USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волонтери Волині домовилися про міжнародну допомогу лікарням

17 Січня 2015 19:00
"Патріоти Волині" підписали меморандум про співпрацю з "Міжнародною асоціацією підтримки України"! Серед спільних проектів - робота по отриманню гуманітарних вантажів для волинських лікарень з-за кордону.

Про це на своїй сторінці у мережі повідомила Наталія Соколова.

«Наступного тижня одна з наших лікарень вже отримає реальну допомогу: апарат УЗД, електрокардіограф, хірургічні інструменти, багатофункціональні ліжка, ролятори, кисневі концентратори, ваги медичні для дітей, лікарняні меблі, інвалідні візки, набори постільної білизни, перев'язувальні комплекти і т.д. Все це вкрай необхідно в такі часи, коли максимально скорочено фінансування медичної галузі…

У середу, 21 січня, разом з Olia Chuiko, Головою "Міжнародної Асоціації підтримки України" все це добро веземо на Волинь і передаємо лікарні!!! Заплановано цілу низку зустрічей щодо подальшої співпраці.

Низький уклін нашим друзям з інших країн за таку суттєву підтримку...», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 21:05
НАталія а що вже івахів про вас забув що побираєтесь по інших фондах.... ?
Анонім до Анонім Показати IP 17 Січня 2015 21:56
100% наші земляки з закордону жертвують а тут структура йвахова піариться готовлячи плацдарм на вибори :)))
03 до Анонім Показати IP 18 Січня 2015 07:19
А нашим лікарням потрібна допомого?!? Менше красти треба. Краще порозганяти трохи керовніків в облздраві, головних, а решту поставити "на лічильник", щоб не крали, а то вони і ТЕ розкрадуть.
Анонім Показати IP 17 Січня 2015 21:06
ось які вони повороти долі хтось пожертвує а інші роблять на цьому піар :))))
Ок. Показати IP 18 Січня 2015 05:53
Тепер будуть звозити непотріб з цілого світу і тулити в лікарні.
до анонімів(( Показати IP 18 Січня 2015 10:59
хтось з вас хоть розуміє ЩО ТАКЕ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ?? 100 відсотків -НІ! це купа часу і нервів і коштів(( погоджень по міністерствам, доставка, склади для розмитнення, погрузки пакування звіти отримучачів.. контроль всього!! і звичайно за все відповідальність. аноніми!! не тявкайте заздрісно на чужі досягнення,а зробіть щось для Волині!! і попиартесь )))
з Ковеля Показати IP 18 Січня 2015 11:17
якщо справою займається Попова-Соколова то все буде просто супер! мали з нею справу - відповідальна і порядна! надіюся, що повезло саме Ковельській лікарні..
Анонім до з Ковеля Показати IP 18 Січня 2015 12:44
ясне діло там же ж округ йвахова
Волинь Показати IP 18 Січня 2015 11:19
А що робить для України банда порошенка-кролика ? Краде мільярди !
дістали Показати IP 18 Січня 2015 14:26
як не соромно! Зайдіть на сторінку у ФБ Наталія Соколова і подивіться, скільки ця жінка робить для людей. особливо для земляків-волинян... і не дивиться з Ковеля чи з Володимира! весь час боюся, що Наталя начитається цих гнилих коментів і не схоче більше допомагати.. Свій час і життя витрачає на чужих людей, а тут всякі неприємні слова від АНОНІМІВ!!! Наталія багато допомагає важкопораненим. Повитягала не не одного..До речі іі підопічні майданівці Гуч і Запотоцький, Марчук і АТОшник Толя Устимук не з округу Івахова.. А тепер ще і допомогу в лікарні везе!!! я просто в захваті від неї
З Ковеля до ОК Показати IP 18 Січня 2015 14:34
Глянь на фото! яке все крутезне!! в тебе вдома немає такого ліжка, які привезуть, Хто знає? яка лікарня отримає ЦЮ допомогу? ПАТРІОТИ Волині- привезіть до Ковеля!! Будемо вдячні!!
анонім до анонімів Показати IP 18 Січня 2015 15:35
ви що з дуба впали.. Які вибори! Який піар!! Івахів ВИГРАВ ВДРУГЕ на свому окрузі з одним з найкращих результатів довіри виборців по УКРАЇНІ! понад 60 відсотків! а то що після виборів всім помагає, ЧЕСТЬ ЙОМУ І ХВАЛА! А що помічнік у нього Соколова,- то просто округу повезло.
Наталія Показати IP 18 Січня 2015 17:08
Нічого просто так не робиться! Це Івахову повезло що знайшов таку людину, яка буде все робити під його дудку. Вже у Володимирі є такий фонд яким опікується піп Гінайло. Там теж із-за кордону привозять все що було б потрібне лікарням, дитячим будинкам, інвалідам, одиноким.....а насправді під виглядом доброчинності такі люди ввозять неоподатковані вантажі, автомобілі, техніку і потім її перепродують своїм людям! Саме різноманітні фонди роблять великі афери. івахів не дурак і знав що робив. Спершу допомога армії, а потім допомога собі, адже гроші вкладені треба повернути і ще мати прибуток!
Анонім до Наталія Показати IP 19 Січня 2015 00:02
прийди поділюсь . ахфірістка неоподаткована на дівані.
Ольга до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 01:14
коментар було видалено
микола до Анонім Показати IP 19 Січня 2015 19:39
перед тим як паскудити то хоч би прийшла та запитала . http://wwfmb.zz.mu/
Стара Вижва до Натал Показати IP 18 Січня 2015 17:22
Наталія! негай но ж ідіть в прокуратуру Володимира і давайте заяву про ваших шахраїв!! не спускайте з рук!! за це треба руки відрубувати!! а от фонд ПАтріоти Волині не чипайте! навіть боюсь вам казати скільки добра нам робе, бо Володимир і так сильно завідує)) в нас найкращій ДЕПУТАТ!! і помічники в нього СУПЕР!! пашуть!! ну пощастило!!
Наталія до Стара Вижва до Натал Показати IP 18 Січня 2015 18:29
яка прокуратура???? Там все схвачено!
Стара Вижва до Натал Показати IP 18 Січня 2015 19:27
Так Ваш народний депутат хай наведе порядок! зверніться до нього! не спускайте крадіжки гуманітарки! посадить шахрая, щоб усі боялися! ідіть до Гузя