USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Грип забрав життя волинянина, про епідемію – не говорять

18 Січня 2016 09:57
На території Волинської області епідемії грипу немає.

Про це під час оперативної наради сьогодні, 18 січня, повідомив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

З його слів, за станом на сьогодні, уже є інформація від волинської санепідемслужби, пов’язана з епідеміологічною ситуацією на території області.

«Ситуація щодо грипу на Волині контрольована, сильних спалахів масового характеру немає, але є летальні випадки в області від ускладнень грипу», – зазначив очільник області.

Так, 8 січня 2016 року до медичної амбулаторії села Рокині звернувся мешканець Луцького району. Однак, як виявилось, занадто пізно, тож 12 січня чоловік помер від ускладнень.

«Людина не розраховувала, що потрібно оперативно звернутися до лікарів, ймовірно, займалась самолікуванням.

Прошу ЗМІ і голів районних, сільських і селищних рад звернути увагу мешканців області на особливі заходи безпеки, пов’язані з недопущенням загострення епідеміологічної ситуації в регіонах. Береженого Бог береже, але треба берегти себе самого, хоча на все воля Божа», – «оптимістично» резюмував губернатор.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
думаю Показати IP 18 Січня 2016 10:45
вже епідемію треба оголошувати,щоб не було пізно.
Анатоль_ до думаю Показати IP 18 Січня 2016 11:47
Люди добрі, не піддавайтеся паніці!
Я до Анатоль_ Показати IP 18 Січня 2016 23:26
Коли сам захворієш по іншому будеш думати
Читач Показати IP 18 Січня 2016 10:59
Як може бути контрольована ситуація якщо дослідження на грип роблять мертвим, навіть діагноз грип в картках не ставиться!!!
Я до Читач Показати IP 18 Січня 2016 23:28
100% вірно сказано. Я фармацевт з вищою освітою, хворіла на грип, знайома лікар сказала, що не може в лікарняному написати грип, бо нема карантину і їм не дозволяють.
Аня Показати IP 18 Січня 2016 11:33
Чому спочатку потрібно набрати купу хворих,щоб потім їх почати лікувати.Ліпше б не допускали того епідеміологічного порогу.
11 Показати IP 18 Січня 2016 11:47
2 випадки поліомієліту на закарпаті, в результаті поголовна вакцинація всіх дітей, о це була епідемія. А 25+ смертей від грипу і немає епідемії?????чим думає влада? Таке враження що нас знижщують
007 Показати IP 18 Січня 2016 11:48
Шановні Високопосадовці робіть карантин поки не пізно!!!!Інфекційна лікарня забита вщент....місць не має...А епідемії в нас не ма ....про що ми говорим
Медик до 007 Показати IP 18 Січня 2016 23:31
А в міській з пневмоніями лежать на коридорі сьогодні.
Ріта Показати IP 19 Січня 2016 17:03
Хочу написати про свій грип. Вперше у житті так хворіла, вірус звичайно дивний. Бо хворіли всі хто був в коньакті. Ламає, гарячка, в легеннях важко. А що саме дивно, так які б противірусні не пили - по фіг. На четвертий день розумієш, що то або пневмонія, або бронхіт.я почала пити антибіотики на другий день ( хоча і не можна так швидко), то в мене обійшлось бронхітом, а в тих хто почав антибіотикотерапію пізніше - запалення. Так як в мене захворіли діти, хотіла зробити аналіз на штам вірусу, сказали лікарі, що такого не роблять((. А ще написали, про один летальний випадок - брехня. Я знаю 2 випадка, знайомі( один таксіст, а один пенсіонер). Школи не на карантинв, бо таке враження, що тут грає комерційний інтерес фарма- бізнесу
лучанка Показати IP 20 Січня 2016 14:08
а треба вже позакривати,сини в 7 школі вчаться ,в старшого з 22 тільки 16 .а в меншого з 28 --20 учнів .
!!!!! Показати IP 20 Січня 2016 21:08