USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Фінансовий Майдан: Нацгвардія розігнала мітинг під НБУ. ВІДЕО

26 Лютого 2015 23:02
Національна гвардія України силою розігнала мирну акцію під стінами Національного банку. Про це повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook ввечері у четвер, 26 лютого.

"Щойно під Нацбанком бійці Нацгвардії силою розігнали мирну акцію, є постраждалі", - написав Ляшко.



Як повідомляє УНН з посиланням на очевидців, біля фінансового майдану під НБУ побили активістів. Наразі їх розвозять швидкі.

"Під будівленю Нацбанку виникла штовханина активістів "Фінансового Майдану" з правоохоронцями", - повідомили в прес-службі "Фінансового майдану".

“Міліція знесла бульдозерами намет, де ми намагались заховатись від дощу. Міліція поїхала на нас бульдозером. Дійшло до бійки активістів з правоохоронцями. В кількох людей є кров та травми. Намагаємось якось нейтралізувати цю ситуацію. Є інформація, що стоїть кілька автобусів, які намагаються „запакувати“ наших активістів”, — повідомили в прес-службі.

Прес-центр “Фінансового Майдану” повідомив, що під НБУ бульдозер зносить майданчик, де активісти ночували три останні доби.

“Приїхало декілька автівок міліціїї, ДАІ та бульдозер, який в даний момент зносить майданчик, де люди ночували останні 3 доби”, — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі також повідомили, що активісти руху “Фінансовий Майдан” звернулись по допомогу до “Правого Сектора”, бійців батальону “Айдар” та “Автомайдану”.

Відео: У Києві міліція розігнала учасників "Фінансової майдану" за допомогою кийків і сльозогінного газу.



Як повідомляло вчора Інформаційне агентство волинські Новини, близько 300 активістів напередодні зібралися на пікет будівлі Національного банку України з вимогою відставки голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої.

Акція викликана активним ростом курсу долара і нестабільністю фінансової системи.

ЧИТАТИ ЩЕ: ГОНТАРЕВА ЗІРОНІЗУВАЛА, ЯК «ПОВЕРНУТЬСЯ ЦИФРИ» В ОБМІННИКАХ

Нагадаємо, вчора, 26 лютого, перед центральним входом в будівлю активісти також поставили «золотий» сміттєвий бак для народної люстрації глави НБУ. Люди тримали в руках плакати з написами: «НБУ - морг банківської системи», «Гонтарева, Писарук - відставка, суд, в'язниця», «Банду НБУ у відставку», «Зніми уггі - йди додому».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 63
протест Показати IP 26 Лютого 2015 23:14
Хе-хе! А ці вже паталогічно бояться встановлених палаток!:) Ну-ну...
пенсіонер до протест Показати IP 27 Лютого 2015 09:59
О Терещук на Волині служив вірно Януковичу, тепер в Києві вірно служить Порошенку, як миожна вірити Олігархам. Одним словом за, що боролись на то і напоролись Боже убережи Україну від голодних бунтів. При таких підходах, скоро це можливе. Залишилось обдерти до нитки всіх простих українців і на завершення продати землю.
Анонім до пенсіонер Показати IP 27 Лютого 2015 13:15
голодні бунти неминучі, якщо як повідомили вчора по тсн зено буде на вагу золота, а хліб по 28грн
Анонім до пенсіонер Показати IP 27 Лютого 2015 13:50
без терещука тут явно не обійшлося, але його не звільнять, бо він людина пороха і робить те,що накаже господар, а звільнять якогось дурачка, потім тихенько йому дадуть місце якогось начальника райвідділу за "бездоганну службу" - це відпрацьована схема
да уж Показати IP 26 Лютого 2015 23:25
то не перед соплєжуєм яником скакати...
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:28
Завтра вийдуть 1.700.000 киян, бульдозер та мужик з цепом...:)
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:32
давно пора
Титушко до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 01:20
Назовут провокатором,и по старой ж/д традиции бульдозером.юность Украинызакончилась при трусе яныке, который боялся крови.пришла буйна молодость при которой выживут далико лишь не все(c)Кличко
Штефан, Луцьк Показати IP 26 Лютого 2015 23:33
ось суть режиму
совість Показати IP 26 Лютого 2015 23:34
А ситуація набагато гірша в країні ніж при "злочинній" владі і тиша?! А маленька акція за свої права і нацгвардія з бульдозером?! Висновки вже може зробите правильні?!
Анонім до совість Показати IP 27 Лютого 2015 13:16
Висновки зробили на Сходi та в Криму ще рiк тому. Тепер сидять без зарплатнi та без пенсiй ,пiд обстрiлами у зруйнованих мiстах та селах. Ви хочете щоб тут таке було?
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:35
Пипець жидовладі прогнозавоно приходить....от цікаво, куди ці жиди втікати будуть, в Раші всі місця вже зайняті....
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:38
Ліпецьк-чудове місто. Фабрика ,,Рошен,, там є. 5000 душ на ній працює. На мільярд баксів у рік цукерок продає в Росії.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:38
ВСi НА МАЙДАН!!!!
Фонд дубини. до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 01:02
Грошей до Житомира хватить.скакун епт.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:39
А нєрвішкі то починають здавати в благодєтєлів!
а все тому Показати IP 26 Лютого 2015 23:40
що нацгвардія - ск*ти.їх на місце треба ставити.
Анонім до а все тому Показати IP 27 Лютого 2015 01:14
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 16:37
коментар було видалено
свидомий до а все тому Показати IP 27 Лютого 2015 10:27
ти що вони ж герои вони набрани з майдану
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:50
Ну розігнали путінських холуїв.І що?
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:56
сєня мовчи, тобі пипець
учасник протесту до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:04
до поки кожного з нас не торкнеться якась проблема і люди не стикнуться із злочинною владою до тих під вся інформація буде прийматись типу ваого коментаря про путінських лолуїв. Люди у відчаї, в них забирають житло, вартість якого вони вже заплатили втроє. Сім"ї виселяють на вулиці, а тут ще й януковськими методами влада бореться із мирними протестами? Я тепер розумію чому в Україні така влада. Бо є такі люди як ви, хто за них голосує
виродкам Показати IP 26 Лютого 2015 23:51
в погонах підняли зарплату - виродки і б ють мирних людей. все це дуже наглядно демонструє схожість розгону беркутнею студентів 30 листопада 2013 року.
Анонім до виродкам Показати IP 27 Лютого 2015 09:38
блін і Нуланд не приїздить... і печиво щось не роздає...
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 23:58
тут трошки не так, міліціонерам зарплату в реалії зменшили, а підняли нацгвардії києва, зокрема спецбатальйонів Київа-1 та Київ-2
Вова до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:56
так, а батальйони Киiв 1 i Киiв 2 це торiшнi учасники майдану, того року солдатiв бульдозером давили, а зараз протестувальникiв.
Анатоль_ Показати IP 27 Лютого 2015 00:02
ВОНИЖЕДІТИ!
Я ГРМ укр без виз вс до Анатоль_ Показати IP 27 Лютого 2015 01:43
А деж с**а поляцкий презик ,Даля поликарповна, мишико,зам Губера ровно илия,бл детей бьют а эти *дор молч и всем виз дают.
Лол Показати IP 27 Лютого 2015 00:05
Ну что? Это демократично? Скоро будем скидываться Поросенку на билетик в ростов) А ведь всё к этому идет)
да до Лол Показати IP 27 Лютого 2015 00:18
идет - це ще мяко сказано.
Пирожик до Лол Показати IP 27 Лютого 2015 01:54
коментар було видалено
ну-ну до Лол Показати IP 27 Лютого 2015 07:49
не всякий лось рейку перегризе - манданів більше не буде канули в лєту разом з бандою і януковощом!
козак Мамай до Лол Показати IP 27 Лютого 2015 11:00
швидше б вже настали цi часи, як же я не навиджу цих жидiв.......
Анонім до козак Мамай Показати IP 27 Лютого 2015 14:57
і я, шоб вони здохли сукі, за те шо знущаються так з нас
Ну що Показати IP 27 Лютого 2015 00:22
Чемодан вокзал Варшава
Ганна Українка Показати IP 27 Лютого 2015 00:56
всі на Майдан! ці - ще гірші, ніж яник. не просто злодії, а хитрі й розумні злодії. панда принаймні був дурний боягуз. а цих так просто тепер не сколупнеш з крісел...
Анонім до Ганна Українка Показати IP 27 Лютого 2015 16:11
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 07:34
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 16:32
коментар було видалено
прєдатєль Показати IP 27 Лютого 2015 07:38
ЙОЛКА#2
Галя Показати IP 27 Лютого 2015 07:55
коментар було видалено
заза Показати IP 27 Лютого 2015 08:36
ну порох красавчик!!!!!!!!!!!! спочатку гонтарєву поставив головою нацбанку, а тепер її зодницю міліцією прикриває! у них що - роман?!
Ната до заза Показати IP 27 Лютого 2015 10:25
Це не роман, це та ж сама кумовська система, що була при Янику!!! Ничого не змінилось, тільки інша сім"я прийшла до влади і далі хабарі гребуть, як і їхні попередники!!!
агент кремля Показати IP 27 Лютого 2015 08:42
видоїли чесний народ мотивами про волонетерство, а для ти хто ще щось залишив влупили інфляцію. На сьогодні у простого люду, який був на майдані фінансовий 0 і крах. Порох розуміє, що другого майдану зараз не буде бо в людей гола дупа і немає за що ліки купувати. Вихід? Бомбити представників олігархо владних на місцях. Нехай втікають с**и в Зімбабве.
Майдан Показати IP 27 Лютого 2015 09:21
Да люди вибрали Євреїв ну що будим жити по їхніх законах чи будим наводити порядок Ось і перше наступило люди вийшли вже нацгвардія розганяє силою що далі буде?При янику х.йово жилось тепер "краще" люди за гроші продались небесна сотня загинула завдяки Порошенкові.Тепер без грошей порядок пора наводити на банкові потім під НБУ!!!!Гонтереву підставлять як Януковича хлопців з БЕРКУТУ !!!!А доблісний начальник Львівського Беркуту Аваков не причом!!!!!!!!!Шоколадний Сєня іПастер хитрі накивають пятами і зроблять людей дурними!!!!!!!!!!!
учасник АТО до Майдан Показати IP 27 Лютого 2015 11:06
хлопцi з беркуту в АТО, а всякi майдановськi батальйони будть в Киевi оберiгати своiх господарiв вiд обуреного народу
Lex Показати IP 27 Лютого 2015 09:27
Все правильно. Хватит уже помойку с киева делать. Должен быть порядок. Работать больше нужно и не майданить.
321 до Lex Показати IP 27 Лютого 2015 11:10
Работаю больше - получаю меньше. Я все правильно делаю?
до lех Показати IP 27 Лютого 2015 10:13
як работать? забирають квартиру, виселяють на вулицю з дітками. Де можна "Заработать"? 500 дол. по сьогоднішньому курсу??? Люди нікому не заважали, висловлювали свою позицію, причому у встановлений законом спосіб. Порядок має бути в голові кожного, а в нас нажаль в кожного зомбоящик в голові
Анонім до до lех Показати IP 27 Лютого 2015 10:21
Думаю, люди вас підтримують. Цікаво, як буде себе вести влада, якщо шини підпалити? Дуже цікаво...
123 до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 11:59
Якщо дуже цiкаво,то попробуй.Потiм розкажеш,якщо зможеш.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:19
Яник - повний лох! І ця п..братія продумані - на корню присікають. Ще не те буде.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:23
Жорстка статєйка, багато на що очі відкриває
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:23
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:24
Не хочу цієї влади.
Анонім до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 16:49
коментар було видалено
свидомий Показати IP 27 Лютого 2015 10:33
а вони ще навить не заходили у нацбанк погритися и сховатись вид дощу як колись майданивци в кмда та инши примищення а нацгвардия набрана з майдану вже тут як тут Ну що ж все пизнаеться в поривнянни
Boris Показати IP 27 Лютого 2015 10:59
коментар було видалено
не поняв до Boris Показати IP 27 Лютого 2015 11:10
це ви про евромайдан 2013...2014 рокiв?
факт Показати IP 27 Лютого 2015 12:12
А у більшості ЗМІ темку тихенько зводять на нівець, а коли перші палатки на Майдані з'являлись у 2013-14-му, то волали ого-го... Свобода пля...
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 13:08
і вийдуть трупчинко з яйценюхом і будуть усіх обзивати сепаратистами....
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 14:14
Тільки вчора тобто під час розгону людей пикавий Луценко заявляв що головне досягнення геволюціі гідності що люди стали вільними і пгавоохогонні оггани не застовують силу бо поважають думку нороду.