USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку назвали політиків, яких потрібно «викинути на смітник»

24 Липня 2014 16:37
Про недовіру політичним діячам, які протягом двадцяти років пересідають з одного владного крісла у інше йшлося, під час дискусії на тему «Як люди змінять країну».

Захід відбувся 24 липня у Луцьку. Під час дискусії йшлося про шляхи впливу на майбутнє України, враховуючи досвід розвинених демократій.

Член Організаційного комітету «Сила людей», депутат Луцькради Андрій Осіпов закликав учасників дискусії звернути увагу на те, кого обрали міським головою мешканці міста-центру регіону, де була заснована УПА – колишнього комсомольського діяча Миколу Романюка, який був першим секретарем Волинського обкому ЛКСМ України.

«Це людина, яка за посадою входила у колегіальний орган компартії, який схвалював вироки дисидентам. Минуло 25 років і він в нас керує містом. В нормальній країні це просто неможливо, він би не пройшов люстрацію», - зазначив депутат.

Він зазначив, що хотів би, щоб конкурентів у міського голови було якомога більше. Андрій Осіпов наголосив, що не вірить у те, що старі політики здатні щось змінити, не вірить ані Борису Клімчуку, ані цілій колоді подібних політиків в кожній області, які протягом двадцяти років пересідають з одного крісла в інше. З його слів, прийшов час розпечатати іншу колоду, а стару викинути на смітник.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Мудрий Показати IP 24 Липня 2014 16:45
То вже в обласній раді засіли з нової колоди-не приведи Господи таких немудрих і недалеких, ще й любителів алкоголю без міри, ото нова колода-не смішіть, поважайте мудрих. Міський голова на своєму місці, а кому так кортить туди, то треба хоч елементарної порядності і людяності навчитись, якщо не привито від природи, отак-то, діячі крупні.
Список Показати IP 24 Липня 2014 16:45
1. Ґусь 2.Андрій Осіпов 3. Доповнюйте....
Знаю до Список Показати IP 24 Липня 2014 17:08
Шиба, Бондарь і всі ті крикуни нероби!
папа Карло Показати IP 24 Липня 2014 16:49
Треба Буратіно пустити на тирсу, а потім переробити на туалетний папір.
ми Показати IP 24 Липня 2014 17:05
Осіпова першого на смітник
Олег Показати IP 24 Липня 2014 17:05
зрозуміло, ося вміє пилу в очі напустити. ти, спочатку діями і результатом роботи покажи свій рівень, а не язиком тільки працювати вмієш... нічого не маю проти мера, бо він один єдиний, серед всіх, щось реально робить для міста!
Петро Показати IP 24 Липня 2014 17:05
Сумно, що молодим так не терпиться зайняти посади. Ще не вилізли з коротких штанців, а вже топчуться по тих, хто вміє працювати. Хочете у Європу, а там досвід цінується!
Надія до Петро Показати IP 24 Липня 2014 18:47
Є і "старі"-патріоти, звісно, як от колишні дисиденти, які все життя боролися за Україну. Але ж вони не у владі! Багато знищено. А більшість - "старі" непорядні трутні! І чекати від них чогось нового - НЕРЕАЛЬНО! Перспективна молодь є, але НАРОД її не знає. Дітей трутнів вибирати не можна - це точно! Генетика!
serb Показати IP 24 Липня 2014 17:31
А Осіпов у нас вже стіііільки для громади зробив, що саме цього голослова в крісло керівне...гнати його тра, бо тільки п****ти і вміє, к****л!
11 до serb Показати IP 24 Липня 2014 18:32
морду наів адвокатик хренов.... тіки п*** ти вміє, скоро всією сімєю і малолітними дітьми припишеться в міській раді і там буде ночувати....Гнида і всі про це знають !!!
Лучанка Показати IP 24 Липня 2014 17:38
Ха-ха!!! Осіпов, мабуть, переживає, що зовсім не конкурент Романюку!
VV до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 09:28
Осіпов продав спочатку батьківщину, де народився і де проживають його батьки.... далі продав віру ,бо одружився на католичці....що і хто буде далі список можна продовжувати
НІНА ЛОГІКА Показати IP 24 Липня 2014 18:11
Тим, що не ходять на сесії взагалі: Дмитрук, Пронь, Денисовець, Гайдучик...продовжуйте список
віра до НІНА ЛОГІКА Показати IP 24 Липня 2014 20:33
А це до чого?
пр Показати IP 24 Липня 2014 18:34
а пані Осіпова, що на цьому зібранні робить?? охороняє самого милого??
Про Романюка Показати IP 24 Липня 2014 19:00
Цим під. Арам ще страти і страти до Миколи Ярославовича гнати скоро будемо цю гузятину
про осіпа Показати IP 24 Липня 2014 19:24
Порозмовляєш з цим осіпом, і таке враження, ніби в лайно вступив. Треба негайно відмиватися.
Лучанин Показати IP 24 Липня 2014 21:01
Гнати вже пора всяких Гузів, Слабенків, Шиб, Данильчуків, які окривавили волинський край
Бармалєй до Лучанин Показати IP 24 Липня 2014 23:32
А Гунчик , а Фірко ? Це нові обличчя чи старі?
Анонім до Бармалєй Показати IP 20 Серпня 2014 16:06
Гунчик, комсек совкових часів..не платиш внесків. виключим з комсомолу..тобі пофік виключим з профсоюзу. бо то школа комунізму..його слова..
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 12:21
Лучани, які ви слабозорі Стидно за вас, хоч я людина старшого покоління но знаю що державу збудують молоді а не ті що скачуть з одного крісла в інше!
Осіпов Показати IP 24 Липня 2014 22:04
Забув себе вписати в список. Number one!
Лучанин Показати IP 24 Липня 2014 23:46
Гузя на схід..в АТО ..кричяв цілу зиму "йдем в наступ йдем в наступ" . чого сховався? завелись сепаратисти хай йде тепер в наступ, покаже що не такий як про нього думають
осіпову Показати IP 25 Липня 2014 08:35
Ну й підле ж ти створіннячко. І не цвіркай в очі тою упа - не однією нею відома Волинь.
Анонім Показати IP 25 Липня 2014 08:51
Дійсно а чого той "праведник " Гузь сидить в світлому кабінеті. А хто Україну захищатиме Страшно йти під кулі.? А "герой "Данильчук де? Крикуни, крикуни прийде і на вас час! Ще собачої будки не построїли а вже дай керувати і не фіга не робити.
Анонім до Анонім Показати IP 25 Липня 2014 12:24
Ось тебе і треба на схід нікого туди не посилай А подумай хто дав молодим хоча б собачу будку побудувати іх туди старі пердуни не допустять, я вже не говорю проте щоб керувати
Анонім до Лучанка Показати IP 1 Листопада 2014 14:16
Те, що дружина в Осі католичка," повний бред". Можливо колишя .- не знаю. Нинішня - укараїнка " хр-ва". Створила благодійний центр, набирає бали для свого Осі. Нехай Ося поїде на схід, там себе покаже.Паскудні люди, брехуни. Гуманітарку по вечорам "розвозять" по знайьомим. Гнати їх в шию від влади. За гроші продадуть всіх!!!