USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькрада готує документи для бойкоту російських товарів

23 Липня 2014 12:43
Виконавчий апарат Луцькради готує механізм, аби товари російського виробника були в магазинах на окремих полицях і з окремим маркуванням. Відповідні заходи здійснюються на вимогу лучан.

Про це йшлося під час 62-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 23-го липня.

Про необхідність бойкоту російських товарів наголосив депутат Аскольд Пекарський.

«До мене звернулися лучани щодо бойкоту російських товарів. Вони не хочуть купувати російське, але в магазинах складно зорієнтуватися, де чий товар, такі товари складно визначити. Тому ми просимо ставити їх на окремих полицях і писати «Виготовлено в Росії», прошу зробити таке розпорядження, бо в інших містах це прийнято. Це буде послідовний крок у боротьбі з агресором», - наголошує депутат.

Його ініціативу підтримали. Тепер виконавчий апарат Луцькради розробить відповідний механізм щодо бойкоту російських товарів, який має затвердити виконком.

Для порівняння, Тернопільська міськрада ухвалила рішення викладати російські товари в магазинах на окремих полицях. Також продавців зобов’язали маркувати цінники під товарами російського виробництва. Невдовзі перевірити, як його виконують торгівці, має намір муніципальна міліція, - повідомляє Espreso.tv.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
На зло Показати IP 23 Липня 2014 12:52
Буду покупать только российские товары
1221 до На зло Показати IP 23 Липня 2014 14:52
коментар було видалено
Дід Панас до На зло Показати IP 23 Липня 2014 16:32
Знову брешуть - ви бачили газові плити на смітніках? Я - ні. Отже купують і користуються російським, репетують але підтримують "окупанта".
Ke Показати IP 23 Липня 2014 13:04
Підтримую Мотивація для вітчизняних виробників
Анонім до Ke Показати IP 23 Липня 2014 16:25
Дивує одне: якщо бойкотувати, то треба і рос. ринок також бойкотувати, а то їхні товари не купуй, а наші товари в Росію постачаються. Це взагалі на кого розраховано? Це все схоже на примітивний відвід уваги наших людей від основних проблем...
лілічка Показати IP 23 Липня 2014 13:17
якщо російське краще в якості то буду купувати російське нічого в цьому страшного не бачу. Для чого платити гроші за неякісні речі навіть якщо це і українського виробництва. хіба не так
Бойкот до лілічка Показати IP 23 Липня 2014 14:12
Будь якому російському товару є кращий і якісніший, альтернативний продукт українського виробника!
Анонім до Бойкот Показати IP 23 Липня 2014 14:19
назви хоч з 5... просвітимося тут..
Бойкот до Анонім Показати IP 28 Липня 2014 22:55
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5_%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B9_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5! Ось тут можете прочитати все детально і знайти альтернативу будь-якому товару
Бумеранг Показати IP 23 Липня 2014 13:18
Давайте ще заборонимо російську мову - нащо розмовляти мовою "окупантів" ? І це буде останній цвях в труну так названої "ДЕМОКРАТІЇ" для "ЄДИНОЇ УКРАЇНИ".
Микола до Бумеранг Показати IP 23 Липня 2014 15:26
Кацапські темники тут не прописуй троль!
самсон Показати IP 23 Липня 2014 13:37
розгромити усі москальські банки (сбєр... втб...) заправки..... церкви москальського пархату теж....
Анонім до самсон Показати IP 23 Липня 2014 16:27
Поганому танцюристу одне місце заважало... Кастрували... Але танцювати краще не став...
А цікаво Показати IP 23 Липня 2014 13:38
УАЗИКА, російського, новенького, для командира 51 бригади, Луцькрада вже придбала?
самсон до А цікаво Показати IP 23 Липня 2014 15:37
а конфіскувати у "спритників" --"хаммери" замість москальських уазиків...
11111 Показати IP 23 Липня 2014 13:52
Газ маркировать не забудьте и электрику..топливо для АЭС тоже оттуда, лекарства те, которые по более нормальной цене, .......(сплошная клоунада,)
товарищ Аскольда Показати IP 23 Липня 2014 13:56
Сам їсть украінське?, тому такий товстий? Нехай скаже що доброго зробив для лучан. НІЧОГО!!!!!!!
спостережливий Показати IP 23 Липня 2014 14:16
забрати з прилавків ковбасу МОСКОВСКАЯ і замінити ВОЛИНСЬКОЮ НОВОЮ -ЧАЙНОЮ ТРЕТЬОГО СОРТУ ПО 18 грн,за кг
Корінний лучанин до спостережливий Показати IP 23 Липня 2014 20:12
Це хороша ідея перейменувати Московская! А третій сорт і собаки та коти не їдять. Не перегинай палку.
Анонім Показати IP 23 Липня 2014 14:18
позлазьте ще з ЛАД, ЖИГУЛІВ,ВОЛГ та інших російських марок.... тракторці повикидайте,..мотику в руки і жити по українські,щоб жаба вже геть задавила
Щось не так Показати IP 23 Липня 2014 14:54
коментар було видалено
хм.. Показати IP 23 Липня 2014 15:13
а мені подобається чай TESS і магазини Kari....
Анна Показати IP 23 Липня 2014 15:24
так а какие есть российские товары ? я вообще не покупаю таких, наши лучше! есть которые импортируются через Россию, а изготавливаются в Европе, ну какая разница кто импортёр? в любом случае, если украинские будут лучше по качеству чем российские, никто последние и так покупать не будет! чего переживать?
українець Показати IP 23 Липня 2014 15:30
газу взимку у нас не буде навіть без всякого бойкоту!
Конкретно Показати IP 23 Липня 2014 15:32
1. Хто хоче не купувати російське - той не купує вивчивши комбінацію з трьох цифр. 2. Путін має за що фінансувати сепаратистів і армію та не просить в жиетлів Росії скинутись на бронежелет (прикро, але факт) 3. Європа з Америкою ігнорують вторгнення Росії в Україну. 4. Президент з ВРУ кидає дальше українських чоловіків як мясо під озброєних терористів. Що потрібно робити: 1. Через усі ЗМІ надавати правдиву інформацію про тисячі вбитих учасників АТО, які були призвані і не підготовлені, встановити конкретні прізвища винних у їх призові (вони в зону АТО не збираються) і покарати. 2. Думати своєю головою і не підддаватись на промивання мозгів зі ЗМІ. 3. Повиганяти всіх чоловіків - біженців працездатного віку на Схід. 4. Провести акції під Польським посольством з вимогою реального сприяння Європи Українським військовим. 5. Не випустити жодного автобуса з Волині, якщо у ньому не поїдуть сини чиновників, високопоставлені працівники СБУ, прокуратури, міліції.
Джулія до Конкретно Показати IP 23 Липня 2014 16:36
Щодо акцій біля польського посольства-гарна ідея. Але чи має Польща аж такий вплив у ЄС?
Марина до Конкретно Показати IP 23 Липня 2014 16:51
ВИМОГА до полякiв та Європи. атас. самi херню натворили i ще якicь вимоги до когось... ну дiла. я думала, що то тiльки схiднякам та росiянам всi щось виннi, а ми не кращi
Корінний лучанин до Конкретно Показати IP 23 Липня 2014 20:00
Во даєш! Це що росіяни ці товари понавозили? Наші ж підприємці і за товар гроші вже заплачені, а не взяті під реалізацію. Я часом (кажу часом) купую російський товар, якщо хорошої якості, а до речі російських товарів у нас небагато - полиці не ламаються так що проблеми я не бачу. В нас є достатньо товарів з інших країн і не тільки, приміром з Китаю( за Росію не говорю ). Російське вже так не завозять.
Лучанка Показати IP 23 Липня 2014 23:59
Сьогодні стикнулась з проблемою - на полицях магазинів не змогла знайти хоча б одного дезодоранта, який був би не з рашки. Вітчизняних виробників взагалі немає, та й інших закордонних теж, навіть якщо штрих код не той, імпортер всеодно рашка. Я підтримую бойкот!!! Але що в такому випадку робити??
Джулія до Лучанка Показати IP 24 Липня 2014 11:42
На Варшавському ринку повно контейнерів з італійськими, німецькими, польськими товарами-зокрема, побутовою хімією (білі павільйони, як іти від зупинки навпроти "Там Таму" до ринку). На Північному теж є. Білоруські на крайній випадок...Просто треба трохи пошукати :-) Вдалих закупів!