USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Оголосили офіційні результати виборів у Луцьку

28 Жовтня 2014 23:50
У Луцьку затвердили протокол із остаточними результатами позачергових виборів до ВР в ОВК №22. Комісія засідала під мітинги громадських активістів та представників Самооборони Майдану Волині, а також приймала поважних гостей з Києва, які завітали до Луцька, аби запобігти, з їх слів, фальсифікаціям. Щоправда, про які фальсифікації мова - невідомо.

Засідання Луцької окружної виборчої комісії відбулося після 22-ї години сьогодні, 28 жовтня.

Згідно з протоколом, в обласному центрі Волині перемогу здобув «Народний фронт», за який проголосували 29,05% громадян. Друге місце посіла «Самопоміч» (19,11%), а третє – Блок Петра Порошенка (16,83%).

За трійкою лідерів розташувалися:

«Свобода» – 8,82%
Радикальна партія Олега Ляшка – 6,62%
«Батьківщина» – 5,49%

Решта партій 5-відсотковий бар’єр у Луцьку не подолали.



Лідери за кількістю голосів у одномандатному виборчому окрузі №22 Ірина Констанкевич та Ігор Лапін, які йшли у передвиборчих перегонах пліч-о-пліч. Переміг Ігор Лапін, набравши на 28 голосів більше.

Окрім того, член ОВК Валентина Єгорова долучила окрему думку до ранкового неуточненого протоколу. Йшлося про те, що на окремих спецдільницях голосували виборці за кандидатів в нардепи України, які не мали права віддавати свій голос за кандидата-мажоритарника, бо вони - не мешканці цього міста.

Зауважимо, що останні уточнені протоколи привезли з 45-ї дільниці. Причиною затримки були технічні проблеми.

Окрім того, члени ОВК говорили про тиск на них, а під приміщенням були заворушення.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 123
парабелум Показати IP 28 Жовтня 2014 23:56
біля Парубія сидить його ж проблема: маленький і смердючий Ляп, замарався ти чергушник Майдана.
ковель до парабелум Показати IP 29 Жовтня 2014 10:20
Тепер Ляп (коровячий) конфіскує хату в Ковелі у батька ХАБАРНИКА інакше її спалять.
всевидящий Показати IP 29 Жовтня 2014 00:47
Цікаво, а чому Констанкевич мовчить? Ірино Мирославівно, як казав великий пророк - "БОРІТЕСЯ Й ПОБОРЕТЕ!" Відрив у голосах досить маленький і сумнівний , бо люди не роботи, через втому могли і помилитися у підрахунках. ТОМУ ЛОГІЧНО І ПО СПРАВЕДЛИВОСТІ ДО ТИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ГОЛСУВАЛИ І ЗА ЛАПІНА І ЗА КОНСТАНКЕВИЧ - ПОРІБНО ГОЛОСИ ПЕРЕРАХУВАТИ!!! Це буде правильно і прихильники цих двох кандидатів припинять лити бруд на них, та й власне кажучи , між собою "СОБАЧИТИСЯ". .А я,як всевидящий, можу сказати ,що ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕМОЖЕ! Ірино Мирославівно - БОРІТЕСЯ!!!
тупий поліщук до всевидящий Показати IP 29 Жовтня 2014 07:05
Дурак ти, а не всевидящий. Спочатку в суд треба іти. Там довести, що в Луцьку були магнітні бурі, Доказ тому - окремі почали уявляти себе Всевидящими і писпати окремі фрази з великої літери, вважаючи решту фраз за словесний понос. Якщо суд визнає, що таке було насправді, тоді можна голоси перерахувати.
Вася з водокачки до всевидящий Показати IP 29 Жовтня 2014 07:37
коментар було видалено
Волинянин до Вася з водокачки Показати IP 29 Жовтня 2014 08:09
А Лапін не маріонетка? Проект волинських олігархів!
2202 до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2014 09:05
Гусь це точно маріонетка . На 19 окрузі виборців розвели як гусенят - Катя ващук із Ковальчуком при скритій допомозі Саганюка зробили свою чорну справу . Шкода шо на Волині люди трохи таки приторможені . Яких ми маємо обранців ........
Вася. до Волинянин Показати IP 29 Жовтня 2014 23:29
Лапін-маріонетка, але...!Тільки безкоштовна!Тобто нею важко буде керувати, бо немає жодних грошових зобовязань.А Констанкевич-проект з великими інвестиціями, які в разі перемоги повинні бути відшкодовані.А за чий рахунок?Правильно!Українського народу!
опа до всевидящий Показати IP 29 Жовтня 2014 09:48
адепт мілфи тут виписує, клоун))
болить...? вже не та до всевидящий Показати IP 29 Жовтня 2014 10:03
Дуже добре, що не пройшла...що робити "секретарці" у Верховній Раді????? Хто вона така, про існування навіть не чули....а Лапін - патріот!!!! і хоть заплюйте монітор....Дуже приємно, що переміг ПАТРІОТ!!!!
опа Показати IP 29 Жовтня 2014 01:15
коментар було видалено
я до опа Показати IP 29 Жовтня 2014 06:37
Журналіст, дурню!
Андрій до я Показати IP 29 Жовтня 2014 08:12
Лице відповідає нашій журналістиці
ВТОМЛЕНИЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 06:38
А мене чим дужче кумедять "самооборонівці" в окулярах :D вони, певно, і сплять у них... ще б навушники для стендової стрільби вділи!
засмучений до ВТОМЛЕНИЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 06:46
Вже справді остогидли ці клоуни у камуфляжах, бандамах і окулярах. Якщо вже вділися по війсковому то вперед на схід, а не бігайте тут ряженими шістками
болить... до засмучений Показати IP 29 Жовтня 2014 10:04
а Ви були на сході??? Вперед!!!! Чи тоже чекаєте спасіння від Путіна????
віра до ВТОМЛЕНИЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 07:03
Про те ж хотіла написати! В мирному Луцьку ходити в камуфляжі, чоботах і. т.д. смішно це щонайменше !!!!
Волинянин до віра Показати IP 29 Жовтня 2014 08:11
Вони ще забули розгрузочні жилети поодягати
Корінний лучанин до віра Показати IP 29 Жовтня 2014 10:22
Луцьк, що поза УКРАЇНОЮ? ВІЙНА В УКРАЇНІ, при чому тут мирний ЛУЦЬК. БУЛО Б СМІШНО, ЯКБИ НЕ БУЛО ТАК ГІРКО. Чи хочете теж ходити в камуфляжі, не дай БОЖЕ ?
розум до Корінний лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 18:37
А у нас що, вже війну оголосили?
Корінний лучанин до розум Показати IP 29 Жовтня 2014 18:53
А вам треба щоб оголосили? РЕАЛЬНО ЛЮДИ ГИНУТЬ СОТНЯМИ. Вже загиблих більше 2500 людей. Зруйнован міста та села, а тут ДУРНУВАТЕ ПИТАННЯ: " А У НАС ЩО , ВІЙНУ ОГОЛОСИЛИ?" з ніком " РОЗУМ " , який реально відсутній.
розум до Корінний лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 21:15
У нас АТО. А це зовсім не війна.І питання цілком по суті. І я шановний нікого не ображав. А ви зразу. Якби у наших державних мужів було хоча б 50% мого розуму, то ми давно не тільки в Європі були б, а й вчили б її правильно жити.
читач до ВТОМЛЕНИЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 07:37
підтримую на 100 відсотків. одів форму -- в донецьк аеропорт іди захищай, а серед мирних людей ходи нормально вдягненим. а якщо хоче у формі, то ще нехай і каску з броником одягає.
СБУ до читач Показати IP 29 Жовтня 2014 10:45
А чому він чи вони мають захищати, а тобі що слабо. Ще раз повторюю, ВН це інтернет видання олігарха палиці, як і фонд головою якого є , чи вже була кандидатка в народні депутати пані Ко.І це богато що пояснює зокрема в деяких коментарях в яких так палко підтримують пані Ко.Бабло треба відробляти.
УБС до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 11:24
Чому вони мають захищати, а комусь слабо? Та тому що цей хтось не ходить в бандані та камуфляжі, не кричить, що він захисник України і не стає через це депутатом Верховної Ради. Може це так Лапін та його компашка від війни втікає?.
СБУ до УБС Показати IP 29 Жовтня 2014 11:45
Лапін, якраз там і був, а не ховався за баблом палиці, коли будеш ти тоді і поговоримо.
Анонім до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 14:56
Ти точно знаєш? Чи повірив в чергову брехню Лапіна? А те, що він ще те брехло, всі знають! Насобачився коли бандюків відмазував!!!!
болить... до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:12
а я знаю, що був! і правильно, що іде в депутати...а то безкінця одні ті самі як не комсоргі колишні то пенсіонери! ідіть Ви повоюйте і за Вас проголосуємо, щось заважає?
бсу до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 15:20
Мене терзають смутні сумніви, що він там був. Позагаряв десь в Маріуполі і засвітився десь у формі, а зараз,як той шаріков:"...я на колчаковських фронтах.."
УБС+ до СБУ Показати IP 30 Жовтня 2014 10:48
Не роби з хама пана.
Я до читач Показати IP 29 Жовтня 2014 16:09
А ти чому не йдеш і не захищаєш? Гнилі коментарі легше писати, сидячи не теплому дивані, правда ж?
виборець до ВТОМЛЕНИЙ Показати IP 29 Жовтня 2014 08:27
Його засвітили "дві зірки" лапа і парублій
1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 06:45
ми всі розуміємо, що самооборона була на майдані, але чому зараз, в мирному Луцьку, ходити в камуфляжі і спорядженні?
Анонім до 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 06:58
А як в голові пусто, то й не може придумати як виділитись
болить... до 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 10:05
бо в країні війна.....а Ви думаєте мирне блакитне небо?
СБУ до 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 10:53
А тобі що хтось забороняє одівати форму, чи в тебе алергія на комуфляж.
бсу до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 18:26
У нормальних людей алергія на дебілів
для 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 06:57
Фідель Кастро усе життя носив військову форму.
засмучений до для 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 07:02
Зрівняв хрін з пальцем
Анонім до засмучений Показати IP 29 Жовтня 2014 07:05
1000000%!
НН до для 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 07:04
хочешь не хочешь, а идеалы ищешь у коммунистов!!! У демократов не получается?
Дончанин до для 1111 Показати IP 29 Жовтня 2014 08:55
подчеркивая тем самым, что ему лично большего не надо.
спостерігач Показати IP 29 Жовтня 2014 07:08
Про що тепер будете писати, втомлені місяцями роботи, тролі?
ілля Показати IP 29 Жовтня 2014 07:31
а що якби парубій не приїхав то ляпін не переміг би ?
Свідок до ілля Показати IP 29 Жовтня 2014 11:50
Ляп не переміг би, якби 10 здечавілих "самаабароновцев" надвечір не принесли б під ОВК шини....
свідок-2 до Свідок Показати IP 29 Жовтня 2014 16:14
100% , бо все було вже домовлено і проплачено І,М, і її босом, а тут така халепа, "Самооборона" не дала можливості підтасувати. Молодці хлопці, так держати!!!!!!!!!!!
Свідок до свідок-2 Показати IP 30 Жовтня 2014 08:56
Палиця ж не приїздив на засідання ОВК і не репетував перед жінками-членкинями комісії, як це робив пан Парубій із своїми відмороженими майданутими... Видно, коли на майдані минулоріч горіли шини -- ця уся публіка стояла осторонь і усі мізки собі відморозила...
ага Показати IP 29 Жовтня 2014 07:34
За что боролоись, на то и напоролись.....
засмучений Показати IP 29 Жовтня 2014 07:34
Кількість проголосувавших за лапіна прямо пропорційна пацієнтам психіатра. В черговий раз розчарувався в своїх земляках
болить... до засмучений Показати IP 29 Жовтня 2014 10:05
ні...треба було за "секретарку" голосувати
радісна до засмучений Показати IP 29 Жовтня 2014 16:16
А я навпаки горжусь лучанами, що не продались за вікна, Буковель і майданчики. Дякую Вам, лучани!
111111 Показати IP 29 Жовтня 2014 08:02
за Лапіна проголосували солдати в госпіталях які не є мешканцями Луцька.....або за них проголосував хтось за Лапіна....
Андрій Показати IP 29 Жовтня 2014 08:16
Це буде або довга судова пісня... , або до вечора порішають Палиця з Єремєєвим
Свідок до Андрій Показати IP 30 Жовтня 2014 08:58
Дай Бог аби порішав Палиця і Ігор Миронович... Так, вони олігархи... так є за ними грішки, але ці відморожені молодикі..... для яких є 2 позиції одна їхня, а інша зрадницька.... От, і ходять ці камуфляжникі по мирних містах і селищах Волині і боряться із "зрадниками")))
конь Показати IP 29 Жовтня 2014 08:33
Скоро Хведя почепить собі генеральські зірки і штани з лампасами пошиє
Андрей Показати IP 29 Жовтня 2014 08:34
Таким адмінресурсом,яким Констанкевич користувалася від міської ради в особі Кравчука,не користувався більше ніхто.Весь медіапростір був забитий на її підтримку.Піарщики втратили почуття міри.І як говорять люди,що грають в карти ,получився перебор-22.Всього одне очко...
Ковельчанин Показати IP 29 Жовтня 2014 08:45
Це ж треба проголосувати за сина Саши -доллара , я в шоці від лучан
лучанка до Ковельчанин Показати IP 29 Жовтня 2014 16:18
А до чого тут батько? Ми що батька обирали? "Син за батька не відповідає" (Сталін)
цумань до лучанка Показати IP 29 Жовтня 2014 17:09
Жалко,що ти не стикалася по життю з лапіним. рідкісна с.олота
cпостережливий Показати IP 29 Жовтня 2014 08:45
до Андрія--що багато то не здрово --цілком вірно-при 11--туз.
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 08:47
Пора вже в нашому мирному Луцьку кінчати вакханалію з бравими гусарами в камуфляж.Тут не прифронтове місто, а кордон з Європою, в яку ми хочемо інтегруватись.Пройшли важкі тривожні дні революції. післяреволюційний шабаш правосеків з незрозуміло якою метою Хоч на мене мета зрозуміла, руками патріотів зробити в ЗУ вогнище аналогічне Донбасу.Добре влада може і не дуже правильним засобом зупинила..Мобілізувались на допомогу військовим і правильно.Але вже може пора направити лишню енергію в друге русло.В русло відбудови економіки України.Скільки вже здоровенні лобуряки будуть щастати тут в камуфляжах.За що живуть? До роботи не рвуться,шини палити в Луцьку? В нашому цивілізованому культурному місті? Якщо є якісь питання в претендентів, пора розбиратись цивілізовано, іначе нам дорога не в Європу. а ж.опу.Вибачте за різкість, накипіло.Може вже пора кінчати харкать на закон,нардеп з вовчим оскалом вривається в ОВК, по якому праву?
Лучанка до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 09:20
Цілком підтримую Лучанина!!!
СБУ до Лучанка Показати IP 29 Жовтня 2014 12:18
Два чоботи пара.
Андрей до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 10:25
А по якому праву планувалася фальсифікація?Чому Славянск здав протоколи в ЦВК через день після виборів,а Луцьк не зміг ?Яке право мала коміся перервати роботу?Вибачте Ви не зовсім розумний,чи вдаєте?Дякуючи цим бравим гусарам в камуфляжі Ви мирно строчите пасквілі.Судячи по Вашому ніку, Ви ниций боягуз,який відцурався від імені,що дала мати.
лучанин до Андрей Показати IP 29 Жовтня 2014 10:39
Які підстави рахувати .що мала бути фальсифікація?.Виборча комісія незалежний орган і ніяким гусарам не має права вмішуватись в її роботу чи робити тиск на неї.На рахунок ніка, це моє рідне місто засранцю, з дитинства.Я тут кожний камінь знаю.тут виріс , вчився працював,.А за тебе розумник Гандрея.повчись правопису українських імен..А за мирне небо? Приходилось захищати і там де тобі снилось.
СБУ до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 11:37
Щось ти напевно перепутав.Судячи з твоіх коментарів, з яких іде аромат підтримки режиму хамла, ти не з Луцька і напевно чекаєш порятунку від х..ла.І ще вулиці советскої в моєму місті ніколо не було, була радянська яка зараз носить назву Лесі Українки.
людмила до Андрей Показати IP 29 Жовтня 2014 12:33
Андрію, ми дивуємося що на сході підтримують бувших регіоналів,а прочитавши відгуки наших волинян стає моторошно від того, які ж і в нас є падлюки-запроданці. В країні війна!!! Мій син, зараз він знаходиться в АТО, після того як я йому розповіла як ведуть себе наші земляки( випивають собі в барах,веселяться, і абсолютно далекі від розуміння того,що наша держава в великій небезпечі від росії, що кращі з кращих синів і дочок відстоюють там, на сході наше мирне небо тут).Так ось його слова були для мене просто страшні. А він сказав наступне: "Мамо,а може треба,щоб ця путінська наволоч прийшла аж на захід,може після того як стануться великі жертви і руйнація , коли зайде в кожен дім чужак, і почне господарювати ,насилувати , вбивати всіх, хто не хоче бути рабом,може тільки тоді народ проснеться..." Я так і не відповіла йому до цих пір.Хоча думаю Він в чомусь таки є прав. А як думаєте ви.
Андрей до людмила Показати IP 29 Жовтня 2014 15:17
Людмило,Ви цілком праві в своїх висновках.І син Ваш,нехай Бог і Діва Марія прикриє його від усіх нещасть і він поверненться живим і здоровим на радість і втіху Вам,також правий в своїх судженнях.Люди,в переважнїй своїй більшості правильно оцінюють ситуацію, із симпатією і співчуттям ставляться до наших захисників.Але на жаль є такі, які в силу свого низького інтелекту цього не розуміють.На них не потрібно звертати уваги,вони не достойні цього.Хіба можна осуджувати людину за те,що вона не вбачає різниці між апостолом і остолопом.До таких людей потрібно ставитися із співчуттям...
болить..... до людмила Показати IP 29 Жовтня 2014 15:20
я вірю, що багато нас патріотичних і щирих, подивіться на коменти...під одними і тими ніками постійно строчать всяку гидоту, підбурюють....повірте таких мало...і їм залишається тільки тут строчити....я дивлюсь на нашу молодь і розумію, і радію гарна молодь зараз розумна, смілива і проукраїнська....є виняткі, але вони кругом є. Передайте Вашому синові, що за хлопців ми молимось весь час і низький їм уклін і Вам матерям.....
лучанин до болить..... Показати IP 29 Жовтня 2014 16:10
Хороший хід звинуватити мене в неповазі до наших солдат.Просто рахую солдатам тих що на фронті, в своїх військових частинах тут проходять службу, готуючись замінити тих там.Але не можу і не буду рахувати захисником України будь-кого хто надіне камуфляж, начіпить окуляри і буде займатись рекетом для чиїхсь політичних цілей, спекулюючи на тих .хто дійсно захищає нас від путінської орди.Це велика різниця.А ще особливо від тих ,хто робить це за гроші. а потім дійсно бухає до рання по кабаках..ще із патріотичними гаслами.
Українка до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 10:38
+1000
Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 09:41
Перед тим ,як лити бруд,на Самооборону,прошу поцікавитись тим,що роблять ці хлопці і дівчата.А то ми всі мудрі сидіти дома.бурчати............приходьте,проведіть всій тиждень з тими людьми,проживіть як вони,а потім говоріть.Шини ніхто не палив,за собою прибрали!!!!!!!!!!!І дуже прону поцікавитись тим,що роблять ці "здоровенні лобуряки"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
болить... до Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 10:07
100%
лучанин до Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 10:23
Олцю, в Луцьку кулі свистять? В брониках понтуватись? Ще намордник ? Дубину і по колишній "Совєтскій", а там на ринок ..підприємців патріотизму навчитись?
СБУ до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 11:12
Це тобі треба намордник одіти і в донецький аеропорт, може щось дійде.
лучанин до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 11:25
А ти там був? Чи в хакі за коровами ганяв? Начинають корчити бравих солдат в Луцьку.Багато з тих,що дійсно там був в госпіталі.Хве дчак в гокулярах ..какіє ми понтовиє ребята..лазило як чмо по Театральній з сурйозним відом..Правильно кажуть,інтелект на лобі написаний.Революція завершується. а до кормушки не дірвався?
СБУ до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 12:04
Ти пропутінська маріонетка, якраз я там був, а тобі, москальське бидло, я раджу забути себе називати лучанином і "свалить по дальше" не тільки з Луцька, ай з України.
лучанин до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 12:19
Ящо ти там справді там був, честь і хвала.На рахунок "москальського бидла" .для мене те бидло є першим ворогом.Там не був і не кічусь тим.А те що написав , моя ВЛАСНА думка? Рахуєш я не можу мати?.Революція завершуєть, вірніш перший її етап.Обраний президент, обрана Рада, буде призначений новий уряд, влада в країні буде повністю оновлена.От і настає другий етап , новими законами, реформами змінити, очисти країну , підтримуючись тих законів.А не силою. то буде називатись контреволюція.Як вийде. це як ми якісно обрали владу.Все.Доречі про Лапіна я не написав ні слова поганого.про Хведчака мої особисті враження.А лякать..твоя справа..
СБУ до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 12:35
А я тебе не лякаю, просто перед тим ,як якусь х..ню писати, краще подумай.
лучанин до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 14:08
Добре , доступніше свою позицію.Вибори пройшли чесно, на своїй дільниці навіть міліціонера я не бачив.Підрахунок голосів надіюсь також.Але є одне але.Голоси приблизно набрані однакові.невже ти рахуєш що та половина виборців лучан продажні маріонетки, совки.москалі і т.д? Ти патріот а інші вороги? Я так не рахую, і тим більш рахую і Констанкевич патріотом України, як і більшість своїх земляків..Тим більш я не чув ні одного погано відгуку про неї, як людину.Цього думаю не мало.Одне рахую, пора закінчувати в країні досягання мети фізичним тиском, бо розумію до чого це може привести. Читав крик душі Людмили, розумію її, коли чую по суботам і неділям грохіт чергових бенкетних феєрверків.Але громадянською війною тут,нічого не зміниш.Пора всім перейти до дотримування самим законів, і контролю за дотримування іншим.але не дубинками, чи напалмом в вікно, чи.гірш АК. Радянську ще булижну топтав..З чим не згіден?
УБС+ до СБУ до СБУ Показати IP 30 Жовтня 2014 11:00
Хамидло!!!!
лучанка до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 16:26
Гівно ти, а не лучанин. І смердить від твоїх коментарів!!!!!!!
лучанин до лучанка Показати IP 29 Жовтня 2014 16:43
Пукнув? Нюхай сам
СБУ до Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 11:04
Це бруд льють тролі ВН разом з тими, яким занадто добре жилося при хамові і ще ті, які чекають порятунку від Х..ЛА.
лучанин до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 11:36
Помиляєшсь, друга точка зору.Оди Ху@лу чи петькі губашльопу можеш поспівати сам.Рахуєш що хтось другий не має права відстоювати свій вибір? А комусь анонімністю дорікаєш? Вивали свій адрес, телефон і справжнє призвіще.Герой на клаві?
СБУ до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 12:13
Може щей ключі від сейфу, а не пішов би ти далеко...
Анонім до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 15:07
Отаке хамло як ти і є підтримкою Лапіна!
СБУ до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 09:58
Хамлом, ононізм, є якраз ти і тобі подібні, бо через таких горе виборців і приходять до влади різні палиці, комуняки і їм подібні, які потім голосують за дибільні закони, а нашим хлопцям приходиться виправляти їхнє "голосування" з автоматами в руках, ціною власного життя.
Волинь Показати IP 29 Жовтня 2014 09:48
Вітаю усіх прихильників Ігоря Лапіна з ПЕРЕМОГОЮ !!! МИ ПЕРЕМОГЛИ Слава Україні !!!
болить... до Волинь Показати IP 29 Жовтня 2014 10:09
дивує скільки людей ще голосує як у совку за "секретарку", хто вона? де взялась?
корінний лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 10:21
Лапін такий же несамостійний як і інші мажоритарники.Йому вірити не можна.Ось побачите,як він буде голосувати в парі з одним з луцьких олігархів.Лапін проект цього олігарха.На рекламних бігбордах світився в формі як модельна дівчинка тільки з автоматом.Його бойові побратими його розкусили.Пропоную уважно слідкувати за його діями в Верховній Раді а також слідкувати за швидким збагаченням цього бійця.
Андрей до корінний лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 10:28
А Констанкевич самостійна?
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 10:30
Я взагалі то голосував за Констанкевич.І це моє право.Голосував за достойну освідчену і знану в місті людину. Прийшов, взяв бюлетень і опустив в урну.Які претензії? Що може треба було ще брати фузію , чи дубину звати пару друзів, зробивших такий вибір і іти під ОВК на розборки.Невже хтось сумнівається, що зібрати таку кількість людей або більш міг і другий претендент? Маленькі розборки в великому, чи не дуже..Луцьку
СБУ до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 12:26
Ну просто "молодець", нарешті зробив свій вибір.Цікаво, а чи довго вагався.
лучанин до СБУ Показати IP 29 Жовтня 2014 14:15
На рахунок Ірини Констанкевич не вагався , по партійних вагався до майже останнього дня і проголосував за Народний Фронт..Ловиш суть?,Що може пора закінчувати дивитись один на другого через приціл..Я не про москалів, про нас.. Ти мені поясни, для чого в Луцьку зараз під ОВК було ховати своє обличчя?
Анонім до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 15:14
В кого ти питаєш! Це ж СБУ. Це діагноз.
лучанин до Анонім Показати IP 29 Жовтня 2014 15:55
Ну це лиш нік.Але я зате, що СБУ по праву гордився кожен українець.Та і останні їх досягнення вселяють певний оптимізм. Але щось попропадали мої опоненти, сказати нічого?
Анонім до лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 17:32
По ніку також можна судити про людину.
СБУ до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 10:09
Ононізм це діагноз, а не СБУ.
Анонім до СБУ Показати IP 30 Жовтня 2014 10:39
Те, що ти пе*ух вже всі зрозуміли по твому гвандьожу. Заспокій себе сам)))
карл маркс Показати IP 29 Жовтня 2014 10:31
..... а....а дєрьмократія від ряжених камуфляжників) прийшли сім скатів принесли надвечір, а під ранок у "не риби, не м"ясо" Ляпіна +28)))) Парубій теж лайно ще те..... Крим просрав, на сході розгорівся конфлікт, який буде вирішуватися ще не одне десятиляття... -- все це за час його перебування на посаді секретаря РНБО.... Ну, і всі, напевно знають, що Андрій Хведчак - цей огрядний молодик ніде не воював, як і Ляпін.... штабські криси добровольчих батальйонів...... Україна в огні, на жаль(
Igor до карл маркс Показати IP 29 Жовтня 2014 10:48
Дибіл ти.. Ау адміни ви нормальну реєстрацію зробите чи ні ? Щоб цих тролів не було, щоб подивтись тому Лучанину у вічі!!!
карл маркс до Igor Показати IP 29 Жовтня 2014 10:53
... оце і є ваш рівень "ряжених камуфляжників" -- образи, погрози фізичної розправи.... Шкода, що такі покидькі прикриваючись псевдо відношенням до АТО рвуться до влади.... рвуться за будь-яку ціну...... Підробити результати голосування -- це лише ягідки... Страшно подумати, що буде із такою країною через рік... Не дай БОЖЕ.... ЛАПІН ганьбу... він не наш, -- горланять лучани!!!
Igor до карл маркс Показати IP 29 Жовтня 2014 11:02
А що робити коли елементарних законів ніхто не розуміє ? Скрізь хабарництво і кумовство! І хто зна чи ти не троль ?? щоб мені говорити хто в Луцьку кращий ?? Де докази ?? Писати можна все що хочеш. Давай у вічі це скажи! Я подивлюсь!!
Igor до карл маркс Показати IP 29 Жовтня 2014 11:03
Вже твої комуністи були при владі! Йди спитай Симоненка чому в нього замок а не квартирка як в його пролітаріату!
Анонім до Igor Показати IP 29 Жовтня 2014 11:30
А які претензії до мене Ігорьоша? Конкретно? і не тич тролівством, чи комуняцтвом.не по адресу.Що в моїх словах не правда?
лучанин до Igor Показати IP 29 Жовтня 2014 11:31
Нік просто не ставив, Ігороша.а так по тексту
хех Показати IP 29 Жовтня 2014 11:05
Цього хр..а моржового в камуфляжі на схід,а доманську назад в село-корів пасти
Ковельчанка Показати IP 29 Жовтня 2014 11:28
Ковель дивується недалекості лучан! Проголосувати за Лапу сина Долара? Це вже діагноз!
Андрій до Ковельчанка Показати IP 29 Жовтня 2014 14:58
Лучани дивуються за вибір Ковельчан ще більше.Проголосувати за Івахіва-який підтримав злочинні закони 16 січня,це всерівно що бути співучасниками найтяжчого злочину.Це уже не діагноз,а задавнена шизофренія, яка не піддається лікуванню.Звичайно,лучани не далекі,а ви дуже далекі...
Оля Гурська Показати IP 29 Жовтня 2014 11:40
Он як цікаво. Всі тут зібралися освідчені люди, компетентні і в політичних, і в економічних, і навіть у військових питаннях. Яка різниця в чому людина одягнута? Вони хоть щось роблять задля порядку і спокою мирних людей. А ви тільки базікаєте із-за монітору. Перш ніж посилати когось на Схід, самому треба туди сходити. А як самому слабо, то й тут в тилу нема чого ображати інших. Звинувачувати Лапіна, що він маріонетка олігарха, то наведіть конкретні докази, вкажіть ім"я своє і ім"я того олігарха. Краще лишити свою думку при собі, як писати нічим непідтверджену самоздогадку. Легше всього образити людину. Аби змінити світ, потрібно почати із себе.
Гурська Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 11:45
Принаймі Лапін півроку був в самому пеклі Сходу. День-у-день перебувати під прицільним вогнем, бачити смерть товаришів, ризикувати своїм життям задля миру - ця людина гідна йти до влади. Лапін це довів на Сході!
СБУ до Гурська Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 12:38
100%
Анонім до Гурська Ольга Показати IP 29 Жовтня 2014 15:24
Ну прсто художній твір!
СБУ до Анонім Показати IP 30 Жовтня 2014 10:23
На мою думку ононізм, тобі пора приступити до виконання улюбленої справи, в тебе ж діагноз і забути про свої дибільні, як ти і сам, коменти.
Анонім до СБУ Показати IP 30 Жовтня 2014 10:46
Діагноз в тебе, якщо бачиш скрізь ононізм!!!!!! Твій діагноз: убогий та опущений.
Свідок Показати IP 29 Жовтня 2014 11:55
.... б.я, із цього Ляпи зробили якогось ребмбо.... Що там цей сухоребрик міг навоювати, коли такий бугай як Андрюша Хведчак.... від тої зони АТО ховається, як щур від кішки... Ляпін -- це ганьба і лучанам буде соромно, а скоріше прикро за такий вибір.... А Доманській, справді, варто було б в село до корів..... Там би в полі проводила для них ефіри і лекції свого світобачення, бо ця шизоїдка тут уже всіх людей дістала......
111 Показати IP 29 Жовтня 2014 13:31
дивитись треба було новини по телеку, жоден ковельчанин доброго слова про Лапіна не сказав., дехто відверто боявся навіть рот про нього розкрити. Значить щось тут є, і те що в знаменитого Саші-долара син на війну попав - піаром пахне...
Андрій до 111 Показати IP 29 Жовтня 2014 15:29
А Ви таким чином попіаритись не хочете?Я думаю нормальний піар-участь у бойових діях . Звичайно ковельчани можуть гордитися своїм вибором, обравши людину яка голосувала за злочинні закони 16 січня.
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 14:57
Взагалі в цій всій історія є тривожна нотка.Не тільки тут, але вже рветься в нас сильненько.І особливо з вояжем Парубія. Причина перша і основна-мажоритарка.Незалежних депутатів в Раді бути не може, вони тоді просто нічого не вирішують, статисти.Або від якоїсь партії, або вливаєшся в її склад, або як вулична шльондра ждеш хто заплатить за твій голос коли він потрібен. Лапін людина прем'єра, Констаневич Палиці читай ширш Гаранта..Стільки шуму після заяви створення коаліції? Чи знову ми влізли в старе болото,як після Помаренчевої революції? Україна цього просто не винесе.Надіюсь розуму в еліти вистачить та бажання творити нову некоруповану Україну над бажанням від отриманої влади знову побільше вкрасть? Що скажеш СБУ7
лучанин Показати IP 29 Жовтня 2014 15:50
А тим часом в Києві ВО Свобода починає пікетування ЦВК, кого виставить проти свободівців Арсеній.НГУ чи Парубія з Самообороною? Не виключено що і там запалають шини.На чию сторону станеш СБУ? Можливо хтось хімичить, ну є суперечність з екзіт -полом, а може також просто силою видавим 5%? Хто правий ? Скажіть ті, хто мене москальом обзивав?
Воробйов Показати IP 30 Жовтня 2014 06:33
Який же ¥обаний срач ви тут розвели, земляки. Лучанин, респект.
АНТИсамооборона Показати IP 30 Жовтня 2014 09:06
А найсмішніше, що жоден самооборонівець чи інший прихильник Лапіна не заперечує факт фальсифікації..... А як її заперечиш???? Б..я додуматися піти до солдатів і змусити усіх за Лапіна віддати свої голоси))))))))) БРАВО....... дерьмократія... -- йоп твою на ЛЄВО .... Парубія як побачите плюньте покидьку між очі...... Як воно могло займатися питаннями національної оборони, коли він як гопнік приїхав до обласного центру і на дільниці махав руками і погрожував усім -- мовляв давай перемогу Лапіну....