USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Інспектор транспорту» здійснив другу ревізію луцькими тролейбусами

12 Лютого 2016 11:16
Друга ревізія луцького громадського транспорту відбулася днями у місті. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили самі ініціатори проекту – Дмитро Шевчук та Антон Новосад.

Так, інспектори транспорту проїхалися двома тролейбусами. Особливу увагу цієї інспекції приділили тролейбусам 15 та 15а, адже, зі слів хлопців, лучани дуже просили перевірити саме ці маршрути.

Нагадаємо, опитування, який маршрут тролейбусів у Луцьку варто проінспектувати в першу чергу, тривало в одній із соцмереж.

Команда інспектора знову рекомендувала тільки один тролейбус, а який- читайте далі...

Тролейбус 15а з бортовим номером 221:

Чистота: в тролейбусі виявлений пил, проте на зауваження інспектора кондуктор відповів, що тролейбуси прибирають службою кожного вечора. Наразі чистота –мінус.

Комфорт : доволі затишний тролейбус, салон просторий, вогнегасники та молотки для екстреного випадку виявлені, проте дуже часто були жорсткі зупинки, тому комфорт – мінус.

Ціни: плюс.

Обслуговування: мінус.

Інтервал: доволі хороший, тому плюс.

Дотримування руху: тролейбуси не курсують згідно розкладу руху, тому – мінус.

Підрахувавши плюси та мінуси, інспектор транспорту не може радити користуватися цим тролейбусом лучанам.

Ревізія тролейбусу номер 15 з бортовим номером 227

Чистота: в тролейбусі доглядають за чистотою, були виявлені невеличкі недоліки, але чистота – плюс.

Комфорт: освітлення хороше, салон просторий, тому – плюс.

Обслуговування: плюс.

Інтервал: трелейбус довелося почекати приблизно хвилин 10, тому – плюс.

Ціни: плюс

Дотримування руху: тролейбус не курсує заданим графіком, тому – мінус.

Попри усі недоліки та позитивні моменти, інспектор транспорту радить тролейбус номер 15 з бортовим номером 227 лучанам!

Інспектор транспорту рекомендував вже 2 тролейбуси міста Луцька!

Раніше ІА Волинські Новини писало про те, що у Луцьку «Інспектор транспорту» провів першу ревізію тролейбусів. Перевірку хлопці здійснили на маршрутах тролейбусу № 1 із загальною назвою марки тролейбуса 204 та № 2 із загальною назвою марки № 231.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 11:26
Шо небудь.
111 до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 14:40
Щей збоку бантик
депо Показати IP 12 Лютого 2016 11:38
що це за клоуни? який плюс який мінус? хто ті взагалі такий щоб ставити плюс чи мінус, чи рекомендувати чи ні? цирк! ІНСПЕКТОР-КЛОУН подивись що робиться на Україні!
Інспектор Транспорту до депо Показати IP 13 Лютого 2016 11:50
Хто ми такі, ми представники народу, якому достало їздити в не митих тролейбусах та молитися, чи доїдуть до кінцевої. Інспектор Транспорту, це не є посада, або піар, це є проект, який перевіряє тролейбуси та поїзди.А в Ви я так бачу представник ДЕПО, помітив, що одиниці з вашого підприємства ставляться належним чином до пасажирів, ось і що потрібно було доказатт, в одному контексті відображається ваша ненавість до проекту, а що тобі до пасажирів. Перевірку робити право ми маємо, адже оплачуємо проїзд, та діємо згідно Конституції України частина 2, стаття 34.
Олег Показати IP 12 Лютого 2016 11:40
Що за дурня? Салон просторий, ціни -плюс. Можна подумати, що в інших тролейбусах салон не такий просторий, а ціни не такі плюсові...
Дмитро Показати IP 12 Лютого 2016 11:48
інспектор транспорту ))))
Андрій Показати IP 12 Лютого 2016 12:01
Шановні інспектори, скажіть чи змінилося щось в кращу сторону після Вашої попередньої ревізії? Дякую.
Інспектор Транспорту до Андрій Показати IP 12 Лютого 2016 13:35
В тролейбусах розпочалася ефоха автодиктора
Олеся до Андрій Показати IP 12 Лютого 2016 14:12
Та нічого не змінилось, Андрію. Дітки просто хочуть, щоб їх знали. Ось і все. В кожній справі важливий результат. І я не розумію для чого шукати недоліки якщо їх не усувають.
Андрій до Олеся Показати IP 12 Лютого 2016 14:26
Погоджуюсь з Вами. От через це і хочу взнати чи були якісь позитивні зміни після першої "ревізії" (вже свідомо пишу в лапках). Шкода...
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 12:22
В школу
Юрко Показати IP 12 Лютого 2016 12:26
А слабо маршрутки перевірити? Цікаво, які будуть "оцінки" після перевірки тролів-"доходяг" : борт 145, 168, 180, 197, 198?
Волиняка Показати IP 12 Лютого 2016 12:47
хлопці не займайтеся дурницями.
Сміхота та й годі Показати IP 12 Лютого 2016 13:14
дітям шо нема чим зайнятись.. як можна перевірити транспорт??? це що готель, чи ресторан?? можна подумати якщо вони скажуть, що тролейбус 5 грязний, то люди не будуть ним їздити. Шановні "ревізори", не позортесь, не займайтесь дурницями!! А Конституцію вдома учіть!!!
Кроха Показати IP 12 Лютого 2016 14:07
Иногда смотришь на человека и думаешь "Доплачивают ему что-ли?" Ну, невозможно быть таким дебилом по доброй воле!
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 15:42
Фреймутізм головного мозгу))))
полішук Показати IP 12 Лютого 2016 15:49
а як ці два шлепери учаться в школі! дякуйте Богу .що ті тролейбуси взагалі іздять!!!