USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Районні й обласна держадміністрації шукатимуть нових спеціалістів

30 Березня 2015 13:00
На Волині у владних органах відбувається скорочення кадрів на 20%. Окрім того, на пенсію йде чимало працівників. У зв’язку з цим, районні й обласна держадміністрації шукатимуть нових спеціалістів.

Про це йшлося під час оперативної відеоселекторної наради голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 30-го березня.

Губернатор зауважив, що реформування облдержадміністрації вже завершується, відтак, вказівку уряду щодо скорочення працівників виконають вчасно.

«Ми ще впорядковуємо структуру штатних розписів бюджетних установ, районних державних адміністрацій та обласної. У кожній із них були свої резерви, функції часто дублювалися, відтак – кошти використовувалися нераціонально. Це недопустимо, щоб ми дофінансовували з держбюджету ті органи управління, які фінансуються з місцевого бюджету», – наголосив Гунчик.

Зі слів посадовця, у зв’язку зі змінами до законів про пенсійне забезпечення, з’явилося багато вакансій. Тому губернатор дав завдання розмістити інформацію про вакансії на сайтах райдержадміністрацій, аби найближчим часом укомплектувати штати.

Щодо реорганізації облдержадміністрації, то чиновники створили два нових управління: централізоване управління персоналом й юридичне управління, яке об’єднало усіх юристів із різних відділів.

«З усіх підрозділів ми забрали усіх юристів й об’єднали їх. Це дасть можливість надавати суттєву допомогу районам. Робота з впорядкування структури ОДА продовжується», – наголосив Гунчик.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у Волинській ОДА – більше трьох десятків пенсіонерів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
ОГОЛОШЕННЯ Показати IP 30 Березня 2015 13:02
У кого куми чи сусiди без роботи - питайте, хай приходять на залявнi 1200 грн.
знаю до ОГОЛОШЕННЯ Показати IP 30 Березня 2015 13:26
можливо у вас вони і халявні, але у нас робочий день з 8.00 до 19.00 та інколи і без обіду...оце халява...
123 до знаю Показати IP 30 Березня 2015 13:27
ну на вас напевно вся адміністрація і тримається )))
знаю до 123 Показати IP 30 Березня 2015 17:26
та, звичайно!
Анонім до знаю Показати IP 30 Березня 2015 13:27
робочий день з 8.00 до 19.00 та інколи і без обіду, яку користь приносить громадi областi?
Anonymous до Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:39
Розумнику, а давай експеримент проведем - на місяць ВСІ (ОДА, РДА, Обл- і райради, міські ради, ГЕТЬ ВСІ) органи влади в області за власний відправимо, і приміщення опечатаєм. Тільки хай тоді таким "представникам громади" громада сама ЩИРО подякує, коли область СТАНЕ - ні зарплат бюджетникам, ні пенсій ні виділення земельних ділянок, ні виконання соціальних програм, НІЧОГО. Ото заживем!
Anonymous до ОГОЛОШЕННЯ Показати IP 30 Березня 2015 13:34
Халявні? Ну-ну, то не "халявні 1200 грн.", то робота на державу НАХАЛЯВУ - ти роби все, що вумний дядя в Києві напридумає (іноді через місяць внаслідок переміни настрою "зверху" - в протилежному напрямку), май купу обмежень, звітуй про кожен чих, і жодних гарантій від держави, на яку ти й горбатишся за копійки - ні від інфляції (1200 було при баксі 8, лишилося й при 26...), ні від постійного росту цін на все - проїзд, харчі, комунапка. Плюс ЗАБОРОНА на будь-який підробіток (от цікаво, скільки, наприклад, міністр протягнув би на таку зарплату, навіть в районі чи селі десь, якщо заблокувати всі його рахунки, і давати мінімалку мінус податки, "на пожрать"). А Гонтарєвій, скотині 10000 - МАЛО! А Найєму - депутатської зарплати в 12 з хвостиком! Та НА МІСЦЯХ люди подекуди (за копійки, звісно ж, як же інакше-то?) В РАЗИ більше РЕАЛЬНОЇ РОБОТИ, а не перекладання папірців роблять, ніж той депутат! І так, є ще шикарна норма закону, на якій така зарплата і тримається - держслужбовець в нас - не громадянин виходить... Громадянам Конституція ГАРАНТУЄ право на страйк, в той час в Законі України "Про державну службу" є пряма ЗАБОРОНА участі в страйках та акціях протесту (підняв голову - звільнили, клас!). Та прописали б уже в законі 10 років тюрми за невдоволеність зарплатою! Хоча нашу владу взагалі важко зрозуміти - то мали розформувати ОДА і зробити виконкоми, тепер нові віяння почалися... Завтра - ще щось придумають на кшталт зміни назви... Вивіска міняється - суть держави у нас, на жаль, незмінна - загребти побільше жару чужими руками, маючи весь народ, і навіть людей, що НА ДЕРЖАВУ працюють за, даруйте, лохів - "сиди тихо, може косточку кинем!".
Анатоль_ Показати IP 30 Березня 2015 13:13
А чого б мене та пані Наталку Камишнікову туди не узяти? Га, громадо?
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:16
Уходит старая елiта. I шо робити молодь буде без вас умудрьонних?
Лучанин до Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:23
Дивись вперед, але і на задні колеса оглядайся. Молодь стане не молодь і все по колу...
Анонім до Анонім Показати IP 30 Березня 2015 13:35
В основному ідуть старі спеціалісти, які мали надбавки до зарплати за вислугу років та пенсію. На зміну ним повинні прийти нові за мінімальні оклади.
Коля Показати IP 30 Березня 2015 13:20
це ж такі вакансії -що будеш пахати і ті бумажки клято заповнювати за 1200 а чиновника тільки будуть рости зарплати. що тут не ясно?
Оля Показати IP 30 Березня 2015 13:38
Нічого ніхто туди левий не попаде.І не 1200 там зарплата не плачтеся. Якби така зарплата була,то хто там би сидів.Спустіться на землю
Anonymous до Оля Показати IP 30 Березня 2015 13:44
Бачила? Чи "радіо ББС" нашептало? Може в керівника високого рангу й "не така". Рядовий службовець РЕАЛЬНО такі копійки й має - ну, хай навіть 1500 "брудними" з надбавкою... Мінус податки - шикарно, правда! Мрія просто! Сплати комуналку, і зуби на полицю.
Джмол до Anonymous Показати IP 30 Березня 2015 13:55
А нафіга тоді такої роботи триматися?
Anonymous до Джмол Показати IP 30 Березня 2015 14:12
Див.. наступний комент від 123 - А НЕМА зачасту, з постійною кризою протягом багатьох років (то криздець якийсь просто) всунутися. Ну, є вакансії і нормальні, рідко, але є... І один маленький момент - ПРИВАТНИК може обдурити ще покраще, чим держава - досвід є - ні грошей, ні роботи, і ніхто не винен - все. там де треба, підмазано,і закон не писаний.
юля до Джмол Показати IP 30 Березня 2015 16:10
А куди подітися , найдіть кращу роботу то підемо!!!!
123 до Оля Показати IP 30 Березня 2015 13:51
А є вибір-десь можна влаштуватись на більшу зарплату? Основну роботу держслужбовці виконують в районах, бо вони напряму спілкуються з людьми. А зарплата при 10 роках стажу держслужби-чистими 1300 грн. А подітись інакше немає куди
123ще раз до 123 Показати IP 30 Березня 2015 16:43
чому нема вибору як на тому тижні призначили голову профспілки держслужбовців ольгу сабурову на зарплату коло 8 тисяч яка керувала пропагандою комунізму в 60-70 в обкомі чи горкомі і літ ій під добрих 80.яка колись тиранила клуби і бібліотекиза криво повішені портрети ілліча.памятаєте ольго миколаівнол.якщо замість люстраціі вам нова влада дає таку роботу а грамотну молодь викидає на біржу то світ перевернувся
Metaller555 Показати IP 30 Березня 2015 14:36
В мене питання до працівників ОДА і РДА, які тут відписувались - чому ви тоді сидите на цих роботах при таких зп? Що вас там тримає?
зебест до Metaller555 Показати IP 30 Березня 2015 15:02
Вам, напевне, важко буде зрозуміти...Проте, якщо людина десятки років поклала на алтар державної служби, то куди вже йти?
987 до Metaller555 Показати IP 30 Березня 2015 15:12
А ти можеш хоч один працюючий завод на Волині назвати, куди можна влаштуватись за більшу зарплту? Чи нерозвалений колгосп, де зарплата 1200 грн?
Луцьк до 987 Показати IP 30 Березня 2015 15:38
На німецький завод вали, там всіх дурних беруть. Автозавод бере, але треба мати голову добру. А у вас в держадміністраціях сидять одні тупаки.Що ви вмієте? Будете бухгалтером, чи економістом, менеджером працювати на заводі чи в приватній фірмі? Також ні, то ким вас взяти хіба в бібліотеку,то може потягнете.Там зарплати великі.Прийшла така працівниця з луцької міської ради,працювюала 15 років у приватну фірму не було про що з нею говорити. "О чем речь " люди.В держадміністраціях ума не надо.Написати тупорилу бумажку,дати відписку і т.д.
Anonymous до Луцьк Показати IP 30 Березня 2015 15:48
О, сонцеликий, і до вср*чки розумний! Не кажи, що людині робити, і не почуєш, куди піти... Чи ти думаєш, що в державних структурах одні "автори" тупих папірців працюють? Ну, то мені теба шкода....
987 до Луцьк Показати IP 30 Березня 2015 17:17
То чому ж ти, розумник, ще не в держадміністраціїї свій інтелект по призначенню експлуатуєш, а біля комп"ютера штани протираєш? Чи, можливо, зі свого робочого місця на німецькому заводі коментарі пишеш?
Анонім Показати IP 30 Березня 2015 15:06
вже майже рік половина рда вкраїні немають ні голів ні заступників і нам всьоромно що з неми що без їх