USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Путін вводитиме війська в Україну. ОНОВЛЕНО

1 Березня 2014 18:55
Рада Федерації Росії виступила за підтримання військової інтервенції у Крим, яку ініціював Президент Росії Володимир Путін. Про це повідомляє ТСН.

Як повідомляє "Українська правда", в суботу, 1 березня, Путін оголосив Україні війну. Спочатку вранці самопроголошений глава Ради міністрів АР Крим Сергій Аксьонов звернувся до президента РФ Володимира Путіна про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території Автономної Республіки Крим.

Зазначимо, сьогодні виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов підписав указ про незаконне призначення Аксьонова голову Ради міністрів Автономної Респубіки Крим. Відповідний Указ розміщено на офіційному сайті президента від 1 березня. У документі зазначено, що Верховна Рада АРК 27 лютого призначила Сергія Аксьонова на цю посаду з порушенням Конституцій України та АРК, а також законів "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" і "Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим".

До речі, партія Аксьонова на виборах до Ради отримала лише 4% голосів і лише 3 депутатських крісла.

Путін відреагував блискавично: вніс звернення в Раду Федерації про використання Збройних сил РФ на території України.

Так само блискавично відреагували обидві палати підконтрольної йому Держдуми.

О 17:20 вони проголосували за введення російських військ на територію Криму



У своєму зверненні до російського президента Рада Федерацій наголосила на тому, що відмова від виконання угоди, підписаної 21 лютого екс-президентом України Віктором Януковичем, трьома лідерами колишньої опозиції та міжнародними спостерігачами, несе "реальну загрозу кровопролиття в східних і південних областях України та гуманітарної катастрофи по всій країні".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 64
Путіну Показати IP 1 Березня 2014 17:19
І ще, будь ласка, до Рівного, Луцьк і Львова... Бо націонал-фашисти геть нюх втратили...
Джулія до Путіну Показати IP 1 Березня 2014 17:21
Читаючи таке, дійсно хочеться стати націонал-фашисткою, вирахувати кілька виродків по ІР, обмотати русою косою і вбити в глотку шоколадку "Рошен".
Махно до Путіну Показати IP 1 Березня 2014 17:26
Заходьте, тут вам не Крим, тут буде горіти кожна мусорюга, кожний чекіст, кожний кацап,і вжорстокості мене не упрікнеш**
СА до Махно Показати IP 1 Березня 2014 17:35
Ой не сміши. Хай но наведем порядок- тоді виступиш (хоча я в цьому особисто сумліваюсь)
ййй до Махно Показати IP 1 Березня 2014 18:57
Давайте виловлювати тролів і на місці мочити(маю на увазі верхній комент)
Патріот до ййй Показати IP 1 Березня 2014 20:18
Я згідний. Звертаюсь до такзваного Путіна знаю ти прочитаєш. Знайдем тебе і виріжим тебе і завалим.
123 до Путіну Показати IP 1 Березня 2014 18:35
Виходимо на майдан. "Путін - геть!!!"
Анонім до 123 Показати IP 1 Березня 2014 19:09
потрібно було цивілізовано чекати виборів. А тепер хто нас "Африкано-гондурасівців з бадиляками" боїться? Дивись ще через рік під владою Польщі опинимось.
Шукаю тролів Показати IP 1 Березня 2014 17:24
С*оти, ці писаки, тому підтримаю Білого і Данильчука і всіх хто ставить ціих мразів по куткам!
йййй до Шукаю тролів Показати IP 1 Березня 2014 18:58
Давайте їх найдем
ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:29
Ну что, граждане бандерлоги? Офигели?))))
ррр до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:34
почикай трохи дядя сем довго розкачується , але як піде у наступ рашка перестане існувати , та й в турків претензії до парашки є
ххххххххххххх до ррр Показати IP 1 Березня 2014 17:35
ухахаха))))))))))) мечтайте))))))))
ррр до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:37
а що парашка на безахистну Україну так герой тільки коли багато кацаби сміливі а як на рахунок з рівним по силі позмагатись
ххххххххххххх до ррр Показати IP 1 Березня 2014 17:42
В России таких как бандерлоги гасят сразу...................и тут погасят)
ррр до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:44
кацабчику не хочеш зараз вийти в центр в Луцьку і таке сказати я побачу що від тебе залишиться
ххххххххххххх до ррр Показати IP 1 Березня 2014 17:46
только не запугивайте)))))))))))))) я девушка))))))))
ррр до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:48
коментар було видалено
ххххххххххххх до ррр Показати IP 1 Березня 2014 17:49
коментар було видалено
ррр до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:50
коментар було видалено
ххххххххххххх до ррр Показати IP 1 Березня 2014 17:51
сомневаюсь, что есть чему)
ррр до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 17:51
коментар було видалено
ххххххххххххх до ррр Показати IP 1 Березня 2014 17:53
действительно ты быдло)
Бандера до до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 20:22
коментар було видалено
123 до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 18:33
Чемодан, вокзал, Моссква.
Загреб до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 19:04
коментар було видалено
українець до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 23:49
ти **ка а "не девушка". Як таких прокацапських телепнів ще земля тримає?
НЕЛУЧАНИН до ххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 18:00
те, що бандюкович за 15 лярдів продав південний схід України і Крим - вже давно зрозуміло.
Отто Показати IP 1 Березня 2014 17:35
Україна вставай!!!!!!!!!!!!!
СА Показати IP 1 Березня 2014 17:37
Всі розумні.. Давайте почекаємо і тоді побачимо
Бандура Показати IP 1 Березня 2014 17:37
Кремлівські карлики-окупанти злякались, що повстання може перекинутись в кацапію, а їм то втікати нема куди...
НЕЛУЧАНИН до Бандура Показати IP 1 Березня 2014 17:56
як нема куди ! а північний полюс ?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Березня 2014 17:56
"Россия - конченая страна ", - В.Новодворская
Анонім Показати IP 1 Березня 2014 17:56
Завтра на екстренну сесію збирається Верховна рада України, сесія буде присвячена питанню Криму. А наші Данильчуки з Гузями збирають мітинг для чергової "Боротьби з вітряками". Виходячи з вищенаписаного пропоную людям на майдані ВИМАГАТИ ВІД ДАНИЛЬЧУКА І ГУЗЯ, ЯК ВІД СПРАВЖНІХ ПАТРІОТІВ ЇХАТИ В КРИМ І ВІДВОЙОВУВАТИ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ!!!! НЕ ВІДПРАВЛЯТИ ТУДИ ЛЮДЕЙ, ОЗБРОЄНИХ ОДНИМ КАМІННЯМ, А ЇХАТИ САМИМ!
Біда Показати IP 1 Березня 2014 18:02
БІДА!!! БІДА!!! БІДА!!!
СА до Біда Показати IP 1 Березня 2014 18:17
Згідний про біду. Невже ми не заслуговуєм на краще життя. Керують нами євреї (жиди). німці і американці. А ми думаємо, що свою долю вирішуєм самі. Ганьба.
Анонім до СА Показати IP 1 Березня 2014 18:25
Щоб мати краще життя треба майданити. "Ще не вмерла Україна..., але Ми доб'ємо". Хто хоче ще йти воювати проти свого народу? Чи-то, як зараз це називають "мирно майданити"?
Ольга Показати IP 1 Березня 2014 19:01
Тут більшість тролів від комсомолу.
Анонім до Ольга Показати IP 1 Березня 2014 19:04
Якого комсомолу? Правий сектор якраз ДУЖЕ СХОЖИЙ НА КОМСОМОЛ, А В ДАНИЛЬЧУКА ПОВАДКИ ЛЕНІНА.
ДО РФ Показати IP 1 Березня 2014 19:12
путін не повторюй помилок сваго ставленика в Україні не розводь людей як котят ми не дураки не зважаючи на те що ти показуєш по тв і не залежно від того що ти заявляєш і заявляють твої міністри і радники всі прекрасно розуміють ситуацію і знають що все що відбувається це твої особисті амбіції як загорбника родикала та терориста ти проявив і виказав сваю сушність ще захопленням чечні та осетії,все це лише тому щоб показати свою силу І обєднати постродянські країни але це тобі не вдасться ЗАСПОКОЙСЯ! МИ УКРАЇНЦІ БУДЕМО ВІДСТОЮВАТИ СВОЇ КОРДОНИ І СВОЇХ ЛЮДЕЙ БУДЬ-ЯКИМИ СИЛАМИ.якщо ти всього цього не припинеш ти закінчиш ще гірше ніж твій кориш яник.
до рф до ДО РФ Показати IP 1 Березня 2014 23:55
и на ТИХОМ ОКИАНЕ СВОЙ ЗАКОНЧИЛИ ПОХОД! бояться русаки щоб це недай бог здійснилось!
хххххххххххххх Показати IP 1 Березня 2014 19:25
коментар було видалено
путин мудак Показати IP 1 Березня 2014 19:27
путин сьехал с катушек окончательно, он шизофреник, как и брежневы-ельцины и т.д...
Волинянин Показати IP 1 Березня 2014 19:34
Данильчука та Гузя в Крим хай покажуть які вони патріоти України
Ельцин Показати IP 1 Березня 2014 19:37
Конченая Росия.Мало вам терактов?Доки Умаров сделай парочку салютов))))))
Бандера до Ельцин Показати IP 1 Березня 2014 21:21
http://russian.rt.com/article/23421 Лидер украинского «Правого сектора» попросил помощи у Доку Умарова
читач Показати IP 1 Березня 2014 19:46
в тексті новини помилка - "суботу, 2 березня", сьогодні 1 березня, а не друге.
Адміністрація до читач Показати IP 1 Березня 2014 19:49
дякуємо, виправлено.
Християнка до Адміністрація Показати IP 1 Березня 2014 19:55
Бог нам суддя. Люди будьмо мудримо!!!. Нас бачать наші Герої з небес. Вічна їм пам'ять!!! Царство Боже померлим. А родинам співчуття. І давайте матеріально допоможемо і підтримаємо розумінням і щоденним піклуванням про близьких і рідних - їх дітей, батьків, дружин, сестер, чоловіків. Про кишенькових "патріотів" всі знають в своїй місцевості. Давайте не даємо хабарів і не беремо хабарів!!!!! Будуємо нову державу!!!! Не спотикаймося на старі пеньки. Покажімо себе культурними, мудрими,спокійними - ВСІ!!! Потрібний час на розкриття зловживань!!!! ВСЕ ТАЄМНЕ СТАЄ ЯВНИМ!!! Є суд Божий. Господа не обманим ніхто.
ЛЮДИ АГОВ! Показати IP 1 Березня 2014 20:05
ХОЧ ЯКИЙСЬ ШАНС ЗУПИНИТИ ЦЕ БЕЗУМСТВО. НЕБАЙДУЖІ - ГОЛОСУЙТЕ! https://secure.avaaz.org/ru/petition/Uvazhaemyy_Prezident_Rossiyskoy_Federacii_Vladimir_Vladimirovich_Putin_My_etnicheskie_russkie_i_russkoyazychnye_Ukrainy_/
я - небайдужий до ЛЮДИ АГОВ! Показати IP 1 Березня 2014 20:31
+ 1 мій голос
лісник Показати IP 1 Березня 2014 20:24
Заходьте.....то вам не чечня і не абхазія і не крим .......ви тут отримаєте партизанську війну до останнього побратима.....десятками років......ми вам будем привиджуватись.....УКРЇАНА ОДНА......слава героям-смерть ворогам....
лісник Показати IP 1 Березня 2014 20:30
Я не розумію.....подивіться на ті картини які вилучають.....цезар,наполеон,генерали.....це палата.....а тут ше путін " собиратель земель русских"......вони б//ть хворі.....тут кругом люди....живі...
Олег Показати IP 1 Березня 2014 20:31
Тепер вірю, що "Хутін пуй"...
Українець Показати IP 1 Березня 2014 20:56
Володимир Воладимирович бутьте розумні не топіть Україну в крові бо Ви можете нею захлиснутись. Не будьте "тираном" 21 століття. Чи Ви хочете ввійти в історію як людина яка розвязала ІІІ Світову війну. Я не думаю що така доля Вас влаштує.
це жах Показати IP 1 Березня 2014 21:18
Люди!Треба бути мудрими! Це небезпека і біда для всіх! всіх українців і росіян також! Для всього світу! які мітинги? Які пікети? Мир всім! В 21 столітті війна.... Так загине весь світ! одумайтесь!
Dimon Показати IP 1 Березня 2014 21:41
а мені пох*р, я, і під пулі піду за єдність України
ПОЛЯК-європеєць Показати IP 1 Березня 2014 21:55
Рада Федерації Росії лише дала дозвіл Путіну на введення російсько армії в Україну,зокрема в Крим. Думаю,коли= правий сектор=почне вішати на майданах євреїв,поляків,москалів,комуністів та =регіоналів=,тоді Путін цим правом,безумовно,скористається. Сьогодні у Східній Україніі розпочалося ,по- суті, антибандерівське повстання.В Харкові,під антибандерівськими гаслами, мітингувало близько 50 тис чол,після чого .мітингувальники взяли штурмом Харківську ОДА,вибилии звідти= правий сектор= ,хоч він і відбивався палицями,арматурою та відстрілювався із обрізів,після чого облили захоплених майданних =революціонерів= зеленкою і поставили перед натовпом на сцені на коліна. Великі мітинги ,в яких брало участь десятки тис. чол., проти= бандерівської= київської влади,відбулися сьогодні ,також,у містах Донецьку,Дніпропетровську,Одесі,Маріуполі,Миколаєві,я вже мовчу про Крим.Тепер до питання, хто= топить людей в крові=.Не зашкодить доморощеним патріотам згадати факти масової різні з боку ОУН-УПА польського мирного населення на Волині в 1943 році,що визнав польський сейм,як геноцид, в 2013 році.
Реаліст Показати IP 1 Березня 2014 23:31
Усі ті, хто підтримує агресивну політику Кремля, валіть до Московії, а Україну залиште справжнім українцям! Щиро бажаю москальському чекісту повільної і страшної смерті! Ті українці, які кажуть, що вони "русскіє", не гідні жити на нашій прекрасній землі! Слава Україні!
Петрович Показати IP 2 Березня 2014 02:08
Путін ти чортів фашист,сгори в Аду, дьявол!
Олена Показати IP 2 Березня 2014 07:29
=Справжній українець=,по вашому ,це бандерівець із =правого сектор=у,який в масці із сокирою,обрізом та мотузкою в руках залякує жінок,дітей та поліітично=неблагонадійних=?
Василь-Реалісту Показати IP 2 Березня 2014 07:40
=В 1941-1943 роках саме = справжні =українці -бандерівці розстрілювали євреїв у єврейських гетто та вирізали поляків у польських селах на Волині і також горлали:=Геть ворогів із України!!!=
АФГАН-реалісту Показати IP 2 Березня 2014 09:46
Хочу подивитись на твою морду,коли люди вийдуть з протестами проти економічної політики Яценюка =шокової =терапії,підняття цін на газ, елелктроенергію,припинення виплати дикретних ,пенсій та зарплат. Західна Україна дотаційний регіон і кормиться за рахунок ХАРКОВА,ЗАПОРІЖЖЯ.,ДНІПРОПЕТРОВСЬКА,ДОНЕЦЬКА .Золотих унітазів Януковича,яких доречі так і не знайшли,не вистачить, щоб платити Росії за газ ,виплачувати пенсії та зарплати .Круті герої від рекету,які були королями в Україні на початку 90-х,загинули від куль та ножів своїх же =побратимів=.Думаю,що так буде і з відморозками =правого сектору=.
Українець до АФГАН Показати IP 2 Березня 2014 21:45
Немели дурниць! Західні області отримують тільки коштів і Київа скільки туди відсилають. І Донецьк давно вже не кормить Україну як Ви кажете.