USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Сьогодні – річниця загибелі Романа Шухевича

5 Березня 2015 15:50
Мітинг-реквієм до роковин смерті головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича відбувся сьогодні, 5 березня.

Нагадаємо, командир УПА Роман Шухевич загинув у бою із загоном радянських спецслужб 65 років тому - 5 березня 1950 року.

«Ми усі — вояки УПА і всі підпільники зокрема, і я — свідомі, що раніше чи пізніше нам доведеться згинути в боротьбі з брутальною силою. Але, запевняю вас, — ми не будемо боятися вмирати, бо, вмираючи, будемо свідомі того, що станемо добривом української землі. Це наша рідна земля потребує ще багато добрива, щоб у майбутньому виросла на ній нова українська генерація, яка довершить те, що нам не суджено було довершити», – Роман Шухевич.



Роман Шухевич, головнокомандувач УПА

Нагадаємо, син Романа Шухевича, Юрій-Богдан Романович Шухевич в інтерв’ю для Інформаційного агентства Волинські Новини розповів, чому в Україні досі «кримінальна демократія», що потрібно, аби змінити корупційну систему, як перемогти у війні над агресором та за яких умов Україна буде в мирі з Росією.

ЧИТАТИ ІНТЕРВ’Ю З ЮРІЄМ-БОГДАНОМ ШУХЕВИЧЕМ

Сьогодні у столиці близько сотні прихильників партій "Конгрес українських націоналістів", ВО "Свобода" і громадської організації "Українська національна асамблея - Українська народна самооборона" вшанували пам'ять командира УПА, - повідомляє ТСН.



Близько 19:00 учасники акції почали ходу від Майдані Незалежності до Європейської площі, де біля Українського дому провели богослужіння, і повернулися назад, на Майдан Незалежності. Учасники ходи тримали в руках національні прапори, прапори чорно-малинові УНА-УНСО, "Свободи" і Конгресу українських націоналістів, а також запалені факели.

Час від часу вони скандували: "Слава Україні - Героям слава", "Слава нації - смерть ворогам", "Шухевич і Бандера - наші герої".

На Майдані Незалежності учасники мітингу запалили свічки на честь пам'яті Шухевича. Організатори підкреслили, що акція є виключно патріотичною.



Нагадаємо, президент Віктор Ющенко надав звання Героя України посмертно Роману Шухевичу в жовтні 2007 року.

Шухевич був нагороджений за значний особистий внесок у національно-визвольну боротьбу за свободу й незалежність України та з нагоди 100-річчя від дня народження й 65-ї річниці створення УПА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 5 Березня 2015 16:14
коментар було видалено
Сотник до Анонім Показати IP 5 Березня 2015 16:30
Рашен-тролю-не гони кацапської пропоганди на волинському сайті. Слава Україні! Героям слава!
Анонім до Сотник Показати IP 5 Березня 2015 18:10
коментар було видалено
Любомль Показати IP 5 Березня 2015 16:34
Слава Україні ! Побільше б таких людей як Шухевич - москалів би, загнали б досі за Урал
Анонім до Любомль Показати IP 5 Березня 2015 18:11
коментар було видалено
СЛАВА УКРАЇНІ ! Показати IP 5 Березня 2015 17:39
ШУХЕВИЧ - ВІРНИЙ СИН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ПРИКЛАД ТА ЗРАЗОК ДЛЯ НАСТУПНИХ ПОКОЛІНЬ, ВІД ОДНОГО СЛОВА "ШУХЕВИЧ " В москалів ТРЕМТЯТЬ КОЛІНА І КИДАЄ А ХОЛОДНИЙ ПІТ )))
Анонім до СЛАВА УКРАЇНІ ! Показати IP 5 Березня 2015 18:15
Шухевич в 1941—1942 годах проходил службу в вооруженных подразделениях Третьего рейха: являлся заместителем командира в спецподразделении «Нахтигаль», с ноября 1941 года являлся заместителем командира 201-го батальона охранной полиции в звании, соответствующем званию капитана. В 1944—1950 — возглавлял Главную Команду УПА и подполье ОУН(б). Иными словами лично ты считаешь героями Украины тех, кто служил оккупантам?
СЛАВА УКРАЇНІ ! до Анонім Показати IP 5 Березня 2015 18:42
Цікаво, а хто в 1939 році "маширував разом з "окупантами" на параді, в Бресті, в честь завоювання Польщі, а хто в середині 30-их років помтавляв цим "окупантам" зерно, сталь, ліс, хто навчав їх у військових школах та училищах совецького союза ?...
Анонім до СЛАВА УКРАЇНІ ! Показати IP 5 Березня 2015 18:51
А кто в 1937 году подписал Мюнхенский договор? Или ты не слышал о нем? А кто снабжал Германию той же сталью? И т.д и т.п. Ну а по поводу 1939 года, то большая часть Украины согласна отказаться от договора Молотова - Рибентропа, т.е. отдать вас обратно Польше.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 5 Березня 2015 20:58
коментар було видалено
Юрій до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 12:59
А я знаю, не частину України, а весь його народ, який хоче вас москалів-недобитих вигнати з нашої землі.
Анонім до Юрій Показати IP 6 Березня 2015 13:24
Еще в 19 веке украинцами называли только униатов, т.е. предателей своей веры.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 5 Березня 2015 20:59
Слава Україні !!!!!!! Героям слава !!!!!!!!!
вдв Показати IP 6 Березня 2015 01:21
да люди ви вже зовсiм з глузду зiiхали
вдв Показати IP 6 Березня 2015 01:24
дiйсно поки в кожну сiмю горе не прийде ви не зрозумiете цiнностей
Штірліц до вдв Показати IP 6 Березня 2015 11:08
коментар було видалено
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 10:05
На жаль Ющенко витащил всю цю гидоту, яка сиділа по схронам! Поліцаї і прочая нечисть продажная!
Штірліц Показати IP 6 Березня 2015 11:07