USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Звільняють очільника дитячої лікарні Волині

10 Лютого 2016 12:06
Депутати обласної ради підтримали проект рішення про звільнення з посади гендиректора Волинського дитячого територіального відділення Григорія Ващиліна.

Відповідне рішення депутати облради прийняли під час другого пленарного засідання другої сесії облради сьогодні, 10 лютого.

Так, зі слів голови медичної комісії Олександра Зінчука, Григорій Ващилін 8 лютого написав заяву про звільнення за власним бажанням з 17 лютого.

Нагадаємо, на Волині заявляють, що генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання Григорій Ващилін зумів організувати бізнес на роботі. Йдеться про аптеку «Астрон» біля медзакладу, у яку рекомендують іти пацієнтам.

Згодом активісти показали будинок в якому він мешкає і поцікавилися, звідки у медика гроші на таке будівництво.

Так, у членів депутатської контрольної комісії, яка ревізує комунальні заклади Волині, є ще 7 днів для того, аби вивчити господарську діяльність в лікарні.

Щоправда, не всі депутати погоджувалися зі звільненням Григорія Ващиліна. Один із волинських радикалів депутат Анатолій Грицюк припустив, що на очільника лікарні здійснюється тиск, і що він «може, комусь не так вклонився». Адже медик – кваліфікований керівник і прошов підготовку в клініках Європи.

Проте його колеги Сергій Сівак та Святослав Кравчук попросили не переводити питання в політичну площину, оскільки Григорій Ващилін написав заяву про звільнення за власним бажанням і позицію медика треба поважати.

Голова облради Ігор Палиця також додав: в ЗМІ останнім часом з’явилися серія матеріалів зі скаргами на дії медика. Однак все це має вивчити депутатська комісія. Якщо Григорій Ващилін знову забажає очолити заклад – він зможе без пробем взяти участь у конкурсі. А ось якщо комісія знайде зловживання в закладі, то матеріали будуть передані до правоохоронців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 101
Микола Показати IP 10 Лютого 2016 12:14
Так він сам звільняється за власним бажанням, а не звільняють, брехуни!
Степан до Микола Показати IP 10 Лютого 2016 14:00
Ще б Гагаловська звільнилась, а то прийдеться виносити чи на ношах чи в наручниках виводити!!!
Микола до Степан Показати IP 10 Лютого 2016 15:52
О так, це взагалі не людина, наглість ходяча!!!!
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 12:18
Для Вітера пробили посаду
віто Показати IP 10 Лютого 2016 12:20
Відверто кажучи, очам не вірю. Кмпромат і майже відразу звільнення! Одне погано: хоч і позбавився посади, але навряд чи відповість за те, що крав.
Совість Показати IP 10 Лютого 2016 12:21
Нарешті, є Бог на небі!!!
Правда до Совість Показати IP 10 Лютого 2016 12:32
Не будьте такими наївними, люди. :)
пацієнти Показати IP 10 Лютого 2016 12:42
За те що дитину покладуть, а не дай Бог дадуть докум на групу- за все слід платити.Травматологі, неврологія, хірургія -не по кишені. Навіть у санаторій в Дачному зараз слід платити. Раніше Дарка хоч запитувала чи є можливість. Ні-не діставала.
Зайчик до пацієнти Показати IP 10 Лютого 2016 19:10
Не платіть вже ніде,люди добрі!! І в магазині вимагайте безплатно!!!І в маршрутці не платіть.!!!І за комунальні не платіть!Вам всі ж винні.До чорта,і працюйте вже безкоштовно,на громадських засадах
Стоматолог до Зайчик Показати IP 12 Лютого 2016 08:57
В приватного стоматолога питань про оплату ніхто не задає ,там висить прейскурант і всім все зрозуміло ! А це державна установа , де послуги надаються безкоштовно ! Різницю шановний відчуваєш ???
до Миколи Показати IP 10 Лютого 2016 12:45
Видно, вже далі красти боїться, от і звільняється, а раптом справедливість прокинеться і за д*пу візьмуть.
Громадянин 777 Показати IP 10 Лютого 2016 12:50
То і Сидора треба звільняти, про Духневич не забудьте!!!
333 до Громадянин 777 Показати IP 10 Лютого 2016 19:41
Не гребіть всіх під одну гребінку...
Тая Показати IP 10 Лютого 2016 12:52
Ще один хабарник Грицюк захищає ворюгу.Він написав заяву,щоб його не почали трясти.Те,що він вкрав вистачить на всіх праправнуків.А Сидор,Духневич,онкодиспансер головний,зав. гінекології давайте хлопці крутіть .Молодці
Лікар до Тая Показати IP 10 Лютого 2016 13:45
Те що йде Ващилін з посади головного лікаря для нього не біда. Це біда для людей. Люди з вищою медичною освітою, неаби яким управлінським хистом, великим досвідом, особистими контактами та зв'язками завжди зуміє заробити собі на достойне життя. Ну достануть всякі активісти-тролі, які самі в цьому житті нічого путнього не зробили ні собі ні людям, спочатку головних, потім завідуючих та інших лікарів. Ну позвільняються вони. І що далі? Хто буде лікувати? Де будете лікуватися? В Україні там де не було нормального головного лікаря лікарні перетворилися у бараки. А в Луцьку лікарні одні з кращих в Україні. І це у Луцькі головні лікарі хабарники? Дурні ви.
Тая до Лікар Показати IP 10 Лютого 2016 14:14
Не дай Боже лікуватися у таких лікарів,як ви.Хай вас Бог покарає за собаче ставлення до нас. Була я у вас,коли не тикнула в мороду ніхто з вас дивитися не хотів.Боляче,страшно,що ми перетворилися на твариню.Доки вас не будуть судити,доки у вас буде таке ставлення до нас простолюду.Або люди самі будуть вчиняти самосуд над вами,тоді будете боятися.Людина помирає, а ви п"єте.
лучанка до Лікар Показати IP 11 Лютого 2016 22:21
Та дістали.Чи святе місце пустим бувае?Таке враження що тільки ваші діти хочуть істи,що тільки ви хочите на Лан крузерах іздити.Зажерлись,совіті немае.А де ж ті пересічні громадяни мають брати,щоб вам в кишеню класти.Ви попри те що зарплатню невелику отримуете,своіх нащадків в медичні вузи пхаете.Набридло вже ваш скул слухати.Всі виіжджати вони збираються.Я думаю що на зміну вам прийде молоде покоління яке буде пам'ятати клятву Гіпократа.
Юля до Тая Показати IP 10 Лютого 2016 19:47
Що-що, а ці хлопці "крутити" вміють.Тільки потім людина під впливом психологічного тиску змушена піти із посади....і нікого потім не буде хвилювати чи були в дійсності якісь підстави для підняття такого "шуму"...
лучанин Показати IP 10 Лютого 2016 12:57
Звільнити це одне.Його місце в тюрязі.
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 13:03
а з вартості майна заставити сплатити податки, хоча б 15 %
Ольга Показати IP 10 Лютого 2016 13:17
серія замісь "сесія" матеріалів. В останньому абзаці. Палиця обмовився. Замнуть і забудуть...
Читач Показати IP 10 Лютого 2016 13:25
просто звільнили, і все????????????????????????????
справедлива Показати IP 10 Лютого 2016 13:37
А скільки їх таких будинчсків у Луцьку! Кожен очільник, слуга народу живе давно в "Європі", хоча взяти для прикладу Ангелу Меркель, то вона наймає у Берліні квартиру та має дуже скромний дачу-будиночок під Берліном. У Європі інші цінності, а у нас - дорвався до корита і собі у кишеню та своїм дітям. Саме основне - красиво розповідати, що хочеш зробити для народу!
Марина Показати IP 10 Лютого 2016 13:38
Якщо скоїв злочин посадовець ,- покарання повинно бути максимальне / згідно кримінального кодексу / ,а не заява про звільнення за власним бажанням ....
за власним бажанням Показати IP 10 Лютого 2016 13:43
Карабана з Боголюб теж звільнили "за власним бажанням". Новим зав. відділенням став "укроп". Думаю тут буде теж саме...
Анонім до за власним бажанням Показати IP 11 Лютого 2016 22:45
А хто став?
Альона Показати IP 10 Лютого 2016 13:50
Правильно, хай і їх трохи потрусять, а то вони ніколи не мають грошей, бідові такі... ще б кожну лікарню так потріпали, в обласну заходиш, сказала добрий день і платиш гроші! Обнагліли! А ще було б краще якби наші солдати заходили до таких "бідових" з автоматами, починаючи з верховної ради, було б чудово! Бо це вже занадто! На обіди в базиліку вони можуть за раз потрапити 600 грн, а помогти дитині не можуть! Запам,ятайте лікарі, судді, чиновники - є Бог на світі, і прийде час за який будете відповідати,! бажаю вам від щирого серця, щоб він прийшов скоріше ☺кожному з вас тварини...
Аня до Альона Показати IP 10 Лютого 2016 14:17
Золоті слова твої Альона.Весь простолюд тебе підримує.Молодець
рая Показати IP 10 Лютого 2016 13:51
перший пішов тепер другий а хто третій.На думку лучан за третім разом треба звільнити усіх головних лікарів тому що на кожного є причина "КОРУПЦІЯ"
Радикал до рая Показати IP 10 Лютого 2016 21:57
І посади головних лікарів ліквідувати. І нікого керівниками лікарень не призначити бо все одно буде те саме.
Лєна до Радикал Показати IP 10 Лютого 2016 22:36
Розсмішили..Так нам виходить нікого не треба.Ні головних лікарів, ні директорів, нікого...і що буде???демократія може? анархія скажу я вам...
олексій Показати IP 10 Лютого 2016 14:00
просимо п.Палиці звернути на коментарі на рахунок "КОРУПЦІ"
Друг вітра Показати IP 10 Лютого 2016 14:03
Валік розкрав все, що міг в обласній раді, черга за дитячою лікарнею. Гляньте на чому він їздить і де живе!!!!! За які гроші тоє придбано?!
555 Показати IP 10 Лютого 2016 14:19
тут треба діяти а не звертати увагу
йой! Показати IP 10 Лютого 2016 14:54
через суд вмрішить всі проблеми на свою користь!! ще й держава доплатить!!!
просто тато Показати IP 10 Лютого 2016 15:14
Очерений цвях в кришку волинської медіцини. Язиком трипати міліони а дітей лікувати одиници. А доктор айболит завжди був і буде позитивим песонажем. Теперь будуть не в аптеку посилати а в киів в інстітут к папенькім синкам у якіх в більшості випадків зразу операція бо хочуть моментом заробити і як побільше і лікування іх не цикавить.
Пацієнт Показати IP 10 Лютого 2016 15:33
Читаючі коментарі наші люди зїхали з глузду ,пишуть ті хто не лежав в лікарні.Люди не завідуйте комусь я лежав не один раз мені не разу не казали йди в ту аптеку це все брихня аптеки на першому поверсі в яку хоч таку йди.Просто в нашої влади появився новий кандедат на посаду вот і все діло і давай впустим чутки такий перетакий має аптеку ви напешіть в якому році аптека була відкрита тем паче не стоїть по документах на нього .В нас що призедент премєр депутат губернатор має бізнес їм ніхто не заважає а до лікара давай вчепимся позор владі яка Мільйон раз гірша за лікарів.Лікарі дітей спасають а Влада в гроб заганяє за допомогою всяких майданутих продажних активістів що ви доброго зробили на Волині 2 роки а ні чорта звільняєте кращих ставите Непотріб Позор такій владі.
лучанка до Пацієнт Показати IP 10 Лютого 2016 17:09
як же ти лежав не один раз, коли лікарня дитяча, ти пацієнт-троль. Всі хто вживають слово "майдануті"-тролі. А будинок лікар побудував не з аптек, а перинатального центру, якого ніяк не можуть добудувати вже котрий рік - там обороти зовсім інші.
Анонім до Пацієнт Показати IP 10 Лютого 2016 18:41
Дядьку, що ти брешеш?Є такі дікарі, що прямим текстом говорять мені стільки-то і стільки, а інакше і не підійде, і групами торгують і місцями в лікарні. Що неправда? Привезуть в прийомне, то доки не сунеш в кишеню, то й голову не поверне.
Шок Показати IP 10 Лютого 2016 16:08
Той що прийшов на місце Карабана хабарник особливий і думаю що за хабарні гроші купив цю посаду на рахунок порядність йому до Карабана ой як далеко
Справедливий до Шок Показати IP 10 Лютого 2016 22:15
Треба за свої слова відповідати, а не звинувачувати людину. Хабарник не буде на дачі (в селі, хатина батьків) садити помідори і огород. Жити в хрущовці. При цьому мати науковий ступінь і на відміну від інших, реально Хірург і чудова людина, яку попередніх снищував морально і не давав працювати та реалізовуватись, хоча його і в столицю запрошували. І на відміну від інших герургів (не помилка), головне не розрізати, а поставити на ноги. А якщо ви не назвали прізвище, ви не в курсі про кого мова, тоді я сказу - той самий Зінчук О.Г., що на початку цієї статті.
Анонім до Справедливий Показати IP 11 Лютого 2016 22:56
Зіня, це ти сам про себе написав? Та ти ж Карабана постійно підсиджував і скарги на нього писав! Ти найвищі ціни ставив за операції! Скількох хворих ти ордер до копійки? Я там працювала і знаю всю ту кухню... А культури і субординації нуль.
кара до Шок Показати IP 11 Лютого 2016 21:26
на рахунок Карабана та хабарності не потрібно так запевняти!!
Лікар до Шок Показати IP 11 Лютого 2016 23:00
Це точно, що далеко.... Хам...
Олександр до Лікар Показати IP 14 Лютого 2016 11:36
Карабана шкода, людина справді була на свому місці. З Зінчуком буде зовсім не так. Люди відчують.......
криза Показати IP 10 Лютого 2016 16:28
Вітера на цю посаду????Бред!!Люди схаменіться!!Це хабарюга вищого гатунку!.
Тарас Чурило Показати IP 10 Лютого 2016 16:40
Давно пора, хай попрацює простим лікарем, а то відносився до персоналу як до рабів
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 10 Лютого 2016 20:08
Цього Вітер і найбільше боїться .Не змін він лікарем бути ."Крові боїться"
Оксана Показати IP 10 Лютого 2016 16:44
Ващилін-кращий?!!та він взагалі в медицині не тямить,в нього практики не було.просто менеджер,що крав безбожно
до до Оксана Показати IP 10 Лютого 2016 18:25
та одиниці головних лікарів які лікують, вони навіть не можуть прочитати результати аналізів, а за кардіограму то вже взагалі нема про що говорити......їх санітарами спочатку треба поставити...
Володимр Показати IP 10 Лютого 2016 18:35
Я ото читаю,як деякі повязують прізвище Ващилін із процесом лікування дітей.Нічого спільного між лікуванням дітей і Ващиліним нема.Він просто крав гроші і знущався над персоналом.
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 18:35
В Боголюбах в лікарні на посаду за ввідділенням не УКРОП призначав , а головний лікар Сидор. Той самий .
Порядна Показати IP 10 Лютого 2016 20:28
Зверніть увагу на те, що ЛІКАР, який любить свою роботу і дійсно є фаховим спеціалістом, допомагає людям від щироі душі - це звичайний рядовий ЛІКАР. ВІн не "рветься" на керівні посади і до корита з грошима, де можна побільше вкрасти і зі своіми амбітними принципами принижувати підлеглих. Як правило, лікарі, які себе не знайшли як фахівці і НІЧОГО в медицині не спроможні досягти, рахують себе здатними КЕРУВАТИ, а не ЛІКУВАТИ. Вони не лікарі, а завгоспи. Бо керувати легше та можливостей КРАСТИ більше. На рахунок Григорія Ващиліна - це людина, яка оточила себе підлабузниками і залякала всю лікарню - віід санітарки до лікаря. Проти нього нічого поганого ніхто не має права сказати. Обкрадає дитячу лікарню далеко не перший рік. З нього можна посміятись - не реаніматолог, а ВАРЬЯТОЛОГ. ГАНЬБА ТАКИМ КЕРІВНИКАМ !!!!!!
стефко до Порядна Показати IP 11 Лютого 2016 06:43
Молодець! Все - в точку!!!
Ok Показати IP 10 Лютого 2016 20:29
Ващиліна в топку! Але люди звідки така ненависть до лікарів? Ви не хочете платити за роботу лікаря? То не платіть. За вас всіх раз в місяць йому 2500 грн. заплатять з бюджета. Ато самі наперед тичите, а потім обсираєте. Не подобається лікар, у вас є право обирати в кого лікуватись. Лікарі - роботягі, і якщо він живе не в квартирі а в будинку, їздить не на ланосі а на мерсі, зовсім не значить, що він хабарник і бездушна тварина. Це значить, що він проф і роботяга. Звичайно, це не стосується адміністрації. Бідний лікар - це біда суспільства, яка неодмінно приведе до вимирання, що ми зараз і спостерігаємо. Закінчу цитатою з клятви Гіпократа "..... не лікуй безкоштовно. Той хто безкоштовно лікується, перестає дбати за своє здоровя, а той хто лікує - за результати своєї праці..." Будьте здорові!
Анонім до Ok Показати IP 10 Лютого 2016 22:37
А бідний вчитель? А бідний пожежник? А бідний військовий не біда? Коли даєш від душі, як подарунок - то одне. А коли приходить і каже як віддякуєтесь - то інше. Коли знає, що помирає ваш близький, що лишилось день чи два і все одно бере тих нещасних 100 доларів? Він що з голоду їх бере? Ні, йому хочеться ше одного хрестика на шию поцепити вагою так грамів 50. Краще б до церкви йшов.
Ok до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 23:52
Який подарунок? Ви що? І до чого тут вчитель і пожежник? Ясно що кожна професія повинна достойно оплачуватись. А що коли людина помирає то лікар не працює? Кажу ще раз, не давайте, це ж не важко!
ЛК Показати IP 10 Лютого 2016 21:03
ВОДТМО- одна з найкращих в Укр лікарень. І величезна заслуга в цьому Г.В. Ващиліна - прекрасного менеджера і класного фахівця. А взагалі-то, просто по-людськи, подякувати потрібно людині за багаторічну і титанічну працю.... а злоба і така неконструктивна критика .... дуже це низько... Тримайтесь, ГВ, ... караван то іде! Дякую вам від всіх батьків пролікованих діток!
Оксана до ЛК Показати IP 11 Лютого 2016 07:57
Та ви що!вже б не позорились,навіть по тексту вже знаю,хто написав.думаєте,більш ніхто не догадається,пані докторша?
до ЛК Показати IP 10 Лютого 2016 22:18
певне,Ви секретарка-санітарка цього діяча,що аж таааак переймаєтеся! дарма стараєтеся-він сам собі "славу" давно заробив!
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 22:27
Люди,а чому ви не подумаєте в іншому ракурсі:міліціі потрібно підняти зарплату, щоб хабарі не брали, а вони лише ваше порушення фіксують а лікарі ,, хапуги,, такі, хай працюють, лікують, вболівають, будуть чуйними до вашої болячки, підвищують кваліфікацію свою за свій же кошт і отримують при цьому зарплату в 2000 грн.сім'ю хай не заводять, дітей не народжують і не їдять хай і вдягатись їм теж не потрібно........ так давайте будемо мати претензії до влади, яка змусила лікарів чекати платні від хворих.до вас приходить сантехнік і за годину роботи бере не менше 100грн і ви платите і радієте що унітаз справний, а приходите до лікаря і хочете за дякую поремонтувати свій організм Чи не парадокс?! Я не медик.
Сільський лікар Показати IP 10 Лютого 2016 22:28
Недавно виплатили кредит за комп'ютер,бо дитині потрібно в школу,і сама тільки вчусь ним користуватись,але не написати не можу.Люди схаменіться!!!!!!Скільки у вас ненависті і злоби,ви готові розтерзати любого,хто щось в житті має більше.Колись при Сталіні теж вивозили в Сибір усіх в кого була з цинку криша на хаті,не розбирались!!!!Ви хочете , щоб лікар ходив обдертий,жив в комунальній квартирі,лікував вас 24 год на добу і тим,чим ви захочете і був біля вас обслуговуючим персоналом.Те,що лікар дивиться на ваші подачки,винувата держава,а він за таку зарплату може здохнути. Той і ідуть за кордон сраки мити,щоб дітей про годувати і дати якусь освіту.ті хто пишуть на роботу не ходять ,тільки сидять в інтернеті і пишуть гадості.Посилала людей не один раз в Луцьк в дитячу лікарню,всі приїжджали задоволені. Бог вам суддя на написане.
Будівельник Показати IP 10 Лютого 2016 22:35
Причому тут лікарня і перинатальний?Гроші отримувала будівельна компанія з білого будинку напряму.не пишуть дурниці,бо смішно.
Мудрий Показати IP 10 Лютого 2016 23:02
Крав,хабарник,в топку - працював на посаді багато років і всіх влаштовувало.,всі були сліпі і дурні а зараз всі прозріли. Якби за вас хтось щось написав ви як собаки кинулись би на когось іншого.виж кайфуєте щоб когось обісрати все рівно кого.Всіх зняти,посадити і ви будете керувати.Якийсь придурок замовлення виконує прочищає комусь місце ,а ви раді старатись. Ващиліна не знаю ,знаю нормальних хірургів навіть товаришуємо з ними.Ніколи не чув що їх хтось принижував,чи тримав за бидло.вони всі в шоці і не опускаються до вашого рівня,щоб дати вам відсіч ,то чого всі претесь туди?ідьте в Київ Львів. Там не панькаються просто посилають далеко і глибоко і всі мовчите.А тут герої долбані.
коля Показати IP 11 Лютого 2016 00:15
ващилин маэ 2особняки з обласного бюджету а регионалка пани лариса духневич побудувала 4особняка з миського бюджету 2 в луцьку 1в гараджи це не особняк це межигиря по волинськи аще 1особняк в боремли биля озера моглаб один видилити для переселенцив ще чутки ходять що в киэви ще маэ це все збудованоза10 рокив ця пани сутками працювала це ще не все шось ще в польщи э ось так вони живуть \\\\\\ пани ларисо тикай\\\\чоб не догнали\\\\\бо цумань освобождають для бидни\\\\\\ шукай замину бо бумаги готуються фотки на кийв подумай до10 03 2016р\\\\
маша до коля Показати IP 11 Лютого 2016 08:18
хтось тут писав про психологічний тиск... от вам і яскраве підтвердження такої думки.а може ще на Багамах має будинок ???))))) не пишіть наклепу,бо точно знаю що ні в Боремлі, ні в кИЄВІ, а тим більше в Польщі нічого не має. а про те, що "бумаги готуються","шукай заміну" це по-моєму уже перебор.. це уже просте залякування
просто Я до коля Показати IP 11 Лютого 2016 18:03
Дааа ораторський хист блискучий навчіть СВОІХ тролів мові і клавіатуру хай вивчать а то мізки можна зламати і може вже досить брудом обливати лікарів подумайте лікуєтесь ви де?
Олександр до коля Показати IP 14 Лютого 2016 11:56
Ви певно не орієнтуєтесь "коля" ні в яких питаннях, аби поговорити і облити брудом людей, які зробили для міста дуже багато. Це не правильно. ПроЇдьтесь по Україні по медичних закладах, тоді оціните. На рахунок будинків- люди прожили в місті не одне десятиліття, і соромно було б не нажити якогось майна за ці роки. Як тільки наступає криза в Україні, одразу починається полювання на відьом, лікарі хабарники і таке інше......... Хто в хаті в.....ся - невістка;)))) Чи ви "коля" звертались до лікарів і чи багато з вас вимагали грошей? Проїдьтесь по царським селам і чи багато там лікарських будинків?????? Якщо навіть Є, порівняйте ці будинки з будинками прокурорів, наших обранців і інших "бізнесменів-можновладців";)))) Спробуйте порівняти життя лікарів України та лікарів тієї ж Польщі, щоб далеко не їхати. Обіс...вши когось, не зробиш собі ім'я "коля".
До справедливого Показати IP 11 Лютого 2016 00:20
А ти знаєш скільки в твого герурга коштує операція ,і як треба доплатити бо долар сьогодні 26!!!!!! Все ,що ти написав відноситься до Карабана,а як прийшов на посаду герург твій всі Боголюби знають.
Анонім до До справедливого Показати IP 11 Лютого 2016 23:11
Люди, Зінчук здер з моєї знайомої 2000₴ за операцію!!!!!! Плюс всі ліки за її рахунок. Вона ж з Італії приїхала. Отакі в нього ціни..
Добродій Показати IP 11 Лютого 2016 00:20
Люди!звідки стільки жовчі , ненависті і заздрощів до нього?!людина починала як простий анастезіолог і добилась таких прекрасних результатів!якщо ви навіть не знаєте його і всього того ,що він зробив,навіщо писати стільки гадостей!має бути соромно вам всім
До Шок Показати IP 11 Лютого 2016 00:27
Ти молодець,тебе підтримують всі Боголюби!!!! Добре буде мати куди втікати,ліс близько.
До добро дія Показати IP 11 Лютого 2016 00:30
Винуватий герург і його компанія,написали правду готовлять місце для...........А вони інакше не вміють,як з карабаном так з Ващиліном. Хто слідуючий???????
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 00:41
Коля ви не прокурор? Такий талант ,все знаєте ,пишіть заяви в органи,.Ніколи не думав ,що всі будинки за крадені гроші?Живу в Рованцях там всі приватні будинки і ніхто не краде.Маю 4 дітей всі будуються але не крадем,смішно і гидко читати.Ви щось зробіть добре,а то всі погані.А ви чесний живете в шалаші?
Ще один до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 08:28
Ви напевно, так звані, "віруючі"...Парадокс - ніхто ніде не робить і всі будуються і мають по декілька машин....
Юрист Показати IP 11 Лютого 2016 09:01
ЦЕ. ТРОЛЬ ЧИ ПІАР? 3 ЛЮТЕ. ЗАЯВА. 8 -9-10 ЗАКАЗНІ СТАТТІ. ГОЛОВНІ ЛІКАРІ ПЕРШ НІЖ ПИСАТИ ЗАЯВИ ПОДУМАЙТЕ ,ПОСАДИ ПРОДАЮТЬ,А ВАС ОБЛИВАЮТЬ БРУДОМ.ОРЕСТ ПЕТРОВИЧ ВИ СЛІДУЮЧИЙ .
П Показати IP 11 Лютого 2016 09:02
Сидор і Духневич - ми йдемо до вас (по вас) ....
Моя думка до П Показати IP 11 Лютого 2016 15:12
Звідки стільки злоби,гавкають як собаки.чому ніхто не дякуєє лікарям за допомогу.в більшості сам пацієнт дякує,а потім сам же кричить що обібрали
Олександр до П Показати IP 14 Лютого 2016 14:02
Хто це ми??? І хто дав право залякувати, якщо є факти зверніться куди слід, немає - так сидіть і .....
До аноніма Показати IP 11 Лютого 2016 09:07
Нова ідея віруючі злодії ,крадуть гроші в обласному бюджеті і будуються. Замов те статтю у журналістів, у них получається ,це недорого.
До ЛК Показати IP 11 Лютого 2016 11:34
Це Ви дякуєте особисто Г.В. Ващиліна за пролікованих дітей??? І Вам не соромно??? МАРАЗМ!!! Г.В. менеджер і злодій, а не лікар. Просто по-людськи подякуйте за титанічну та багаторічну працю не Г.В. Ващиліна особисто , а дійсно лікарів - педіатрів, хірургів та неонатологів, які дійсно рятують дітей та вболівають за іх подальшу долю. Хай, навіть і за подяку, від щирих батьків.
Богданчик , Софійка до До ЛК Показати IP 11 Лютого 2016 12:20
Гнатіву Миколі Миколайовичу ДЯКУЄМО!
Богдан Софійка і бат до Богданчик , Софійка Показати IP 11 Лютого 2016 12:24
Еллі Володимирівні ДЯКУЄМО!
Не розумію Показати IP 11 Лютого 2016 15:16
На мою думку це низько,людина роками заробляла репутацю, намагалась щось зробити для людей,а тут накинулись , принужують.головне за що, бо комусь посада треба?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 15:39
Ви так стверджуєте ,що злодій,ви бачили,що він крав?то ви співучасник знали і не повідомили органи.На жаль що не видно вас,яка ви порядна людина і чесна ,що так даєте оцінку.Назвіться хто ви? Скільки будете гадити?медколектив в шоці за вашу вдячність!!!!!!!!!
просто так до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 21:20
скажіть: а Ви чому підписалися Анонімом? Слабо написати своє ФІБ.
Медик Показати IP 11 Лютого 2016 16:33
Без хорошого керівника колектив як лебідь,рак і щука кожен в свою сторону.покеруйте 1000 колективом ,і всім будьте добрим,а подруге не вам вирішувати який у нас колектив і керівник.Зробимо збори колективу ,за просимо представників влади і вирішимоо хто буде керувати.А вам дуже вдячні за приниження колективу і керівника,У кожного є свій керівник і розбирайтесь ми здатні самі це зробити.За участь в антимайдані платили по 200грн ,а вам скільки за весь цей бруд?
Людмила до Медик Показати IP 11 Лютого 2016 22:42
Це ви будете вирішувати?! Не смішіть! Ви на "пятихвилинках" Ващиліна сиділи всі, як сливка, перепрошую, в сраці і боялись відкрити роти! А він принижував кожного з вас, не дивлячись на вік і заслуги! (ну, хіба, що ви з його "лизунів").
ВАСЯ Показати IP 11 Лютого 2016 18:07
ПРОВІРТЕ ЩЕ 4 ХАТИ ПАНІ ДУХНЕВИЧ ЯКА ЗА 10 РОКІВ ВСТИГЛА ПОБУДУВАТИ НО ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ=\\\\\\\\І ЗА ЯКІ КОШТИ\\\
просто Я до ВАСЯ Показати IP 13 Лютого 2016 09:11
Вася ти опреділися хто ти ВАСЯ чи КОЛЯ і покажино нам свої хати скільки їх у тебе побудовано за тролені гроші
Олександр до ВАСЯ Показати IP 14 Лютого 2016 12:06
Вася чи коля, навчись користуватись комп'ютером, соромно. А чого чотири??? Можна написати десьть, хто має перевірити вашу бредятіну;))))
ДРУЖИНА до ВАСІ Показати IP 11 Лютого 2016 19:55
ВАСЯЯЯЯ! ТИ про свою хату забув? дорогу нагадати? де ти падлюка волочишся? то тобі сусдська хата не подобається. то кумова очі мозолить як їх позаливаєш, вже жо Духневички взявся?? в своїй коли ремонт зробиш????
Нина Показати IP 11 Лютого 2016 20:01
А кто вместо Ващилина, Сидора, Духневич??? огласите список, программу развития больницы той или иной, и предлагайте достойную замену, тогда двумя руками за !
Олександр до Нина Показати IP 14 Лютого 2016 12:50
Підтримую, заперечувати і кричати ми всі мастаки, пропонуйте альтернативу. Прийдуть Зінчуки і Вітери, коли вони наїдяться????
Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 20:18
Даже папуаси зовуть на свої землі лікарів дають ім будинки прислугу і всещо що тільки можуть запропонувати. А у нас все наоборот- чому? Напевно то таке наше місце під сонцем..
Я Показати IP 11 Лютого 2016 22:04
Пиз""ни ви. Жоден лікар не вимагав в мене хабаря, на приклад, ніколи. А я б вимагала, в таких, від яких з рота тхне лайном
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 09:33
Так ,вони живуть з муніципальних кас,відкатів ,аптек,прийомів на роботу .Для чого відповідати за здоров'я пацієнта .Там вже правнуки забезпечені .
Олександр до Анонім Показати IP 14 Лютого 2016 12:46
Якби не муніципальні каси, сиділи б всі в дуплі. І були б нові УЗД, КТ, МРТ, ремонти, і тд..... Жили б в СССР в період розвалу.
Анонім Показати IP 14 Лютого 2016 11:56
щеб св*л*ту гнатіва взяли за ж*пу. квартиру має палац в царському селі. хабарі бере шалені за виїзд в пологовий будинок в район 1000 гр. а який з нього лікар-св*л*та продажна!
До аноніма Показати IP 14 Лютого 2016 21:06
Гнатів неонатолог,від бога.Дякуючи йому живі тисячі дітей. Чомуж пологовий його викликає хай лікують самі,там багато кваліфікованих лікарів.А ти "анонім"не хочу опускатись до твого рівня,дай боже,щоб була така ситуація,і Микола Миколайович не приїхав до твоєї дитини,щоб ти тоді за співав.В таких ,як ти лікарі гроші не беруть,вам вони більше потрібні для власного лікування(лікарі на хворих не ображаються)А палац? В царському селі,як ви написали це літні кухні в людей більші. І про будинок це стара тема треба було для укропівця Войнаровського очолити культуру зразу появився будинок конкурента Тетяни Гнатів. в пресі і інтернеті .У нас так приходять до влади,так модно.Кидають фотографії майна ,а ви всі дружно Обсираєте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
олексій Показати IP 29 Березня 2016 18:13
Теж мені звільнився?Грабують все життя І лиш звільнили?посадити слабо?