USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Верховна Рада ухвалила закон про амністію активістів Майдану

29 Січня 2014 22:53
Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект "регіонала" Юрія Мірошниченка щодо амністії учасників акцій протесту.
За відповідне рішення віддали голоси 232 народних депутати.

Серед 13 народних обранців від Волині за провладний закон проголосували четверо - "регіонали" Катерина Ващук, Григорій Смітюх, а також комуністи Василь Демедюк і Адам Мартинюк.

Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністратиіних будівель мітингувальниками — йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади. Також говориться про звільнення автошляхів. У відповідь буде застосована амністія до всіх тих людей, які брали участь у масових заходах і перебувають під слідством, або до яких застосовані санкції.

Опозиція не збирається виконувати прийнятий щойно законопроект про амністію мітингувальників при умові їхнього розблокування адмінбудівель та готується до укріплення оборони Майдану з метою перешкодити силовому розгону. Про це в коментарі УНН розповів комендант Майдану депутат Андрій Парубій.



Законопроект про амінстію вступить в силу одразу ж після підписання Президентом та опублікування у ЗМІ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
боголюби Показати IP 29 Січня 2014 23:04
Решение принято. Ваш ход оппозиция.
Ещ до боголюби Показати IP 29 Січня 2014 23:19
Там ходу ніякого бути не може :( бо є сплачені і освоєні гроші за які певним особам необхідно відчитатись... шкода та тепер я повноціно відчуваю себе мешканцем гандурасу.... сирія, єгипет, ірак, і.т.п ХЕЛО...
Лучанин Показати IP 29 Січня 2014 23:35
Щойно із Верховної Ради зателефонував один із волинських народних депутатів і з обуренням розповів, як наша "почесна волинянка" Катя Ващук активно переконувала своїх братів і сестер - регіоналів голосувати за закон про анмістію лише у разі звільнення майданівцями захоплених приміщень. І сама проголосувала! Ганьба!!! Більше її на нашу Волинь не пустимо!
фаа до Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 00:28
Скажи свою адресу я завтра до тебе піду "висловлювати мирний протест" побачим як твоя міні держава а саме сімя зреагує.... а потім коли ти мені запропонуєш забратись геть я висловлю тобі ультиматум що піду але лише після того як ти перепишеш на мене хату :)))) Є ВЛАДА ОБРАНА НАРОДОМ !!!! ЧУЄШ НАРОДОМ!!!! БО ЯКЩО ТИ ЗА НЕЇ НЕ ГОЛОСУВАВ ТО НЕЗНАЧИТЬ ЩО НЕ ГОЛОСУВАВ Я.... ЯКЩО ТИ СЬОГОДНІ ВИГНАВ ВЛАДУ ТО ЗАВТРА ВИЖЕНУ Я....
болить... до фаа Показати IP 30 Січня 2014 09:22
чуєш народ, що голосував за цю владу! ти не народ - ти раб на чужій землі, бо все куплене певними особами з влади, а в народа вже нічого нема...народ тепер тільки зветься український, дехто з народа має ще яку хату, ту, що з краю (це ж з народа - моя хата з краю, я нічого не знаю...) Все державне майно скуплене, всі доходи виводять в офшор, казана порожня....http://www.epravda.com.ua/publications/2014/01/29/417093/ ( Приватизація-2014: під знаком росіян і Фірташа) читай "народ", який вибрав це. тобі має бути соромно НАРОДЕ за те - кого ти обираєш, за те, що обираєш собі пана, який ставить ноги на твій хребет.... а що ти можеш вигнати свого сусіда, брата - це не дивно, бо в тебе немає національної гідності, ти як собака, що буде вірно служити і за голу кстку, і за дулю під ніс від господаря...
фаа до болить... Показати IP 30 Січня 2014 09:31
О вже раб :-) а чого не тітушко чи відразу бандит:-):-):-):-) так голосував і проголосую бо твій вождь і керівник революції після майдану і після обіцянок людям на морозі їде до себе в теплу хату яка розташована поруч з хатою януковича... а отже рабом є ти рабом своїх неарелізованих бажань та волюнтариських гасел......
болить... до фаа Показати IP 30 Січня 2014 10:40
якраз мої бажання всі реалізовані, шкода вчителів, лікарів, пенсіонерів,і таких як ти....мені в житті повезло, я не злидарь далеко, але хочу жити в державі де все для людей, а не проти....я бачив, як живуть люди в інших країнах, повертаюсь сюди і різниця дуже вражаюча, дуже. Я не кажу, що опозиція в нас гідна, ні, але треба владу змінювати, треба владу лякати, трясти, інакше РАБИ не народ і не нація
фа до болить... Показати IP 30 Січня 2014 11:15
Я теж бував і бачив як в німетчині один одного здають наіть за порушені правила дорожнього ругу бачив як там платять податки а не думають як змахлювати бачив як громадяни поважають обрну ними ж владу бо розуміють що владу змінити можна а поовагу повернути ні... а у нас громадяни згідні на таке????? Да у нас кристально чесну людину поостав начолі всерівно буде бандит, злодій, тітушка.... ПОВАЖАТИ ПОТРІБНО СЕБЕ ТТА ІНШИХ ГРОМАДЯН ТИ НЕПОВАЖАЄШ МЕНЕ ЗА МІЙ ВИБІР А Я НЕБУДУ ПОВАЖАТИ ТЕБЕ... ЗАМКНЕНИЙ КРУГ А КРАЇНА ВДУПІ...
Лучанин до фаа до фаа Показати IP 30 Січня 2014 16:28
А ти, як я зрозумів, разом з цією бандитською владою теж добряче присосався до корита з народним добром і жируєш, не маючи на своїх пальчиках жодного мозольця... Фу-фу, гидота! Доберемося!..
фа до Лучанин до фаа Показати IP 30 Січня 2014 23:53
Не обіср*** :)
Слава Показати IP 29 Січня 2014 23:45
Катя Ващук ghjlf;yf ndfhbyf
Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 01:42
Легітимно прийнято у Верховній Раді відміну законів, що приймалися 16 січня і які викликали обурення частини суспільства і захват бойовиками Євромайдану вулиці Грушевського з наміром силового захвату Верховної Ради та Кабміну, чому завадив "Беркут". Легітимно прийнятий о 23 годині 29 січня Закон про амністію, який передбачає звільнення затриманих протестувальників та лише приміщень влади, що не хоче прийняти опозиція. Видно, закони будуть прийматися більшістю і дальше, але якщо їх буде ігнорувати опозиція і частина нашого народу, то розвал держави і розкол України неминучий...
Янукович красавец Показати IP 30 Січня 2014 06:31
Разводил и разводит нациков, начиная с 16 января, тем самым заработал себе голоса на выборы 2015, майдануйте дальше и потом дружно мыть ж*пы европейца и ремонтировать квартиры москалей:-)
ми всі в ж... до Янукович красавец Показати IP 30 Січня 2014 09:28
наша влада виганяє свій народ "дружно мыть ж*пы европейца и ремонтировать квартиры москалей:-), тільки ті, що не хочуть цього робити протестують, завдякі владі весь світ вважає, що ми гідні тільки мити ж*пы европейца.....всі хто біля корита лікуються, вчаться, відпочивають і складають (і ТВОЇ) гроші у Європі, і мають нас в своїй- українській ж*пі
фа до ми всі в ж... Показати IP 30 Січня 2014 09:34
Що ти бредиш який весь світ... всі тільки і думають як залізти тому укру в кишеню в тому часлі і богаті єврохрейці... їхню підтримку ми вже побачили і в 2004 і в 2010 і в 2013... Трандоболи демократичні...
ми всі в ж... до фа Показати IP 30 Січня 2014 10:44
гарна позиція, ти хотів, щоб прийшов дядько Сем і за тебе все вирішив, щоб ти тільки сидів на печі і їв калачі. В твою кишеню залазить влада, чиновник, бюрократ - відкривай ширше свої кишені....а любому європейцю твоя порожня кишеня до Ж...
фа до ми всі в ж... Показати IP 30 Січня 2014 11:19
Хочу щоб сем принаймні не мішав... сем в 2008 зробив скачок з 5 до 7 зараз рообить до 9 в таких умовах любому бізнесу ж..па тому я навіть не за митєве покращення адже це міф я за стабільність буде стабільність все буде...
ми всі в ж... до фа Показати IP 30 Січня 2014 12:31
Сьогодні «малий» бізнес затиснутий з усіх боків: різні інспекції, податкова, правоохоронці, рейдери... Сама система ведення бізнесу в Україні має дуже високий рівень корупції. Для того, щоб більш-менш вдало вести справи, підприємець повинен, скажімо так, стимулювати контролюючі органи. Підприємець, як один в полі воїн. Він не може лобіювати законодавство, яке допомогло б йому вирішувати різні проблемні питання. І він не може себе повноцінно захистити. Особливо, коли проти будь-якого власника, озброюється ціла група державних служб, які мають до нього грошовий інтерес. Йому з ними практично не впоратися (це підтвердять тисячі підприємців) доводиться відбиватися від знахабнілих чиновників. А відсутність низьких кредитів для підприємців, які могли б допомагати розвиватися бізнесу за невеликий відсоток…Ставлення до підприємців просто жахливе. Складається враження, що чиновники (влада) роблять усе для власної зручності і збагатіння . Ви бачили, як працюють малі підприємці у Чехії, Польщі? Все настільки прозоро, що обходити закон просто немає сенсу. Дали б розвиватись малому і середньому бізнесу і оце «сем в 2008 зробив скачок з 5 до 7 зараз рообить до 9» ніякого впливу не мало б….
FA до ми всі в ж... Показати IP 30 Січня 2014 13:48
Що ти таке кажеш... ти десь це прочитав і пишеш???? Я сам підприємець за 3 останні роки в мене не було ЖОДНОЇ перевірки чуєш ЖОДНОЇ!!!! коли за Юлі Віті шманали як малих дітей....І податки у нас чуть не найменші я ПП і плачу єдиний соц внесок + 250 грн єдиного в 1000 вкаладаюсь!!!!.... НАйбільше витрат йде на оренду місця бо наші хитрожопі полішуки не можуть скаласти ціну за квадратний метер... подивись на європу і їх податки і зрозумієш різницю.... Якби ще було поменьше хитрожопих громадян які ніде не зареєстровані і працюють тими ж будівельниками, сантехніками, доглядалками.... а платили б хочаб як і я то диви і гроші на соц виплатьи були б!!!! ЄВРОПУ РОБИТЬ НЕ КЕРІВНИК А ГРОМАДЯНИН!!!! В ЄВРОПІ СМІТЯ НАШІ НЕ ВИКИДАЮТЬ А У НАС МОЖУТЬ....
ми всі в ж... до FA Показати IP 30 Січня 2014 14:47
То ти не підприємець, ти торгаш з базару...припиняю сперечатись...не бачу сенсу. той що перепродує з накруткою 300% не підприємець..удачі в бізнесі
ФА до ми всі в ж... Показати IP 30 Січня 2014 23:52
Ні чуваче я фермер :) працюю на відміну від таких ледащо як ти на землі:) а дискусія дійсно безглузда про таких як ти пишуть ГОРОХОМ ОБ СТІНУ :)
читач Показати IP 30 Січня 2014 12:27
самозваньці мають звільнити захоплені приміщення і крапка.Хай радіють що їх судити за бандитизм не будуть,Так за штурм гроші отримали,тепер хазяіва мають дати команду на вихід.Погралися і досить,зате начальниками побули,гусі мають щіпати траву.
читачеві до читач Показати IP 30 Січня 2014 12:44
о, Ви вже владу "хозяїном" називаєте, а народ - "гусями", Да Ви просто полКАН (чи туЗІК)