USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку збиратимуть підписи за відставку Яценюка і Шокіна

11 Лютого 2016 08:00
Рух «За очищення влади» стартує у Луцьку.

Завтра, 12 лютого 2016 року у коворкінг-центрі «Репортер» (проспект Волі, 27, 4 поверх) відбудуться збори ініціативної групи Руху за очищення у Луцьку.

Збори розпочинаються о 12.00, - повідомляють організатори.

Рух за очищення – це результат діяльності серії масштабних Антикорупційних форум​ів за участі найавторитетніших середовищ країни, таких як Нова Країна, ДЕМАЛЬЯНС, VoxUkraine, команди Міхеіл Саакашвілі та багато інших. «Маємо шанс об'єднати усі здорові політичні та громадські середовища в Україні, але доведеться добряче попрацювати», - йдеться у повідомленні.Нагадаємо, що цілями Руху є розробка нових правил, збір підписів за відставку уряду та запровадження конкурсного підходу до призначення Генерального Прокурора України. В цілому учасники руху прагнуть оновлення країни, звільнення від корумпованої еліти, ліквідація причин корупції через зміну правил.

Одними із інструментів, які плануються використовувати – збір 1 мільйона підписів за відставку прем’єра Арсенія Яценюка та Генпрокурором України Віктора Шокіна протягом 1 місяця; масова хвиля перевірок декларацій чиновників на відповідність їх реальному стилю життя.

Координатор заходу: Юлія Сабатюк, телефон 050 687 42 19.

Детальніше про Рух можна дізнатися на сайті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
васьок Показати IP 11 Лютого 2016 09:14
Молодці ....але чи це вийде? Люди гинули як на майдані так і в АТО хоч це війна. Кожежен з нас думав, що щось таки змінеця, але одна банда змінила другу.Цікаво чи ще довго люди будуть терпіти це нахабство???????????????????
Анонім до васьок Показати IP 11 Лютого 2016 10:13
це залежить від людей, від їх активної громадянської позиції, відмови від гречки на виборах, відмови давати хабарі
Василь до васьок Показати IP 11 Лютого 2016 10:51
Кожен думав? Чим? Руйнувати будівлі, розбирати брущатку, палити все що під руку попадеться, нищити заводи, вбивати людей... Так, в цьому плані і змінилося, як і думали. Думати це означає логічно мислити. Стабільний курс, економіка ледь-ледь, але росте... Хто читав Угоду з Євросоюзом? Хто знає що насправді відбувається в тому самому Євросоюзі? Будуть терпіти, покі якась інша сторона не виділить гроші на наступний майдан. І так по колу... поки думати дійсно не почнете.
Горбулін Показати IP 11 Лютого 2016 09:18
Як це збирати підписи? Ви що, люди, подуріли? Ні, не можна, це люди - Яценюк і Ко, яких варто величати і возносити повсякчас, вони Вам, простим українцям обіцяли рай на землі, Вони жертвують собою заради України! Не можна, ні, не можна їх знімати - Вони працюють на наше спільне благо! P.S. Що, доходить тепер? Це як в приказці: не доходить через голову, хай доходить через руки/с*раку. Що хотіли - те й маєте, але ж наш українець-брат завжди не задоволений відносною стабільністю і добром і хоче примарного блаженства... Так нам усім і треба, бо не може меншість диктувати більшості, що у нас з періодичністю в десять років відбувається...
Анонім до Горбулін Показати IP 11 Лютого 2016 10:15
кожних десять років люди виявляють невдоволення владою, але наступають на ті ж граблі - знову допускають до влади підлоту
Горбулін до Анонім Показати IP 11 Лютого 2016 14:31
Так, усе вірно... в кінці кожного десятиліття життя починає потроху нормалізвуватись, покращуватись, якась стабільність, якась впевненість і на тобі... зміна влади на КРАЩИХ, ЧЕСНИХ, ПОРЯДНИХ патріотів! А що, хіба не так?
Анонім до Горбулін Показати IP 12 Лютого 2016 12:07
яка стабільність ? ти мабуть з дуба впав. дерибан бюджету, рекет підприємців (отжатіє бізнесу), безправність людей - оце твій стабілізєц по-бандювськи.
Горбулін Показати IP 11 Лютого 2016 10:09
"мінусують" поплічники Яценюка))) в Ялинковича теж такі були - так що задумайтесь над майбутнім...)))
Волинянин Показати IP 11 Лютого 2016 10:13
Ще допишіть Порошенка і Палицю!!!!
ТОлік Показати IP 11 Лютого 2016 11:02
А наступники будуть кращі? зараз обиремо нових і удемо 2 роки чекати від них змін. А ви пам"ятаєте хоч одного прем"єра щоб він для людей щось робив? Все під себе гребуть і хто б не прийшов до корита
Народна довіра Показати IP 11 Лютого 2016 11:36
Волинянин Палицю залиш у спокою .Людина на своему місці . Можє Світязь як Буковель станє курортом світового рівня!
Пан Показати IP 11 Лютого 2016 12:28
А хто ж буде кращий? Ви вірите
ПС до Пан Показати IP 11 Лютого 2016 13:40
От так наші люди завжди і думають (а хто ж буде кращий?), і в результаті із двох підарасті'''в вибирають меншого, цим самим наступаючи на ті ж старі, але відреставровані, граблі!!!
Анонім до Пан Показати IP 12 Лютого 2016 12:09
паноньку ! та нема кращого царя або пана. є ДЕМОРАТІЯ. якщо ти не розумієш, що це таке - почитай в інтернеті
Порох Чоколадний Показати IP 11 Лютого 2016 14:17
коментар було видалено
Кейт Показати IP 11 Лютого 2016 14:40
Молитесь, народ вы даже на Яценюка и Порошенка не заслужуете. Вам нужен Сталин. Вы никогда не поменяетесь сами.
сераховичі Показати IP 11 Лютого 2016 19:55
а хто входить в ту групу???і що пропонують? не смішіть! після останнього майдану депутати верховноі зради (нинішнього скликання) поклялись на крові дітей! і як вони" працюють" ???прямо замордовані тою "роботою"! і ви вірите що щось змінить ота група???