USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

На кордоні з Польщею відкриють ще один пункт пропуску для автомобілів

1 Червня 2015 13:12
Україна погодила проект угоди з урядом Польщі про відкриття міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення “Угринів – Долгобичув”.

Про це йдеться у розпорядженні уряду №548, опублікованому на сайті Кабінету міністрів України.

“Схвалити проект Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про відкриття на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення „Угринів – Долгобичув“ та визначення виду руху”, — йдеться у тексті документі.

Нагадаємо, що офіційне відкриття міжнародного пункту пропуску «Угринів-Долгобичув», який польська сторона побудувала ще напередодні Євро-2012, відбулося ще в червні 2014 року. Тоді пункт пропуску “Угринів – Долгобичув” відкрили для пішоходів.

Пункт пропуску знаходиться поблизу населеного пункту Угринів Сокальського району Львівської області і він є одним з найбільших і найсучасніших, як на заході України,так і на Східному кордоні Євросоюзу. Його пропускна спроможність становить близько 4 тисяч легкових автомобілів, тисяча вантажних (вагою до 3,5 тонн) та 60 автобусів на добу.

Перехід має по дев’ять смуг на в’їзд та виїзд. Загалом, для легкових автомобілів діятимуть по чотири смуги в кожному напрямку, для автобусів по одній смузі, а для автівок до 3,5 тонн по дві смуги.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Вол-Вол Показати IP 1 Червня 2015 13:18
працює 1 пас,пропускають 5 авто в годину,не митниця,а х*йня
Олег до Вол-Вол Показати IP 1 Червня 2015 13:35
Не подобається сидіть дома, особисто вам ніхто нічого не зобовязаний тим паче Польща.
Подорожуючий Показати IP 1 Червня 2015 13:20
Шо то за дурня, він працює в норм режимі для авотранспорту!? Самий норм перехід!
Анонім до Подорожуючий Показати IP 1 Червня 2015 13:46
А що тут не зрозуміло. Перехід побудували при кривавому Янику, а зміг його відкрити тільки Народний уряд.
луч Показати IP 1 Червня 2015 13:58
шо за дурня я вже разів 5 проїзжав через нього
Анонім до луч Показати IP 1 Червня 2015 14:22
Погано СБУ працює. Ти є справжній сепар, бо не віриш тому, що тобі кажуть Волинскі Новини.
луч до Анонім Показати IP 1 Червня 2015 16:26
пальці не болять дурню писати?
Лучанка Показати IP 1 Червня 2015 14:20
ЩО ЦЕ ЗА ФАНТАСТИКА??? Я ВЖЕ РАЗІВ 5 НИМ ЇЗДИЛА...Брєд!!!
??? Показати IP 1 Червня 2015 14:20
A jak daleko win wid Lutska ?
!!! до ??? Показати IP 1 Червня 2015 14:32
daleko. bo vin na kordoni
. до ??? Показати IP 1 Червня 2015 15:41
169 км.
мішка Показати IP 1 Червня 2015 15:18
це львівська облась
лучанка Показати IP 1 Червня 2015 16:36
уже більше року працює, автомобілем користувались не раз
Роман Показати IP 1 Червня 2015 16:58
Я своєю машину 4 рази перетинав там кордон. Нормальний перехід. Народу мало. Перший раз прозрів - за 15 хвилин був у Польщі.
олександр Показати IP 20 Листопада 2015 12:49
Я перепрошую.Піший перехід працюе?