USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

ГПУ відкрила провадження проти Єремеєва, - нардеп

23 Квітня 2015 18:07
Генпрокуратура України відкрила провадження щодо волинського нардепа Ігоря Єремеєва, а також Бойка, Бакуліна, Онищенка і Москаленка.

Про це повідомив депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Сергій Висоцький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Згідно з повідомленням, справу відкрито за статтею 191 Кримінального кодексу України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», а саме - за махінації у сфері видобутку і торгівлі нафтопродуктами.

ЧИТАТИ ЩЕ: У МАХІНАЦІЯХ З АРМІЙСЬКИМ БЕНЗИНОМ «ЗАСВІТИЛАСЯ» ГРУПА ЄРЕМЕЄВА. РОЗСЛІДУВАННЯ

Зі слів нардепа, тиждень тому низкад депутатів від "Народного фронту" і "Самооборони" звернулися до Генпрокурора Віктора Шокіна із заявами про злочин.

"Бойка та Бакуліна - за вкрадений газ, по решті - по махінацій у сфері видобутку і торгівлі нафтопродуктами. Сказали першому заступнику Генерального прокурора про те, що будемо тримати ці виробництва на контролі. Сподіваюся, що ГПУ не буде симулювати розслідування, а все ж візьме участь в боротьбі зі схемами ", - підкреслив нардеп.

Сходили в гости в ГПУ. По итогам - по нашим заявлениям в отношении Бойко, Бакулина, Еремеева, Онищенко и Москаленко ровн...

Posted by Сергей Высоцкий on 23 Апрель 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
лучанка Показати IP 23 Квітня 2015 18:20
давно пора вже брати його за шкібари і трясти ,скільки він буде гребсти під себе .Пора ділитися з Волиню і Луцьком .
Корінний лучанин до лучанка Показати IP 23 Квітня 2015 20:20
Ось "чесний" нардеп ВРУ Єремеєв і поділився із "народним мером" Романюком М.Я. іномаркою . Це назвалось "благодійністю" ніби для міськради від пана нардепа ВРУ.
Кася до Корінний лучанин Показати IP 23 Квітня 2015 20:27
Автомобіль взяли у користування для виконкому, а не подарували Романюку. І ніякий то не подарунок і не благодійність. Єремеєв дає роботу багатьом волинянам. Та й податки підприємства платять. Постійно допомагають і бійцям в зоні АТО. То чим він ще має поділитися?
777 до Кася Показати IP 23 Квітня 2015 20:37
витягує з кишені армії мільйони , а що допомагає не факт
Касьці до Кася Показати IP 23 Квітня 2015 22:04
А ти хоч приблизно уявляєш скільки заробляє Єремей на незаконно виграних контрактах на поставку палива армії? І як співвідноситься копійчана, але з помпою розрекламована домога армії і ті бариші з держбюджету, які він отримує? Чи ти з тих **ьонр, які сидять в його офісах, і розказують всім, який він талановитий менеджер, змість того, щоб розказати людям правду про те, який він цинічний і аморальний злодюга, що повсякчас обкрадає свій народ.
Ворожбит до лучанка Показати IP 24 Квітня 2015 20:06
Упевнений, що справу тихенько спустять на гальмах. Не можу повірити, що оборудки з паливом Єремей робив без відома Пороха або, як мінімум, когось з його найближчого оточення. Отже, якщо давати хід справі означає підставляти президента. Такого ніколи не допустять. Для цього він і поставив кума Шокіна, щоб ретельно фільтрувати справи.
Ну да Показати IP 23 Квітня 2015 18:39
Ділитися? Ще скажіть щоб пустив вас до свого штучного Струмівського озера і маєтку? А може краще ключ від квартири де гроші лежать...? Не для того злодій краде щоб потім ділитися з Волинню!
Анонім до Ну да Показати IP 23 Квітня 2015 23:40
А як там з трупною паличкою в тому озері?
Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 18:46
відкупляться з їхніми міліонами. наївні. вони нас тримають за биків нажаль...
балакун Показати IP 23 Квітня 2015 18:48
Відкриття кримінальної справи, ще не означає неминуче покарання. По факту потрібно ГПУ звітувати, а зараз це журавель у небі(
Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 18:54
А почему против Коломойского не открыли дело по тому же самому поводу?
Патріот до Анонім Показати IP 23 Квітня 2015 20:05
Коломойський це свята корова.його не чіпають)).
Анонім до Патріот Показати IP 23 Квітня 2015 21:24
У святой корови отжали УкрНафту. правда взамен дали визу в США.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 00:12
він може в будь-який момент завалити всю україну просто обанкротивши приватбанк і вкравши звідти гроші вкладників.
Катя Показати IP 23 Квітня 2015 20:27
То хай Палиця з Коломойським поділяться з Волинню.
Анонім до Катя Показати IP 24 Квітня 2015 00:14
Палиця і ділиться через свій благодійний фонд. МРТ купив у лікарню - це досить дорога штука. Коломойскький - до Волині ніякого відношення не має і ділитись не буде ні з ким.
777 Показати IP 23 Квітня 2015 20:41
АнонімПатріотКатя - ти стрілки не переводь,Коломойський І Палиця теж не святі але допомагають людям реально на мільйони
777-му до 777 Показати IP 23 Квітня 2015 22:07
Правильно, допомагають. Але крадуть з бюджету міліарди. Тому пропорція вкраденого і виділеного на допомогу така сама як і в Єремея.
Анонім до 777-му Показати IP 24 Квітня 2015 00:15
Палиця краде із бюджету? А можна якісь докази? Бо прийде Антон Геращенко, вичислить по IP і будуть проблеми... стаття в кримінальному кодексі знайдеться.
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2015 21:15
Єремеєв дійсно займається благодійністю - дарує сотнями коштів, а грабує бюджет на мільярди, тому кожен раз рветься з Івахівим в нардепи
Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 00:17
проти коломойського кримінальну справу не відкрили. а коломойський навіть не є народним депутатом україни. І має три паспорти - хоча подвійне громадянство заборонено законом.
Ось так до Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 07:08
Заборонено подвійне, але не потрійне.
анонім Показати IP 24 Квітня 2015 00:45
Так,зарплату платить Єрьома багатьом волинянам але дуже мізерну,та ще й в конвертах,і ще заборонив своїм фірмам видавати довідки про зарплату.то це як називається?
О Показати IP 24 Квітня 2015 11:18
І в чому тут проблема http://www.epravda.com.ua/news/2015/04/24/539985/ Як зазначається, замовлено бензин А-95 по 18,49 гривні за літр, А-92 по 17,13 гривні за літр, а також дизель по 18,59 гривні за літр. Постачання - по талонах на АЗС постачальника та його партнерів по всій території України. Це називаються завищені ціни ? Хтось може запропонувати дешевше ?
Кузя Показати IP 24 Квітня 2015 23:01
єремей і його компанія фінансують ковельський центр допомоги військововслужбовцям. Правда мають хороші з того відкати , але дівки зарплату там мають добру.
Кузі до Кузя Показати IP 25 Квітня 2015 09:15
Саме такі "дівки" і пишуть сюди коменти, в яких намагаються показати цього покидька таким собі меценатом і благодійником.