USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Однорічній волинянці можна допомогти почути світ

12 Лютого 2016 08:45
Марійка Шевчук - перша і єдина дитина в родині. Їй дуже не терпілося з'явитися на цей світ. Вона з тих дітей, яких називають нетерплячкими. Марійка народилася раніше встановленого терміну, на 26 тижні вагітності, із вагою 900 грамів.

Шість місяців дитя перебувало на лікуванні в неонатальному центрі, три з яких дівчинка провела в реанімації у важкому стані.

Проте, не дивлячись на страшні прогнози і жахливі діагнози лікарів, дитина виросла і зараз добре розвивається, якби не одне але…

Через сильні антибіотики Марія втратила слух. Діагноз – сенсоневральна глухота. Відсутність слуху впливає на мовленнєвий розвиток. Марія не чує і не говорить.

Батьки дівчинки роблять все, аби допомогти їй подолати недугу, що перешкоджає подальшому розвитку дівчинки. Їм вдалося відстояти Марійчине життя, тому не можуть здатися зараз, за крок до мрії – подарувати доньці прекрасний світ звуків і дати можливість жити повноцінним життям.

У клініці Мединкус (Польща) проводять кохлеарну імплантацію. Сума операції - 29 500 євро. На жаль, батьки не в змозі самостійно зібрати таку суму, але часу для медичного втручання обмаль. Зараз Марійці рік і 9 місяців. Батьки, які проживають з донечкою у Володимирі-Волинському, звертаються про допомогу до небайдужих людей, адже впевнені, що донька недарма так наполегливо виборювала собі право на життя.

Рахунок для переказу коштів у Приватбанку 5168 7572 4347 8924 ШЕВЧУК ТЕТЯНА ОЛЕКСІЇВНА (Мама).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Мама Показати IP 26 Січня 2016 15:35
В мене теж дівчинка недоношена, і лікарі призначили їй 2 сильнодіючі антибіотики, в одному з яких написано було що однією з побічних дій є невідворотна глухота, я відмовилась колоти, то лікар мені казав що всім колять і нічого...., їм нічого але комусь ті побічні дії і вилазять..Батьки держіться, головне що є вихід, нехай поможе вам Бог і люди.
))) Показати IP 26 Січня 2016 16:54
Таке миле, хороше дитя! Допоможіть хто має можливість
. Показати IP 26 Січня 2016 19:56
Дістала ця держава((((що не може забезпечити таких діток кохлеарними апаратами(((( а чому саме в Польщі? такі операції проводять в Києві. і наскільки мені відомо потрібно лише купити сам апарат. ціна одного апарату 11тис євро.
Таня до . Показати IP 26 Січня 2016 21:40
вартість операції в Україні близько 25 тисяч євро.. Можливо, у Вас застаріла або неактуальна інформація
. до Таня Показати IP 26 Січня 2016 22:46
Таня, я не буду спорити і доказувати щось. я скажу те що в мене є знайома в якої двоє діток з такою проблемою. і ніхто там 25 тис євро не платив. операцію робили не цілих два роки тому. апарти Nucleus 5 дали безкоштовно, минулого року вже не було закладено у бюджеті фінансів на кохлеарні апарати (знаю, тому що минулого року взнавали, щоб поставити на інше вушко). дітки за цей час вже трошки починають говорити. повірте мені я не хочу нічого поганого сказати. самого обурює. що в нашій країні нічого не робиться для того. А всіх хто буде читати цей коментар хочу попросити давайте всі разом допоможим батькам зібрати кошти на операцію і апарати. Вам не передати ці відчуття коли бачиш як дитинка починає чути, це море емоцій)))
Таня до . Показати IP 27 Січня 2016 00:50
Я була б дуже рада, якби сума була 11 тис. євро. Не можна забувати, що є глухота різних стадій, і те, що можна поставити одній дитині, іншій не підійде.Підозрюю,що якщо цей імплантдали безкоштовно, то він дійсно відносно не дуже дорогий, але я щиро рада, що він допоміг дітям. Ми спілкуємось з батьками, які так само як ми збирають гроші на імплантацію і дитина має такий самий діагноз, і їхні офіційні рахунки на імплантацію одного вуха в Україні 25 тис євро. Одного разу ми вже довірились нашим лікарям, бо не мали вибору. Нас ніхто не попередив про таку побічну дію антибіотика!!! Тепер, коли маємо вибір, хочемо зробити якнайкраще.
Люда. до Таня Показати IP 29 Січня 2016 22:03
Таня 0976672764 мій тел.позвоніть дещо вам розповіи.Маю таку саму дитину уже 4 роки з імплантом.Розповім де можете за доступну ціну придбати імплант.
Таня Показати IP 26 Січня 2016 21:37
Так, справді в Україні також проводять такі операції. Але вартість операції фактично така сама, що й в Польщі. Клініка в Польщі має дуже хороші рекомендації і лікарів-професіоналів.
. до Таня Показати IP 28 Квітня 2016 21:07
дайте свій номер телефону
Лучанка Показати IP 31 Січня 2016 12:45
Таня, яку ще суму Вам треба зібрати?
МАМА Показати IP 31 Січня 2016 14:10
Дякую! Наша група вконтакті. Прошу максимальний репост https://vk.com/club113008398 за детальною інформацією звертайтесь за номером 093 653 88 18 мама Таня Зібрано 1350 евро на 31.01.2016
Андрій Показати IP 1 Лютого 2016 09:29
Цікаво, мама дитини стала на чергу в Лорінституті Коломойського в Києві? В Україні існує державна програма по імплантації, що означає безкоштовна.
Юлия до Андрій Показати IP 3 Лютого 2016 15:23
Да, бесплатная программа и очередь есть, только импланты никто не закупает. У нас та же проблема. Деньги собираем самостоятельно. На очереди стоим с прошлого года. Но тендера на закупку имплантов не проводят.