USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ковельська сесія зірвана, депутати розбіглися, Кіндеру погрожують смітником

26 Березня 2015 13:00
Під час сесії Ковельської міської ради знову мав місце скандал. Олег Кіндер не захотів вислухати жителів міста, які прийшли зі своєю проблемою на засідання. Обурені люди зірвали захід, - про це пише Kowel.com.ua.

Під час засідання 69-ї сесії Ковельської міської ради, жителі міста попросили дати слово депутату Володимиру Пархонюку. Обранець громади вийшов до трибуним, а разом з ним і декілька десятків обурених ковельчан. Зі слів депутата, міська влада на чолі з Кіндером збираються рейдерським способом захопити приміщення ТОВ «ВКП Каскад». Пархонюк запропонував розглянути питання, яке їх хвилює першим у порядку денному.

Але голова міської ради Олег Кіндер не надав слово Пархонюку.

Він оголосив перерву в сесії на невизначений час, і попросив правоохоронців скласти протокол про адмінпорушення на депутата, який, на думку мера, зриває сесію.

Обурені люди тримають плакати «Хто зупинить беззаконня чиновників?» та «Кіндер, досить нам сюрпризів».

Більшість депутатів міської ради повтікали з сесійної зали. А ковельчани, які є працівниками ТОВ «ВКП Каскад», вимагають розглянути на початку сесії питання. Справа в тому, що, переконані люди, – їх хочуть позбавити майна і знищити підприємство.

Секретар міської ради Михайло Гетьман оголосив перерву на невизначений час.

"Якщо так всі будуть приходити і вимагати, щоб їхнє питання розглядали першим, то на наступній сесії тут буде стояти сто людей, які вимагатимуть, щоб їх заслухали першими", - пояснив мотиви міської влади Михайло Гетьман.

Сесія міської ради зірвана. Пархонюк пообіцяв привести на наступну сесіїю 100 людей і винести Кіндера з кріслом у смітник: «Якщо «Правий сектор» не зміг, то я зможу», - зауважив депутат Пархонюк.

Він каже, що його підприємство платить більше мільйона гривень податків, а міська влада на чолі з Кіндером намагається рейдерським способом захопити підприємство.

Коли Ковельська міська рада знову почне працювати - невідомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Сільмаш Показати IP 26 Березня 2015 13:09
Кіндер давно заслуговує на смітник! Бачу що на наступну сесію треба приходити громаді з ломаками і гнати ту нечисть з кабінетів!!!
НОНА Показати IP 26 Березня 2015 13:16
Пархонюк не є депутатом Ковельської міської ради. Депутати не розбігалися, а розійшлися на перерву. Пархонюку треба було не галасувати , а дочекавшись розгляду "його" питання аргументовно переконувати не голосувати за дане рішення. Реша все піар. Пархонюк намагався зробити сесію міської ради так як проходять сесіїї районної ради.
Тутейшій до НОНА Показати IP 26 Березня 2015 13:25
У Кіндера дуже вразлива нервова система, як і істеричної інститутки. Коли директор підприємства, яке сплачує на рік податків в мільйон гривень каже, що його підприємство знищують і люди лишаться без роботи то Кіндер стає в ображену позу і починає нити про регламент. Це дуже достойна і конструктивна поведінка міського голови? Правда в тому, що рейдери заплатили Кіндеру за захоплення підприємства. Кіндер хоче накосити максимально бабла до закінчення каденції, щоб потім сховатись від правосуддя десь на Канарах.
З Ковеля до НОНА Показати IP 26 Березня 2015 13:41
По-перше, Пархонюк є мешканцем Ковеля. По-друге, Пархонюк є керівником підприємства, за чималі кошти якого утримуються бюджетні видатки на того ж Кіндера&Co. По-третє, Пархонюк є депутатом райради. З усіх цих підстав, навіть по сукупності, Пархонюку варто було надати слово і вислухати. Всього лиш - надати і вислухати! Натомість міський голова Кіндер - особа з явними ознаками психічних відхилень і виродження - впав в істерику, вкотре намагаючись міліцією прикритися від незручних виступів. Переконувати сектантів з "Батьківщини", яких більшість в раді - марна справа. Тим паче, коли за проектом рішення пахнуть гроші.
З Ковеля Показати IP 26 Березня 2015 15:43
Пархонюк, ти забув як забирав сам рейдерством в простого дядька Хавіна магазин на Вільці Ковельській, щоб не платити 300 грн орендної плати, судився з ним 10 років, щоб забрати цей магазин. Рильце в пушку, дядько депутат :) Цим випадком ти захищаав громаду, яка тебе обрала в депутати?
З Ковеля Показати IP 26 Березня 2015 15:44
Пархонюк, це правда. Є вже рішення суду, де встановлено, що ти не законно оформив право власності на свою будівлю. В такий спосіб хочеш перекласти свою вину на мера міста, навчись відповідати сам за свої незаконні дії. В смітник потрібно викинути тебе, тільки не в Україні, а за її межами, а не мера міста. Попередня влада прийняла рішення про оформлення тобі право власності, бо ти в цьому її підставив. Боїся відповідальності?
кіндер-тролям БЮТута до З Ковеля Показати IP 26 Березня 2015 15:56
Рішення суду "де встановлено, що ти не законно оформив право власності на свою будівлю" НЕМАЄ. Єдиний державний реєстр судових рішень містить два посилання по справі № 159/1175/15-к: 1) 05 березня 2015 року винесена ухвала про призначення підготовчого судового засідання; 2) 11 березня 2015 року винесена ухвала про закриття кримінального провадження і звільнення від відповідальності. В описовій частині цієї ухвали суд процесуально відтворив всього лиш позицію обвинувачення і ця обставина жодним чином не свідчить про позицію суду. Так формувати судове рішення велить закон. Це - позиція обвинувачення. Натомість в мотивувальній і резолютивній частині суд однозначно визначає статус жінки, яку судять - підозрюваною! Підозрюваним є особа, якій у законному порядку, повідомлено про підозру, або особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. Обвинуваченим (підсудним) є особа, обвинувальний акт щодо якої в порядку, передбаченому статтею 291 КПК України, переданий до суду. Виявляється, ніхто підозрювану жінку (ВДОВУ!!!) навіть не намагався обвинуватити. Засідання проходило БЕЗ АДВОКАТА!!! Обвинувачення, наперед знаючи безперспективність кримінального процесу, формально завело справу в суд, аби створити для лобістів міськради виклад певних їх підозр? Отож ніяким судом не визнано, що рішення виконкому є незаконним і таким, що не відповідає українським нормам. Жінку намагались засудити за ПРОЕКТ рішення. Тепер за ПРОЕКТ рішення треба порушити провадження за зловживання владою або службовим становищем проти його авторів депутатів - членів комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку. Як пише сайт ковельської міської ради, це: Ляшук Роман Володимирович ("Наша Україна") - голова постійної комісії. Члени постійної комісії: Бенесько Наталія Петрівна ("Батьківщина"); Гнатюк Микола Миколайович ("Батьківщина"); Ларіонова Людмила Василівна ("Батьківщина"); Оксенюк Юрій Вікторович ("Батьківщина"). Чому? Відповідь на це дає ВГСУ: "згідно з абзацами 5 та 6 п.5 мотивувальної частини рішення Конституційного Суду України від 16.04.2009 №7-рп/2009 у справі №1-9/2009 органи місцевого самоврядування є відповідальними за свою діяльність перед юридичними і фізичними особами (стаття 74 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"). Таким чином, органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати свої попередні рішення, вносити до них зміни, якщо відповідно до приписів цих рішень виникли правовідносини, пов'язані з реалізацією певних суб'єктивних прав та охоронюваних законом інтересів, і суб'єкти цих правовідносин заперечують проти їх зміни чи припинення. Ненормативні правові акти органу місцевого самоврядування є актами одноразового застосування, вичерпують свою дію фактом їхнього виконання, тому вони не можуть бути скасовані чи змінені органом місцевого самоврядування після їх виконання". Згадування в проекті рішення міської ради ч.9 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" не є виправданням незаконних дій і намірів міської ради. Бо, попри те, що за цією нормою "Рішення виконавчого комітету ради з питань, віднесених до власної компетенції виконавчих органів ради, можуть бути скасовані відповідною радою", одначе не з будь-яких підстав, які взбрели в голову кіндердепутатів. Для альтернативно обдарованих існує спеціальне уточнення, яке чомусь не попало в проект рішення - пункт 15 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні": "скасування актів виконавчих органів ради, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ КОНСТИТУЦІЇ ЧИ ЗАКОНАМ УКРАЇНИ, ІНШИМ АКТАМ ЗАКОНОДАВСТВА, рішенням відповідної ради, прийнятим у межах її повноважень". Отака важлива "дрібниця"! Дупутат, ти не знав про це? Якщо ні, то який ти депутат? Якщо знав – то ти злочинець! Бо наступна - ч. 10 ст. 59 вказаного Закону каже: "Акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування з мотивів їхньої невідповідності Конституції або законам України ВИЗНАЮТЬСЯ НЕЗАКОННИМИ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ". Жодного рішення суду по цьому НЕМАЄ!!! Ми бачимо класичну схему рейдерства, пов’язаного з позбавленням права власності приватного підприємства в інтересах осіб, вказаних в проекті рішення ради. Поведінка голови міста Олега Кіндера дає підстави вважати, що виступ Пархонюка ламав запланований сценарій "по-тихому" позбавити людей приватної власності.
БЮТорейдерам до З Ковеля Показати IP 26 Березня 2015 16:36
Подивився відео сесії в Ютубі. Простеньке питання до депутатської комісії по "законності", контрольованої "Батьківщиною": як так вийшло, що питання позбавлення права власності на засіданні розглядалось вами без запрошення представника "Каскаду"?
кольчанин Показати IP 26 Березня 2015 17:16
Пархонюк найпідліша людина в світі , тепер суди на п"ять років забезпечені роботою по самі вуха .Цей писатиме , вищатиме і всі будуть винні , лише він відібравши вдовине завжди правий . Ще якби ж хтось розкопав чому Поліщук покінчив з собою чи не довів його " партнер " , це давно цікавить ковельчан . Про Пархонюка ніхто доброго слова не скаже, а найманих працівників яким платить мізер тягає по мітингах на свій захист , а вони нещасні мусять іти , а то погрожує їм втратою роботи . Якби ж Правий сектор нарешті зацікавився цим спонсором та його політичним минулим.
БЮТокольчанину до кольчанин Показати IP 26 Березня 2015 17:40
Ти по суті говори. Чого не запросили на комісію представника "Каскаду", якого вирішили позбавити власності? Яким рішенням суду рішення виконкому, яке ви хотіли скасувати, визнане незаконним? Чому не Пархонюк, а Кіндер постійно визнається судом порушником законів України? Пархонюк, між іншим, добився на минулій сесії скасування прийнятого БЮТорастами рішення, яке заганяло тисячі ковельських підприємців у кабалу до податкової і, як наслідок, до розорення. Таке Кіндери прощають? Ні! От і результат.
пархонюк?? Показати IP 26 Березня 2015 18:30
Слухайте, хто хоч раз мав справу з цією людиною, той знає - що то є досить підла, безпринципна та нагла особа. Він у судах майже живе... Цікаво, що ж то за "громадяни" з ним прийшли...
??? до пархонюк?? Показати IP 26 Березня 2015 18:36
Всі хто мав справу з кіндерами, ті знають - що то є досить підлі, безпринципні та наглі особи. Вони в судах майже живуть... Цікаво, чого ж вони від громадян, які всього лиш прийшли на сесію постояти за правду, повтікали...
до Парфенюків Показати IP 26 Березня 2015 18:42
Парфенюк це нечисть яку давно треба гнати з Ковеля!!!! Як це депутат районної ради не може знайти представника міської ради щоб той дав слово виступити?! Коли один знайшовся і дав слово Парфенюку стало обідно що не першим а тринадцятим і той заблокував раду??!! маразматик думав що він пуп землі. так і сказав: "Якщо можна виступати Правому сектору іншим гроимадянам міста чому мені не можна?" Люди які з ним прийшли не знали чому вони блокують раду , бо Парфенюк пообіцяв їм премію. І при чому тут Кіндер якщо рішення винесла депутатська комісія, а депутати навіть не почули суть питання на яке мав би відповіти Парфенюк!!! Рішення виніс суд!!!! Парфенюк долбойоб бо навідь не дійшовши до свого питання автоматично настроїв депутатів проти себе!!!!!
до кіндерів до до Парфенюків Показати IP 26 Березня 2015 20:03
Матюки гнути кіндери вміють. А на прості питання відповісти? Чого не запросили на комісію представника "Каскаду", якого вирішили позбавити власності? Яким рішенням суду рішення виконкому, яке ви хотіли скасувати, визнане незаконним? Чому не Пархонюк, а Кіндер постійно визнається судом порушником законів України?
кошикам Показати IP 26 Березня 2015 21:58
Колишньому меру (а він себе бачить і майбутнім) Кошаруку зараз вигідно все, що йде проти Кіндера. Чим гірше - тим краще. А при колишньому Бойкові Пархонюк і проштовхнув свою мутку з правом власності. І ще одне. В Кошарука таке саме "законне" право власності на Ням-ням, оформлене при собі коханому. Якщо оборудку Пархонюка доведуть до логічного завершення, наступним ризикує бути зам.губернатора. А цього допускати ніяк не можна.
***** Показати IP 27 Березня 2015 10:49
який там майбутній?то вже давно скомпроментована особа,яка думає що в ковельчан пам"яить коротка Аудіоверсія "Посівальники з Ковельської мерії" http://video.yandex.ru/users/volynyaka/view/2/?ncrnd=3166