USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Українській подрузі Немцова погрожують вбивством

6 Березня 2015 12:31
Ганні Дурицькій, свідку вбивства російського опозиційного політика Бориса Немцова, в Україні погрожують вбивством.

Про це повідомили правоохоронці, - інформує УНН.

З їх слів, Дурицька сама звернулася до правоохоронців, адже невідомі погрожують вбити її. Так, 5 березня вона написала заяву до Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області. Дівчина заявила про загрозу її життю з боку невідомих осіб під час перебування за місцем проживання батьків.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за замах на злочин та умисне вбивство.

Також, хід розслідування контролює прокуратура Київської області.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін дав доручення вжити всіх необхідних заходів для захисту життя та здоров’я Дурицької як свідка у справі щодо вбивства опозиційного російського політика.

"Є звернення пані Дурицької до правоохоронних органів і я видав розпорядження, щоб їй надали особисту охорону і СБУ цим займається",- сказав він.

Як відомо, Борис Нємцов був застрелений 27 лютого на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви. Вбивці не знайдені. Подробиці розслідування не розголошуються.

Відомо, що останнім часом Нємцов працював над доповіддю про участь російських військ у конфлікті на сході України.

Опублікувати зібрані матеріали після смерті Нємцова пообіцяв Ілля Яшин. Разом з тим висловлюються побоювання, що ці матеріали могли бути вилучені слідчими, які ведуть справу про вбивство політика.

Нагадаємо, помічниця Бориса Нємцова Ольга Шоріна показала агентству Reuters записку, яку політик передав їй напередодні вбивства.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАПИСКА НЄМЦОВА ПРО РОСІЙСЬКИХ ДЕСАНТНИКІВ НА ДОНБАСІ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Якось Показати IP 6 Березня 2015 12:46
дивно, що в такому ділі свідка залишили живим і не ушкодженим. Може то якийсь папик тої дурицької і замочив Б.Н. і ніяка то не політика а звичайнісінька битовуха, правда на високому рівні, на грунті ревнощів?
ssdsd Показати IP 6 Березня 2015 13:05
звичайна шльондра ... хай пропадає... таких он в Луцьку кожна 2га
Анонім до ssdsd Показати IP 6 Березня 2015 13:19
українська пілотка приїхала в Московію погуляти...
АЛЛА до ssdsd Показати IP 6 Березня 2015 13:47
Слухайте шановний чи шановна Ви напевно живете в якомусь іншому місті а не в Луцьку.Якщо Вас образила жінка в Вашому житті то певно зробила правильно.
Лучанка до АЛЛА Показати IP 6 Березня 2015 14:32
100%
sfsf до Лучанка Показати IP 6 Березня 2015 15:17
ось і 2га обізвалася))
... до ssdsd Показати IP 6 Березня 2015 14:38
Ахахах))) тебе кожна друга в Луцьку послала?))))
укроп Показати IP 6 Березня 2015 13:07
На Пуйло працюеш??? Давай,давай,молодець!
Анонім до укроп Показати IP 6 Березня 2015 13:25
Смогтання шкодить Вашому здоров'ю...
укроп до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 13:42
коментар було видалено
... до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 14:33
*** заздрість аж пре...
Ваня Показати IP 6 Березня 2015 13:11
Да щось підозріло чому ж свідка не вбивали? Таких в Луцьку моделей теж є і не тільки в Луцьку в 23 роки та в Москві вночі з такою відомою людиною? Та ще йшла баришня додому чоловіка який в батьки їй годиться. Ну й світ зараз А ще дивуємось чому війна за таке грішіння наше
Анонім до Ваня Показати IP 6 Березня 2015 22:11
тим більше, що вона вже дала покази і описала, як виглядав вбивця.
Юра Показати IP 6 Березня 2015 13:44
Гарне таке дівча а вже з такими дорослими чоловіками і не боялась в Москву їхати ? Бідні дівчата -красуні адже вони такі наївні . Невже молодших не було і у нас в Україні
Анонім до Юра Показати IP 6 Березня 2015 22:12
вони не наївні. ти їй не зможеш забеспечити такого шикарного життя як ті папіки, із якими вони .........................
.. Показати IP 6 Березня 2015 14:12
та в нього ж дочка мабуть, не набагато менша за цю хвойду....да уж....Бориса жалко, а цю к*рву ні..
... до .. Показати IP 6 Березня 2015 14:35
Сам ти к*рва і в житті тебе ніхто, скоріш за все, і не любив.
Маринка Показати IP 6 Березня 2015 14:25
Чому зразу хвойда? Любов зла і в любому віці можна закохатись і не важливо вік . Яка різниця скільки його дочці ? Якщо Борис Немцов був розлучений з дружиною то значить у цієї моделі були всі шанси бути з ним і вона його кохала дуже як сказала її мати
Йван до Маринка Показати IP 6 Березня 2015 14:35
Марусю, ти любиш Путіна?
Лучанка до Йван Показати IP 6 Березня 2015 14:37
До чого тут путін, він проти путіна був.
Анонім до Маринка Показати IP 6 Березня 2015 15:31
Борис Немцов не був розлучений з дружиною та й не збирався
Анонім до Маринка Показати IP 6 Березня 2015 16:49
Дитинко, ці стосунки безперспективні. У нього дочка старша приблизно на років 10 від неї. 2,5 років "дуже кохала" без дітей? "дуже кохала" і не була на похороні, бо мама хвора. А " хвора мама" дає інтерв'ю журналістам. Дівчинка для втіх... Дивно, що вона, як свідок, лишилась жива.
Лучанка Показати IP 6 Березня 2015 14:48
Він вже в землі, а вона в шоці. Ви своє під носом не бачите, а чуже під лісом вам видно! Всі такі розумні, жах! Люди, схаменіться! І буде вам щастя!
Ліза Показати IP 6 Березня 2015 14:59
А хто їй погрожуєе вбивством ? Це ж основна тема а не особисте . Це вже інша тема і не обговорюється це вже називається "сплетні" слідкуйте кожен за своїм теперішнім і майбутнім
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 19:57
Якби Нємцов, через певні життєві обставини, став простим російським сантехніком, скільки б тривало їх кохання?
Анонім до Анонім Показати IP 6 Березня 2015 22:13
отож. такі дівчата зараз. "виховані" телевізором і бажанням жити круто і багато.
Анонім Показати IP 6 Березня 2015 20:03
Мама ж не при смерті.На похорони можна було б лишитися.Чи вона тільки для веселих подій.Мертвий же нічого не подарує і моря-океани не проплатить.Щось не видно, щоб вона за ним сильно тужила чи молилася за упокій його душі.Правильно, вона-для розваг і безтурботного життя, а плакати і молитися-мамі і дружині.