поспівчувати хоча б цьому . Щось же ш сталось в її житті , що їй боліло і ніхто цього не помітив . Ну це звісно якщо це не нещасний випадок . В будь якому випадку свічку в церкві і щиру молитву за одужання вона заслуговує . Та і фінансово не варто жлобитись ... ви ж не в реанімації у вас поки все добре ? Хіба не так ?
Таня до совість Показати IP 2 Листопада 2014 12:17
Не треба дурити людей. Випригнула сама - сказали б, що випригнула, але каїться там, а то дурите людей! Причини в кожної людини хоч раз в житті є такими, що хочеться щось утнути таке, але треба не бути егоїстом, а подумати про рідних! А такими фразами " Та і фінансово не варто жлобитись ... ви ж не в реанімації у вас поки все добре ? Хіба не так ?" прошу не розкидатись - больно на прокльон схоже - то собі за пазуху візьміть!
фельдшер Показати IP 2 Листопада 2014 15:47
Вона сама пригнула я бачив це на власні очі бо був в той час там
тато Каті до фельдшер Показати IP 18 Листопада 2014 10:20
Вибачаюсь!Але коли ми з Вами зустрічались на квартирі коли Ви забирали свої сумки і куртку,то Ви мені скалали,коли я Вас запитав:як Ви так допустили?Ви мені сказали що вона попросилась подихати,повільно увійшла на балкон,повільно піднімала ногу як буцімто хотіла вийти в другу в ішу кімнату,це були Ваші слова.А подруге Ви лучшем молились Богу і подумали що коли Ви людину накололи 3-4 уколи,що це Ваша халатність і Ви смієте щось говорити!!!Можливо нам звернутись до прокуратури щоб вони розслідували і Ви малих совість таке говорити!!!І скажу ще одне нас один лікар просив за Вас щоб ми не звертались в прокуратуру:і додав хай Бог вирішує за їхню недбалість.
Свєта до тато Каті Показати IP 20 Листопада 2014 16:26
А Ви про свою совість нічого не хочете сказати,коли мали проблеми з тією ж Прокуратурою????????Вона могла попроситися в туалет і там собі вени скрити,то тоді тоже за нею треба було б в туалет бігти???
маша Показати IP 3 Листопада 2014 15:42
Я взагалі не розумію близьких та рідних людей Катерини, просять у всіх не байдужих людей допомоги,а самі неадекватно реагують на поставлені питання чи припущення інших людей,(надибала вк. спілкування сестри)які просто цікавляться за дівчину яку навіть не знають!Тут навіть якщо хочеш переказати певні кошти- то поспілкувавшись з родичами - навіть таке бажання відпадає!!!Звичайно дівчину певною мірою шкода,але судячи з цього випадку (якщо то справді вчинення суїциду)то Катерина ще й егоїска,впевнена що якби була хоч якась сіра речовина в її мозку,то вона б цього не зробила,(і не треба гнати на лікарів,і тріпати про халатність)ну сталося в її житті якась біда,і що??...йти і пригати,???проблема ж всеодно залишилась,в той момент коли вирішила покінчити з життям не думала, не про батьків,не про рідних...до неї тільки жалість і навіть за це варто вже її не осуджувати,а просто піти до Храму і поставити свічку за її здоровя!!Родичам і близьким бажаю терпіння.Каті бажаю швидкого одуження!!
777 Показати IP 6 Листопада 2014 23:34
Родственники вы хотите помощи через вранье. не люблю когда врут.даже помогать не хочется. это 100% суицид. как низко вот так через вранье все делать. сестра общайся проще,ваше хамство зашкаливает. куда не зайду,родственник везде хамят.
лучанин Показати IP 12 Грудня 2014 20:37
А іі чоловік не працюючий? А сестри? Невже така астрономічні суми в Луцьких лікарнях потрібно викидати??? Викинулася-витягуйте тепер! Хворі дітки хочуть жити і потребують більшоі допомоги!вони не винні у своій хворобі! А тут хто зна... чи взагалі ій вона потрібна! Спитайте!
лучанка до лучанин Показати IP 13 Грудня 2014 12:56
знали б ви,як вона хоче жити... і ще б знали масу нюансів, то інакше себе поводили б. Чоловік був у неї РАЗ, нічим він не допомагає. І витягнуть...Обовязково витягнуть. З допомогою рідних і просто добрих людей.
лучанин до лучанка Показати IP 13 Грудня 2014 21:47
Тоді просто варто чесно розповідати людям про причини і.т.д аби вони довіряли і допомагали! Бо коли просять допомогу та розповідають про перила по коліна,то це щось на кшталт розповідей циган обвішаних золотими ланцюжками про іхні злидні. Більше довірять прозорим та чесним історіям,де родичі по доброму відкрито щиро просять допомоги,не хамлять і не приховують. До таких тягнуться більше! Це просто порада родичам.
Свєта до лучанка Показати IP 15 Грудня 2014 14:37
Знаєте,я Вам скажу одне,мені нюансів не треба...я знаю ту сім"ю,і батьків і Катю...Ви не ображайтеся,але я Вам висловлю свою думку:я познакомилася з ними десь років шість назад,в цій сім"ї я не побачила любові один до одного,в тій сімї я бачила тількі думки про гроші(((одного разу,так як катя потім пояснила,батько її вигнав з дому...це було кінець зими і десь біля одинадцятої години вечора,вона прийшла до нас...так ми її впустили,жила вона в нас тиждень,потім ми її переселили на нашу квартиру яку ми здавали(цілком безкоштовно) ну тількі ком.послуги мала заплатити....до місяця вона там жила...рідко,але то картопелькі привезли,то мяска,мама їй передавала гроші,які вона тратила на манікюр.....потім я від спільних знакомих взнала шо я погана хазяйка і багато неприємних речей про себе,причому автором була саме катя((((((скажіть,будь ласка,я "дякую" в цій ситуації заслужила??????просте елементарне дякую??????чи за добро зараз така відплата??????після того ми навіть не спілкуємся і не вітаємося(((я бажаю каті обов"язкового видужання,але мене просто ображає те що всі погані крім них...більше я з ними нічого спільного не хочу мати і надіюся що мені подібні люди більше не зустрінуться в моєму житті...
лучанин до Свєта Показати IP 15 Грудня 2014 18:57
Знаєте, можливо дивно,але,на жаль, чомусь більшість відгуків саме такі,не приємні для цієі родини! Думаю,цій родині варто задуматися ЧОМУ так,почати цінувати один одного і життя. Бо якби в цієі дівчини була підтримка хоч від когосьцього б не трапилося!а тут прокинулися!і сестри і брати!а де ви РАНІШЕ були?! Такі самогубства притаманні людям які хочуть привернути увагу,увагу рідних в першу чергу!!! Один чоловік лишився чесним перед собою і усіма!як йому було все одно все так і лишилося і він не грає на публіку! Бажаю Каті одужння та справжніх друзів які б підтримали та не домустили б ніколи такого горя!!!!
анонім5 до Свєта Показати IP 19 Грудня 2014 18:29
Ви непереживайте за їхню родину,я теж знаю їх,це щаслива сім'я,вони люблять свою доньку,а від таких моральних уродів як ви оберігають її,ви слідкуйте за собою,бо там вас теж не все впорядку!Я працювала з батьками,адекватні,веселі,добрі люди,а дочка чудова!Побійтесь Бога!
анонім6 до анонім5 Показати IP 20 Грудня 2014 13:15
Так люблять доньку та не люблять чужі гроші,що батько АЖ ВСЕ золото продав для лікування!!! І хизується цим! Не золото треба продавати в таких випадках!
Маша до анонім6 Показати IP 21 Грудня 2014 14:27
От скажіть,вам більше нема про що говорити,і що писати!!В чому винна ця дівчина,що поплатилася життям за вчинки батьків,їх необирають,чомусь вона і жила незними на тій квартирі,думаю невід любові їхньої,але мені полюдські шкода Катю,а ви тут всі герої анонімно,в групі є батька номер то можете все йому висказати,якщо хвалить сміливості!
анонім6 до Маша Показати IP 21 Грудня 2014 23:23
Проти дівчини нічого не маю.просто даю пораду батькам
анонім6 до Маша Показати IP 22 Грудня 2014 11:25
Хочу донести хоч тут,бо в ін.джерелах всі доцільні поради видаляються,на жаль!
Анонім до анонім5 Показати IP 20 Грудня 2014 13:25
По-перше я Вас не ображала,я просто висловила свою думку,від Вас вихованістю аж пре((((((По-друге я людям просто розповіла випадок з мого життя,який звязаний з цією сім"єю...Щаслива сімя???????ну якщо це по вашому щаслива сім"я,то це якраз в вас не все в порядку з вашими ідеалами...Чомусь в мене така підозра що ця тупа писанина,то справа сестер(((,бо представте я теж чула багато думок про цю сім"ю від співробітників батька і мами,то вони геть різняться від ваших...
Анонім до Анонім Показати IP 20 Грудня 2014 13:26
Це адресувалося вам від Свєти
анонім5 до Анонім Показати IP 21 Грудня 2014 14:13
От і ні сестри тут ні дочого,і писанина не тупа,а ти заспокойся,і слідкуй за чоловіком,бо від такої жінки,любий буде гуляти!!від вас там робочі теж невзахваті були,і ви на них почали перша бруд лити,а от заздрити нетреба,і непхай свій ніс!!І як склалося що чоловіка твого звілинили мені однаково,шо між вами було плювати,а Катя нівчому невинна!!!Я розповім їм про твій бруд Таня Стрєлцова,думаєш ніхто невзнав,совісті нема!!дивись за своєю дитиною,а то біда бистро при йде!!!
Свєта до анонім5 Показати IP 21 Грудня 2014 19:48
Слухай....ви мені не тикайте тут,а свої поради запихніть собі знаєте куди???...я нінакого бруд не лила,я ще раз повторюю для особливих людей-я просто висловила свою думку і випадок який був на справді...А ви тут починаєте хамити,бо бачте моя думка не співпадає з вашою...я маю право висловити свою думку...я на них нічого не нагаварювала...ви мені погрожуєте???то ви совість мали б приплітати сюди мою дитину...Доречі,мого чоловіка не звільнили,а він сам звільнився...так що не треба тут брехати....як будети розповідати про мене,то обовязково запитайте))))Удачі вам в вашому житті!!!!
Анонім до анонім5 Показати IP 21 Грудня 2014 20:11
Яка різниця як я підписана,я не ховалася...якби я хотіла б не викривати себе,то логічно що б не писала б про конкретний випадок...так???з вас детектив нікудишній(((і ще одне-я взагалі то там не працювала,в мене просто там знакомі були...обломчик получився((((
іра Показати IP 15 Грудня 2014 19:07
З того всього треба зробити висновок: батьки- цікавтеся своіми дітьми,сестри -підтримуйте своіх сестер не тільки після страшних наслідків іхніх переживань,друзі- спілкуйтеся з друзями не тільки про нічні клуби,чоловіки-любіть своіх дружин та оберігайте іх,аби нікому не доводилося привертати до себе увагу таким чином та тихо кричати про поміч! Бо близькі іноді самі чужі виявляються!!!!
Ann78 Показати IP 5 Січня 2015 13:20
Доброго дня. Хочу також втрутися в цікаву неприємну розмову тут на форумі адже мовчати вже немає сил. Хтось пише про бідну дівчину Катю - (яка насправді ж сама випригнула з 6 поверху зламавши життя не лише собі але й багатьом людям які знаходилися навколо неї.)На сьогоднійшній день дівчина жива - але так нічого і не усвідомила, вона незнає ціни своєму життю. Мені бридко дивитися новини в групах та читати на форумах, як всі хочуть допомогти людині в якої до цього випадку вже були СУІЦИДИ!!!!!! В нашій країні є така велика к-сть діток маленьких які тільки почали жити, які щойно родилися, і лікарі виявляють хвороби які без допомоги добрих людей та нажаль коштів вилікувати не вдастся, Вони також хочуть Жити!!!! А тут Випригнула сама ж з 6го поверху - і їй ще збирають кошти розклеюють листівки просять допомогти. Людина ця ніколи не зміниться - і її сімья також, бути на волосині від смерті і надалі творити жахіття і в цей самий час прикидатися бідною і нещасною......Це просто ЖАХ.... Люди добрі схаменіться і краще допомогайте дітям людям і нашим бійцям які Насправді цінують своє життя а не кидають його на Вітер....Всі ми люди, у всіх є серця.....Сімья Сидорчук погрожує життю іншим людям, вони робили скандали такі в лікарнях які лікарі ніколи в житті мабуть не бачіли і не чули...Ця людина зламала життя вже не одному хлопцю та дівчині - Слава Богу відмолили. Погрожувати Життю людям, які були колись рідними це настільки низько..... Краще б молилися і дякували Богу що вижила. А з такою репутацією як у Каті - шкода взагалі Дівчину що Бог дав їй життя а вона вже декілька разів хотіла його вкоротити. Лікувати Катеринці треба не ногі чи руки а ГОЛОВУ!!!!!!! Перед тим як допомагати Любі волентери спочатку покопайтеся в історії людини якій ви хочете всіма силама допомогти - Волосся встануть не лише дибом.....Людина ця має стояти на обліку в псих лікарні перш за все......і має бути взагалі відсторонена від суспільства, з такими припадками і фантазіями як у Каті, неясно що вона вчверить наступний раз, як одужає, гарантію даю, що ще в неї буде низка таких самів припадків і тоді всі самі все побачать. Шкода що батькі звернули увагу на свою дитину лише зараз - а не тоді коли в неї був Перший суіцид!!!!!!!Ось тоді і потрібно було дитину лікувати а не кидати на проізвол долі!!!!! Хто не вірить і далі буде прагнути допомогти просто зверніться в органи і все буде відразу зрозуміло. Українці добра і щира нація - і завжди відгукується на клич про допомогу. Раджу всім відвідати дитячі будинки, будинки де живуть хворенькі діти, центри з дітками ДЦП, пристарілі будинки, Бійців в лікарнях які були поранені захищаючи нашу рідну неньку. І тоді світ перевернеться увас. Вони також хочуть ЖИТИ!!!!!! Але привселюдно і нахабно не просять про КОШТИ!!!!!!!!!! А липовий тато Каті якій нібито пише ВКонтакті - це просто цирк. Наняті люди на продвіжку сторінки це просто жах......Замість Катіних листівок краще розвісьте і роздрукуйте дітей чи дорослих які мають 1-3 ступені Раку,чи інших хвороб.
анонім6 Показати IP 10 Січня 2015 20:44
Згоден з попереднім коментом! Люди квартири продають аби своіх дітей вилікувати! А тут маючи такі достатки просять і заставляють просити у студентів,пенсіонерів на транспорт 2000 грн! Закликають не поісти один раз аби тільки каті перерахувати,а самі "все золото продали"! Шкода, що є такі егоісти! А самогубства-то самий страшний гріх!
іра Показати IP 11 Січня 2015 08:45
А одна волонтер взагалі псує стереотип про волонтерів- в інтернеті напівоголені фото виставляє і різні сварливі бесіди веде. Дуже дивує поведінка таких "волонтерів".зникає довіра до чистоти намірів. П.с. прохання не приймати на свій рахунок усіх,стосується окремих особ
Ann78 Показати IP 15 Січня 2015 12:58
Не факт що группу в контакті удалили саме через те що дійсно - якісь шарлатани. Гроші зібрали, і пішли всі на.....жах....ось і допомогли...а тепер варто задуматися для кого і навіщо збиралися ті кошти і взвагвлі куди і на що вони пішли......Оце то дали люди канешно.......Шкода тих хто попався на це все....Ось і урок - не все там так чисто як здавалося, просто видалили групу щоб люди не писали правду яку багато хто знає, а повідомлення правдиві просто комусь надоїло удаляти, ось і вихід видалити групу.
Ann78 Показати IP 15 Січня 2015 13:00
Хіба дорослий мужчина тим паче батько таким шляхом би спілкувався? http://prntscr.com/5spk09 Доступ до групи та права на видалення мали лише творці групи - адміністрація вк цього зробити по правам споживачів не зробила б!!!!!!
Лорен Показати IP 15 Січня 2015 13:26
Так спочатку казали що на операцію потрібно 20 000грн......а вже пишуть що ПОЛОВИНУ зібрали, а ще залишилось 25 000 грн.....як це так????? Не дивно що Анна Манджула покинула волонтерство для цієї самогубниці
Ann78 до Лорен Показати IP 15 Січня 2015 13:50
Це просто шарлатани скористалися людською добротою....Люди вірили шкодували а тепер ось і результат цього всього...Так завжди як прислівя говорить Не роби Добра не Побачіш Зла.......
лучанин до Лорен Показати IP 16 Січня 2015 20:00
Або просто кожен отримав від тоі ситуаціі те що хотів та й плкинув своє "волонтерство"
Лучанка до лучанин Показати IP 17 Січня 2015 13:06
Ну стільки бруду лити,це перебор,знаєте ніхто з вас не бачив Катю,її стан жахливий,і мали б совість грішити,шо гроші не на допомогу,висота була яка!!які ви всі підлі і бездушні!!
лучанин до Лучанка Показати IP 17 Січня 2015 15:30
Підлі і бездушні ті,хто близьких прирікає на нещастя своіми прагененнями привернути увагу таким чином!
Ann78 до Лучанка Показати IP 19 Січня 2015 12:15
Нафіг було вистрибувати з вікна наголошую ВИСТРИБУВАТИ а НЕ ВИПАДАТИ СЛУЧАЙНО!!! в 20 з лишнім років - тут кожна чи кожний з нас кожен день може бути доведений до сказу - а випригувати це не вихід - і що вона зробила?залишитися калікою на все життя???? Бог не фраєр і все бачіть сама собі зробила шкоду.....Це не бруд а жорстока правда чи справедливість.
Лучанка до Ann78 Показати IP 21 Січня 2015 14:52
Не тобі судити!!каліка чи здорова!?тут всі такі правильні аж верне!За себе ручайся,бо не знаєш де впадеш!!!
лучанин до Лучанка Показати IP 21 Січня 2015 16:42
Це добре,що правильні! Таким і має бути суспільство!а якшо вас верне від правильних та правильності то виховуйте себе. Сьогодні суспільство потребує чесних щирих добрих та правильних!
Таня до Лучанка Показати IP 24 Січня 2015 16:28
Катя - тобі люди помогли - скажи дякую, а не відгавкуйся. І висновок зроби .Те що тут написано - це обєктивна критика!
Ann78 до Лучанка Показати IP 26 Січня 2015 13:27
Судити чи не судити - питання власного характеру. Голову потрібно лікувати - щоб надалі знову вона не випригнула, а то всяке буває. Немає гарантії що завтра їй знову не надоїсть жити.....
Таня до Лучанка Показати IP 24 Січня 2015 16:26
http://vk.com/id155068514 Це такий в неї жахливий стан,що вона по порт сіті бігає?
Анонім до Таня Показати IP 24 Січня 2015 20:04
Ви там що хворі на всю голову?!!!цій фотографії майже рік!А подруге як ви виражаєтесь це не Катя!!А сестра!Дівчина в Києві,Бог вам суддя!!І це все шо тут пишиться обернеться Вам і вашим сім'ям!!Надіюсь Катя цього бруду ніколи не побачить і не прочитає!! Миру вам,праведникам?
Таня до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 17:45
Катя, собі за пазуху забери свої кльони!!! Бо ще сторицею обернуться тобі!
Таня до Таня Показати IP 27 Січня 2015 17:47
І магією чорною більше не займайся, людей не кляни, прокайся, до Бога звернись от і видужаєш!
анонім до Таня Показати IP 24 Січня 2015 20:45
коментар було видалено
анонім6 Показати IP 25 Січня 2015 09:01
Id155068514- на жаль,це катя!!! Родина цієі ( не хочу навіть по імені називати). Та й до вас слово родина - звернення недоречне! Ви брехливі жалюгідні! Як вам не соромно збирати останні гроші в пенсіонерів студентів коли зараз і так все дороге. Як не соромно ппросити в мене коли в мене 2 своіх дітей! А я перераховувала!!! Моі діти недоіли а ваша єхидно посміхається с фото бігає по магазинам і на конях стрибає( і це датовано 2015 роком)! Як ій не соромно з нас так знущатися! Мерзотна,бридка! Закликаю усіх не звязуватися з тими брехунами. Відкрийте очі народ!
Іра Показати IP 18 Лютого 2015 16:02
Так Катя ж дійсно скалічилася, лікувалася. Чому пишите "брехуни". Що коштів ій не було потрібно????????????
Ann78 Показати IP 23 Березня 2015 15:27
От тобі і на тобі!!!!! Як говориться - нічого не навчило дівчину.....Довожу до відома всіх присутніх що в Каті знову була спроба самогубства - на цей раз вона просто вирішила отруїтися і була в реанімації......А люди збирали кошти на її лікування і навіть не підозрювали що цій скаженій знову набридне жити!!!!!!! Живи і радій що залишилася жива, а то нє треба далі калічити себе, травмувати бітьків і людей які поряд. Не думаю що знову знайдуться люди які будуть рятувати її!!!!!!!
Happy до Ann78 Показати IP 21 Лютого 2022 21:12