USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сили АТО знищили на Донеччині колону бойовиків

23 Серпня 2014 13:27
В результаті рейдових дій військовослужбовці Національної гвардії України сьогодні, 23 серпня, близько 10 години ранку, під Амвросієвкою Донецької області знищили колону бойовиків.

Як повідомили у прес-службі Нацгвардії, зокрема знищено вантажний автомобіль КамАЗ з терористами і два КамАЗа зі зброєю та боєприпасами. Про це інформує УНІАН.

Вантажівки рухались колоною у супроводі двох БТРів з боку Російської Федерації для підкріплення воюючих бойовиків.

Окрім того, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук написав на своїй сторінці в мережі, що під час активних дій сили АТО знищили 2 установки БМ-21 "Град", 2 зенітні установки, одне артилерійське знаряддя, 2 міномети. З його слів, залишається напруженою ситуація в районі населеного пункту Станиця Луганська, де терористи накопичили живу силу і техніку і не припиняють спроб повернути контроль над втраченими позиціями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Бла-бла Показати IP 23 Серпня 2014 13:36
Хай горять в пеклі ті сеперати і бойовики!
1111 до Бла-бла Показати IP 23 Серпня 2014 13:38
Аж настрій піднявся!
пан Показати IP 23 Серпня 2014 13:40
Тымчук, а живая сила противника где? Или снова с потолка данные?
Дончанин до пан Показати IP 23 Серпня 2014 20:22
Не в бровь, а в глаз. Ведь, что говорится: "В результаті рейдових дій військовослужбовці Національної гвардії України сьогодні, 23 серпня, близько 10 години ранку, під Амвросієвкою Донецької області знищили колону бойовиків." Расшифровка: Амросиевка в настоящее место представляет собой узловой центр базирования сил АТО. Какой рейд может быть в контролируемой зоне?
мурчанин до Дончанин Показати IP 24 Серпня 2014 09:06
що троляки, знову вам не вгодили))) а ти такий обізнаний, зразу твій "вброс" з'являється, і про тисячі трупів в моргах, і про базування сил, і про розпятого хлопчика (не сниться він тобі ночами?). ти провокатор, дезінформатор і ворог України. адмін, покінчи з ним!
жупан до пан Показати IP 24 Серпня 2014 09:08
"а живая сила противника" складається у траншеї та закопується, щоб не смерділо.
Олена Показати IP 23 Серпня 2014 13:53
молодці хлопці
Сергій Показати IP 23 Серпня 2014 14:13
ГАРНИЙ ДАРУНОК МЕНІ НА ДНЮХУ ....ТАК ТРИМАЙТЕ І НА ДАЛІ ...
Дарунок Показати IP 23 Серпня 2014 14:59
коментар було видалено
gpz-28 Показати IP 23 Серпня 2014 15:08
Тымчук врать не станет.
Тымчук до gpz-28 Показати IP 23 Серпня 2014 15:14
Он делает работу всего патриотического журналистского корпуса. Только фотографировать еще не научился. А разве нам надо? Нам надо настроение поднять!
жупан до Тымчук Показати IP 24 Серпня 2014 09:12
а твій кісєльв не тільки "фоткати" навчився, він навіть ВІДЕО показує, дивись уважно, там для тебе вся "правда". але світ чомусь кожен раз спростовує кісєльовскі "вброси" (як він тебе навчив висловлюватись), бо не тільки в кацапських ЗМІ є фотікі та камери))) слава донбаському герою - розпятому хлопчику! ура кісєльвці, урааа!!
титушко Показати IP 23 Серпня 2014 16:30
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Серпня 2014 19:56
Как всегда брехня !
Ананім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 09:15
абсолютно, так вже брешуть кацапські троляки, може свого вчителя кісєльова скоро перевершать.