USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Брат Пустовіта стане заступником голови Рівненської ОДА?

17 Березня 2014 11:35
На посаду заступника голови Рівненської облдержадміністрації претендує брат губернатора Волині Тарас Пустовіт.

Його кандидатуру представив голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок під час засідання неполітичного громадського об'єднання «Люстраційний комітет в Рівненській області»

Так, на засідання Люстраційного комітету у Рівному прийшов кандидат у заступники голови Рівненської ОДА – Тарас Пустовіт. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, повторний візит на засідання був ініціативою самого пана Тараса.

На сьогоднішній день Тарас Пустовіт ще не писав заяву на зайняття посади заступника голови Рівненської ОДА. Прийти на засідання змусили «проробки Партії регіонів».

Виступаючи перед членами засідання, пан Тарас повідомив, що після його публічного представлення, проти його особи почали збирати недостовірну компрометуючу інформацію. На думку кандидата, це все проробки окремих представників Партії регіонів.


Довідка:
Тарас Олександрович Пустовіт, 1965 року народження - колишній міський голова Острога (2002-2010 рр.). Обирався мером як представник ВО «Батьківщина». Очолював Асоціацію міст Рівненщини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 11:42
Опа, була сім'я Яника, а тепер Пустоцвітів. А це точно НАРОДНИЙ вибір? Люди, відкрийте очі, нашими руками вони собі дорогу до корита розчищують!
555 до Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 14:11
Ну не тільки Пустоцвітів, але й його дуже тісно наближених однопартійок. На одну із керівних посад в обладміністрації майже вже призначена Олена Козюпа, яка працювала під Пустоцвітом у партії та займалась агітаційною роботою. Ото напрацює вже на новій посаді. А де конкурс на займану посаду????
ненсі до 555 Показати IP 17 Березня 2014 15:20
Так не буде ніякого конкурсу. Пустовіт придумав, як цей конкурс обійти. Спочатку він призначить свою зазнобу своїм помічником, а потім переведе на посаду начальника відділу, бо в неї немає жодних шансів чесно виграти конкурс.
БЮТ до ненсі Показати IP 17 Березня 2014 15:21
Грішаня Пустомеля перетягує до себе усіх своїх жополизів та шісток
давид Показати IP 17 Березня 2014 12:02
жах вже скоро кінець світу напевне
люстратор Показати IP 17 Березня 2014 12:04
Волинського Пустовіта на люстраційний комітет!!!
олег Показати IP 17 Березня 2014 12:06
на посаду заступника, а не голови
Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 12:08
Це повний піпец.Пішла клоунада.Почалисося ще гірше,як було.Це точно буде кінець світу. Гнати треба тоді і цього і цього Пустоцвіт натуральний.Це нахабств вищого рангу.Дійте правий сектор
лучанка до Луцьк Показати IP 17 Березня 2014 12:24
Та ПС в долі!!
хм Показати IP 17 Березня 2014 12:39
знову 2005 рік,брати,куми,свати і тд.Україні триндець,за дерибаном посад і бізнесу,пр***срали Крим,на черзі схід.До влади дірвались злодюгі,ще гірше регіонів,при тих хоч країну не рвали,а в ціх взагалі один бог бакс,на країну їм дійсно наср***ти.
Рівнянин Показати IP 17 Березня 2014 14:27
Правильно сказали хлопці. Наслухаємось ще єврейських анекдотів від Пустоцвітів. Якщо будемо погоджуватись слухати. Очевидна їх жадоба лізти у владу. Чого б це?
Це вже занадто Показати IP 29 Березня 2014 10:23
Жах. Зрадники народні. На Волині посади Пустовіт своїм роздає, бо партія каже, що так треба, то мало йому. Це ж треба так обнагліти, щоб брата на посаду просувати. Мафія бютівська. Кожну посаду, яка ще залишилась на голосування і хай обласні жителі вирішать за кого вони. Кожен кандидат хай прийде і розкаже про досягнення, про майбутні бачення, а не косою всіх зрізати з посад і однопартійців пхати. Позор вам Пустовіте.
Киянка Показати IP 2 Квітня 2014 23:58