USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Пирожик і Карпюк - заступники голови Волинської облради

26 Листопада 2015 17:05
Депутати вирішили таємно голосувати за дві кандидатури на пост заступників голови Волиньради – Олександра Пирожика та Романа Карпюка. Обранці громади пропонували скоротити кількість заступників, втім, Ігор Палиця заявив, що відмовляється від своєї зарплати на користь апарату, адже роботи багато й заступникам буде чим займатися.

Про це йшлося під час першої сесію Волинської обласної ради VІI скликання сьогодні, 26-ого листопада.

Після перерви у залі не було представників «Солідарності», тому голова обласної ради Ігор Палиця провів переголосування, у залі була більшість, роботу продовжили.

«Після того, як я попросив працювати спільно, одна з фракцій покинула раду. Тому давайте перереєструємося. Так, на пост першого заступника я пропоную Олександра Пирожика, другим заступником – Романа Карпюка. Їх висовую після дискусій з іншими депутатами», - виступив Палиця.

До присутніх звернувся Олександр Пирожик, який запевнив, що й надалі буде відкритим для усіх волинян.

«Я думаю, що мого фаху й освіти не бракує, хоча я досі вчуся і здобуваю нову для себе економічну спеціальність до вже існуючої юридичної. Бажання працювати не бракує. На своїй роботі першого заступника у раді попереднього скликання я приділяв увагу простим людям. У мене прийомні дні були тоді, коли приходили люди. Так і буду працювати надалі. Також я очолював дві профільні комісії. Я завжди пам’ятаю слова батьків, які казали, що влада псує, і я не забуваю про це. Я буду намагатися служити волинській громаді, українцям, Україні», - наголосив депутат.

Далі виступив кандидат на посаду заступника голови облради Роман Карпюк й пообіцяв підтримувати добрі починання голови облради.

«Сподіваюся на вашу підтримку. Завжди буду відкритий, кожному намагатимуся допомогти. В своїх діях робив так, щоб не було соромно перед рідними», - сказав Роман Карпюк.



У залі виникли дискусії чи потрібно два заступники, чи обмежити одним. Долучилася до цього й «Солідарність», яка все-таки повернулася у сесійний зал.

Зокрема, Володимир Бондар запропонував обрати одного, мовляв, це дозволить економити бюджетні кошти.

Натомість голова облради Ігор Палиця повідомив, що він працюватиме на посаді без заробітної плати. А роботи нині багато, тож заступникам буде чим зайнятися.

«Я працюватиму без зарплати, зарплату я лишатиму в апараті. Хай за рахунок цієї зарплати попрацюють заступники», - відповів голова облради.

Після цього Ігор Палиця ще раз звернувся до депутатів та попросив працювати разом на благо волинської громади й «тягатися» один з одним.

Далі розпочався процес таємного голосування.

За станом на 17.00 голова лічильної комісії Віктор Радчук повідомив, що згідно з голосуванням, пропоновані кандидатури Ігорем Палиці підтримали.

«Ми виготовили 64 бюлетені, які і кількість депутатів. Отримали 57 бюлетенів, за що депутати віддали свої власні підписи. Після відкриття скриньки, всі бюлетені були на місці», - доповів голова лічильної комісії.

Так, за Олександра Пирожика віддали 47 «За», за Романа Карпюка теж 47 голосів, ще 10 депутатів утрималися.

Далі обранці громади проголосували за ухвалення кандидатур - 51 «За» із 57 присутніх.

По тому Роман Карпюк склав присягу й голова облради Ігор Палиця оголосив перерву, аби наступного разу сформувати склад профільних комісій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
до Палиці Показати IP 26 Листопада 2015 16:06
А дурніших замів не можна було придумати? Жах!!!
Oles Savchuk до до Палиці Показати IP 26 Листопада 2015 16:57
Це нормальна практика - заступники мають бути трохи гіршими від Голови.
Анонім до Oles Savchuk Показати IP 26 Листопада 2015 17:35
Надеюсь, что ты осознанно использовал слово "трохи". Ибо разумный руководитель подбирает себе разумных замов, чтобы самому плевать в потолок.
Oles Savchuk до Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 18:37
Так, розумний керівник - розумних замів, а хитрий керівник - трохи придуркуватих замів.
луч до до Палиці Показати IP 27 Листопада 2015 11:10
навіщо так грубо? слухняні це ж головне
опа Показати IP 26 Листопада 2015 16:15
На Волині "Солідарність" буде в опозиції))) Цікавий нонсенс...
Вчитель до опа Показати IP 26 Листопада 2015 17:14
Та то ж чотко! Спочатку в області, потім - в Західній Україні. Потім і сам Порошенко піде в опозицію:))) А по районах УКРОП і Свобода з радикалами вже "взули" БеПепе:)
балакун Показати IP 26 Листопада 2015 16:19
Звертаюсь до би*ла, яке голосувало за Бондара і йому подібних. НЕ ЧЕКАЙТЕ ПОКРАЩЕННЯ І НЕ НИЙТЕ ЩО ПОГАНО ЖИВЕТЬСЯ!!!
не регіонал Показати IP 26 Листопада 2015 16:21
Знаю Пирожика декілька років - освічена та порядна людина
=-=- до не регіонал Показати IP 26 Листопада 2015 17:24
Нормальний дядько Пирожик. Допомагав людям - сам звертався.
економіст Показати IP 26 Листопада 2015 16:22
Ти диви, яке ВОНО (бондар) економне стало за час відсутності біля корита)
ua до економіст Показати IP 26 Листопада 2015 17:52
Тепер можна і піаритись на економіі коштів, а чи будучи головою економив би? Цього "економіста" бачили вже в ділі,,, до тих пір доки Бондарі будуть депутатами ми будем мати те ,що маємо -долар 25, кумовство,хабарництво,,,
до Палиці Показати IP 26 Листопада 2015 16:27
Пирожик ще може бути, але хабарник і злодій Карпюк?
Безпартійний до до Палиці Показати IP 26 Листопада 2015 20:53
Продалися обидва разом з однопартійцями, а заодно показали, хто фінасує "свободу" і батьківщину". В укгаїнців з честю великі проблеми.
шаша Показати IP 26 Листопада 2015 17:18
Словом Палиця працювати не буде. Головувати на засіданнях буде Пирожик.
Анонім до шаша Показати IP 26 Листопада 2015 19:14
Це на панське діло, кожного разу сидіти в президії.
ганна Показати IP 26 Листопада 2015 17:19
браво, УКРОП, тепер пора взятися за нікчемного Гунчика. Буде на Волині влада .
лучанка Показати IP 26 Листопада 2015 18:01
коментар було видалено
Ас Показати IP 26 Листопада 2015 19:33
Вітаю нова феодальна земля нам хоть з феодалом повезло порядок наведе шкода що середьовічні методи не актуальні,а так на вихідні люди насолоджувались як хабарникам руки відрубують
стоп Показати IP 26 Листопада 2015 20:45
домовились про все крим нас
баба Галя Показати IP 26 Листопада 2015 23:45
боюсь, що ставши другим замом , карпюк відіжме два з половиною гектари землі в парку біля бувшого шовкового комбінату
Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 07:27
Не виключено...
лучанин Показати IP 27 Листопада 2015 08:17
А Карпюку слабо відмовитися від зарплати і віддати кошти дітям , батьки яких загинули в АТО , чи всього мало
Ярослав Показати IP 27 Листопада 2015 21:29
Знаю Пирожика дуже давно.Нормальна,порядна,освічена людина.Якби хоч частина керівників в Україні такими були,жили б на порядок краще.Але,Карпюк?......без слів..
Слава з народу Показати IP 28 Листопада 2015 11:39
Люди пожевемо побачимо що ця влада краще буде працювати
фотін Показати IP 28 Листопада 2015 11:55
Думаю при Палиці ці двазами запрацть бо при Вітрі Пирожика ( як людина він може й не поганий, а як працівник ?) чутно не було, а Карпюк показав що зам. він ніякий. Хоч працювати нормально навчаться.
марина Показати IP 28 Листопада 2015 12:12
Знаю Пирожика О. -дуже порядний,зверталась-допоміг,якби всі чиновники були як він -був би порядок в країні.Карпюк-хамло і хабарник,його місце за гратами.