USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Губернатора звинуватили у «люстрації майданівців Волині»

22 Серпня 2014 14:52
Патріотів на чолі районів області намагаються замінити на екс-регіоналів, - громадських обговорень кандидатур на посади очільників райдержадміністрацій вимагали представники районних громад Волині під час зустрічі з головою облдержадміністрації 22 серпня.

Так, в актовій залі Інституту післядипломної освіти, своє невдоволення кандидатурами на посади очільників районів висловили активісти громадських організацій, районних, сільських та селищних рад. Вони звинуватили очільника області у контрреволюції та тому, що він просуває колишніх регіоналів на посади керівників районів. Волиняни нагадали, що під час президентських виборів виборчі штаби Петра Порошенка на Волині очолювали «люди Клімчука».

Так, вони поінформували, що колишній голова Луцької райради Ігор Волошенюк лобіює на посаду очільника райдержадміністрації голову Торчинської сільської ради, який під час революції відправляв за свої кошти та кошти Партії регіонів людей на Антимайдан.

Представниця Ратнівського району вступилася за чинну голову РДА, яка, з її слів, сумлінно дбає про забезпечення бійців 51-ї ОМБ. Одна з матерів військовослужбовців розповіла, що під час зустрічі із батьками військових-волинян голова ОДА говорив, що 51 ОМБ йому набридла. Передали і звернення президенту від Ратнівської громади щодо підтримки Лариси Цепух на посаді голови РДА.



Невдоволені знайшлися і змінами, які пропонуються у Локачинській РДА. Їх назвали незрозумілими, адже «знову повертаються люди, які обслуговували злочинний режим Януковича». Володимира Гунчика запитували, з ким він радився щодо кандидатів на посади голів райдержадміністрацій.

Виступали також на підтримку голови Горохівської РДА Сергія Годлевського, який, зі слів представників громади, толерантна та порядна людина, яка постійно була на Майдані.

Представники Старовижівського району зауважили, що нині відбувається «тиха контрреволюція», а замість люстрації регіоналів люструють майданівців-голів адміністрацій.



На емоційні звинувачення волинян Володимир Гунчик відповів, що не вміє ображати людей та не любить, коли ображають його. На це присутні зауважили, що людей він сьогодні вже образив, коли намагався уникнути з ними спілкування.

Голова ОДА запевнив, що зустрінеться у кожному районі з представниками громади, районних рад, сільських та селищних рад, активістами, щоб обговорити ситуацію в районі та визначитися щодо кандидатур на посади очільників РДА. З його слів, кандидати пройдуть спецперевірку, визначену державою, як майбутні державні чиновники. Результати спецперевірки, мовляв, опублікують у ЗМІ. Наразі прийняте рішення голови ОДА лише щодо одного з районних голів – очільник Любомльської РДА, зі слів Гунчика, не перебуватиме на посаді, адже ухилявся від військового обов’язку. До того ж губернатор, мовляв, вивчає питання щодо того, як родинні зв’язки декотрих голів РДА з керівниками громадських організацій, політичних партій та активістами можуть вплинути на їхню роботу на посаді.

Насамкінець, питання, з якими до голови ОДА звернулися представники громади, він попросив оформити письмово та надати йому вже сьогодні. Завтра він працюватиме в Адміністрації Президента, у вівторок обіцяє опрацювати питання, а в середу надати відповідь через ЗМІ.

Втім конструктивного діалогу між посадовцем та громадою не вийшло, адже невдоволений відповідями Володимира Гунчика представник Старовижівського району розбив йому об голову яйце. Своєю чергою, голова облдержадміністрації повідомив, що звернеться до правоохоронців із заявою про напад на себе.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
жорж Показати IP 22 Серпня 2014 14:54
Іван Омельчук ! Так тримати! Молодець! Доб ємо комсомольську хунту на Волині!
Іван ! до жорж Показати IP 22 Серпня 2014 15:09
ВОЛОДИМИР З ТОБОЮ
діло до жорж Показати IP 22 Серпня 2014 15:40
Так тримати! Майдан на Волині не закінчився. Порошенко ти кого намісником поставив?
володимир Показати IP 22 Серпня 2014 14:54
Стара Вижва! Гордимось тобою! Слава Нації !
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 15:00
порох - троянець
Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2014 15:02
Навіжені ці майданівці, чесне слово...
ж...па до Всезнайко Показати IP 22 Серпня 2014 15:10
коментар було видалено
босяк Показати IP 22 Серпня 2014 15:09
коментар було видалено
до незнаючих. Показати IP 22 Серпня 2014 15:11
Іван Омельчук! Шануємо, цінуємо, поважаємо! Гордимося!!!
Це цікаво Показати IP 22 Серпня 2014 15:14
Довбані і малограмотні полішуки . Ця дестабілізація вигідна для Росії і вона це використає. Це зібралася група нероб і творять свої чорні і антидержавні справи. Усі ви зафцксовані на фото і будете відповідати. Той час близький. Не спрацюють правоохоронці - спрацює нарід. Голова ОДА Гунчик, а не ви смердючі зрадники України.
Зморена дурнями Укра Показати IP 22 Серпня 2014 15:18
Ось, що потрібно толпі. Хліба і видовищ. та такіх омельчуків розстрілювать без суду.
ВАсиль Показати IP 22 Серпня 2014 15:19
Невдоволені знайшлися і змінами, які пропонуються у Локачинській РДА, там прямий родинний зв’язок голови РДА з керівником політичної партії, тому бояться втрати посаду.
бандерівець до ВАсиль Показати IP 22 Серпня 2014 15:40
Тільки те що фермери і люди збирали для військових приписують своїй політичній силі що то вони такі "заботливі" двох.
укр Показати IP 22 Серпня 2014 15:20
РОСІЯ скаже СПАСІБО правосєкам за развал України! Так тримати! Курс на суцільну руйнацію держави!
район Показати IP 22 Серпня 2014 15:36
Молодці! Ви гляньте на фейс гунчика! КПСС.
Луга Показати IP 22 Серпня 2014 15:36
Володимир , вчися у Вижівки!
Княже місто Показати IP 22 Серпня 2014 15:39
Поліщукам слава! Вижівка. тримайся! Ратне, Шацьк, до боротьби! Де люстрація???
є порох Показати IP 22 Серпня 2014 15:41
Старим кадрам не місце при владі.
Волинь Показати IP 22 Серпня 2014 15:59
Геть старих пердунів.
читач Показати IP 22 Серпня 2014 16:15
А давайте влашуємо суд Лінча. Перш ніж щось робити, треба думати. той придурок з яйцем хоче собі слави франківського студента. де ти був, коли у вересні минулого року в луцьк приїжджав Янукович? тепер герой перед Гунчиком.
босяк до читач Показати IP 22 Серпня 2014 20:12
біжи до гунчика-10 грн заробив холуй ти
йован до босяк Показати IP 22 Серпня 2014 23:41
босяк він і є босяк
патріот Показати IP 22 Серпня 2014 16:22
ганьба режиму Януковича, який намагається на Волинь повернути Гунчик.Стара Вижва -молодець.Порошенко -ми голосували за зміни, а не за повернення казнокрадства,зверніть увагу на призначення людей на керівні посади на Волині,що ж це таке робиться... ,,
ідіот Показати IP 22 Серпня 2014 18:13
Гунчика - на майдан, зробити так само як і з Башкаленком. А потім так само робити з кожним губернатором, директорами школи, водіями тролейбусів та двірниками. Даєшь анархію та розруху. На всі посади в області - виключно дебілів з ПС та Самооборони. УРА. ІДІОТИ зараз головні, бо вони вміють голосно кричати.
Андрій до ідіот Показати IP 22 Серпня 2014 19:43
Мені подобаються самокритичні люди.Тільки з тексту видно,що це діагноз і думає цей ідіот не головою а тим місцем де спина міняє свою благородну назву.
Горохів Показати IP 22 Серпня 2014 19:17
Годлевський - не місцевий ( хоч і уродженець), і це добре в роботі. нема відносин "кум - брат-сват". є в нього розуміння роботи кожної служби. якщо не буде далі керувати районом в силу тих "квот", то бажаємо йому і надалі бути ПАТРІОТОМ!
беркут Показати IP 22 Серпня 2014 20:12
коментар було видалено
Волинянин Показати IP 22 Серпня 2014 20:44
Не будучи прихильником,ні Порошенка,ні Гунчика,вважаю за доцільне дійсно пролюструвати цих всіх "активістів",бо знаю з досвіду,що за такими ганебними діями,які вони собі дозволяють ,криється прихована віком все ж дворова шпановість,а навіть в окремих випадках -криміналітет.Серед них очищення та виведення на світло було б дуже показовим та корисним.
гордість Показати IP 22 Серпня 2014 22:03
ВИЖВА - МОЛОДЦІ!!!! І не звертайте уваги на запроданців , вони і матір рідну продадуть, як і Україну!!111 революціонери-- ми з Вами !!!! А Порошенку --- недобачив він маленького шкідника , терніти точать всередині!!!Ганьба керівнику Волині!!! Патріоти --- за ВОЛЮ, СВОБОДУ, НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД гуньчиків!!!
сивочолий Показати IP 22 Серпня 2014 22:44
Омельчуку- слава! Вижва- респект! Так тримати! Володимир вчиться у Вас! Гоніть перефарбовану риго команду!
666 до сивочолий Показати IP 22 Серпня 2014 23:44
скільки ти вже за той володимир гикати будеш
.... Показати IP 22 Серпня 2014 22:57
Про Луцький район 1000% правда Волошенюка людина, яка покривала його бізнес у Торчині і.т.д.
До паяців Показати IP 22 Серпня 2014 23:32
Це ви паяцики допомагаєте путіну не заважайте бо в одній пісні співається що якщо е ті хто приходить до тебе знайдуться і ті що прийдуть за тобою правосцикуни вам вже кінець догрались