USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині працівники ДАІ допомагають розшукати «ухилянтів» від мобілізації

30 Березня 2015 10:29
На Волині продовжують розшук військовозобов’язаних – 6 тисяч 679 осіб, які ухиляються від мобілізації. Уже майже дві сотні знайшли.

Про це йшлося під час оперативної відеоселекторної наради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 30-го березня.

Про інформацію звітує тимчасово виконувач обов’язків військового комісара обласного військового комісаріату Роман Кулик.

«Наразі триває четвертий етап часткової мобілізації. У нас мобілізаційне завдання – майже 2 тисячі осіб, із них 141 офіцер. Мобілізаційний план в області виконаний на 80%. Також заплановано мобілізувати 31 одиницю техніки. Відбір техніки відбувається зі складнощами, адже багато машин у неналежному стані.

Щодо розшуку військовозобов’язаних, то таких - 6 679 осіб, 121 – розшукали (15 чоловіків завдяки працівникам ДАІ), 34 – притягнули до адмінвідповідальності, відкрита 41 кримінальна справа, 2 осіб засуджено до 3 років позбавлення волі», - прозвітував комісар.

Щодо демобілізованих, то на облік прийшла 1/6 військових - 451 волинянин, з яких 109 – офіцери. Найбільше прийшли в Луцьку, Володимирі-Волинському і Нововолинську.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Волинь Показати IP 30 Березня 2015 10:43
Хай даішники і мобілізовуються.
даішник до Волинь Показати IP 30 Березня 2015 10:50
Ми вже були, а вам слабо?
Луцьк до даішник Показати IP 30 Березня 2015 11:55
Та не слабо. Просто кожен має виконувати свою роботу. У нас в країні є війська, а міліція, а всілякі служби?
777 до даішник Показати IP 30 Березня 2015 11:56
де ти був ,в Краматорську горілку хляв, Все життя на чужих плечах виїзжаєте і тепер, воюють одні а статус отримують інші. ДАЙ-це паразити і трутні
Петро Показати IP 30 Березня 2015 11:09
Хай усі владці своїх чиновників повідправляють зятів, онуків, сватів кумів. Чи слабо? Вони зразу довідки мають "липові" сором і позор беруть як і служити тільки лохів" яких батьки не можуть заплатити і не мають криші.
До Волинських новин Показати IP 30 Березня 2015 11:32
Чому ви видаляєте коментарі?!
ВН до До Волинських новин Показати IP 30 Березня 2015 12:05
Видаляються коментарі антиукраїнського, антидержавного змісту, спрямовані на розхитування ситуації в державі, зрив мобілізації, пропагування ворожих інтересів. До того ж, користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей.
Істина до ВН Показати IP 30 Березня 2015 12:12
констатація фактів і правда - не повинна видалятись
Андрій до Істина Показати IP 30 Березня 2015 12:54
А от скажімо, що робити з виразом - путін-ху.ло -. Це йде як образа, чи все-таки як констатація факту і правда?
Андрій Показати IP 30 Березня 2015 11:33
У них завдання 2 тисячі мобілізованих. А розшукують вони 6 тисяч 679 осіб. Яке у вас завдання стосовно 4 679?
ВН до Андрій Показати IP 30 Березня 2015 12:15
Необхідно призвати 2 тисячі осіб, підготували стільки ж повісток, втім, не всі були вдома чи на роботі, тому й записали тих, хто не отримав повістку у список людей, яких шукають. Так як завдання потрібно виконувати, то повістки понесли іншим людям, відповідно знвоу не всіх знайшли - так і взялася цифра 4 679
Андрій до Андрій Показати IP 30 Березня 2015 12:15
Сам дам відповідь на своє ж питання: ухилення - це адмінпорушення, яке передбачає штраф 170 - 510 гривен. 4679 множимо на 170 - 510 виходить близько 800 тисяч - 2 390 000. Виникає нове питання: невже поступила вказівка тупо зібрати гроші?
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 11:35
З ким воювати? На сході разоружаються!
Бро до Анонім Показати IP 30 Березня 2015 15:08
А хто казав воювати? буш стіну будувати )
Іванна Показати IP 30 Березня 2015 11:49
Краще б вони так корупціонерів шукали, як хлопців, які мають гинути за тих хто грошима зажирається і потім сидять в ресторанах в Києві, як показували минулого понеділка в програмі Гроші. Державні чиновники сидять в кріслах і корупція процвітає то їх не шукають?А з роботи звільняють в гіршому випадку і все те що накрав не вилучають в державу, а продовжує працювати тільки в іншій області.
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 11:53
А хто буде працювати і наповнювати бюджет?
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 11:57
Пора цю владу, ще більш корумповану ніж попередня, гнати в шію
яір Показати IP 30 Березня 2015 12:23
даі повине виконувати свою роботу - воно не ловить пяних які їздять на автівках і людей калічать або збивають на смерть , а допомогає військомату повістки роздавати це тільки в нашій державі таке може бути - дебілізм . кожен повиний робити свою роботу а не чужу .
Ирен Показати IP 30 Березня 2015 12:59
Це жах,от хай ідуть даїшники і воюють, всі стукрутури - це АТО, а не війна.І в АТО захищають відповідні служби, а не наші необстріляні діти. Гунчик хай синків своїх пошле, а не сидять,як кроти у вілах набудованих. На смерть ніхто не хоче йти,досить кожен день вбивають наших дітей.Тепер черга чинуш діток і кумів,сватів,краще в тюрму.Забирають і вбивають тільки наших діток за що? За кого? за олігархів і ворюг.Нас душать, корупція стала ще більшою,як була,кисень всім прекрили,.Як жити?Ми самі про себе маємо думати.
1111111111111 Показати IP 30 Березня 2015 13:42
Цікаво, в якому розшуку вони були? Підставою для оголошення в розшук є ухвала суду, на всіх цих "розшукуємих" є такі документи? Правильно, немає, а значить і розшук їх НЕЗАКОННИЙ.
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 23:57
А хто сказав що іх розшукують сидить чувак який по списках дивиться чи ти ухиляється да на тобі повісту і страстями тобі в дорозі відразу даівці а ви хто всі
TV Показати IP 31 Березня 2015 08:16
В Україні в силових відомствах "працює" (висять на шиї держбюджету) 500 000 працівників, то на*ера ще призивати? Краще гроші пенсіонерам заплатіть. Силовики ні*уя не роблять: одна імітація та маніпуляція.