USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Москві – антивійськовий мітинг

28 Серпня 2014 10:10
У Москві, на Манежній площі, почали затримувати людей, які прийшли на мітинг проти війни в Україні.

"На Манежці за антивоєнні заклики затримано @dmtrmon", - повідомляє опозиціонер Андрій Бистров у Твіттері, інформує Українська правда.

Він уточнив, що цю людину – Дмитра Монахова – 18 червня 2013 року побила поліція в автозаку за акцію на підтримку опозиційного політика Навального.

Ольга Токарюк пише, що протестувальника, який кричав, що Росія вторглась в Україну, забрала поліція.

Сам Дмитро Монахов підтвердив: "Затримали. Що пред'являть, поки самі не знають".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ната Показати IP 28 Серпня 2014 10:18
Росіяни такі "тупі", особливо в Москві, що поки до них дійде ПРАВДА, то щоб і їм самим пізно не було.
)) до ната Показати IP 28 Серпня 2014 10:36
"Тупі" на стільки що їм дійде що вони вторглися лише тоді коли їх мобілізують і діставлять на донбас)
777 до )) Показати IP 28 Серпня 2014 10:57
Вони не тільки тупі, а й ліниві....їм важко самим подумати, краще щоб за тих мокалюг їхнє ЗМІ і влада думала, так їм простіше....ось тільки з поколіннями у них мозок атрофується і тоді взагалі гаплик....
зМІ Показати IP 28 Серпня 2014 10:52
В Москве милиция задержала единственного участника митинга против войны! http://world.lb.ua/news/2014/08/28/277465_moskve_zaderzhali_edinstvennogo.html
увч Показати IP 28 Серпня 2014 11:22
так это о чем говорит-то? А это о том говорит, что есть-таки свобода в Москве, не так ли? Захотели люди выйти на митинг за Украину и вышли. А то, что не оформили свою акцию в соответствии с законом и барагозили - так сами виноваты, нечего на правоохранительные органы пенять (это к слову о том, что "Затримали. Що пред'являть, поки самі не знають"). Заплатят штраф, особо буйные присядут суток на 15, не без этого - наперед умнее будут. Полиция лишь следит за выполнением принятых в государстве правил и норм, не более. А теперь представьте, что будет с человеком, решившим провести митинг в поддержку Новороссии или России в центре Киева. В самом лучшем случае - сядет на долго. А скорее всего будет убит. Или я не прав?
Анонім до увч Показати IP 28 Серпня 2014 11:55
Слухай ми вже звикли що в світі дуже багато людей яких треба лікувати ,а вони при тому курують величезними за територіею державою і пишуть в інтернеті коменти і бігають з автоматами по території УКРАЇНИ при чому не знають чого і від кого хачуть,так ось на таких дибілів ми просто не звернемо уваги тому що не має ніяких новоросій днрів лнрів,вона є тільки в вашій уяві хворих людей,тому вихоть і мітингуй собі! тільки що б не мати проблем заздалегідь повідом про свї наміри владу!
МІЛЬЦІЯ до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 11:58
Правельно,будемо ловити цих жизіків не живця!
Анонім до МІЛЬЦІЯ Показати IP 28 Серпня 2014 12:07
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 12:10
правЕльно....:)
лікар до увч Показати IP 28 Серпня 2014 11:59
Твереза і здорова людина так думати не може.
888 до увч Показати IP 28 Серпня 2014 12:08
руська свиня іди випий антефрізу або ще якоїсь дряні яку ти зазвичай п"еш може тебе трошки розслабить!
до увч Показати IP 28 Серпня 2014 11:52
козел ти продажний!!!
увч Показати IP 28 Серпня 2014 12:04
не знаю что я сегодня принял,но накрыло страшно! просто на нас тролях еще и испытывают какието припараты чтобы мы писали еще больше бреда,как говорил наш ЦАРЬ ВЛАДИМЕР ,чем невероятней ложь тем легче в нее поверить!