USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Лазорко таки буде гендиректором «Укртранснафти» – постанова суду

31 Липня 2015 14:10
Апеляційний суд Волинської області постановив усунути перешкоди у виконанні Олександром Лазорком обов’язків на посаді генерального директора підприємства «Укртранснафта», – інформує «Радіо Свобода».

Відповідне рішення від 23 липня доступне у єдиному державному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, Лазорка відсторонила наглядова рада «Укртранснафти» 19 березня. На його місце призначили Юрія Мірошника.

Як наслідок, відбувся конфлікт між Ігорем Коломойським, якого давно називають демократом-олігархом, і владою. Водночас, бізнесмен заявив, що конфлікт цей – виключно через те, що він «цивілізаційно не може бути підлеглим у Порошенка». А так – з Президентом у нього – прекрасні стосунки.

20 березня Коломойський заявив, що Мірошник не буде проводити аудит в «Укртранснафті», а цим питанням займуться компанії «великої четвірки».

Далі події розвивалися таким чином, що Ігор Коломойський подав у відставку з посади голови Дніпропетровської облдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Суддя Дред Показати IP 31 Липня 2015 14:22
Да, здравствуют наш Луцький и Волынский суды, самые гуманные суды в мире!!!
ПІАР до Суддя Дред Показати IP 31 Липня 2015 14:42
Коломойський же асвого англійця поставив.дл чого йому Лазорко.Просто в трудовій змінять підставу звільнення.
Люся до ПІАР Показати IP 31 Липня 2015 15:41
англійця поставили в Укрнафту, а Лазорко хоче повернутися в Укртранснафту
УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ Показати IP 31 Липня 2015 14:56
БОГ СУДДІ СУДДЯ .
Данильчук Показати IP 31 Липня 2015 16:05
Знайти цього сюддю і повісити за я**я...
Лучанин Показати IP 31 Липня 2015 19:53
Не гарантія
Андрій Показати IP 31 Липня 2015 21:26
Це початок кінця присутності української влади на Волині.Таке ганебне рішення можна прирівняти до вето Росії в РБ ООН по створенню трибуналу.
Спостерігач до Андрій Показати IP 31 Липня 2015 23:07
Це ж мабуть Ковтуненко таке рішення ухвалив? Чи може інший суддя?
SSG Показати IP 1 Серпня 2015 12:02
Давайте ще Палицю відсудимо на губернатора Одеси......