USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чому Гунчик погодився працювати за зарплату держслужбовця

25 Липня 2014 18:31
Новий очільник Волинської облдержадміністрації пояснив, чому зважився залишити прибуткову посаду заступника президента корпорації «Богдан».

Про це він розповів під час прес-конференції 25 липня.

Говорячи про рішення очолити облдержадміністрацію, він визнав, що для цього потрібно зважити усі сторони - матеріальні, моральні, етичні та патріотичні.

«Напевно, сьогодні в перші ряди під час прийняття цього рішення виходить не матеріальне питання. Я достатньо забезпечена людина і для мене не є важливим сьогодні, наскільки збагатиться мій сімейний бюджет. Коштів, які я заробив за 30 років керуючи підприємством, цілком достатньо», - повідомив Володимир Гунчик.

Посадовець запевнив, що відучора є державним чиновником, отже працюватиме на громаду.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИНОВНИКИ ВОЛИНСЬКОЇ ОДА ЩОТИЖНЯ ЗВІТУВАТИМУТЬ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
222 Показати IP 25 Липня 2014 18:51
очевидно не вистачає років для пенсії держслужбовця!
Петро Показати IP 25 Липня 2014 19:13
Горе тобі, земле волинська!
123 Показати IP 25 Липня 2014 20:09
Розвалив автозавод а тепер береться за область. Ганьба
Володимир Показати IP 25 Липня 2014 20:13
"Коштів, які я заробив за 30 років керуючи підприємством, цілком достатньо", - повідомив Володимир Гунчик. "Дякую за це людям з автозаводу, якіх я тримав на жабрацькій зарплатні. А зараз покерую Волинню ...", - подумав він.
Корінний лучанин до Володимир Показати IP 25 Липня 2014 22:04
Саме так це треба розуміти!!!
Сергей Показати IP 25 Липня 2014 20:50
Как то доложили Гунчику, что рабочие на автозаводе в столовую не хотят ходить, говорят дорого и не вкусно, ему пришла в голову гениальная идея - рабочих начали шмонать на проходной, что бы свою еду не носили. А шедевр - это когда при задержке зарплаты в три месяца, запретил пользоваться электрочайниками и поставил на территории завода кофейные автоматы. Если такими же методами будет и областью руководить, п...ц Волыни!!!
Всезнайко до Сергей Показати IP 25 Липня 2014 21:54
коментар було видалено
Корінний лучанин до Всезнайко Показати IP 25 Липня 2014 22:02
А він же ж ПОЛІШУК а в них такі методи.
13 до Сергей Показати IP 18 Серпня 2014 23:35
Цілком з вами згоден. А ще не платив зарплати щоб проценти капали. Столовкою керували свої люди, а кавові апарати його синочка. Якщо такий патріот то нехай пошле синочка в зону АТО.
567 Показати IP 25 Липня 2014 22:35
А Гудзик буде працювати
Джулія Показати IP 25 Липня 2014 22:46
А Пустовіт кого не влаштовував? Чим Гунчик кращий??
Валерій Показати IP 25 Липня 2014 23:52
Так на підприємстві працювати зарас не модно... Навіть митником,гаїшником,податківцем і тд. теж єрунда! В "почете" - депутатом!!! О там каса валить.....
ЧЕСНО Показати IP 26 Липня 2014 00:39
КЛИМЧУК БУДУЧИ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЕМ НАБАГАТО БАГАТШИЙ ГУНЧИКА ТОМУ ВСЕ ЗРОЗУМИЛО А ЯК ГУНЧИК ПРИ МИЗЕРНИЙ ЗАРПЛАТI ПРАЦИВНИКИВ НАЖИВ СТАТКИ ЦЕ ПРОСТО НЕЗРОЗУМИЛО
Корінний лучанин до ЧЕСНО Показати IP 26 Липня 2014 09:15
ЧОМУ Ж НЕЗРОЗУМІЛО, ЩЕ Й ЯК ЗРОЗУМІЛО! Зарплата так званого "топ-менеджера" (віце-президента "БОГДАНА) Гунчика була дуже високою не менш 100тис.грн. Взагалі роботу цих так "топ-менеджерів" у світі цінять високо, але там у цих країнах і рівень життя громадян високий , тому це ще зрозуміло. Але у нашій корумпованій країні навпаки, оці топ-менеджери і їх хазяї обдирають людей до нитки. Звідси і їхні статки, а Гунчик каже, що він за 30років заробив, НАБАШЛЯВ -це буде правильніше. Коли працівники ЛуАзу місяцями не отримували заплату,панок Гунчик її отримував справно . БІДА наша спільна в тому, що вдада на всіх рівнях : на підприємствах всіх форм власності, у державних органах і установах відірвана від життя громадян. Ця влада просто живе своїм життям, ТУПО ХИЗУЄТЬСЯ своїми накраденими у людей статками. ЦЕ помічають навіть іноземці коли бувають в Україні. Та візьміть Волинь(далеко ходити не треба) і подивіться як живуть місцеві князьки за рахунок волинян. Далі без коментарів...
Михайло Показати IP 26 Липня 2014 04:50
Посада голови облдерадміністрації забезпечує високі доходи поза зарплатою!
Корінний лучанин Показати IP 26 Липня 2014 08:47
Якщо тепер ГУНЧИК став держслужбовцем ТО НЕХАЙ ПОКАЖЕ СВОЇ ДОХОДИ ВІДКРИТО! А журналісти ВН покажуть їх тут на сайті , як показували декларації Романюка і інших осіб. Гунчик теж може не все показати, частину переписати на сина і інших чл. родини. ТОДІ МИ ПОБАЧИМО ЧИ МОЖНА ЖИТИ ПО НОВОМУ ПРИ ПОРОШЕНКО. Але вже починають брати сумніви дивлячись на дії Президента. Всім мислячим людям відомо що, судимий злодій та олігарх не можуть займати посаду Президента бо це погано кінчається для країни.
справедливий Показати IP 26 Липня 2014 09:40
прихід такого керівника , як гунчик це початок реваншу ПР, почекаєм пару неділь та подивимось на призначення і стане все зрозуміло, о тоді чекай пане гунчику!
лучанин до справедливий Показати IP 26 Липня 2014 11:01
ЗАРАЗ ЗНОВУ СОВОК ПОЛІЗЕ У ВЛАДУ!!!
Волинянин Показати IP 26 Липня 2014 13:52
Яку ж потрібно мати совість,що б БУ партійцям КПРС старим пердунам(тільки не кажіть,що у них є досвід покращення рівня життя українцям,талант господарників ) ,які на своїх попередніх посадах зробили більше шкоди ніж користі (не беру до уваги особисту користь) з великим жаданням (рус.:Вождєлєниєм) влазять та обмацують молоду,згвалтовану "любими друзями" і "попєрєднікамі" Україну.Вони пхаються на посади голів адміністрацій,у заступники голів,у різного роду керівників відділів ( яких і не видно на своїх робочих місцях). Вони не розуміють,що в такий складний час на такі відповідальні посади потрібні молоді , зі світлими головами, з новими ідеями,не заляпані брудом корупційних махінацій прагматичні , безкорисливі люди. ПРАВИЙ (БРАВИЙ )СЕКТОР, "Свобода"-де ви? Чи це ваші годувальники?Чому ,ви , будучи присутніми на сесіях не перечите таким безглуздим , україновбивчим,маразматичним рішенням. Шановні ,старпери ,якщо ви хочете зробити на схилі своїх років щось корисне для держави ,будь-ласка, не претендуйте на високі посади і не беріть на себе відповідальність з якою ви не справитесь. Доведіть свою любов до народу України -підіть з посад.Більшість людей не отримує державних пенсій ,і,як бачите виживає,а чим, ви,кращі.
Корінний лучанин до Волинянин Показати IP 26 Липня 2014 22:16
Безперечно Ви праві !!!! Оці беушні владні компартійці, це є просто злочинці . Я вважаю що ще буде суд над ними в Україні і не тільки БОЖИЙ! Ви правильні питання задали!!! Нехай дадуть відповідь і Пс і СВОБОДА. Дійсно складається враження , що Волинь де зародилась УПА стала компартійним відстійником.
шеф Показати IP 26 Липня 2014 14:17
гунчику .створи критичну кількість позетивних чиновників.швидко.
лучанка Показати IP 26 Липня 2014 15:14
розчарована таким призначенням, скільки старпери , комсомольці будуть керувати областю !А, про які цінності з ним говорити , яккий забрав дружину в свого рідного брата
мимо проходил Показати IP 26 Липня 2014 15:56
«... , яккий забрав дружину в свого рідного брата» -...тщательнее, ребята, тщательнее...
мимо проходил Показати IP 26 Липня 2014 16:01
имелось ввиду не слово «яккий»
мимо проходил Показати IP 26 Липня 2014 16:36
а взагалі... «Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих - и до чужих не доберетесь.» Уильям Шекспир
Лучанин Показати IP 26 Липня 2014 17:26
А за что нам такая кара ???
13 Показати IP 18 Серпня 2014 23:43
В нормальній країні гнив би на нарах. В Китаї розстріляли б як шкідника.