USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

30 бійців, узятих в полон під Іловайськом, - в російських СІЗО

17 Грудня 2014 16:47
Росія утримує близько 30 українських військовополонених в різних слідчих ізоляторах. Про це на прес-конференції в Москві заявив адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін, - повідомляє «Укрінформ».

«З того, що нам відомо від правозахисників і деяких українських громадян - родичів тих, хто опинився в полоні під Іловайськом і були передані в Росію, ми знаємо, що йдеться про три десятки осіб», - сказав він.

Зі слів Фейгіна, серед цих 30 полонених, що утримуються в російських СІЗО, - військовослужбовці різних парамілітарних утворень, військовослужбовці Збройних сил України і регулярних частин.

"Вони знаходяться в різних слідчих ізоляторах. Це підтверджує низа правозахисних організацій, що займаються їх долею", - відзначив Фейгін.

Він додав, що в цій ситуації Міністерство закордонних справ України має звернутися в російський МЗС і в Слідчий комітет РФ і вимагати у них надати список осіб, притягнених у кримінальній справі, за якою проходить і Надія Савченко.

Нагадаємо, раніше російська правозахисниця і засновниця інтернет-проекту "Вантаж 200 з України в Росію" Олена Васильєва у своєму блозі опублікувала список з 40 українських силовиків, які були вивезені на територію РФ так само, як і льотчиця Надія Савченко.

На фото: Марк Фейгін
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Коля Показати IP 17 Грудня 2014 17:03
Українці, будьте обережні з цією інформацією. Ця Васильева бреше. Сьогоднi у Шарiя була нова iнформацiя про брехню цiєї дами. Пошукайте.
знаю до Коля Показати IP 17 Грудня 2014 18:47
твій Шарій - брехло ригівське, це вже всі давно просікли
Коля до знаю Показати IP 17 Грудня 2014 19:06
Всі це хто, якась Ваша группа вконтакті, район, місто, країна? Хоч один доказ Ваших слів, будь ласка?
Mik (галицька миша) до Коля Показати IP 18 Грудня 2014 09:14
Мова йде не про можливi помилки О.Васильєвої. Мова йде про долю українських вiйськовослужбовцiв.
але ж Показати IP 17 Грудня 2014 18:51
Можливо, в інформації Васильєвої можливі неточності, вона й сама на цьому наголошує. Але такі списки допоможуть врятувати життя не одному синові чи чоловікові, чи батькові. А тут уже й адвокат Савченко підтверджує - принаймні 30 українських військових таки в Росії...
Патріот Показати IP 17 Грудня 2014 18:56
Нам поліщукам без різниці!
віктор Показати IP 17 Грудня 2014 20:47
від путінських фашистів можна чекати будь-яких провокацій...і путін ніколи не поире а незабаром здохне...скотині скотиняча смерть...
Анатоль_ до віктор Показати IP 17 Грудня 2014 21:00
А ти як здохнеш, куме?
Ага Показати IP 18 Грудня 2014 00:18
В списке простые солдаты. Кому и для чего они нужны в России? Для показательного процесса лучше бы подошли добровольцы из "Донбасса" и "Айдара", как Савченко. При этом в списке Васильевой есть один из 51 бригады ,Демьяник Сергей Валерьевич ,которого давно похоронили. Царствие ему небесное .Мадам Васильева просто об этом видать не в курсе была.