USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У волинській політиці - внутрішня люстрація

21 Липня 2014 14:35
Волинський осередок «Батьківщини» оголосив внутрішню люстрацію. Уже 10 керівників районних організацій з 20 звільнили. Назвали й нового заступника головного «бютівця» області.

Таку заяву зробив голова ВОО ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт під час круглого столу для волинських ЗМІ сьогодні, 21-го липня.

Пустовіт наголосив, що їхня партія створена в 1999-му році й нараховує 24 276 членів. З його слів, волинський осередок зараз переживає часи «очищення».

«За час, коли я очолюю Волинський осередок «Батьківщини», ми змінили 10 з 20 керівників районних організацій, цей процес продовжується. Головне завдання, яке поставила перед нами Юлія Володимирівна – дійти до кожного члена партії, зрозуміти, яке його місце в нашій політичній структурі. Ми - на стадії перезавантаження. Втім, варто зауважити, що нині в області ми - єдина організація, яка має первинні партійні осередки фактично в кожному селищі і селі», - розповідає Пустовіт.

Він представив і нового заступника голова обласної партійної організації Олександра Плісецького, якого обрали під час останнього засідання бюро Волинської обласної партійної організації.


«Я був заступником міського партійного керівника, ми виключали з партії зовсім пасивних людей, які не приймали участь в житті організації. Я вважаю, що партієць має бути активним. В партійній організації пасивним людям - не місце. Тепер буду продовжувати «очищення» партії вже на новій посаді», - говорить про плани новий заступник.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
100 Показати IP 21 Липня 2014 14:46
А Дулюк з його побитою машиною на місці.
Галя Показати IP 21 Липня 2014 14:49
Правильно роблять, бо тітьки так у них буде майбутнє, як у партії
Ковельчанин Показати IP 21 Липня 2014 15:05
Дуже правильно зробите, якщо почнете люстрацію з міського голови Ковеля - Кіндера!
позапартійний Показати IP 21 Липня 2014 15:09
Так заступником ніби був гусь. Що, вже не підходить? Доведеться йому 11-ту партію шукати.
лучани Показати IP 21 Липня 2014 15:44
Сидить секта під портретом путлєрівської агентки Тимошенко.
дідо до лучани Показати IP 21 Липня 2014 18:19
БЮТ - це секта .яка розчистила дорогу до влади Януковічу.
Всезнайко Показати IP 21 Липня 2014 19:08
коментар було видалено
123 Показати IP 21 Липня 2014 19:25
Внутрішній люстрації повинні бути піддані Пустовіт та Григоренко! Сівши у владні крісла вони абсолютно забули про простих однопартійців. Люди для них-сміття! Оцінка їх дій-вибори . Такі діячі копрометують партію та її лідера! Пролюструйте свого невдаху Дубняка,який як тінь Гамлета,за Пустовітом тиняється! Доки такі партійні діячі будуть очолювати партію-в неї немає майбутнього!
Волинянин Показати IP 21 Липня 2014 19:35
Це в робочий час проводять, коли маса різних питань, та скоро люди просто розірвуть разом з усіма бездарами у владі!
Штефан, Луцьк Показати IP 21 Липня 2014 21:09
Люстрацію ведете вкрай непрозоро. Кого звільнили? За що? Чому ви боїтесь назвати прізвища звільнених? Через це на майбутніх виборах "Батьківщина" не набере й половини того, що має зараз. А Любов Соколова, голова Нововолинського МО, буде звільнена? Вона у свій час працювала третім секретарем міськкому КПУ по ідеології. Кого ви дурите, хїлопці? Люди все бачать, знають і роблять внутрішні висновки.
Волиняну до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Липня 2014 12:01
Це проводять в обідню перерву...)