USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Екс-керівник Правого сектора Волині прокоментував своє звільнення

17 Грудня 2014 22:25
Павло Данильчук прокоментував своє усунення від керівництва «Правим сектором» на Волині. Про це йдеться у сюжеті Громадського.Волинь.

«Я не збираюся виносити сміття з хати», – сказав екс-керівник «Правого сектору» у коментарі для «Громадське. Волинь». «Зі мною ніхто не спілкувався з керівництва. Ніякого наказу я не бачив. Я не знаю чи це по лінії громадської організації, чи по політичній. В мене є певні здогадки, з чим це пов’язано», – каже Павло Данильчук.



Як повідомляло Інформаційне агентство волинські Новини, керівництво «Правого сектора» в особі Дмитра Яроша прийняло рішення про припинення повноважень керівника «Правого сектора» Волинської області Павла Данильчука.

Повідомлення про припинення повноважень керівника «Правого сектора» на Волині Павло Данильчук отримав 12 грудня після резонансного «бурштинового рейду» на Маневиччині.

Виконувачем обов’язків керівника «Правого сектора» у Волинській області призначили Сергія Дружиновича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
капец Показати IP 17 Грудня 2014 22:39
коментар було видалено
Анонім до капец Показати IP 17 Грудня 2014 22:55
коментар було видалено
віктор до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 10:26
бурштиновий видобуток на рівненщині хотів взяти під свій повний контроль саша білий за що його аваков відправив на той світ...зараз аваков в цьому питанні налагодив відносини з ярошем а данильчук вліз не у свою справу....скільки було шуму про вбивство білого і що? все спущено на тормоза
справедливість до капец Показати IP 18 Грудня 2014 08:36
Справедливість перемогла. Топтався по людях, наплював не одному в душу - революціонер-хреновий, а тепер по ньому пройшлися. Це тільки початок того що з ним буде. Люцькі сльози на землю не падають. Відчуй Паша, як це!!!
да Показати IP 17 Грудня 2014 22:57
а гонору вже немає, виглядає як побитий пес, і куди тепер без криші Яроша
Анонім до да Показати IP 17 Грудня 2014 23:19
Ляшко вiзьме...
месник до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 07:45
Варіант!!! Досвід насильства та фіз розправ, у Данильчука великий, буде домінантним самцем у фракції !!! І тільки через ЛЮСТРАЦІЮ! Люструвати і наказувати будуть всіэю фракціэю!!!!
Всезнайко до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 10:24
коментар було видалено
Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 23:20
Дружинович достойний свого призначення.
Арсен Показати IP 17 Грудня 2014 23:45
Паша уже не тот. Хотів поіметь і собі з бурштинового бізнесу, але Лапін вже зайняв цю нішу і на пару з Шпигою качають собі бабосікі на повну катушку. І громадськість в шекаладе і Шпига. Тільки Паша обіжений, але сміття з хати не виносить, бо й про нього є що розказати ...
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2014 02:38
Правильно Данильчук не виносить сміття "правого сектору" з хати, бо того сміття занадто багато!
Михайло Показати IP 18 Грудня 2014 07:31
"Правий сектор" фактично антидержавна організація, що компрометує Україну, в т.ч. в АТО і на Волині.
))) до Михайло Показати IP 18 Грудня 2014 09:13
Антидержавна організація, яка воює на сході, зупиняє фури з допомогою для терористів? По окремих особистостях в цілому про організацію не суди. Там багато нормальних хлопців. Як кажуть - в сім"ї не без ...
месник Показати IP 18 Грудня 2014 07:40
Паша! Те шо ти нам розказав! Ми і так знаэмо!! Ти розкажи людям правду про ПС!! От думаю цікаво буде населенню почути, хто замовляв погроми на Волині!!!
Андрій Показати IP 18 Грудня 2014 08:38
Закрити гада поки не втік
Андрей до Андрій Показати IP 18 Грудня 2014 09:07
Мотивуйте свою пропозицію,а то виглядає так,що Ви в своїх бажаннях дій проти Данильчука, нічим не відрізняєтеся від того, в чому Ви звинувачуєте його.Погодьтеся,що в той час його дії на 90 відсотків були вмотивовані.Це він,а не Ви,виступив проти бандитського режиму.Мені також часом були незрозумілі його дії,але він особистість яка здатна взяти на себе відповідальність,а це варто багатого...
месник до Андрей Показати IP 18 Грудня 2014 09:45
В який час? Час переділу влади, між бандитьськими угруповуваннями?Чому такий апоітичний регіон як Волинь, став на перших сторінках газет Росії?Мотиваціэю були гроші! Які Павло отримував за свої рейди на перші чини Волині! ПС почали перші використовувати коктейлі молотова! Скажіть громадяни, хто з Вас володіэ технологіэю виготовлення коктейлів? Да ніхто! Славозвісна книга Анархіста, даэ лиш 60 відсотків інформації. Звідки взялися Хіміки,( хочу зауважити те що, простий вчитель хімії, таку речовину не зробить!) Виникаэ питання, на яке частково може відповістиі сам Павло! Моя думка така! Данильчук маэ сам іти до міліції, здати своїх поплічників, замовників, а далі маэ вирішувати Суд! Під контроле громади!
андрію до андрія Показати IP 18 Грудня 2014 09:21
відповідальність за що взяв? за україну? переховуючись на березі моря, коли інші на чолі з ярошем під пулями ходили...
Анонім до андрію до андрія Показати IP 18 Грудня 2014 10:11
ярош такий самий п....
Знаючий Показати IP 18 Грудня 2014 09:50
Так йому, козл..., і треба. А тепер його на коліна, бож він думав, що Бога за бороду схопив., людей, які роками здобували собі репутацію, були справді заслуженими ідеалістами, ця сопля, яка вилізла нізвідки принижувала. Хто він такий, і що зробив для народу та громади??? Хай тепер на майдані розкаже за що квартиру і машину купив. Хотів все і зразу. ХАБАРНИК
Ваня до Знаючий Показати IP 18 Грудня 2014 10:27
Та,що ви гоните він ,що принижував простий люд, чи цих олігархів і корупціонерів.Він хоч до однієї людини простої робочої чи пересічної чіплявся. А злодіїв і чиновників,олігархів, ці що добре крадуть виводив на чисту воду.Чомусь не всі так роблять, а бояться.У нас Луцьк-це кубло корупції в кожній ділянці влади, а ви їх зпахищаєте,бо самі такі.Чого сидите і строчите коменти, а в АТО не хочете захищати Україну, поспати на земельці і дупи під кулі підставити, вас не беруть. Скоро візьмуть,прбачимо як будете співати.Не завжди нас простий люд будуть гребсти.
Анонім до Ваня Показати IP 18 Грудня 2014 10:36
А Ви, Ваня, чого не в АТО?? І скільки Данильчук там був??А до простого люду він нечіплявся, бо з простих нема чого взяти, а гріб він лопатою. А на рахунок олігархів, то і серед керівників були і є порядні люди. Проте Пашка всіх під одну гребінку, тільки по якому праву. Закерувався і получив по рогах, то і правильно.
месник до Ваня Показати IP 18 Грудня 2014 12:26
А ти як я зрозумів сидиш в гарячій точці?( на кухні)
Ковельчанка Показати IP 18 Грудня 2014 10:54
Про що мова: Лапін не поділив з Пашею незаконний видобуток бурштину. Переміг ковельський аферист, а нині соратник Яценюка Лапін. Він же і поставив на чолі ПС ковельчанина і за одно свого дружка Дружиновича. Ковель рулить. Ще б їм Кошарука, який у них на побігушках, десь при владі пристроїти і тоді все буде у шоколаді.
ІМХО Показати IP 18 Грудня 2014 12:22
Особисто я нічого не знаю щодо видобутку бурштину та мені це і не цікаво. Цікаво почути відповідь на одне запитання - де поділась база "януковичів" з Гряди, яку охороняв ПС і яку Данильчук обіцяв зробити реабілітаційним центром для бійців з АТО?
Ю Показати IP 19 Грудня 2014 01:14
Пашка попутал фракциии 5-ку,10-ку ...и т.д.
Схід Показати IP 19 Грудня 2014 08:43
У страхові причаїлась смерть,яку не дано бачити,але яку інтуїтивно відчуває кожен, хто зробив злочини проти людей.Всихає дерево-тому мертвіє;живе людина-тому журиться;боїться-бо хоче жити.Очі-м аленьке люстерко життя.Дивись уважно-все побачиш........
Юрист Показати IP 24 Грудня 2014 18:25
А ще прикол в тому, що ПАША за час свого перебування в правому секторі, тобто за час активних дій правого сектора, і машинку прикупив, і квартирку, то питання в тому який він в попу революціонер і активіст? От і вигнали його мабуть за це....
Замполіт 35 сотні са Показати IP 25 Грудня 2014 16:51
Знаю Пашу із 29 січня 2014 року, коли попав у "Волинську січ" і був ним призначений ройовим: Одне можу сказати: св**ота та ч*о. Коли я отримав із сотні поранення він грошей на лікування не дав, хоча мав на кишені 130 тис. гривень - лікувався за свої. А потім він дерибанив гроші 35 сотні, і воленторську допомогу. Не вірю йому - г*д, св**ч і запроданець. Такий за гроші , що хочеш продасть - питання в ціні!