USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

«УКРОП» представив кандидата у мери в Луцьку

14 Вересня 2015 18:18
Українське об`єднання патріотів - партія "УКРОП" іде на місцеві вибори. Зокрема і в Луцьку. Так, широкій громадськості представили кандидата на посаду мера у Луцьку від цієї політичної сили.

Ним став голова правління Фонду Ігоря Палиці "Новий Луцьк" Олександр Товстенюк. Більше того, з його слів стало відомо, що першим номером у списку до обласної та міської рад від "УКРОПу" буде, власне, засновник Фонду Ігор Палиця.

Про це стало відомо 12 вересня, під час з’їзду партії у Києві. Тут представили до 20 кандидатів на посаду міських голів різних українських міст. Зокрема Івано-Франківська (народний депутат Олександр Шевченко), Кривого Рогу (Микола Колесник), Запоріжжя (Ярослав Гришин), Дрогобича (Андрій Швацький), Кременчука (Оксана Піддубна), Хмельницького (Дмитро Йовдій), Павлограда (Євген Терехов), Дніпропетровська (Борис Філатов) та інших.

"Я радий вітати всіх присутніх. Насправді мені непросто даються такі публічні виступи. Але я сьогодні вперше, можливо, почав пишатися тим, що я – лучанин. Я хочу подякувати за таку велику довіру Ігорю Петровичу Палиці. Це - насправді велика людина, яка всім довела, що любить своє місто, свою країну не тільки до глибини серця, а й до глибини своєї кишені", - наголосив зі сцени Олександр Товстенюк.

Окрім того, він повідомив, що Ігор Палиця очолюватиме список до обласної та міської рад. "Це значно покращує наші шанси, але й збільшує відповідальність. Проте я переконаний: ми зробимо все можливе, все, що від нас буде залежати, - і переможемо", - резюмував Олександр Товстенюк.
Додамо, серед делегатів від політсили - багато військових, бійців добровольчих батальонів. У ключі того, що політика президента наразі працює на користь країни-агресора, Блок Петра Порошенка й "Опозиційний блок" ведуть переговори про розподіл округів на місцевих виборах. Ввони кажуть, що ідуть в політику, аби змінити ситуацію на місцях, бо після війни мають величезну відповідальність не тільки перед своїми рідними, а й перед загиблими бойовими товаришами.

Одним із лідерів політсили став екс-заступник голови Дніпропетровської державної адміністрації Геннадій Корбан. Він, до слова, претендуватиме на посадо мера Києва, у політраді партії - Борис Філатов, Ігор Палиця, Андрій Денисенко, Дмитро Сіманський. Стратегічні завдання "укропівців", пояснюють учасники партії, - перехід до парламентської форми правління, нова Конституція, розвиток та захист відчизняного підприємництва, максимальні владні повноваження місцевих громад, деолігархізація, контрактна армія.

Керівництво "УКРОПу" запевняє, що виконує чисто технічну функцію. Верхівка політсили буде переобиратися, молодих та перспективних завжди помітять, підтримають та призначать на керівні посади до районних, місцевих, обласних та центральних структур партії.

До слова, відомий український письменник Василь Шкляр увійшов до політради партії УКРОП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
тиць-здиць Показати IP 14 Вересня 2015 19:43
гарна партія. - тільки от: зростуть ряди антисемітів
Са до тиць-здиць Показати IP 14 Вересня 2015 20:14
Що смачна гречка. Партія йому гарна по чьом батьківщину продаєш олігархам?
33 kvartal до тиць-здиць Показати IP 14 Вересня 2015 20:22
a ih i tak bulo dostatno.
irina до тиць-здиць Показати IP 14 Вересня 2015 22:48
понеслась борьба за власть
Я проти до тиць-здиць Показати IP 16 Вересня 2015 16:44
Хтось із Товстенюком мав нагоду спілкуватись. Мені рзповідали якісь неадаквтні реакції. Я от думаю чи варто не знаючи людини випробувати смак гречки коли від неї назад верне, а зробити вже нічого не можна.
Юра до Я проти Показати IP 16 Вересня 2015 17:14
Я мав таку нагоду. Дуже здивований був інтелектуальним розвитком та харизмою цього чоловіка.
543 до тиць-здиць Показати IP 18 Вересня 2015 06:43
Невже Палиця не має достойного кандидата, бо ж цей ..., знаю його особисто і давно, не дай бог таку людину до влади
!!! Показати IP 14 Вересня 2015 20:28
...от..і буде у нас німий мер..от..)))
??? до !!! Показати IP 15 Вересня 2015 12:16
Він не бовтає язиком а працює ефективно!
!!! до ??? Показати IP 15 Вересня 2015 19:50
Оголосіть всі подвиги кандидата!)
лучанин Показати IP 14 Вересня 2015 20:49
Дивлячись на те ,як працює команда фонду і реальна допомога,яку дають людям , хочеться вірити ,що Палиця зробив правильний вибір людини на посаду мера.
Лучанин до лучанин Показати IP 14 Вересня 2015 22:04
Все логічно, навіть не поспориш. От тільки не для народу воно, якщо знаєте як саме команда працює. Тому на словах Вам +, а в голос -!
Анонім до Лучанин Показати IP 14 Вересня 2015 22:16
Шановний лучанин.Коли в мене захворіла мама і як у фонді до мене віднеслись просто по_людськи.запропонувавши реально грошову допомогу, то я можу судити про людей.які там працюють.А оці ваші + чи - це просто пусті слова .І це було коли до виборів було дуже далеко.
онім до Анонім Показати IP 15 Вересня 2015 06:41
Шас заплачу...
не смыши до Анонім Показати IP 15 Вересня 2015 07:19
як голосувати будеш за чи проти майбутнього
Анонім до Анонім Показати IP 15 Вересня 2015 10:50
тільки пішли вони в партію, яка дійсно голоси за гречку здатна купувати. тепер я однозначно проти
Заради добра до Анонім Показати IP 16 Вересня 2015 14:49
та шо ви все про ту гречку й макарони. Плачевно боляче усвідомлювати той факт що люди в Луцьку потребують необхідного для життя - їжі. В понеділок іду на свою роботу а бабуся чиясь до мене звертається з сором та біллю в очах і просить пару гривень на молоко й хліб - чесно кажу. Вона може разів з десять вибачилась а я просто сама хотіла перед нею вибачитись, за те що не здатна захистити її завтра. Пачка гречкі, макарон чи чого там ще повірте і мені б не завадила на разів ці часи. Не злорадствуйте з тої гречки від Товстенюка, а пожалійте людей, які в європейській країні реально не мають що їсти.
лучанка до лучанин Показати IP 15 Вересня 2015 13:59
Швидко забули палиці закони 16 чічня.суд за ним плаче.
Анонім до лучанка Показати IP 15 Вересня 2015 14:47
Палиця якраз голосував за скасування законів 16 січня
бандера Показати IP 14 Вересня 2015 21:08
Добру справу робите хлопці
лучанка до бандера Показати IP 15 Вересня 2015 14:00
палиця вже все зробив,що міг.
1234 Показати IP 14 Вересня 2015 21:43
В добру путь хлопці. поборимо чиновницьку комсомолько-романюковську мафія казнокрадів. Слава Україні.
Хлоп Показати IP 14 Вересня 2015 21:59
Все, п'ять коментарiв поставили. Завдання виконано.
Баба Фрося Показати IP 14 Вересня 2015 22:43
Нєє.. Такими невпевненими промовами нас не візьмеш.. Як і глибиною чиєїсь кишені.. Наробили шуму - укроп-укроп, а виявилось укропчик
аяяй Показати IP 14 Вересня 2015 22:59
А где Констанкевич пропала?после фиаско в прошлых выборах что-то ничего о ней не слышно.Фонд теперь решил попробовать другого никому не известного кандитата,но почему Палица не хочет сам балотироваться в мэры.
Андрей до аяяй Показати IP 15 Вересня 2015 09:44
Решили поставить на темную лошадку,на авось...
Лучанка до аяяй Показати IP 15 Вересня 2015 14:02
А він там треба?
тенденція Показати IP 14 Вересня 2015 23:10
волынские семиты "беняпалы" договорились с семитами "контынеумовские пороховници", теперь мэром будет сильный, солидеризиновый комсомоло-тигипковец, а "палкин" одержит бонус "23"!
пасажир до тенденція Показати IP 19 Вересня 2015 18:50
Ну, не знаю, не встигне він АЗС з дешевим пальним в Любешові понаставляти та вікна в клубах замінити. Хоча, "по 200 гривень" в тих краях - гарантія успіху
Ольга Показати IP 14 Вересня 2015 23:14
Читаючи всі перелічені коментарі видно, що нічого не навчився волинський люд. Вам дають подачки, а крадуть у вас мільйони. Запам'ятайте, Палиця просто так нічого не робить і не дає. Люди включіть свої мізки і думайте.
Андрій до Ольга Показати IP 15 Вересня 2015 09:53
Ми були свідками діяльності ,або скоріше бездіяльності губернатора в Одесі минулого року,в постмайданний період коли там убивали людей...Сьогдні виступати йому проти законно обраного народом президента ,некоректно,м'ягко кажучи або навіть злочинно.
справедливий Показати IP 14 Вересня 2015 23:16
більшого жуліка важко найти
Валерій Показати IP 14 Вересня 2015 23:22
Вперед, на благо місту!
Степан Бандера Показати IP 14 Вересня 2015 23:25
А чому бізнесмени-мільйонери ідуть на посаду мера? Певно, щоб думати про наш добробут, латати дірки в трубах і асфальті. А хто буде робити ці ремонти? Їхні фірми, щоб потім такі мери стали мільярдерами, а гроші вивезли в офшори. Стирайте бігом цей коментар, а краще забаньте мене до 25 жовтня
Виборець з досвідом Показати IP 15 Вересня 2015 01:10
Там де багато грошей, там завжди багато прихлібателів...а от толку нам усім від цього ніякого. Гроші Коломойки...
Ігор Показати IP 15 Вересня 2015 07:04
Товариство, отямтеся...що вони прийдуть робити, це все лише милі вуху слогани ....хто очолює партію реально? - Коломойський...яка тут деолігархізація...невже мало біди нам наробили олігархи???...та всі ці буремні часи, які ми переживаємо саме через них...поставтесь до вибору відповідально, порядні люди є, а ці просто хочуть остаточно стати господарями нашого краю, такими собі феодалами на Волині
Тарас Показати IP 15 Вересня 2015 09:00
Спочатку пролетіла Констанкевич, наступні на черзі Товстенюк з Палицею. Гроші хай вкладують і від грошей ми лучани відмовлятись не будемо. Хай будують футбольні майданчики, роздають допомогу але Луцьк як і Волинь не проголосує за цих реваншистів.
Ірина до Тарас Показати IP 16 Вересня 2015 16:56
проголосує. В цих людей все є і красти як Романютка сенсу нема, тай, власне, красти що - нема. пересічні лучани не читають ці гамнятки в інтернеті, а гуляють, бавляться з дітьми, займаються спортом - живуть і фільтрують хто і що реально робить для благополуччя міста.
Elen Показати IP 15 Вересня 2015 09:24
Пан Олксандр трішки хвилюється, але це НОРМАЛЬНО, видно що людина совісна, вимоглива до себе, буде хорошим мером, якщо набере голосів. Я була б рада
віто до Elen Показати IP 15 Вересня 2015 11:40
"Пан Олксандр", як і переважна більшість нинішніх бізнесменів, не знає, що таке конкуренція, не вміє шукати рішення. Він засвоїв одне: чим ближче до влади і бюджету, тим краще. Він уміє лише парєшать. Тому керівник для міста з мажора ніякий. Товстенюк-укроп? Навіть, не смішно.
андрій до віто Показати IP 16 Вересня 2015 15:44
"не вміє шукати рішення", "він уміє лише парєшать"... то ви визначтесь чи що)))
андрій до віто Показати IP 16 Вересня 2015 15:57
кожен бізнесмен знає, що таке конкуренція)) ну ваш коментар взагалі це щось – просто еталон примітивного бездумного хейтингу. і +16 лайків насторожують якщо чесно. скільки ж вас таких тут розплодилося
Степан не Бандера до Elen Показати IP 15 Вересня 2015 19:58
Упаси Бог!
Я Показати IP 15 Вересня 2015 09:28
Таке враження що це нова партія Регіонів:)Попіарились,похвалили один-одного і розійшлися.А це нічого,що Коломойський(власник усього цього збіговиська) був у команді Порошенка?
Андрій до Я Показати IP 15 Вересня 2015 09:57
Так був,але до пори,до часу.Це як у Тараса Бульби,тільки він його не породив,а вбив.
Давайте рахувати Показати IP 15 Вересня 2015 10:27
Бізнесмен Товстенюк під крилом олігарха Палиці іде на вибори мера міста. В мера, місячна зарплата дорівнює обіду Палиці з Товстенюком в ресторані. Чого ж вони туди пруться? Дбати про людей за зарплату чиновника, не займатися при цьому власним бізнесом, адже часу для цього за турботою про Лучан не буде.... Мали нас за стадо давно, й досі мають! А хотілося б змінити їх думку про людей!
Порахували до Давайте рахувати Показати IP 16 Вересня 2015 14:51
почніть спочатку з себе і змініть свою думку про людей.
Абрам Показати IP 15 Вересня 2015 21:10
наші мусять бути при владі.
бенюк Показати IP 15 Вересня 2015 23:33
шановні а що поганого в тому що палиця -багатий?..неважливо як заробив...а головне що він знає як знайти гроші-інвесторів для міста!!(як і покійний клімчук)..ви ж кричете---вкрав!!!!...по.ф.уй!!!...вибрали до ВР ..-лапіна! від луцька..і що? ..що людина зробила? чи він приїжджає до міста? чи робить публічні виступи? чизустрічі з виборцями?...НІ!!!! зіграв на темі АТО..і все нема його===Каспер він добре прівєдєніє!! а палиця-мужик!!!
Анонім Показати IP 16 Вересня 2015 01:28
Лучани ви як телята нерозумні.Та напишіть нарешті за кого ви готові проголосувати?Багатий,не багатий , пластинку заїло чи ,що? Проголосували за пороха міліардера ,брихуна.(в якого рукі в крові),тоді не тошніть ..... Нормальні будуть через років 10-15 як підростуть(може)
коля до Анонім Показати IP 16 Вересня 2015 20:23
школяр неграмотний, бігом за уроки, мамка прийде по дупі надає!
ВасильП. Показати IP 16 Вересня 2015 07:52
Ось і дочекався виборів без вибору!!!! Пора зайнятися собою і чхати на ту Україну як усі хами олігархи. Не розумію за що ті люди воюють як що на очах народу уся ця мишача возня біля корита відбувається
Лапіна Показати IP 16 Вересня 2015 15:52
"Але я сьогодні вперше, можливо, почав пишатися тим, що я – лучанин." Почав пишатися? Може рано ще в мери? Хай хлопчик підросте! Може ще чому навчиться?! До речі, ВІЙСЬКОМАТ ВЖЕ ПРИНОСИВ ПОВЄСТКУ КАНДИДАТУ В МЕРИ???
Лучанин Показати IP 22 Вересня 2015 22:56
По стастисциці 80% людей не можуть аналізувати інформацію для прогнозування майбутьнього. Для "еліти" ми стадо.Піпл хаває от і все.Я вірю в Бога і в Україну.
Маруся Показати IP 8 Жовтня 2015 16:25
Люди! Знаю рецепт салату з укропу, смакота. Кошерна їжа. Легко об'їстися, а потім ще й тошнить.