USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

ДУК передав естафету Бровіну, Пилипюку та Никитюку

18 Червня 2015 18:05
Громадська організація «Жіноча Січ» спільно з Добровольчим Українським Корпусом подарувала набори постільної білизни для дитячого відділення Волинської обласної інфекційної лікарні.

Нагадаємо, 1 червня цього року дівчата із ГО «Жіноча Січ» та ДУК провели благодійну акцію під назвою «Діти - наше майбутнє», приурочену до Дня захисту дітей. Власне, такий захід вирішили влаштувати після ярмарку на вербну неділю на підтримку воїнів АТО. Організатори побачили, що в них є велика аудиторія прихильників. Тож вирішили захід повторити.

Зі слів керівника ГО «Жіноча Січ» Ірини Волинської, приємною несподіванкою стало те, що підприємство «Волинь Текстиль Контакт» підтримало наміри добровольців і пошило постіль по собівартості.
«Промоніторивши ситуацію у місті, виявили, що місцева інфекційна лікарня - у жахливому стані. Більше того, працівники лікарні розповіли, що хворі дітки сплять на порваній постелі. Під час минулого ярмарку ми зібрали відносно невелику суму – 10 тисяч гривень. Але цих коштів вистачило для того, аби придбати набори постільної білизни для мед закладів. Адже діти – це наша надія й опора, майбутні захисники вітчизни, тому їх треба оберігати», - зазначила подруга Тінь.
Своєю чергою, командир 3-го батальйону ДУКу Віталій Ковальчук (друг Устим) зауважив, що добровольці доклали усіх зусиль для того, аби придбати найбільш якісну постіль, що відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам задля комфорту та зручності маленьких пацієнтів.
Він додав, що наступною сходинкою дуківці хочуть побачити допомогу від місцевих можновладців, великих торгових корпорацій та бізнесменів.

«Цим самим, ми започатковуємо естафету «Допоможи медичному закладу Волині», спрямовану на придбання найбільш необхідних речей, яких так не вистачає для якісної роботи медичних закладів. Таким чином ми передаємо естафету наступним людям: керівнику виробничого підприємства «Модерн Експо Петру Пилипюку, власнику мережі піцерій Олегу Бровіну та депутату Луцької міської ради Володимиру Никитюку», - зауважив доброволець.
З його слів, вимоги до передачі естафети є наступними: публічне передання «естафетної палички», кожен з учасників повинен передати естафету наступним трьом можновладцям або бізнесменам; допомога повинна бути сумою не менш, ніж 15 тисяч гривень; термін до виконання -10 днів з моменту передачі естафети. Кураторами естафети будуть дівчата з організації «Жіноча Січ».
«Я хочу подякувати активістам за таку хорошу і по-справжньому добру акцію, адже на сьогодні справді дуже скрутний у плані фінансування медичних закладів час і така допомога дуже вагома. І я думаю, що початок надання допомоги бюджетним організаціям – школам, лікарням та дитячим садочкам є надзвичайно важливим. І ті підприємці та представники влади, які погодяться продовжити благодійну справу зроблять вагомий внесок для міста», - резюмував головний лікар Волинської обласної інфекційної лікарні Петро Гайдучик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Сташиський Показати IP 18 Червня 2015 18:41
Вони вже побігли спотикаючись....
678 до Сташиський Показати IP 19 Червня 2015 07:01
Лімаль вже у відкриту береться знову за своє, це звичайне вимагання
дора Показати IP 18 Червня 2015 18:42
цікаво, а куди ідуть кошти за платні аналізи в лікарні? які коштують не малу суму, десь біля 500 гр. Проконтролюйте шановні громадські діячі...
дора Показати IP 18 Червня 2015 18:45
а віталій ковальчук бідолага аж запух від алкоголя.... борець за правду... а сам, бандіт-бандітом, а ще в приклад його ставлять. робить все для піару.
бог до дора Показати IP 18 Червня 2015 20:32
бандiти в тюрьмах сидять а це поважна людина в лице йому скажи якщо не об///шся тiльки памперса одiнь
Ніна до дора Показати IP 18 Червня 2015 23:22
Благодійність - це добровільна безкорислива організована діяльність, метою якої є сприяння нужденним, яка втілює в собі певні моральні цінності і НІВЯКОМУ РАЗІ НЕ ПІАР................................................................................................................................ Не можна критикувати благочинність взагалі- це святе діло! Не критикуйте, робіть добрі вчинки.....
ігор Показати IP 18 Червня 2015 19:02
Лімаль не вживає вюе декчлька років
всім до ігор Показати IP 18 Червня 2015 19:26
Вчора навалився як скотина
ігор до всім Показати IP 18 Червня 2015 20:21
разом з вами?
Ірина Показати IP 18 Червня 2015 20:01
Нікого не слухайте! Вони задрять! ДУКівці - МОЛОДЦІ!
правдива до Ірина Показати IP 18 Червня 2015 21:23
ДУК - це бандити!!! Он "братки" Ляшка попались - так і про діяння ДУКу скоро багато чого цікавого вспливе!!!
ЗВОЛА Показати IP 18 Червня 2015 22:18
Гидотні! Та ви бруду з-під їхніх нігтів не варті. Дуківці - молодці. Респект і повага!
мийдодир до ЗВОЛА Показати IP 19 Червня 2015 09:25
коментар було видалено
Леся Показати IP 18 Червня 2015 22:24
Схаменіться, недолюдки! Героїв поливати брудом - це характерно тільки для наволочі!
13 Показати IP 18 Червня 2015 22:35
Шановні, замість того щоб сидіти тут, і обвалювати лишніми, не потрібними коментаріями досить нормальну, та на данний момент одну з працюючих ГО, то іди сам(а) чимось допоможи. Банальну допомогу дітям. В нашому місці на інфекційну лікарню іде 6 грн. на добу на дитину, просто вдумайтесь в цю цифру, а коли їй потрібні гроші на препарати, близько 1000 грн. на добу, то нікого це не цікавить а лише батьків та близьких тієї малечі. Перш ніж поливати брудом людей які своїми силами та силами не байдужих людей, стараються допомогти діткам, то ТИ сидячи за голубим екраном нічогісінько не робиш!! Так що, цінуй працю інших. НЕ БАЙДУЖИХ!!!!!!
Вірна Показати IP 18 Червня 2015 22:41
Якшо ти хочеш щось зробити для країни,не суди тих хто це робить і намагається зробити все для кращого майбутнього.не сиди склавши руки а візьми автомат і йди на передову,де гинуть за таких як ТИ сотні!ганьба таким як ти!!!
Устим Показати IP 18 Червня 2015 22:45
писакі
Лісова Пісня до Устим Показати IP 18 Червня 2015 23:31
Друже Устим, не звертай уваги, слабкі і безпомічнч люди як дворові шавки, можуть тільки тявкати на вовка. Шановне панство-перед тим, як когось судити побувайте в шкурі тієї людини, яку ви поливаєте брудом. Дякую, слава Україні!
Оленка Показати IP 18 Червня 2015 22:52
Чим лити брудом справжніх ГЕРОЇВ - долучайтеся і беріть приклад!!!!!!!
Маша Показати IP 18 Червня 2015 23:35
Приємно, що Громадська організація «Жіноча Січ» спільно з Добровольчим Українським Корпусом роблять такі справи. Справді місцева інфекційна лікарня - у жахливому стані. Подяка ВАМ від діток!!!
карась Показати IP 18 Червня 2015 23:45
Устим що ти куриш? Та Пилипюк твоїм так званим побратимам допоміг і не раз. А тепер ти його запрошуєш долучатися до акції. Не стидно?
устим до карась Показати IP 19 Червня 2015 00:25
мальборо, як скрутно що волонтери ...
аслан до устим Показати IP 20 Червня 2015 08:43
а до забужана з буевим зайти слабо
справедливий Показати IP 19 Червня 2015 00:20
гнилі політики, сприймають це із заздрістю, як кльовий піар, а простолюд , як добру справу!
Оленка Показати IP 19 Червня 2015 00:36
Перечитуючи цей комент розумієш, що всякі карасі і дора- це таке не образоване ЛАЙНО, що не варті уваги!!!
ми Показати IP 19 Червня 2015 09:10
а що тепер постільна білизна не запаковуеться...чи це так тільки спеціально для інфекційноі лікарні...чи розуміння нема...от вам і рівень думки...
Анонім Показати IP 19 Червня 2015 09:43
ШАновні ДУКІВЦІ... зайдіть на сайт Благодійного фонду Волинь-2014 і ви подивуєтесь скільки всього той самий Пилипюк передав в лікарні БЕЗ ПІАРУ.... З повагою....
анонс до Анонім Показати IP 19 Червня 2015 10:25
а хто маже написати якщо у вас є ще трошкі совісті що ЖІНОЧА СІЧЬ І друг УСТИМ разом з ДУКІВЦЯМИ зробив погане що передав постільну білизну значить ви сидете біля компютерів або мобільних і вам платять за те щоб обливати брудом дуківців і Устима бо він вам всім мішає як заноза під ногтьом і ви самі нічого не робите і всім заважаєте а якщо УСТИМ нічого не робить повірте коментарів би не було а так видно що робота робиться ми з вами ДУКІВЦІ "СЛАВА УКРАЇНІ" ЗА НАМИ ПРАВДА З НАМИ НАРОД З НАМИ БОГ "ГЕРОЯМ СЛАВА"
Коваль до Анонім Показати IP 19 Червня 2015 10:38
а що нема за що робит можна і більше це капля в морі повірьте а пришов чяс треба робити а Волинь -2014 благодійний фонд вже готовиться до виборів всі це знають і кожен з них хоче найти собі місце з баблом а потім забудуть про благодійність
Anat до Коваль Показати IP 19 Червня 2015 23:24
Пригадую це ж говорили про цей фонд перед виборами до ВР ....
НАРОД Показати IP 19 Червня 2015 14:01
РЕАЛЬНО ДУКИ ЦЕ БАНДЮГИ ТІЛЬКИ І ЖИВУТЬ ЗА РАХУНОК ТОГО ЩО ВКОГОСЬ ЩОСЬ ВІДІЖМУТЬ І ЦЕ ВСІ ДОБРЕ ЗНАЮТЬ ОСОБЛИВО ПІДПРИЄМЦІ
111 до НАРОД Показати IP 19 Червня 2015 14:46
Тільки дебіли можуть спаклюжити все хороше, а саме небійсь і жопине підніме , щоб хоть щось зробити!
Петро Показати IP 20 Червня 2015 07:09
До дівчат У ЛУЦЬКУ БАГАТО ЗАМОЖНІГ БІЗНЕСМЕНІВ І ЧИНОВНИКІВ ЯКИМ ПОТРІБЕНЬ ТІЛЬКИ ПОШТОВХ ДЛЯ БЛАГОДІЙНОСТІ В НИХ Є БАЖАННЯ І ГОШІ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ТАКИХ І У ВАС СУМИ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ НА БАГАТО ВИРОСТУТЬ
Лісник Показати IP 22 Червня 2015 17:36
Шановні Українці. Чому у Нас патріотизм не асоціюється із сплатою податків, службою в армії та дотриманням законів. А героїзм Ви проявляєте в збиранні постілі. Здорові чоловіки і жінки не працюють бо зібрали в тих хто працює ще на кілька комлектів постілі. Може нам таки не в Європу, а кудись в інше місце. Просто цікаво, а з чого живуть самі волонтери?