USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Голова ОДА прокоментував звільнення очільників двох районів

22 Вересня 2014 18:05
Правильними назвав рішення Петра Порошенка щодо звільнення голів Луцької та Маневицької РДА Юрія Цейка та Людмили Кирди голова Волинської облдержадміністрації.

Про це йшлося під час брифінгу Володимира Гунчика 22 вересня.

Говорячи про своє ставлення до того, що звільнення з посади голови Луцької райдержадміністрації Юрія Цейка відбулося під час його відпустки, голова ОДА зауважив, що очільник Луцького району пішов у відпустку на 45 днів за власний рахунок, щоб взяти участь у виборах до Верховної Ради. З його слів, Президент ухвалив правильне рішення щодо звільнення посадовця і зазначив, що невдовзі будуть звільнені інші керівники районів. Володимир Гунчик зазначив, що на носі підготовка до зими та ухвалення бюджетів, тому, йдучи у відпустку, голова РДА робить безвідповідальний вчинок. На його думку, тим, хто не погоджується із рішенням Президента, варто подавати до суду та оскаржувати його. З його слів, нормальний керівник райдержадміністрації, вирішивши балотуватися у парламент, повинен, будучи чесним стосовно влади, звільнитися із посади.

«Ці люди зі мною навіть не переговорили на цю тему. Жоден голова РДА не сказав, що він збирається балотуватися в народні депутати. Тобто, для них вертикалі влади Президент-голова ОДА-голова РДА не існує. Вони вирішили діяти самостійно, і

президент теж вирішив діяти самостійно», - зазначив Володимир Гунчик.

Він попросив решту голів райдержадміністрацій повідомляти йому про свій намір брати участь у виборах, адже він планує залишити на посадах третину керівників районів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Демократія Показати IP 22 Вересня 2014 18:15
п. Гунчик, а Вам відоме поняття демократія, Конституція України, яка гарантує вільне право на... в т.ч. обирати і бути обраним. Що змінилось з приходом ПОПа??? НІчого. Місцеві васали що хочуть так і чинять як за КПРС.
Голова Показати IP 22 Вересня 2014 18:19
А вам Демократія відомо , що голова РДА це ставленик Президента?
Демократія до Голова Показати IP 22 Вересня 2014 18:25
А якщо ставленик Президента, то йому Закони не писані? Чи, можливо, Ви наведете норму Закону яку порушили голови РДА?
123 Показати IP 22 Вересня 2014 18:21
Гунчик який з тебе керівник ? Ти комуніст!
Про Показати IP 22 Вересня 2014 18:31
Цейко молодець ! Більше на 20 окрузі нема закого голосувати! Мартиняк Бондарь це хапуги і вбивці !
Знаючий Показати IP 22 Вересня 2014 19:31
Правильно, що Цейко пішов, краще стати народним депутатом в окрузі і на справах показати, що ти господар. А не так, як наш В.П. нічого толком не робить, а тільки все планує і планує, а область все гавнішає і гавнішає!
до 123 Показати IP 22 Вересня 2014 19:49
Парніша, а ти правий в чомусь. Поставили бюрократа боротися з бюрократією, ну масло маслом, шо за )(ерня.
гунчику Показати IP 22 Вересня 2014 21:09
невже не можна звільнити голів РДА по закону? сором!!!!!!!
Дописувач Показати IP 22 Вересня 2014 21:29
Тим більше, Цейко кандидат в нардепи, його не можна було звільняти...
всезнайко Показати IP 22 Вересня 2014 22:22
Нарешті,хоча б один достойний кандидат, голосуемо за Вас, Юрію Феодосійовичу,віримо у Вас.СЛАВА УКРАІНІ!!!
уважний Показати IP 22 Вересня 2014 22:41
Дуже дивний намір залишити головою Вол.-Волинської РДА Савчука В.О. , який хизується що проплатив свою посаду. Добре що було з чого, в свій час оціночна вартість ВАТ"Родючість" була в межах 50 млн.грн.
нетрал Показати IP 22 Вересня 2014 23:06
Хлопці схаменітся,які відпустки тим більше без дозволу голови ода(який би він не був) Немає роботи у Луцькому районі ,чи все поробив.Голова рда це представник президента у районі людина яка мусить втілювати політику гаранта на місцях.Нахре.... ти туди йшов,це не приватний бізнес. ЩЕ ВІН У СУД БУДЕ ПОДАВАТИ КЛОУН...Побачите результат на виборах ,прогнозую від1до5 відсотків.Пряник є пряником.
222 до нетрал Показати IP 22 Вересня 2014 23:15
Що ти липечиш самодур! Ти його нігтя невартий ! Цейко досягнув у житі усього сам !
123 Показати IP 22 Вересня 2014 23:26
Напевне тому ми так і живемо,що пекарі хочуть бути депутатами,бандити революціонерами а справжні патріоти лишаються у затінку.
222 до 123 Показати IP 22 Вересня 2014 23:38
Він створив бізнес на якому працює багато людей в тому числі і пекарі і він сам є патріотом ! А ти в свому житі нічого не зробив і другим не даєш!
до нетрал Показати IP 22 Вересня 2014 23:38
Шо ти кажеш, а хто ж пройде, може мартиняк, запроданець,який голосував за закони 16 січня чи брехло бондар, вже чули і бачили. А ти чим похвалишся,чудо, а пряники нічого,смачні.
щщщ до до нетрал Показати IP 22 Вересня 2014 23:48
напревеликий жаль він від них мало чим відрізняється, можливо тільки трішкі "інтелектом",звісно не на його користь.Запитай у того патріота хто проплачував у Луцькому районі останні три роки за газету Волинь регіони йому буде приємно.
мобіл Показати IP 22 Вересня 2014 23:56
Молодець в точку.
директор Показати IP 22 Вересня 2014 23:59
Дуже цікаво треба запитати у Сіліхіна з Волошенюком
майдан Показати IP 23 Вересня 2014 00:14
нехр*на собі ,а робить з себе білого і пушистого,треба розібратись
222 до майдан Показати IP 23 Вересня 2014 07:32
Хто вам повірить інтриганти? Люди знають що Цейко патріот !
цейку Показати IP 23 Вересня 2014 00:24
не рий комусь яму бо сам у неї попадеш. (народна мудрість)
туман Показати IP 23 Вересня 2014 09:58
не тількі газету ригам проплачував цейко а ще своїми праніками кормив антимайдан і такзваних антифашистів яких волошенюк з башкаленком масово возили в київ
123 до туман Показати IP 23 Вересня 2014 10:56
Ну ти і брихун ! Усі знають що Цейко був на майдані , помагав АТО і ніколи не помагав ригам!
всезнайко до туман Показати IP 23 Вересня 2014 13:26
То дійсно ТУМАН, наголос на перший склад, на відміну від еремеевих та івахівів,які допомагали АТО з накрадених грошей, то Цейко зі своіх,зароблених чесною працею, ну, звичайно, і з бюджету виділялась частина. Та що тут обговорювати, і так зрозуміло, весь негатив від ригунів, бісяться, не надійтеся, гречка більше не пройде...
5555 Показати IP 23 Вересня 2014 22:15
Цей "патріот" ще має заступника патріота(на імя Арсен) який вже заступником років 15, хай розкаже як він красиво на зїзді ПР виступав, а цейко вилизував одне місце Волошенюку та Сіліхіну та Демчуку за одно ото патріот.
ніна Показати IP 23 Вересня 2014 23:36
тепер стало зрозуміло хто тримається за крісла. Юрій Феодосієвич я та не тільки я були про Вас набагато кращої думки.
до5555 Показати IP 24 Вересня 2014 00:03
Не старайся, не допоможе, але, повір, Цейко переможе. А ти не захлинися своім ядом,риг.
анонім Показати IP 26 Вересня 2014 23:07
це п..дець, хоч би хтось нормально обісрав майбутнього депутата, сціте чи х.р вас знає