USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Новий губернатор – про перші кроки на посаді

25 Липня 2014 14:05
Якою буде кадрова політика новопризначеного голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, стало відомо під час першої прес-конференції посадовця.

Володимир Гунчик пообіцяв прозорості у прийнятті рішень. З його слів, не повинно бути жодних закулісних переговорів, таємних зустрічей, а прозорість влади – шлях до того, щоб її рішення сприймалися громадою. Окрім цього, він пообіцяв здійснити структурні зміни у облдержадміністрації та райдержадміністраціях, переглянувши роботу окремих підрозділів влади, які працюють «лише на папері». З його слів, йдеться не про скорочення працівників із посад, а про перегляд функціональних обов’язків.

Говорячи про кадрову політику, Володимир Гунчик запевнив, що всі кадрові зміни повинні відбуватися із обговореннями на будь-якому рівні – майдану чи облради. До того ж, він наголосив, що проти квотного принципу під час призначення людей на посади та пообіцяв, що за першими призначеннями волиняни зрозуміють, що вони відбуваються за принципами відповідальності, чесності та порядності.

До того ж, Володимир Гунчик наголосив на тому, що зобов'яже чиновників ОДА щотижня звітувати перед громадою про свою роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
лучани Показати IP 25 Липня 2014 14:10
На автозаводі заборгованості зі зарплати. От тепер "накерує" цей керовнік.
Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 14:13
Чомусь таке відчуття, що будемо просити ще Климчука вернутись....
100 до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 14:21
Ні пустовіта за його часів сталася справжня революція всі почали писати без орфографічних помилок.
%%%%% до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 14:29
100%!!!
Анонім до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 15:09
З Клімчука керівник може і нічого був, але надто він вже лизав ... , а це не робить НІКОМУ честі. Треба бути самостійніше у власних думках і поглядах! І не так боятися (чи щось інше?) вищестоячих.
Довгожитель до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 19:13
Стільки інвестицій в область, як надійшло за часів Климчука, не буде ніколи. А краянам до одного місця, що і хто кому лиже... А всі скоро будуть лапи смоктати...
Q до Лучанка Показати IP 26 Липня 2014 12:17
Кожна людина має право на помилку і кожна людина має право на довіру. "Багатий не той ,що багато має .а багатий той ,що вміє задовільнятися малим" -саме цього бажаємо Вам пане наш губернатор.(тому як зарплата 114000 грн. на заводі- не зрівняється з губернаторською.)А також хочу побажати вміло зкоординувати роботу своїх спеціалістів,а якщо таких, Ви не виявите ,найміть менеджерів управлінців з закордону.Успіхів Вам, громада має останню надію на Вас.
Ті Показати IP 25 Липня 2014 14:14
Він вже на автозаводі наскорочувався і наекономитвся. Цей місяць доробляють а далі не заказів не роботи. Керовнік х.....!
Корінний лучанин до Ті Показати IP 25 Липня 2014 14:38
ЗНАЧИТЬ така людина потрібна Порошенку!!! А волинянам - пісець! Як казав Ляшко вила треба брати в руки. Як " задовбали" оці топ-менеджери . Нововолинський з-д СТО роздерибанили оці " менеджери" . Голі площі , нема нічого і безлюдне "виробництво". ПРОМОВА - пусті слова, а про програму ПОРОШЕНКА " ЖИТИ ПО - НОВОМУ" ні слова. Якщо він не говорив про ВОЛИНЬ про її розвиток та проблеми , то він нічогісенько не знає. Так пустий базар новоспеченого чиновника. Як колись казали дослужився до держслужбовця, але ним йому треба ще стати. Бідна буде ВОЛИНЬ.
777 Показати IP 25 Липня 2014 14:29
Удачі!
Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 14:31
От тут то він вже надерибанить. Він то і в депутати попав по мажоритарному округу, бо у Луцьку за нього ніхто б не проголосував.Його слова, сказані декілька років назад - "Як попаду в обласну раду, то тоді я розвернусь!" Дивись не завернись!
Тарас Куйбіда.Київ. Показати IP 25 Липня 2014 14:44
Вітаю Волинян із Мудрим Керівником!!!
Петро до Тарас Куйбіда.Київ. Показати IP 25 Липня 2014 21:10
Ой, Тарасе, твоє прізвище містить те слово, що нам призначили- біда!
волинь не радіє Показати IP 25 Липня 2014 14:54
А чому тут радіти. Клімчук і Єрємєв поставили свого - ніби ручного, ніби з боргами. Подібна ситуація в Криму, коли РФ поставила при владі таких собі боржників.
Олег Горбиленко.Винн Показати IP 25 Липня 2014 15:01
Человек еще и дня на должности не побыл. А от вас только зловонь и словесный понос. При чем тут автомобильный завод? Это коммерческое предприятие. Не нравится, шмотки в руки и на выход. Никто там никому ничего не должен (в плане рентабельности или прибыльности). И если и были задержки зарплат (как и везде), то все равно, рано или поздно выплачивались. А если не нравятся задержки зарплат, то идите работайте на стройку или собирайте бутылки по подъездам. Вас же там никто не держит, в чем проблема? Нашим людям все всегда не нравится и все всегда плохо.
Ті до Олег Горбиленко.Винн Показати IP 25 Липня 2014 15:07
Які розумні!!!! Аж пре!
SS до Олег Горбиленко.Винн Показати IP 25 Липня 2014 15:19
Підтримую.
Корінний лучанин до Олег Горбиленко.Винн Показати IP 25 Липня 2014 15:35
Цього чоловіка знають як облупленого! Якщо не курсах, то "не надо вякать". " Собирать бутылки по подьездам" - это ваш удел- сэр или идите на завод к нему "хорошему".
СЕрый до Олег Горбиленко.Винн Показати IP 25 Липня 2014 21:13
Что ты понимаешь и знаешь.
Колишній однопартієц Показати IP 25 Липня 2014 15:08
Володимире Петровичу не слухайте порад Клімчука та волинських олігархів! Чим скоріше відійдете від них ,тим успішнішою буде Ваша діяльність. Підберіть патріотів,професійних і порядних людей!Розженіть п"яту колону янека на Волині,що не зумів зробити Пустовіт і волиняни Вам повірять та підтримають! Успіхів Вам!
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 15:10
А хто буде заступниками?????
теж однопартієць Показати IP 25 Липня 2014 15:19
Володимире, вірю в те, що ти не підеш на повідку в смаркатих пирожиків і гузів, вітерів. Ніяких поступок, ніяких кадрових "погоджень" з ними. Ніяких "квот"! Ніяких! Не наближуй цю публіку до себе, тримайся на відстані. В раді всі тимчасові люди до виборів в місцеві ради. Після виборів вони знову ходитимуть з хоругвами і горнами. Таке їхнє кредо. Тим вони заробляють собі на шматок хліба. Іноді - з маслом. Громада знає тобі ціну. Щасти тобі!
СЕрый до теж однопартієць Показати IP 25 Липня 2014 21:15
заказуха или родня так пишут
иван Показати IP 25 Липня 2014 15:19
бажано всіх розігнати - а по демократичному перелитися в приміщення міськой ради : А це рудамент ога віддати громаді як і обласні управляння сбу-мвс но головне щоб пан новий губернатор знав правду ( хто його підло хтів побавити життья-хто зразу прийшов йому на допомогу коли він був доставлений в лікарнью- і в той час коли він говорив із Порошенком і організував затримання злочинців : А бажанно булоб до той справи вернутися -бо багато ще тих дійових осіб працюють так називаемих органах : Удачі Слава Украйні
поліщук Показати IP 25 Липня 2014 16:13
гунчик - губернатор? Не смішіть. Максимум що він може потянути ( не треба путати з кількістю алкоголю випитого під час застілля) ,це це бути бригадиром в заштатному колгоспі часів СРСР. З людьми розмовляти не вміє, як господарник нульовий, це можна побачити по ЛуАЗі. Зате "комсомолець" і це звання звучить "гордо".))
Геть від Москви! (с) Показати IP 25 Липня 2014 17:45
У нас немає губерній, а отже немає і ніяких с...х "губернаторів". Може ще назвете їх гебітскомісарами ? - Це слово спільного походження з губернатором.
Спостерігач Показати IP 25 Липня 2014 19:18
А як же новоспечені апаратчики - вони ж тільки навчились ноги на стіл закладати, і "шо, опьять?!"
Люся Показати IP 25 Липня 2014 19:24
Чомусь я не вірю цій людині, бувший парторг автозаводу, бувший комуніст, як на мене неприємна людина . Коли був парторгом вів себе, як бог і цар. Невже змінився, хочеться вірити, але...
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 19:40
Клімчук може повернутися, коли майданівці, перед якими він ставав на коліна, стануть усі на коліна перед ним!
valun Показати IP 25 Липня 2014 21:18
Одна надія, що він довго в цьому кріслі не втримається
катруся Показати IP 25 Липня 2014 21:22
Приготуйтесь, панове клерки до пліток,перевірок із залученням безпеки і" контролершою"
Валерій Показати IP 25 Липня 2014 23:40
Так цеж комуняка викапаний.. Невже не видно! Поки нами така погань буде керувати - порядку у нас небуде....
Валерій Показати IP 25 Липня 2014 23:44
Бувші Комуністи та члени їхніх родин не повинні займати керуючих постів...
Володимир Показати IP 26 Липня 2014 04:36
Пане Валерію, а що доброго зробили націоналісти при владі - згадайте, де Крим, зруйнований Донбас, тисячі загинувших і сотні тисяч біженців, оце така боротьба по бандерівські!
До новопризначеного Показати IP 28 Липня 2014 23:16
Володимир Петрович почніть просто працювати гоніть від себе гузятину і ми вам допоможемо удачі вам