USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Луганщині бойовики замінували ТЕС, шахтарі у небезпеці

17 Вересня 2014 22:11
В результаті обстрілу Луганської ТЕС, яка знаходиться в населеному пункті Щастя, без електропостачання залишилася вся північна частина Луганської області - більше 1,5 млн осіб, - повідомляє Gazeta.ua, посилаючись на повідомлення прес-служби компанії ДТЕК.

"Пожежу на Луганській ТЕС загасили. Без світла лишилась північна частина Луганської області - Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новоайдар, Старобільськ, всього понад півтора мільйона осіб", - йдеться в повідомленні.

Від Луганської ТЕС отримує живлення 21 шахта. Через відключення світла шахтарі не можуть піднятися на поверхню.

"Ситуація ускладнюється тим, що станція замінована і зберігається загроза вибуху", - відзначили у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Дончанин Показати IP 17 Вересня 2014 22:37
коментар було видалено
Дмитро до Дончанин Показати IP 17 Вересня 2014 22:45
дурак ти ...
777 до Дмитро Показати IP 18 Вересня 2014 09:35
для тебе особливого https://www.youtube.com/watch?v=aTOoEz-dLg8
Дончанин Показати IP 18 Вересня 2014 00:02
коментар було видалено
Oksana до Дончанин Показати IP 18 Вересня 2014 00:08
A komy krasche wid togo byde ??? Zdorowja byde y nebezpeci ne tilku y prostogo ljydy ...i wzagali, nawischo wu nawodute paniky sered ljydej ??? Chu wam dostawljaje ce radist ??????
Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 07:34
що вже "айдар" у бойовики записали?
777 до Анонім Показати IP 18 Вересня 2014 07:56
Саме тепер i називають своiм iменем !!
віктор Показати IP 18 Вересня 2014 09:13
можливо шахтарі самі виженуть росіян в мать іх росію