USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

У Волиньраді «розбираються» з рішеннями попередників

16 Квітня 2014 18:48
Депутати обласної ради почали відміняти прийняті раніше рішення. Уже є перші «розборки».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів вчора, 15-го квітня.

«Ми вирішили, що потрібно переглядати певні рішення, які «протискувалися» через обласну раду, тому, відповідно, є певні проекти рішення про відміну прийнятих рішень попередньою владою в обласній раді», - каже перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.

Ці слова вже підкріплені на ділі.

Так, наприклад, ТзОВ «Зелена Енергія В» може позбутися права на користування природними надрами Волині, зокрема на видобування торфу.

Затверджений проект рішення профільної комісії облради передбачає, що депутати визнають незаконним надане право використовувати природні надра підприємством «Зелена Енергія В» та скасовує попереднє рішення обласної ради від 10.04.2013-го року про надання відповідного дозволу.

Також профільна комісія хотіла затвердити проект рішення щодо скасування дозволу використовувати певні мисливські угіддя приватним особам, втім, спільної згоди не дійшли.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
дідо Показати IP 16 Квітня 2014 19:30
Клімчукова мафія наробила справ.
Петро Показати IP 16 Квітня 2014 20:02
Цілком вірно, чим скоріше тим краще, тому що вже й так багато біди наробили Волинському Поліссі, а знущатися над природою це великий гріх який звернутий до Небес, адже Земля може нагодувати, напоїти, але сама себе захистити не може.
Так Показати IP 16 Квітня 2014 20:07
Треба гроші в свою кишеню класти. Якщо запевняють, що точно не будуть, то необхідно весь склад нової влади поміняти. Старі ще ті, повірте.
Волинянин Показати IP 16 Квітня 2014 20:10
Життя покаже хто як керує. Невідомо які пиріжки спечуть нові "пекарі".
Реаліст Показати IP 16 Квітня 2014 20:11
Цікаво що усі рішення приймались цим же складом облради. От розігнати їх усіх та набрати нових, з народу... вчительку, бібліотекаря, доярок та простих робітників от тоді буде лад. А зараз ті самі злодії танцюють під нову дудку... ЗРАДНИКИ.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 20:16
Усіх депутатів під люстрацію
777 Показати IP 16 Квітня 2014 22:37
Трішки гумору: - Доброго дня, я хочу працювати на теперішню владу. - Ви шо придурок? - А це основна умова? А серьозно - ті що лізуть на посади, тікайте звідти, поки не вигнали. Рано чи пізно їх осудять, вони скриються своїми партейками, як регіони зараз, а ви?
революціонер Показати IP 16 Квітня 2014 23:02
Грабьте награбленное!!!!!!!!!!
Ага Показати IP 16 Квітня 2014 23:44
нове сито на кілочку.
він Показати IP 17 Квітня 2014 07:58
спочатку вирішіть чи потрібен нам торфобрикет