USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Порошенко розповів волинянам, коли Україна поверне Крим*

16 Квітня 2014 08:12
Як Україна зможе повернути Крим, розповів кандидат на пост Президента України Петро Порошенко під час зустрічі з мешканцями Володимира-Волинського.

Тисячі мешканців Володимира-Волинського зібралися у Вербну Неділю, аби поспілкуватися з кандидатом на пост Президента України Петром Порошенком. Політик наголосив, що нині найважливішим є забезпечення єдності України та українців, адже жодна влада не зможе втриматися, коли народ демонструє свою рішучу волю. З його слів, головним завданням, яке стоїть перед українцями, є збереження єдності та соборності держави. Так, він повідомив про те, що триває антитерористична операція проти сепаратистів у Слов’янську, під час якої вже загинув боєць підрозділу «Альфа». Пам'ять загиблого на зустрічі вшанували хвилиною мовчання.

«Ми повернемо Крим не лише військовими діями, а й тоді, коли абсолютна більшість кримчан, подивившись, як швидко зроблені в Україні економічні реформи, відновлені свобода та демократія, як швидко держава увійшла в Європу, пошкодують і скажуть: «Ми помилялися, ми хочемо бути по той бік окупованої зони, жити так, як живуть у Херсоні, Миколаєві, на Волині. Там краще, бо там є справедливість, відновлена економіка, там немає корупції й кожна людина праці отримує гідну зарплату»», - зазначив Петро Порошенко.

Одним із пунктів передвиборчої програми «Жити по-новому» є пункт «жити безбідно». Петро Порошенко переконаний: українці - найпрацьовитіші люди та зможуть цього досягти. Ми здатні бути конкурентоспроможними та випускати найкращі товари. Єдине, що завжди заважало українцям – погане управління державою. Петро Порошенко зазначив - Україна програвала, тому що обирала не тих, хто ліпше працює, а тих, хто вправніше обманює. Кандидат на пост Президента України дивується, звідки посадовці брали гроші на вибори, маючи порожні декларації про доходи й одночасно викидаючи мільярди на передвиборчу кампанію. На його думку, настав час жити чесно, прозоро. Він вирішив це зробити першим, оприлюднивши декларацію про доходи та стверджуючи, що усі його видатки здійснюються винятково власним коштом.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Вінстон Показати IP 16 Квітня 2014 08:21
коментар було видалено
304 до Вінстон Показати IP 16 Квітня 2014 11:29
"Ми повернемо Крим не лише військовими діями, а й тоді, коли абсолютна більшість кримчан, подивившись, як швидко зроблені в Україні економічні реформи, відновлені свобода та демократія, як швидко держава увійшла в Європу", - Это значит никогда
Анонім до Вінстон Показати IP 17 Квітня 2014 17:43
крым и обратно???? вот это анекдот))) порошенко шо ти мелеш???
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 08:40
Не когда!
Порошенку Показати IP 16 Квітня 2014 08:44
У Вашій команді є хтось хто може Вам підказати які люди в яких областях дійсно мають авторитет? Не возіть з собою Бондара і Шибу! Із-за них я не буду за Вас голосувати! Тому що після виборів будете змушені надати їм посади! І що нам буде робити з такими? Майдан регіонального масштабу?
123 до Порошенку Показати IP 16 Квітня 2014 08:53
Погоджуюсь і підтримую на всі 100%. А ще Марія Парфенюк член ОВК від Порошенка - "перша регіоналко області". Є ні, Порошенко або не знає або бреше
Наталка до Порошенку Показати IP 16 Квітня 2014 09:34
Давайте, може, спробуємо якось йому підказати. Ну, не хочеться, щоб у другий тур вийшла Юлька та Тигіпко... дуже не хочеться :(
Наталка до Порошенку Показати IP 16 Квітня 2014 09:35
Можна, наприклад, у Фейсбук...
304 до Порошенку Показати IP 16 Квітня 2014 11:32
наивные как сто китайцев - какой лидер такая и команда
Анонім Показати IP 16 Квітня 2014 09:48
Народ - недалекий, вірить у доброго і щедрого олігарха. "Любі друзі № 2" знову преться до влади.
Ок Показати IP 16 Квітня 2014 09:50
Дуже багато людей із-за такої команди категорично відмовились за Порошенка голосувати. Тепер ясно, що буде другий тур і додатково час Расеее для зруву. Ех Петя, Петя!!!
* до Ок Показати IP 16 Квітня 2014 10:07
і мені шкода дуже((((
Ярик Показати IP 16 Квітня 2014 09:54
Порошенко-Шиба-Бондар-Парфенюк-Кличко-Турчинов-Юлька-Яценюк і тп.Це все бувша помаранчева команда що колись вже зрадила людей.Ви вже колись обіцяли золоті гори українцям в 2004 році.І що?Гарно зараз ми живемо?Ви вже в терористи записали половину Українців сходу і закликаєте їх знищувати.І вам після цього що ви з дружками Турчиновим,Яценюком і єже з ними зробили з Україною вірити?НІКОЛИ!!!Лише тоді коли до влади прийдуть нові люди (а не оті бувші Ющенковські крадії) лише тоді і держава буде жити по новому.
* до Ярик Показати IP 16 Квітня 2014 10:31
Ющенко також був новим... А давайте ми, лучани, допоможемо йому позбутися цієї "каманди"
журналіст Показати IP 16 Квітня 2014 10:48
скажіть, який дурень призначив ніну тарасенко керувати прес-службою, це очевидно, щоб нашкодити порошенку. всі журналісти добре знають цю неадекватну даму ще по роботі з приват-банком.
Александр Показати IP 16 Квітня 2014 13:37
Никак не пойму: а где Шиба и Бондарь с Порошенко? Где "их возят" с ним? Несколько раз в ветке идет "промывание мозгов" по этому поводу. Неужели ВН не поймал на фотокамеру этот замечательный миг запечатлеть их вместе? Может уже готовится фотосессия а ля Грицюк-Тимошенко?
Irisha Показати IP 16 Квітня 2014 22:13
коментар було видалено
Анонім до Irisha Показати IP 16 Квітня 2014 22:19
Е ні, тоді краще 5 регіоналів ніж одна Тимошенко.
Думаю Показати IP 17 Квітня 2014 16:26
давайте будемо реалістами-будь яка влада буде красти,різниця тільки в тому скільки,і чи буде ця влада хоч у якийсь спосіб рахуватися з думкою людей..ось це потрібне питання