USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

На сході України проголосили Донецьку народну республіку

7 Квітня 2014 12:55
У Донецьку прихильники федералізації України, які взяли під контроль будівлю обласної адміністрації, проголосили утворення незалежної Донецької народної республіки, передає УНН.

Нагадаємо, що сьогодні в окремих містах південного сходу України тривають протести, учасники яких вимагають якнайшвидшої федералізації країни. У Харкові та Донецьку учасники мітингів зводять барикади біля будівель міських обладміністрацій і будівель СБУ.

Зазначимо, ввечері 6 квітня, після проведення мітингів, активісти зайшли в приміщення ОДА. Пізніше з’явилася інформація, що вони почали зводити барикади довкола будівлі.

Як відомо, 6 квітня на Сході України пройшли сепаратистські провокації. Зокрема, сепаратисти захопили ОДА в Донецьку, а в Луганську штурмом взяли СБУ і захопили філію Нацбанку. Щоправда, сьогодні Нацбанк спростував інформацію про захоплення їх відділення у Луганську.

Додамо також, сьогодні зранку будівлю Харківської ОДА повністю звільнили від сепаратистів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
українка Показати IP 7 Квітня 2014 13:13
Не подобається в Українй??!! Збирутьайте чемодани і шуруйте в свою Росію!!! Там місця всім вистачить! Тайга велика..І не треба зазіхати на українські землі які належать території України. Не забувайте що там ще й українці живуть!
титушко до українка Показати IP 7 Квітня 2014 13:34
ленин отписал их к украине вместе с землей,с ней и уйдут из-за таких как ты.за 23 года в такой благодатной стране не смогли построить ГОСУДАРСТВО.
))) до титушко Показати IP 7 Квітня 2014 14:45
Через таких як ти , Україна 23 роки з кацапського д*рма вилізти не може. Де янукович- ваш президент?? Правильно, в п....
титушко до ))) Показати IP 7 Квітня 2014 16:04
янукович не мой президент я за него не голосовал да он далеко не лидер но по всем законам он легитимен в отличии от переворотчиков .убили бы вопросов небылоб.а так он должен вернутся сложить с себя полномочия и обьявить выборы през. и парламента.а иначе мы скатимся на плоскость сомали-когда любой авторитет наворовавши денег икупивши отморозков и ТБ менять власть
304 до українка Показати IP 7 Квітня 2014 13:43
коментар було видалено
Дід Панас до українка Показати IP 7 Квітня 2014 13:44
хочеш в ЄС? Збирутьайте чемодани і шуруйте в своє ЄС!
Со стороны до українка Показати IP 7 Квітня 2014 13:50
Знаете, после итогов референдума в Крыме, в блоге британской газеты Guardian появилась запись: "Украинцы так часто и так долго говорили этническим русским на Украине "Чемодан, вокзал, Россия!", что те в итоге прислушались. Правда, при этом они забрали с собой и чемодан, и вокзал, и всё остальное... " . И с чего вы решили, что Донецк присоединяется к России? Пока они только объявили о создании своей Республики. Вы торопите события!)
РЕМ до українка Показати IP 7 Квітня 2014 16:06
Так вони всі і на СВОЇЙ землі живуть,а не на твоїй, шановний.Вони століттями цю землю обробляють,ростять там дітей і створюють підприємства і на них працюють.А ти яке відношення до ЇХНЬОЇ землі маєш?Сиди у свому задріпаному Луцьку і слухай по неділях байки майданутих тупоголових лідерів як ти через 100 років гарно заживешь коли вони все роздеребанять.
эдина країна до РЕМ Показати IP 7 Квітня 2014 17:11
А за образу Луцька по іпальнику не хочеш?
Анонім до эдина країна Показати IP 7 Квітня 2014 19:26
Судячи по цьому коменту, Луцьк всетаки задрипаний.
эдина країна до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 20:00
Ти кацапоїдний троль вже достав. Скілъки тобі платять гнида? Чого ти пасешся на Волинському сайті? Згинь паскуда
Со строны Показати IP 7 Квітня 2014 13:23
Украина рискует проводить президентские выборы без страны
НЕЛУЧАНИН до Со строны Показати IP 7 Квітня 2014 13:32
сепаратисти ризикують зустріти вибори в тюрмі
іля Показати IP 7 Квітня 2014 13:28
продажні шкури хай попробують в Росії ще будуть назад втікати шило на мило неміняйте
ДО ВН Показати IP 7 Квітня 2014 13:29
ВИДАЛЯЙТЕ НАСТРОЇ СИПАРАТИЗМУ.
титушко до ДО ВН Показати IP 7 Квітня 2014 13:43
почни с себя.ролики с башкаленко ,беркут на коленях,школьная линейка(хто не скаче той москаль москаляку на гилляку)-вот толчок и луцк в первых рядах
Посторонний наблюдат до титушко Показати IP 7 Квітня 2014 14:16
Согласен с "...ролики с башкаленко ,беркут на коленях,школьная линейка(хто не скаче той москаль москаляку на гилляку)..., только Луцк (или лучане) не ВН. В любом обществе есть определенный процент людей не терпящих инакомыслия, НЕ УПОДОБЛЯЙТЕСЬ.
титушко до Посторонний наблюдат Показати IP 7 Квітня 2014 14:23
принимаю
НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 13:34
організаторів - в тюрму !!!!!
гпз28 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 13:47
згоден організаторів силового перевороту в країні.(!)
ми до гпз28 Показати IP 7 Квітня 2014 15:41
і нехай нелучанина з собою заберуть) надоїло читати його огидливі коментарі
НЕЛУЧАНИН до ми Показати IP 7 Квітня 2014 20:05
не читай. є люди розумніші від тебе
НЕЛУЧАНИН до гпз28 Показати IP 7 Квітня 2014 20:15
перевороту 2010 року - В ТЮРМУ !!!!!!!!
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 14:16
коментар було видалено
Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 13:56
Да київську хунту в тюрму-схід давай жми!!!!!!!!НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ ВАС І НА вОЛИНІ ПІДТРИМУЮТЬ.МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
танк до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 15:48
Це ти себе рахуэш нормальним? Вас українофобів на ВН пару штук набереться. Вийди в центр міста (якщо сміливості вистачить)і вислови свої 'погляди'. Впевнений , що надовго тебе не вистачить, бо настукають тобі пошарабану. Хоча народ у нас на Волині мирний
гпз28 до танк Показати IP 7 Квітня 2014 16:13
якщо сміливості вистачить)і ****вислови свої 'погляди****--я кажу дебіли заганяються-а потім чому схід нас вважає за ....
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 7 Квітня 2014 20:06
ти ту***лий, хоч знаєш, що таке хунта ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 21:07
Ну шож ти такий тупий! "Хунта — група заколотників, що незаконно захоплює владу і править із застосуванням диктаторських методів." і тільки попробуй спорити діагноз тобі забезпечний!
шахтер Показати IP 7 Квітня 2014 14:04
Шахтеры мутить не любят! Все честно и прозрачно. Мысль то пойдем, а остальные с кем останутся?
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2014 14:04
Наша беззубая и бесхребетная власть прос-ла Крым.Теперь , если не дай Бог прос-т Донбасс и Луганск , то ей не будет прощения . И так сколько людских трагедий из-за Крыма !
Анонім до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2014 14:15
Сегодня правосеки и ко захватили Верховный суд и это нормально ? Люди все видят и все понимают. Этот переворот всех достал. Установлен националфашизм в Киеве и на западе страны. Прокурор Волыни не успев вступить в должность заигрывает с правосеками и ко. О каких правах граждан может идти речь ?
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 7 Квітня 2014 20:08
трагедії в криму спричинила па***шка
троль с фсб до НЕЛУЧАНИН Показати IP 7 Квітня 2014 20:30
а ну да -мнение народа то так -як куля в лоб
Правдоруб Показати IP 7 Квітня 2014 14:10
Дякую тобі, Боже, що я не москаль!
гпз28 до Правдоруб Показати IP 7 Квітня 2014 14:18
не радій, якщо молодше 45-ти скоро поголять в москалi
рубудуб до Правдоруб Показати IP 7 Квітня 2014 15:23
И мы тоже господа за это благодарим )))
лісоруб до рубудуб Показати IP 7 Квітня 2014 17:15
Так у вас кацапів замість Господа - путлер