USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У луцькій лікарні відкрили відділення «не гірше, ніж у Німеччині»

18 Грудня 2014 15:23
Палати інтенсивної терапії відділення анестезіології та реанімації відкрили після капітального ремонту у Луцькій міській клінічній лікарні.

Відкриття оновленого відділення відбулося 18 грудня.

Оскільки приміщення лікарні зазнавали значних збитків внаслідок підтоплень та злив, був виконаний комплекс робіт з ліквідації наслідків та попередження повторних підтоплень лікарні. Значну частину робіт здійснили у відділенні анестезіології. Було прийняте рішення виконати капітальний ремонт відділення з урахуванням сучасних вимог до реанімаційних відділень.



Вартість робіт з укріплення корпусу лікарні та приміщень відділення анестезіології та реанімації становила 508,3 тисячі гривень. Роботи виконувалися за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів. У відділенні здійснили капітальний ремонт приміщень, замінили електропроводку, біля кожного ліжка забезпечили достатню кількість електророзеток, під’єднання для подачі медичного кисню. Для проведення інтенсивного лікування згідно зі стандартами необхідно відповідне медичне обладнання: насамперед, п’ять моніторів стану пацієнта з центральною станцією, п’ять апаратів штучної вентиляції легень, док-станції з інфузоматами.

Урочисту червону стрічку доручили перерізати завідувачу відділенням Ярославу Семицькому. Приміщення, які вже сьогодні прийматимуть пацієнтів, освятив священик.



Після урочистого відкриття, перш за все, головний лікар Лариса Духневич продемонструвала Луцькому міському голові Миколі Романюку та начальнику управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федору Кошелю приміщення централізованої станції, де лікар матиме можливість бачити інформацію про стан усіх пацієнтів, які перебуватимуть у відділенні, цілодобово. За умови оснащення необхідним обладнанням є можливість виводу інформації з моніторів стану пацієнтів на центральний пульт, як це вже зроблено у лікарні у палатах інтенсивної терапії кардіологічного та неврологічного відділень.

Також у відділенні обладнані ізольовані палати. У оновлених палатах відділення обладнані місця роботи для медсестер, які перебувають у таких палатах цілодобово. Меблі, зі слів Лариси Духневич, використано українського виробництва.

«Дай Бог, щоб тут було поменше хворих», - побажав медикам Микола Романюк. Він запевнив, що міська влада надалі допомагатиме лікарні.

Головний лікар Міської клінічної лікарні повідомила, що наразі у закладі лікуються 800 хворих, попри те, що лікарня розрахована на 700 ліжок. Тож відділення не простоюватиме, вже сьогодні тут лікуватимуть пацієнтів.



Як розповів Ярослав Семицький, коли лікарню збудували, відділення було розраховане лише на шість пацієнтів. У зв’язку з наростаючими потребами лікарні, збільшенням кількості пацієнтів, його реорганізували на 12 ліжок, практично власними силами. У такому стані відділення працювали з 1985 року донині. Після капітального ремонту відділення, з його слів, не поступається європейським медичним закладам та Київському міському кардіоцентру, який оснастили німці.

«За технологіями ми нічим не поступаємося їм сьогодні, єдине, чого у нас ще недостатньо, це оснащення, яке потребує значних коштів», - розповів завідувач відділенням.

З його слів, медичний персонал впроваджує в практику найновіші світові надбання в галузі медицини. Так, сім років тому у лікарні вперше в області впровадили інгаляційну анестезію. Також сьогодні це єдина лікарня, що володіє методом провідникової анестезії при травматичних ушкодженнях.

Як зізналася Лариса Духневич, один із пацієнтів, який вчора потрапив у лікарню внаслідок ДТП, що трапилося у Ківерцівському районі, запевнив її, що умови в лікарні «не гірше, ніж в Німеччині». Нині у лікарні здійснюють вісім тисяч операцій щороку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
juj Показати IP 18 Грудня 2014 15:26
гуманітарні(списані) ліжка і тумбочки, кілька б/у апаратів і накінець саме ГОЛОВНЕ піп та Романюк
Відповідь до juj Показати IP 18 Грудня 2014 15:49
Дай Бог, щоб про хворого у важку годину помолився піп і допомогли б йому лікарі. Хоча б і на б/у ліжку та за допомогою б/у обладнання. Цінуйте що маєте. Прагніть більшого. Працюйте. P.S. А відділення - лялька, дуже світле. Тут і стіни будуть лікувати.
Дончанин до Відповідь Показати IP 18 Грудня 2014 17:32
"На бога надейся, но сам не плошай." Разве тебе не известна либо не понятна эта народная мудрость? P.S/ "а по поводу "Тут і стіни будуть лікувати" - если у тебя будут деньги. Попробуй не согласиться со мной, если, приведенные вами к власти ребятки планируют избавить Украину от совковского пережитка - бесплатной медицины.
Знайка Показати IP 18 Грудня 2014 15:30
ліжка і тумбочки - гуманітарна допомога з Німеччини, передані фондом Європейський вектор. Гарні меблі)
Наталія Показати IP 18 Грудня 2014 15:59
Приемна новина!
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2014 16:03
Якби ж вони людей лікували так як потрібно! і ставились до хворих по людськи!!!
Виктор Федорович про до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2014 16:16
"вони" це и ми з вами також А то вид коментарив майданивцив складаеться враження що вони себе виднесли до окремои касти "гидних" яки цю гиднисть "вибороли" а дотепер мабуть вже и приватизували А вси решта "вони"
до Виктор Федорович до Виктор Федорович про Показати IP 18 Грудня 2014 16:28
..... при чому тут майдан! як "собаки" там всі..... і лікарі і персонал! поки на "лапу" не даси, не підійде до тебе ніхто! Бачив я все це, і знаю....
Не собака до до Виктор Федорович Показати IP 18 Грудня 2014 16:42
Як будете так на людей "гавкати", то хто ж до Вас (це просто ознака особистого звернення, а не знак поваги) насмілиться підійти
Анонім до Не собака Показати IP 18 Грудня 2014 16:47
от і один із тих хто там "гавкае" ......
Таня до до Виктор Федорович Показати IP 17 Січня 2015 16:09
Ну і особисто ти багато давав?сантехніку з жека і електрику даєте як приходить на виклик? В школах скидаєтесь ?то чого шум піднімати?
СССР Показати IP 18 Грудня 2014 16:05
а зарплата як у німців ?
Андрій Показати IP 18 Грудня 2014 16:08
Молодець Романюк. Хороший мер. Хоч і тяжко і війна, а в місті лікарні розбудовуються.
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 16:17
А романюк спиртом стерилізований, що йому у таке відділення без халата і бахіл можна?
Так Показати IP 18 Грудня 2014 16:58
Це все,що робиться,робиться для кращого.А тепер хочу зачепити іншу тему.Всі знають,що всі лікарні переповнені аптеками,вони вже навіть на кожному поверсі є."Сервіс" вищого класу! А хоч хтось задумувався звідки в ці аптеки поставляються ліки? Так вот-ліки,які поставляє держава на безплатне лікування хворих,проходять через ці аптеки,власниками яких є Ващенюк,Кошель і головні лікарі лікарень-Духневич,Сидор і т.д.,але ми раби своєї держави не взмозі нічого зробити,бо доступу до розпреділення ліків не маємо,як і до всіх інших видів,хоч якогось,але матеріального забезпечення,якщо воно є.
Так Показати IP 18 Грудня 2014 17:01
В доповнення хотілося б запитати у ВЛАДИ!,згіно яких документів ці аптеки функціонують?
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2014 17:12
Правильно написано журналістом! У луцькій лікарні відкрили відділення «не гірше, ніж у Німеччині». Не гірше - в лапках. Цей пенсіонер Кошельок працює казнокрадом ще з радянських часів, як і його шеф-Романюк.
Лучанка Показати IP 18 Грудня 2014 17:33
Так, я згідна. Проаналізуймо якість робти медперсоналу, зростання смертності і відмивання грошей.
Хлоп Показати IP 18 Грудня 2014 17:49
Знову собаки загавкали. Ну так проаналізуй!
анонім Показати IP 18 Грудня 2014 19:19
це не лікарня європейського зразка це лікарня євроремонту
не пацик Показати IP 18 Грудня 2014 20:08
так все нормально- дай Бог здоровья людям хто це зробив : молодці так би і дальше за людей думали- нетреба вже так критикувати самі щось зробіть
До прокуратири Показати IP 18 Грудня 2014 22:48
Розібратися чиі аптеки в лікарнях працюють?
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 23:07
Ще б скрізь такий персонал був!
лучанин Показати IP 18 Грудня 2014 23:13
мені також подобається ставлення персоналу до пацієнтів,в них треба ще повчитись!
Пропозиція Показати IP 19 Грудня 2014 08:54
До редакції. У зв'язку з вираженою неадекватністю коментарів, які створюються переважно постійною групою читачів, пропоную заборонити коментування до часу стабілізації психічного здоров'я суспільства.
Патріотка Показати IP 20 Грудня 2014 23:09
Віділення анестезіології ЛМКЛ найкраще ! А ви, панове, одягніть білий халат і попрацюйте 12 годин з реанімаційними хворими. А тоді пишіть коментарі !
дрон до Патріотка Показати IP 22 Грудня 2014 14:24
Кадри вирішують все. Треба міняти старого алкана Семицького.
Данко до дрон Показати IP 17 Січня 2015 16:14
А кого поставити? Того алкашарожищенського шо з барсетк за хворими бігає невстигнувши наркоз провести.?там же нормальних не лишилось
Аліса Показати IP 23 Грудня 2014 22:19
Чого Семицький Алкан????
Данко до Аліса Показати IP 17 Січня 2015 16:19
Ха ха! За свои не п"є це точно.Знаю не один рік його:пліткар і хапуга а скільком людям життя зіпсував!Зате начальству лизоблюд яких ще пошукати
арі до Данко Показати IP 29 Січня 2015 18:44
Гарно сказано!!!!
Аліса Показати IP 23 Грудня 2014 22:22
Як на мене то їм потрібно усім ноги цілувати!!!Я лежала там 2 місяці...від маминих грошей всі відказувались.Нема там ніякого хабарництва і не гавкають вони там....Вони ЛЮДИ з великої літери.Люди не гнівіть Бога!!!!
Дядя Ваня Показати IP 23 Грудня 2014 23:47
Підртимую вас, приходилось самому там побувати, персонал хоч і молодий ,але дуже досвідчений,Дякую Вам!!!!!!!!!!
Аліса Показати IP 24 Грудня 2014 00:26
Як приємно що я тут не одна такої думки про цих рятувальників....Низький уклін ще раз ВАМ!!!!
Юлія Окуневич Показати IP 24 Грудня 2014 23:10
Теж лежала там місяць!Важко було мені...якби не персонал,медсестри ,медбрати,санітари було б набагато важче.Молода команда,але дуже досвідчена.Допомагали у всьому,підтримували не тільки фізично а й морально.Дуже вдячна Богу за цих людей,за таку благословенну команду,хай Бог благословить вас на подальшу працю,дасть мудрості,сили і терпіння. Завжди вас буду пам*ятати.
Люда Показати IP 25 Грудня 2014 09:35
Дякуємо!!!!!Юлічка.
Козак..... Показати IP 29 Січня 2015 18:43
Там лікарі за 100 грн і добрий день не скажуть.А за медсестер то це хороші спеціалісти шкода їх нема їм там пошани.
Алла Показати IP 6 Червня 2015 18:33
Їх там взагалі не цінують ,особливо начальство, бідні дівчата