USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Для чого голові облради відеокамери в кабінеті?

7 Грудня 2015 18:45
Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця за власної ініціативи вестиме особистий прийом громадян під наглядом відеокамер.

Так, про нововведення у роботі Волинської облради він розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини після І-го з’їзду депутатів місцевих рад від політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», що відбувся у Києві 3 грудня.
«Насправді багатьох здивувало те, що в моєму кабінеті були встановлені відеокамери. Там також стоїть табличка, яка попереджає, що у приміщенні постійно ведеться аудіо та відеозапис. Однак я поясню, для чого це зроблено. Зроблено це для того, аби нікому не хотілося приходити до мене з неправомірними пропозиціями, а органам правопорядку не хотілося вдаватись до провокацій. Ми почали власну роботу з повної прозорості. Так і будемо працювати й надалі», - підсумував очільник Волинської облради.
Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що 26 листопада 2015 року Ігоря Палицю обрали головою Волинської обласної ради. За нього віддали голоси 39 із 64 депутатів обласної ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
А Показати IP 7 Грудня 2015 18:53
А де Товстенюк? Давненько його не видно і не чути.
555 до А Показати IP 8 Грудня 2015 10:32
На городі бузина, а в Києві дядько... До чого тут Товстенюк?
Шурик Показати IP 7 Грудня 2015 19:20
Ничто не мешает договариваться за пределами кабинета..но надеимся 5на пазитивные изминения....я за Палыцю!
123 Показати IP 7 Грудня 2015 19:49
Красава, що тут скажеш.
анонім Показати IP 7 Грудня 2015 20:06
Піар-нехай цілі сутки з камерою ходить.Що може біля кабінету чи в дома або в ресторані не дадуть взятки...
Микола Показати IP 7 Грудня 2015 20:36
А на...... йому хабарі,при його статках??? Маю надію то не лише піар....
В Показати IP 7 Грудня 2015 20:38
Товстенюк опановує кабінет навпроти, а от у якості кого?!
Лучанин Показати IP 7 Грудня 2015 21:32
Любитель селфі? Тоді виставіть на ютуб в онлайні. Прозоро так прозоро. А не вибіркові кадри потім людям показувати на 1+1
Тарас Чурило Показати IP 7 Грудня 2015 21:55
А що поганого в камерах у кабінеті? Навпаки, відкритий в роботі... Все прозоро.
зацікавтесь Показати IP 7 Грудня 2015 22:17
Мама Сьогодні, 10:01 Зайдіть на сайт Батов Генадій Федорович ) Йой, Бозюньцю мій милий! І що ж то робиться в тому училищі! Оце почитала, що пишуть люди, й диву далася - ні одного гарного слова не сказано як на адресу вікладачив, так і про сам навчальний заклад. То ж куди батьки відправляють вчитися своїх дітей і кому їх довіряють?! Чому можуть навчити злодії та аферисти? Це просто жах! Відповісти 0 я так думаю Сьогодні, 10:37 Я вам так скажу. Уся ця фігня тягнеться вже давним давно. Але "крішувалося" все як директорами, так і управлінням освіти області і вищестоячими організаціями. Все було схвачено та за все заплачено. Так було, поки на посаду директора не прийшов Батов і не відчув себе царьком. Почав звільняти неугодних йому людей, які мали сміливість виступити проти нього. Думав, що все пройде тихо. Але знайшлися люди, які мали в собі силу боротися з несправедливистю, хамством, невихованістю і підлістю Батова та його приспішників. Боротьба ця тягнеться не перший рік, і кожен раз на світ вилазять все нові і нові факти злочинної діяльності училищних керівників та інших осіб, що з нимі пов"язані. Проти цієї "банди" боротися важко, але потрібно. І дай Бог цім людям, що розпочали цю боротьбу, витримки і здоро"я, щоб довести справу до справедливого завершення - суворго покарання винних
Братуха Показати IP 7 Грудня 2015 22:32
Смешно,но креативно
Игор Показати IP 7 Грудня 2015 22:42
Ти красавелла
Окс Показати IP 7 Грудня 2015 23:03
це правда
Христя Показати IP 7 Грудня 2015 23:16
А де зміни нашої держави? Що ж помінялось на краще? Куля в лоб обіцяв і Кличко і Тігнибок, які троє бігали по містах і селах і обіцяли простим людям золоті гори. А що зробили ? Що ми тепер маємо? Які системи змінились на краще для громадян?
Анонім до Христя Показати IP 8 Грудня 2015 08:48
Як це - нічого не зробили? А те що Байден розмовляє з Порошенко більш чим з власною дружиною тобі цього замало?
Савка Показати IP 8 Грудня 2015 08:18
Куля в лоб - це вислів саме Яценюка. Цієї кулі саме в його голову і не хватає. Підняли людей, збунтували шоб дорватись до корит, а дорвавшись жеруть і не подавляться. Нелюди, на той світ не загребуть тай дітям людські сльози і кров не в користь.
Анонім Показати IP 8 Грудня 2015 08:39
так де лінк?
Ирен Показати IP 8 Грудня 2015 10:01
Павильно в кожний кабінет камери всіх бюджетних організацій тоді там перестануть красти і зловживати,бо найбільше порушень в бюджетній сфері,де ніхто не перевіряє, а перевіряючи закривають гроші за хабарі. Як там крадуть матеріальні цінності безбожно, купив,додому забрав і ходиш та улибаєшся.Керовники себе уявили себя царьками,яким все можна,каким все по барабану
ЯНА Показати IP 8 Грудня 2015 12:37
ТОВСТЕНЮК ДУЖЕ ГАРНИЙ І ХАРИЗМАТИЧНИЙ МУЖЧИНА,В НЬОГО Є ДІВЧИНА, І З ЯКИМИ НОМЕРАМИ МАШИНИ ВІН ЇЗДИТЬ.НАПИШІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Фотін Показати IP 8 Грудня 2015 15:42
Як на мене, камера в кабінеті це по-перше стимулює власника кабінету працювати, по-друге дійсно відібє бажання приходити з "цікавими" пропозиціями, а по-третє це безпека тогож таки власника кабінету. Молодець гарно придумано. Влада повинна бути прозорою.