USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Нововолинськ вночі розписали агітаційними гаслами

19 Квітня 2015 12:08
Невідомі вночі у Нововолинську створили агітаційні надписи, які вже обурили місцевих жителів. Припускають, що подібні витівки вчинили представники місцевого громадського руху.

Отже, активісти чи вандали, але вчора учасники громадського руху “Автономний Опір” з Нововолинська здійснили низку агітаційних акцій, - інформує БУГ.

“Якщо народні маси вже зараз не почнуть протестні дії проти економічного геноциду, завтра ми можемо не прокинутись. Вже зараз праця знецінилась втричі, комунальні тарифи піднялись в декілька разів, зарплати не виплачуються”, – написав “Автономний опір” на своїй сторінці у соцмережі.

Організувавши “акцію”, її учасники хотіли підняти протести проти влади? Допомогти шахтарям?

Центр міста тепер виглядає наче суцільна реклама сайту даного руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 12:11
Правильно зробили!!!
вася до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 13:43
"Організувавши “акцію”, її учасники хотіли підняти протести проти влади? Допомогти шахтарям?" А відповіть проста: допомогти БАРИГАМ, які крали, жирували, а тепер злякалися, що можуть ВСЕ втратити, або спалять їм те "добро" нажите "непосильною працею". От БАРИГИ і проплачують таким дурням, які пишуть (і не тільки), щоб збурити людей. Це класичний ОПІР, САБОТАЖ тих, кому є ЩО втрачати. Але простий НАРОД не такий дурний, як ВОНИ думають.......
Анонім до вася Показати IP 19 Квітня 2015 14:44
а омже навпаки? може ти стоїш на захисті цих бариг?
Махно до Анонім Показати IP 20 Квітня 2015 10:22
Найкращий спосіб опоганити будь-яку ідею - звести її до пошлості. Це про ваші криві каляки на стінах... Невже не можна виготовити трафарети - це ж зовсім інший рівень, погодьтесь.
Анонім до Махно Показати IP 20 Квітня 2015 13:02
візьми зроби і намалю
Анатоль_ Показати IP 19 Квітня 2015 12:19
Мене з панею Наталею Семенівною то втішило навіть!
дідо Показати IP 19 Квітня 2015 12:24
краще б на фронті свою енергію витрачали.
Анатоль_ до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 12:28
Не думай друж Дідо, що як ти БЮТівець-то ти самий розумний. Тебе ще пані Наталя Семенівна навчить Україну любити!
дідо до Анатоль_ Показати IP 19 Квітня 2015 12:52
Камішнікова?
Анатоль_ до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 13:05
Ти ж з нею однодумці. Напиши їй щирого доброго листа на лічку. Не соромся нічого. Кажи усю правду, якою б гіркою та правда-матка не була, але будь чемним хлопцем, без твоїх викрутасів як раніше було
Анонім до дідо Показати IP 19 Квітня 2015 14:26
а ти чого ще не на фронті?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 15:08
А може я саме на фронті, зараз? Га, БЮТівець?
Анонім до Анатоль_ Показати IP 19 Квітня 2015 22:09
на інтернет фронті??)) воно видно) чим ти там займаєшся)
Анатоль_ до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 22:45
А в інтернеті хіба не треба за Україну боротися? Заран інтернет для патріотів то фронт, а наші дівани то танкі. Отож!
Анонім до Анатоль_ Показати IP 20 Квітня 2015 07:47
вподобайка))
Місто Показати IP 19 Квітня 2015 13:03
Таке чинять тільки ВАНДАЛИ!!! Як так можна???!!! Активісти?! Д*біли!!! Хочуть протести? Хай стануть з плакатами і протестують, а не портять своїми каляками місто!!! Чи засцяли свої фейси показати???!!! Зловити і хай все місто відмивають!!!
Анонім до Місто Показати IP 19 Квітня 2015 14:12
а ти чого не встанеш з плакатом, а тільки у коментах буриш?
Місто до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 21:15
Тому, що маю більш важливіші справи!!! Чому мають після цих "активістів" драяти і витрачувати свої кошти люди???!!! Чому вони загажують місто, а не удосконалюють його???!!! Одним словом "Проплачені"!!! Вирішили зробити собі рекламу на стінах. Зробили... тепер всі знають адресу Вандалів!!! Коли народ хоче чогось добитися він не піде розмальовувати стіни!!! Вирішили дестабілізувати місто? Не вийде!!!
Анонім до Місто Показати IP 19 Квітня 2015 22:21
а чого ти не до*бався до різних малюнків які були до написів? В тебе що якась особиста неприязнь до руху? Чи може це ти один з тих д*білів які зриввали банери в підтримку шахтарів і топтались по ньому?!
місто до Анонім Показати IP 20 Квітня 2015 10:17
Я так зрозумів що ти є тим ди*ілом який поросписував ці стіни!!! Неприязні в мене до цього руху ніякої не має. В мене неприязнь до людей які загажують і нищать зовнішній вигляд міста. Доросла і розумна людина такого б не зробила. А шахтарів сюди не потрібно приплетати.
Місто до Анонім Показати IP 20 Квітня 2015 10:23
І якщо вже вони так хотіли щось сказати, то могли порозклеювати гасла на папері!!!
Анонім до Місто Показати IP 21 Квітня 2015 13:19
а вони і розклеювали) тільки чогось ЗМІ не висвітили цього, а лише подли ситуацію так, як вигідно гнобителям, а не народу
свидомий до Місто Показати IP 19 Квітня 2015 19:11
а я ще з жовтня 2013 говорю що так чинять тильки вандали и д,,били а мени вси заперечують кажуть ни це герои
Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 13:06
А що вони неправильно сказали чи написали? Все до слова- щирісінька правда. Під прикриттям лозунгів кращих синів народу винищують у братовбивчій війні в Лугандоні. Народ на грані зубожіння, роботи немає, навіть наша славетна автоконтрабанда зупинилась. "Побратими" з-за Бугу, хай би вони вдавились, уже однозначно вимагають репарацій за "креси всходнє" відповідно чинного єврозаконодавства у розмірі 5 млрд. проклятих Богом доларів. Опозицію відстрілюють, чорт з ними, вони й заслужили, але чим винні журналісти, як той же Бузина, якого я особисто ніколи не любив і не згоден з його поглядами, але ж він теж має право на свободу слова? ВН, я розумію, що комент ви викинете, як усе, що не співпадає з вашою редакційною політикою і замовленням власників. Але подумайте, що ви теж ЖУРНАЛІСТИ, а не тільки продажні писаки, і УКРАЇНЦІ, а не тільки проплачені слуги. Заткнувши рот інакомислячим, ще ні один режим не вигравав протистояння. Чим же ті, що зараз при владі і роздирають нашу країну, кращі за нацистів чи комуністів, ідеологію яких вони забороняють? Що вони доброго зробили простим людям, які не знають, де шматок хліба заробити, бо за комуналку платит вже нічим. Вибачте за крик, терпіти вже несила.
х0 до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 13:19
Братовбивчій але в "Лугандоні", який же ти брат тварюко?
Анонім до х0 Показати IP 19 Квітня 2015 22:24
Лугандон це поєднання Луганськ і Донецьк.
Анонім до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 23:46
Объединение Донецкой и Луганской областей называется элементарно просто - Донбасс. А если следовать твоему отношения к своему языку, то лично ты - луцвол.
спец до Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 13:47
За Бузину заплатили твої ж працедавці. Може й з твого управління. Треба ж було якось підтримати Путіна під час прямої лінії. Бач, яка негарна у вас обох робота. І тебе приберуть, коли вичерпаєшся і почнеш коротші пости писати. Поки ж що усе люкс тобі, бачу, побуквенно платять. Так багато пишеш, що я змушений по діагоналі читати.
Анонім до спец Показати IP 19 Квітня 2015 20:51
Ты имеешь в виду Геращенко? Это по поводу працедавця. Неужели ты реально считаешь, что Геращенко работает на Путина?
оля Показати IP 19 Квітня 2015 13:13
був яник - було погано, а зараз жиди при владі - ще гірше стало, бо вони хочуть "видушити" українців... от так воно ...
коля до оля Показати IP 19 Квітня 2015 13:36
Чемодан! Вокзал! І....ТУДИ, де ПОДОБАЄТЬСЯ!
Гоп Гоп Чіда Гоп до коля Показати IP 19 Квітня 2015 13:38
референдум покаже кому з нас їхати, давай пакуй свої пожитки, польський пан вже давно чекає на тебе!
Роман Показати IP 19 Квітня 2015 13:45
А що такого? Соромно бачити правду, яку ЗМІ не кажуть?
Слава Україні Показати IP 19 Квітня 2015 13:57
Ні, ну може не дуже гарно, але хоч хтось нас підтримує.
Пані Ольга Показати IP 19 Квітня 2015 14:19
Ви забули, як Майдан виглядав у Києві? Ці хлопцІ хоч, щось роблять, а не як ця партійна наволоч тільки язиками ляпає. СЛАВА УКРАІНІ
Анатоль_ до Пані Ольга Показати IP 19 Квітня 2015 19:22
З того майдану уся біда і пішла по Україні. Згадай які ціни були до майдану і зараз які. І долар бив по 8 грн.
Пані Ольга до Анатоль_ Показати IP 20 Квітня 2015 00:10
Біда пішла від новоі влади, яка робить такі речі, а майдан підняв нарешті патриотизм та об'єднав нас, як націю. і підняв свідомість громадського суспільства, а ціни це тому що влада нас обкрадає. А ці молодик про це і говорять. Такі, як ти це зрадники нашоі рідноі землі, за яку ще треба боротись, щоб вона була народна, а не порошенківська та януковічівська
Анонім до Анатоль_ Показати IP 21 Квітня 2015 00:05
долар би був і без того на такому курсі зараз, навіть без війни і АТО, ці дві складові займають мзіерну роль яка грає на економіці, інша ж спарва це позиуи які беруть на реформи наші "народні обранці", кредити взяли, бабло роздеребании, ніяких реформ толкових не рповели, народ росплачується...
Досить бухати Показати IP 19 Квітня 2015 14:20
Я би приєднався до них
Думаючий. Показати IP 19 Квітня 2015 18:11
Небезпечна тенденція для влади. Сьгодні пишуть, а завтра стрілятимуть.З маленького вітерця буря народжуеться.На мою думку "писак" потрібно виявити обов"язково,та поцікавитися: це самі додумалися чи хтось з ближньго зарубіжжя підсказав ? Я би не спішив до них приєднуватися,хоча за цю владу і не буду голосувати.Не той час.Такі дії не на користь Батьківщині.Розписувати стіни будинків - це не патриотизм.Заклики до силової заміни влади - це значить кинути країну ще в більший хаос.Додумайтесь з першого разу кому то вигідно ? А ось тиснути на владу всіма передбаченими Конституцією методами,тай ще разом і організовано це те що потрібно.Владу потрібно ЗАСТАВЛЯТИ виконувати свої ж обіцянки. Не дай Бог нам дожитися до ситуації коли верховенство права буде здійснювати "человек с ружьём",нажаль ми до цого дыйшли вже дуже близько.
Анонім до Думаючий. Показати IP 19 Квітня 2015 22:15
Ми не закликаємо до зміни влади узагалі, ми за пряме народовладдя та самоорганізацію, країна уже в хаосі і це дякуючу абсолютно усім "владам" які були і є. Ти віриш, що змушуючи владу конституційними методами виконувати обіцянки вона почне їх виконувати а не знищувати нас? Це не діє.
Анонім до Думаючий. Показати IP 19 Квітня 2015 22:19
Ящо ви не помітили, то жодних закликів змінювати владу, пропаганди партій, політиків і т.д. у наших гаслах не згадувалось. Зараз ми у такий спосіб висловлюємо свою позицію, скажіть чому нікому діла немає до того, що місто обмальоване різного роду графіті, малюнками і написами, а придерлись конкретно до нашого руху, за гасла кі несуть в собі правильний меседж? Як на мене, то нашим людям по іншому не доходить. поки великими літерами не напишеш, що за свої права треба боротись самому, а не чекати поки хтось прийде і за них все зробить...
Анонім до Думаючий. Показати IP 20 Квітня 2015 06:54
Ближнє зарубіжжя це за Бугом?
Думаючий до Аноніма. Показати IP 19 Квітня 2015 23:15
Скажу чесно.Я особисто Вас підтримую в тому питанні ,що людям потрібно пояснювати деякі речі,більше того спонукати людей до захисту своїх конституційних прав,АЛЕ ж не на стінах будинків.Я не думаю ,що люди в захваті від Ваших написів на стінах,або ж навпаки, не прочитвши Ваші написи не думали про те,що в нашій державі щось не так.Ні ,люди прекрасно рузуміють.Інше питання ,чи розуміє влада,що необхідно рішуче діяти , особливо в боротьбі з корупцією і на це в них часу НЕМАЄ.Вже вчора вони повинні були позбутися хапуг,хабарників та "зажерливих" чиновників на всіх рівнях.Зараз ситуація критична.Люба не обдумана акція може болісно вдарити по нашій ДЕРЖАВНОСТІ. Особисто я для себе уявно намалював загальний портрет групи ,котра розмальовувала будинки.Наважусь оприлюднити свою гіпотезу.Я думаю ,що кістяк цієї групи складають молоді люди віком 19-25 років,переважна більшість з вищими освітами.Безумовно патріоти свого народу.Кількість групи порівняно не велика від 3 до 7 осіб,серед яких можливо дві дівчини.Як на свій вік члени групи досить освідчені,в своїй перевазі ведуть здоровий стиль життя.Можливо колись були членами або ж прихильниками деяких політ.сил в яких досить швидко розчарувалися.Зрозуміли,що новітні партії створені не для боротьби за певні ідеї, а для безмежного "словоблуддя" та популістичних заяв,мета котрих дорватися до влади, а по-просту до державного "корита".Всі ви вихідці із сімей,де батьки гроші заробляли своїм розумом та потом,чесно та важко. Якщо щось не так написав,вибачте.Успіхів Вам.А також порада старшої людини,не малюйте більше на будинках,ККД від таких дій не великий,а ось ,вибачте за порівняння, "гіморою будете мати по саме не хочу". Слава Україні.
Революція триває до Думаючий до Аноніма. Показати IP 20 Квітня 2015 00:14
Але ж ви розумієте, що це лише один з наших заходів, наші активісти кожного дня борються по всій Украіні. Від походів до суду з мешканцями незаконних забудов, до акцій солідарності, повалення парканів разом з мешканцями, освітніх та літературних вечорів. Ми багато яим займаємось, частина нас воює зараз на сході, частина вже приіхала в далі займається громадською діяльністю. Це виклик політикам, чиновникам та змога підняти населення, яке повинно боротись, якщо ми цього не будемо робити, то всім нам буде край. У вас істи скоро нічого не буде через цю комуналку, через ці ціни.
Ізя Показати IP 19 Квітня 2015 23:38
А шо оні хотєлі етім сказать?
Анонім до Ізя Показати IP 20 Квітня 2015 07:49
Ізя, такі хватіт тєрпєть бєзпрєдел властєй і чинуш
ааа-ура Показати IP 20 Квітня 2015 10:02
Махновці повернулись?
Тупі хохли Показати IP 3 Жовтня 2015 12:12
Не рентабельні шахти не повинні існувати взагалі, хто платить тим шахтарям? **** *****