USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Чорновол заявила, що має право порушувати закон

25 Травня 2015 10:10
Нардеп від "Народного фронту" Тетяна Чорновол заявила, що має повне право порушувати закон, голосуючи у Верховній Раді замість своїх колег.

Про це вона заявила в ефірі каналу "112 Україна", коментуючи звинувачення у кнопкодавстві.

"Я, наприклад, вчора кнопкодавила, голосуючи за закон про електромобілі. Тому що я була надзвичайно зацікавлена, щоб він пройшов, бо вважаю, що це в інтересах держави", - пояснила колишня журналістка.

Вона зазначила, що завдяки кнопкодавству нардепи можуть ухвалювати закони навіть тоді, коли їхні колеги по Раді прогулюють засідання.

Нагадаємо, депутат від "Народного фронту", колишня журналіст і громадський активіст Тетяна Чорновол допустила не особисте голосування у Верховній Раді у четвер, 21 травня.
Це видно на відео, яке є в розпорядженні "Української правди".


Чорновіл допустила порушення під час голосування у першому читанні за законопроект №1912 про особливості оподаткування імпорту електромобілів, проголосувавши за свою колегу по фракції Олену Ледовських.

"Я не вважаю, що кнопкодавство - це найбільша проблема Верховної Ради. Думаю, що більше треба піднімати питання про лобістські законопроекти, про маніпуляції при проходженні (законопроектів - ред.) через комітети, знову ж таки, винесення на голосування. А це не те, що якось негативно впливає, розумієте? Тому я не розумію цієї істерії, тому навіть зробила це демонстративно", - підкреслила Чорновол.


Утім зовсім іншої думки про такий вчинок колишньої журналістки дотримується автогонщик, волонтер і бард Олексій Мочанов.


Когда оно кнопкодавило - это было отвратительно, паскудно, постыдно и против принципов, за которые погибали люди на Майдане.

Тогда и на Фронте - сейчас. Но то, что оно мелет в своё оправдание про протест, лоббизм, парламентаризм и идиотизм - постыдно втройне. Люди привели это в парламент. Нам всем.

Моё мнение о Черновол со времён её похождений вдоль межигорского забора - не изменилось. А только укрепилось. Мне - стыдно.

Жаль, что только мне. Депутат со справкой о принципиальном кнопкодавстве - это очень по нашему, по-современному... Пашинский, Черновол, народные фронтовики... Скорбно.

Нагадаємо, більше двох годин український Мочанов спілкувався з лучанами напередодні свого концерту, 19 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
лучани Показати IP 25 Травня 2015 10:15
Викривлення свідомості.
Анонім до лучани Показати IP 25 Травня 2015 12:02
із жовтою карточкою все можна !!
Світлана Показати IP 25 Травня 2015 10:21
Курка
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 10:25
Пазорище!
111 Показати IP 25 Травня 2015 10:27
дорвалася до корита і ганьбить память чоловіка
ТАК Показати IP 25 Травня 2015 10:32
За що боролись, на те й напоролись! А людина вона недобра - це правда. Якби люди зналищ, що вона витворяє в їдальні?! Верещить, гримає підносами, кричить на персонал - дура дурою!
Сеня Показати IP 25 Травня 2015 10:46
І за те ще треба воювати? Моя зарплата держслужбовця рівна 50 доларів. То хай і руський прийде, набагато більше платити буде.
опа Показати IP 25 Травня 2015 10:47
А довідка від психіатра в неї є? І як воно з нею потрапило у ВР?
Анонім до опа Показати IP 25 Травня 2015 18:43
У них по весні та осені якраз загострення.
всім Показати IP 25 Травня 2015 11:00
Яку гидоту пише Мовчанов, він сам "оно"! Це так писати про жінку, яка була принциповою ще за правління бандюковича, яка завжди говорить те, що думає, яка втратила Героя-Чоловіка на війні, яка відмовилась від квартири у Києві і т.д. Яка проводила розслідування, пробираючись через міжгірські "золоті хащі", а не плазувала та загравала перед бандою бандюковича, як більшість "власть имущих"!
123 до всім Показати IP 25 Травня 2015 11:46
Напевно, коли повзала по "золотих хащах", то сильно вдарилась головою в забор, бо тільки хвора на голову може таке молоти...депутатка пришиблена
ла-ла-ла Показати IP 25 Травня 2015 11:01
А як за це "минулих" пісочили і Майдан влаштували, а самі що??? Люди куди дивились...?:(
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 11:19
Чорновол - хвора людина. Це не осуд - це констатація факту.
ВОНО Показати IP 25 Травня 2015 11:35
Булатов-Безвухов, Чорновіл, Пашинський,Яценюк, Ярема список можна продовжувати і продовжувати. Коли дурні обирають негідників по іншому не буває !!!!
аноніму Показати IP 25 Травня 2015 11:36
Якщо так відчайдушно боротися із "нечистю", то можна легко захворіти. Здоровим залишається той, хто пристосовується.
каптур Показати IP 25 Травня 2015 11:40
Біля корита всі СВИНІ однакові.Козли теж.
Джулія Показати IP 25 Травня 2015 12:10
"Все животные равны, но некоторые животные равнее других" (с)
свг Показати IP 25 Травня 2015 12:22
ось і ше одне справжне лице показалось.так дивись до осені ми про всх будемо знати.
Че Показати IP 25 Травня 2015 12:22
Своїм голосуванням вона по суті прирівняла себе до тих, хто голосував 16 січня 2014 року
Анонім Показати IP 25 Травня 2015 12:41
Цікаво, що б старий Чоновіл зробив, дорвавшись до влади. Може це ще цвіточки, і нам дуже добре, що КАМАз на шляху трапився.
Андрій до Анонім Показати IP 25 Травня 2015 15:06
Чоловіче Анонімний,тобі не соромно говорити таке?Тебе не мучать ночні кошмари?По-моєму,тебе переїхав КАМАЗ зразу після народження,що стало наслідком втрати основної функції мозгу-мислити,коли ти дозволяєш собі такі "цвіточки"про злочинно вбиту людину,яка стояла у витоків створення самостійної України.
))) до Анонім Показати IP 25 Травня 2015 23:46
того прибрали, щоб пропхати ющенка до влади і почати розвал країни. а завершила його ото оця падаль та її опрічнікі.
123 Показати IP 25 Травня 2015 13:21
Так воно ж мабуть у Тайланді чимось заразилось та й несе цю ахінею. Люди в АТО , а воно на екзотичні курорти. Совість би мала.Позорище
Анонім до 123 Показати IP 25 Травня 2015 17:59
Забудь по АТО. Бо АТО і ведеться для того, щоб отакі жирували.
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 17:29