USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Прокуратура звертається до свідків майданівських подій у Луцьку

22 Травня 2015 17:50
Слідчий відділ прокуратури Волинської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом застосування працівниками органів внутрішніх справ спеціальних засобів - світлозвукових гранат під час проведення мітингу в місті Луцьку біля приміщення Управління МВС України в області 19 лютого 2014 року.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

ЧИТАТИ ЩЕ: З ДАХУ ВОЛИНСЬКОЇ МІЛІЦІЇ В ЛЮДЕЙ ЛЕТІЛИ ШУМОВІ ГРАНАТИ

У зв’язку із цим слідчі звертались з проханням до усіх можливих очевидців тих подій та осіб, які володіють інформацією, що може бути корисною для слідства, невідкладно звернутися до слідчого відділу прокуратури області.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОТИ ВОЛИНСЬКИХ МІЛІЦІОНЕРІВ ЗА ВИКОРИСТАННЯ ГРАНАТ ВІДКРИЛИ ПРОВАДЖЕННЯ

За період з 18 березня поточного року з такою інформацією до слідчого з’явилась лише одна особа, яка надала необхідні слідству свідчення, що певною мірою ускладнює установлення всіх об’єктивних обставин у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що керівництво Волинського УМВС не змогло встановити, хто віддав наказ кидати в людей гранати під час штурму будівлі управління МВС 19 лютого та, хто виконував ці розпорядження.

ЧИТАТИ ЩЕ: «РЕВОЛЮЦІЯ» У ЛУЦЬКУ. ХРОНІКА. БАЧЕННЯ ФОТОГРАФА

Прокуратура області повторно звертається з проханням до усіх потерпілих та свідків подій біля приміщення УМВС України у Волинській області 19 лютого 2014 року, які володіють інформацією, відео- та фотоматеріалами, що можуть бути корисним для слідства, невідкладно звернутися до слідчого відділу прокуратури Волинської області за адресою: Луцьк, вулиця Кривий Вал, 29 або зателефонувати за номерами 72-22-22, 77-19-61.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Свідок Показати IP 22 Травня 2015 18:01
Бачив як навіжена юрба майданівців творила "безпредел"....
Анатоль_ до Свідок Показати IP 22 Травня 2015 18:11
Бачив як Майданівці тоді громили та палили ментів та прокурорів!
Оксана до Свідок Показати IP 22 Травня 2015 19:32
Навіжеий ти. А вони герої
Ігор Показати IP 22 Травня 2015 18:33
Так тут в першу чергу Данильчука і майданівців до відповідальності треба притягати за нищення державного і комунального майна та використання зброї...
Оксана до Ігор Показати IP 22 Травня 2015 19:32
Ой не гванди. Я була присутня і бачила як цілеспрямовано з вікна обл МВС кидали гранату в натовп.
Анонім до Оксана Показати IP 23 Травня 2015 00:20
не гванди. і що, є хтось травмований?
Свідок Показати IP 22 Травня 2015 22:08
Бачив , як впісявся Башкаленко.
Клим до Свідок Показати IP 22 Травня 2015 22:23
Як раз Башкаленко всім доказав, що він мужик. Один проти бісноватої зграї вистояв .Тільки за це його можна поважати.
ірина Показати IP 22 Травня 2015 22:15
Прокуратура вирішила перестрахуватись щоб уникнути мобілізаціі,тому і придумала своім працівникам 100% бронь від повісток,так як коли відкрите кримінальне провадження особа неможе бути призвана на службу в армію.
андрій до ірина Показати IP 22 Травня 2015 22:20
Згідний!Який прокурор схоче іти в АТО залишаючи мінімальну зарплату від 5000тис,теплий кабінет,і привілей прокурорського посвідчення!
Правда Показати IP 22 Травня 2015 22:26
Хай розберуться спочатку, хто з тих "героiв" порушив конституцiйне право на повагу людського життя та гiдностi, зокрема пана Башкаленка. Чому ж нiхто за це досi не покараний? Були там такi як Данильчук, Гузь, Бакулiн... Iх самих треба в кайдани...i на нари.
василь Показати IP 22 Травня 2015 22:27
Пани прокурори відкрийте кримінальне провадження проти міліціонерів,які охороняли вашу кантору коли штурмували УМВС а ви(прокурори) втікали через чорний хід,і некажіть,що такого не було!А зараз граєте на публіку!Хоча мало хто знає,що міліція неможе прийняти рішення без згоди прокуратури!
БЕРКУТ Показати IP 23 Травня 2015 17:02
А де справа по цім ублюдкам яки трощили державне майно, робили силовий захват органів державної влади, знущались толпою над ії представниками, ось це бездіяльність прокуратури, Справу треба відкривати по цім ментам яки лапи в гору і не здатні були виконати завдання по наведенню порядку у місці, не спроможні були навіть відстояти приміщення УМВС...
вартовий до БЕРКУТ Показати IP 23 Травня 2015 22:14
Згідний
Лучанин Показати IP 24 Травня 2015 15:05
Згоден з дописувачем на імя "Беркут" : справу треба відкривати проти колишнього начальника УМВС Терещука, який не запобіг захопленню державної установи і не вжив дієвих заходів, щоб не допустити тієї ганьби, якою покрила себе Волинська міліція, здавши 29 лютого минулого року своє управління зграї покидьків- ідіотів. На справді бойовиків у тому натовпі, що тоді був на площі, було не більше сотні, решта - споглядали на все як на шоу і Терещук мав переломити ситуацію на користь недопущення безчинства. Але він все і всіх здав. За це йому добре віддячили - не дарма поставили керувати столичною міліцією.... А ще справу треба заводити проти тодішнього начальника обласного СБУ, який також нічого не зробив, аби у місті не відбулися безлади.
Василь Показати IP 25 Травня 2015 21:01
хороші і дуже розумні слова.Чому прокурори незвертаються до громадян де активісти ПС,та інших банд формувань поділи вогнепальну зброю,що викрали під шумок в приміщенні УМВС????Чому пани прокурори????Вам прокурори не вигідно бо як будите піаритись!!!!