USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Обрали секретаря Луцької міськради

26 Листопада 2015 11:39
Згідно з результатами таємного голосування секретарем Луцької міської ради обрали депутата від партії «Сапопоміч» Юлію Вусенко.

Про це під час засідання сесії, сьогодні, 26 листопада, повідомив голова лічильної комісії, депутат від партії «Свобода» Богдан Богонос.
Так, після підрахунку та оголошення результатів голосування, з’ясувалось, що на підтримку Юлії Вусенко віддали свої голоси 23 обранці громади із 42-х. Не підтримали – 16. Окрім цього 3 бюлетені визнали недійсними.


Тож, згідно з результатами остаточного голосування, 23 депутати проголосували «за». Таким чином, рішення про те, що новим секретарем Луцької міськради стає Юлія Вусенко, прийнято.
Після привітань вона зайняла місце в президії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Січові Показати IP 26 Листопада 2015 11:52
Який жах
Думка до Січові Показати IP 26 Листопада 2015 12:19
Видал и страшнее...
Вася Показати IP 26 Листопада 2015 12:07
Самонеміч лягла під Пороха! Фу!!!
112 Показати IP 26 Листопада 2015 12:25
просто очуміти, хто вона!? звідки взялась!?
Анонім до 112 Показати IP 26 Листопада 2015 12:40
Кто она? Достаточно того, что она - лучшая среди депутатов. Между прочим, они и сами так считают.
Анонім до Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 13:55
Пардон, ...среди депутатов, составляющих большинство в избранном вами городском совете. Следовательно, вы сами минусуете свой выбор.
Лмр Показати IP 26 Листопада 2015 12:56
Всій отій пі***братії тавро на лоба з хрестами, щоб пам'ятали що посади свої прикупили на крові воїнів, де їх благодійність і все таке поділось, ще з того року все проплачено, стільки бабла загнали то треба було рвать все... хай своїх мужів в ато відпустять, накрились білими ряднами, фууууууу
вусатий Показати IP 26 Листопада 2015 13:18
це випадково не її дитину збив дідусь в центрі і вона взнала що й нього діти у США і шантажувала його. дідусь помер від інсульту. гнилі люди пролазять у раду. які толку не можуть навести у сімї. це ж з тусовки с*дорів-цибул*ських.
Лех до вусатий Показати IP 26 Листопада 2015 14:03
круту бмв їй спалили точно. http://www.volynpost.com/news/41777-u-lucku-kandydatci-vid-samopomochi-spalyly-avto-foto
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 13:37
Це чиє протеже, якого магната доня чи жіночка. Неприємний фейс.
Ля.. до Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 15:13
Сьогодні курінь гуляє, Гресики святкують; машина стара була, хотіли продати, ой спалили, ну що поробиш нова вже давно є, квартира в декларації пропала, продали, за нянь платити треба, а то мамі не до дітей, ще би двох родила, а тепер і свій кабінет і машина і водій і поїздки за кордон, і зарплата 15000 і " буде все самопомоч" а у вас??? Іпорш свій буде і хата і дорогий одяг, до якого звикли, скільки ж батьки пенсіонери дарувати будуть. Може це зародилась ще одна Ю, та далеко
Микита Показати IP 26 Листопада 2015 14:39
Її татко може весь Луцьк скупити, так що тіштесь цим чудом!
Зульфія Показати IP 26 Листопада 2015 14:56
А Пустоцвіт навіть відмовився приймати участь у голосуванні, бо дуже сам хотів всунути свою ср@ку у секретарське крісло. Грішаня... ти в прольті.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 15:59
Нема слів, тільки мати..... Ганьба......
Данило Показати IP 26 Листопада 2015 16:14
Я дуже шкодую, що голосував за Романюка, не чекав від нього такого фокуса, це вже занадто, для жителів плівок в морду!
лучанин Показати IP 26 Листопада 2015 16:32
яка ядуча публіка...проти жінки нести таку гадість 1ХАЙ спокійно працюе. Поживемо--побачимо.Ну що скажите крохобори.
ЖАННА Показати IP 26 Листопада 2015 16:40
Рішуче видаляйте всяку гадость .БО смердить аж від цих так званих коментарів.І ТРИМАЕ БОГ іх на цій грішній землі ...
Жанночка до ЖАННА Показати IP 27 Листопада 2015 22:53
Сходіть до церкви, і тримайтесь за землю щоб не впасти, а то ви людям смерті бажаєте тільки через одні коменти
петро Показати IP 26 Листопада 2015 16:47
ЯК за часів КПРС розвелося тьма хоробрих анонімів...ЩО БАТЬКИ забули вас якось назвати.ТЬХУ на вас 1
Фотін Показати IP 26 Листопада 2015 16:59
Зовсім таємно обрана ))))) Вчора всі новини про це написали а сьогодні випадково обрали ))))) Лише Укроп проти. Народ і це демократичний вибір ЗГОВІР І ДЕРЕБАН. Стає очевидно як Романюк затримався на посаді.
Анонім до Фотін Показати IP 26 Листопада 2015 18:02
Если лично тебе не нравится выбор большинства Лучан, то это не означает, что ты имеешь право их оскорблять.
мешканка Показати IP 26 Листопада 2015 17:39
коментар було видалено
до Жанни і подібних, Показати IP 26 Листопада 2015 20:00
Шановна, Ви не в барі, а в установі, і жуйку жувати, коли ідуть так звані вибори, ДУЖЕ некультурно і невиховано, але про що говорити, якщо виховання нуль, хоча мер сказав що у Вусенко дуже великий життєвий досвід, цікаво, який, я догадуюсь...
Фотін аноніму Показати IP 26 Листопада 2015 20:01
У вас є ім'я шановний анонім? Кого я образив ? Лучан які обрали Романюка ? Так вони обрали те г...но в якому зараз місто. Все просто їм подобається вони й обрали.....
Ватсон Показати IP 26 Листопада 2015 20:11
Прогнозований вибір депутатів: реалізована одна з домовленостей по формуванню промерської більшості. Але дивуюсь позиції Самопомочі, бо прийдеться брати на себе частину негативу за діяльність ( бездіяльність) мера. А те, що місто чекає продовження його "нічогонеробіння" - це й до гадалки не ходи. Не розумію в'їдливих коментів щодо вибору секретаря - це посада весільного генерала і не більше.
Анет Показати IP 26 Листопада 2015 20:27
Та це ж моя викладачка "на поршику", і як це я її зразу не впізнала... Тепер ясно, яким "раком" вона пролізла в "секретарі"
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2015 21:21
а вона - симпатична)))
До всіх Показати IP 26 Листопада 2015 21:59
ДЕЖАВЮ! Як Порошенко представив Юлю Марушевську, а у нас ще одну, по реготу депутатів було все зрозуміло, що кандидатура була давно затверджена і замочена, показали цирк- клоуни, дресировані звірі і т.д. Сидіти нагло, плямати жуйкою, трясти айфоном, говорити давно заготовлені фрази, розуму на це не треба, від начиток у ВДУ великий досвід, на 7-му міс. кандидатську "захистила" в Монако чи Еміратах, коли людей як мух били на майдані виставляла тупі пости і фотки, проснулась весною і вирішила стати офіційною людиною, пару передачок чужими руками розвести, оба-на, і я на конику, язик до Києва доведе, ви не вірили, а фейсбук дав плоди, постановочні фото, і ось я, якраз там де найбільше сміються з таких то вони швиденько роблять свою роботу, ви не вірили, а тепер радійте, крісло під нею і плювала вона на вас з великої гори
Ахаха до До всіх Показати IP 27 Листопада 2015 00:28
Судячи з вашого комента то Ви -маніяк... Ви так слідкуєте за життям Юлі та її постами на сторінці....
До горе-ВАТСОНА Показати IP 26 Листопада 2015 23:01
у наш ЛУЦЬК на НЛО приземлився сьогодні сер ВАТСОН. Після АЛЬБІОНУ він бачите не помітив позитивних змін за РОМАНЮКА ЗА останні два роки.ПРОТРИ СКЕЛЬЦЯ окулярів. Пройдись нашим містом то може і помітиш.А МОЧИШ його за грошики ПАЛИЦІ...........
до АХАХА Показати IP 27 Листопада 2015 07:54
Треба було бути сліпим і глухим, щоб не муляла очі ця пані на сайтах, все піарилась, але на чужій біді, так що не оправдуйся, захисниця.
Ахаха Показати IP 27 Листопада 2015 08:55
Чого в нас всі вміють тільки критикувати...зробіть щось самі...а то так здається що вас тільки жаба душить...
лучанин Показати IP 27 Листопада 2015 13:22
КОЛИ ДО НАС УСІХ ПРИЙДЕ ТОЛЕРАНТНІСТЬ...А ЩЕ ПРЕМОСЬ У ЕВРОПУ.ВІД ЗЛОСТІ ПОІЛИ БОДИН ОДНОГО.ЖАХ1 ЯК З ТАКИМИ ПОТВОРАМИ ЖИТИ В ОДНОМУ МІСТІ ВИМЕТАЙТЕСЬ ДО ПУТІНА а він вас швиденько у СИРІЮ чи до сепаратистів вЛНР ЧИ ДНР 1
до лучанина до лучанин Показати IP 27 Листопада 2015 22:47
Грамоти не завадить повчитись, ніколи не пізно! В АТО був лучанин, знає кому куди треба. Толерантність з себе в першу чергу. Критика для розумного - наука, для дурня - червона шмата!
ПЕТРО-ТОБТО СКЕЛЯ Показати IP 27 Листопада 2015 13:35
Вибори слава БОГУ закінчились.ТЕПЕР треба щільно контролювати депутатів яких обрали.ЛИШЕ ТОДІ буде якийсь ТОЛК.А один РОМАНЮК чи ВАСЕЙКО ТУТ нічого не зроблять .УВАЖНО придевімось до голів та членів постійних комісій.ЧОГО вони туди пішли і що робитимуть для нас.......
так Показати IP 27 Листопада 2015 21:15
Ще вор.шку тараса яковлева вибиріть замом мера, ото заживемо.
Ахаха юля Показати IP 27 Листопада 2015 22:35
Хвали мене моя губонька...