USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Патріарха Кирила в Україні позбавили почесного звання

28 Травня 2016 10:36
Дніпропетровський національний університет позбавив звання почесного доктора Московського патріарха Кирила (Гундяєва).

Про це інформує "Радіо Свобода".

Як повідомили в прес-службі університету, це рішення ініціювали викладачі вишу. Вони вважають, що висловлювання голови Російської православної церкви є "грубим порушенням міжнародних норм та етикету", завдають шкоди іміджеві України в світі, а також суперечать нормам про присвоєння звання "почесного доктора" університету.

Нагадаємо, що звання почесного доктора ДНУ патріарх Кирило отримав 2010 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Вчителька Показати IP 28 Травня 2016 10:51
Правильно зробили. Немає чого такого батюшку навіть пускати на Волинь.
лучани до Вчителька Показати IP 28 Травня 2016 11:34
Це не батюшка, а співробітник ФСБ. Давно пора заборонити російській церкві називатися "українська" в Україні.
Кирил Показати IP 28 Травня 2016 11:46
Мені аби гроші... чи готівкою передавали чи на банківських рахунках перекази були...
Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2016 12:24
Великий гріх поклали собі на душі ті "викладачі"
Анонім до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2016 13:34
За те що наркобаригу позбавили звання?Не думаю.На тому світі щей медаль дадуть)
стефко до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2016 14:03
Бачиш, як славно мінусують тобі подібні. Де ви тут такі взялися,що вам ніщо украінське не цінне......
Григорій Іванович до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2016 15:32
Толя ой ой...під*р* гебешного позбавили звання. Він же стільки зробив для України, для зміцнення віри! І контрабас цигарок і водяра, ляді, балалайка і русскій мір на південному сході Україні (ідеолог і благословитель). А тут ич холопи збунтувались, нє нравіцца ім панімаш, людишки гибнут. Правильно Онантоля, тільки сходи краще до лікаря...не знаю чи допоможе, але дурість свою напоказ виставляти може не будеш......
Анонім Показати IP 28 Травня 2016 15:06
коментар було видалено
Ха Показати IP 28 Травня 2016 15:43
А проаналізувати промови нашого Михайла ніхто не хоче? О де розпалювання ворожнечі між народами!
Григорій Іванович до Ха Показати IP 29 Травня 2016 00:13
Між народами чи до країни агресора? Цікаво невже ХАм думає, що мацковські попи моляться за Україну, чи під час другої світової молилися за німців.
дідо Показати IP 28 Травня 2016 16:55
На цей час кількість УПЦ (КП) відчутно перевищує вірних УПЦ (МП): серед усіх опитаних 25% проти 15%, відповідно; серед тих, хто відніс себе до послідовників православ’я, – 38% проти 23%.
Анатоль_ до дідо Показати IP 28 Травня 2016 19:47
ви то сами придумали?
Лучанин Показати IP 28 Травня 2016 19:55
С***тиняка!!!!!!