USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькій міськраді все ж ухвалили рішення про бойкот російських товарів

28 Травня 2015 16:45
Рекомендувати луцьким підприємцям обмежити реалізацію товарів та послуг країни-агресора вирішили депутати міської ради.

Проект рішення громадської організації «Бойкот» про припинення реалізації товарів, які виробляються суб’єктами господарювання Російської Федерації розглянули під час 74-ї сесії міськради 28 травня.

Депутат Богдан Шиба наголосив, що проект рішення стосується серйозної проблеми. Під час попередньої сесії проект рішення не отримав достатньої кількості голосів. Це рішення, з його слів, потрібне для громадських активістів, які працюють з мережами супермаркетів, де навіть припинили маркувати російські товари.

Він зауважив, що у Луцьку багато хто чомусь думає, що війна триває лише на сході. Депутат зазначив, що рішення необхідне тим, хто хоче, щоб Україна перемогла у війні та визволила свою територію.

У проекті рішення йдеться про рекомендацію усім підприємствам та підприємцям міста відмовитися від реалізації товарів, робіт та послуг, що виробляються, надаються, виконуються суб’єктами господарювання Російської Федерації.

Депутат Аскольд Пекарський запропонував доповнити проект рішення пунктом про припинення не лише реалізації, а й реклами російських товарів, адже, з його слів, до нього зверталися лучани, обурені, скажімо, рекламою пива «Балтика».

Депутат Роман Романюк назвав проект рішення піаром, тому що рішення, мовляв, має рекомендаційний характер, а для того, щоб зобов’язати маркувати російські товари, потрібно, щоб пройшла регуляторна процедура.

У підсумку, обранці міської громади все ж підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучани Показати IP 28 Травня 2015 16:46
Нарешті. Фашистські товари нехай Путлєр жере сам.
Анатоль_ до лучани Показати IP 28 Травня 2015 17:11
Якщо товар дешевий та якісний-мені байдуже де товар зроблено. Якщо у Росії-куплю російський. Тут покупцеві депутати не указ. Хай ті депутати, якщо їм нема чого більше робити, що хочуть то і не купляють
дідо до Анатоль_ Показати IP 28 Травня 2015 17:44
потім за твої гроші виготовлять вибухівку та підірвуть твою родину.
Анатоль_ до дідо Показати IP 28 Травня 2015 19:20
замовкни!
дідо до Анатоль""111 до дідо Показати IP 30 Травня 2015 17:14
А за гроші фабрики РОШЕН яка є в Липецьку,Росії і платить податки в казну Росії вже давно озброєли армію Росії..
лучанка Показати IP 28 Травня 2015 16:54
Я дивиюся із депутатів, які не підтримують цього рішення або пояснюють таке своє рішеннє так, як це робить Раман Романюк. Це не повага до України і насамперед до себе самого!
лучанка Показати IP 28 Травня 2015 17:00
Відмовтесь користуватися газом ....................... БОЙКОТ
дідо до лучанка Показати IP 28 Травня 2015 17:45
газ український та норвезький., а кацапський палять ахметов з фірташем.
Анонім до дідо Показати IP 28 Травня 2015 17:50
Сжигание российского газа дает, пардон - давала, основную часть валютной выручки Украины.
дідо до Анонім Показати IP 28 Травня 2015 18:04
Україна переживе. а от режим кремлівського карлика тримається на торгівлі нафто-газопродуктами.
церковна миша до дідо Показати IP 28 Травня 2015 18:42
Як раз таки навпаки.
Хай Показати IP 28 Травня 2015 17:00
Хай із газу почнуть. Навіщо він нам. Ось дров скільки - але рубати не дають. _http://www.volynnews.com/news/extreme/vlasnyk-pyloramy-na-volyni-vtratyv-derevyny-na-100-tysiach/
макс Показати IP 28 Травня 2015 17:09
Клоунада. Тепер нехай пишуть рекомендаційний лист для гаранта, щоб закривав бізнес в Росії, і для Яйценюха - щоб прикривав лавочку із постачання газу з Росії. Всі підемо жити в схрони і печери.
свг Показати IP 28 Травня 2015 18:19
товар який знаходиться на полицях магазинів вже проплачений.потрібно заборонити ввіз цих товарів в украіну ане маркувати. все це має бути вирішенне на рівні кабміну.
церковна миша Показати IP 28 Травня 2015 18:58
Перестаємо бути безмоглими макаками, включаємо мізки і швиденько набираємо в стрічці пошуковика "структура экспорта россии". Почитавши будь-яку із статей робимо висновок чим саме займаються наші депутати приймаючи такі "доленосні" для нас рішення, а головне настільки "суттєво" вони підривають економіку сусіда.
Usa Показати IP 28 Травня 2015 19:37
А белорусские товары тоже не покупаете?
Жанна до Usa Показати IP 28 Травня 2015 22:34
А Белоруссия с Украиной воюет на ее же территории?
Anonymous Показати IP 29 Травня 2015 21:51
вот читаю я эти посты кто против .... ну блин мышление на уровне приматов дегенератов .... тут больше нечего добавить ...