USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Волинян рятуватимуть від російського фашизму

22 Листопада 2014 09:39
Ігнорувати товари окупантів, закрити філії російських банків та припинити виїзд робочої сили з Волині в Росію хоче депутат Волиньради.

Про це повідомив народний обранець Василь Пецентій у своєму запиті під час 31 сесії облради 21 листопада.

У зв’язку з агресією фашистської Росії він закликав голову обласної ради Валентина Вітра створити звернення до громадян про ігнорування товарів та послуг з Росії, закриття філій російських банків в області, припинення перевезення продуктів та переїзд робочої сили в Російську Федерацію, переїзд робочої сили, оскільки ці дії забезпечують та укріплюють російського агресора. Агресор воює з Україною, завдаючи їй людських жертв та матеріальних збитків, анексувавши Крим.

«Поширення російського фашизму та агресії дійде і до нашої області, тому уклінно прошу Вас та депутатів обласної ради підтримати таке звернення», - звернувся до Валентина Вітра депутат.

Колеги його запит підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ЗРАДА! Показати IP 22 Листопада 2014 09:47
Когда ТЫ не желаешь мёрзнуть и даёшь правительству Украины право покупать газ и уголь у России, ТЫ своими руками убиваешь УКРАИНСКОГО СОЛДАТА! ТЫ оплачиваешь из своего кармана УБИЙСТВО ПАТРИОТОВ! На ТВОИ ДЕНЬГИ вооружают добровольцев из Пскова, Омска, Грозного и Махачкалы! На ТВОИ ДЕНЬГИ покупают тушёнку, шпроты и паштет для УБИЙЦ украинских патриотов! На ТВОИ ДЕНЬГИ покупают им билеты В УКРАИНУ! Будь ПАТРИОТОМ и откажись от ВСЕГО российского!
123 Показати IP 22 Листопада 2014 09:47
...перестати купувати газ, закрити підприємтсва на території рф, що належать громадянам України... Люди снікерс бойкотують, а уряд 3 млрд.дол. на газ викинув для підприємств олігархів, дурячи людей , що інакше ті зимою замерзнуть.
Корінний лучанин до 123 Показати IP 22 Листопада 2014 10:02
А ШОКОЛАДНИЙ ПЕТРО свій БІЗНЕС не продав відкрито і прозоро , як обіцяв народу, у Расєї і далі бізнес свій розвиває !
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 22 Листопада 2014 13:17
це тому що Росія нам не ворог і не була, їм тільки траба щоб ми так вірили
Корінний лучанин до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 14:52
Я про те , що не треба нагло БРЕХАТИ народу і це вже постає питання ДОВІРИ! Не можна обирати ПРЕЗИДЕНТОМ олігарха , та зека подібного до Янека.
прл Показати IP 22 Листопада 2014 10:05
ідіоти
Лучанка Показати IP 22 Листопада 2014 10:37
Згідна- ідіоти. Наступні кроки вимальовуються: зпалити усі книги російських авторів, а також літературу російською мовою, перейменувати усі вулиці міста, які названі на честь осіб з російськими прізвищами ( не важливо, що цей персонаж загинув. наприклад, за Волинь), забронити вивчення російської мови і культури, штрафувати за використання російської мови поза межами своїх осель. Заборонити російські соціальні мережі. Заборонити називати дітей російськими варіанти імен! Вирубати усі берізки! Заборонити вушанки! Пятикутні зірки- символ тоталітаризму. Знищувати навіть у природі! Дід Мороз- явище російське, не кажучі про Снігуроньку- ЗАБОРОНИТИ! Ялинка теж асоціюється з РОсією... ЗАБОРОНИТИ! Усі слова в українській мові, котрі нагадують російський варіант- ЗАБОРОНИТИ! Краще використовувати польські, англійські, американізми ( додаткові бонуси) і т. і.
Юрист до Лучанка Показати IP 22 Листопада 2014 11:55
коментар було видалено
оля до Лучанка Показати IP 22 Листопада 2014 14:44
ДУЖЕ ШКОДА -ВИ ХВОРА І ДУЖЕ ШКОДА ЩО ТАКІ ЗАРАЗ БІЛЯ КЕРМА КЕРІВНИЦТВА В УКРАЇНІ-ЦЕ БІДА.
Лучанка до оля Показати IP 22 Листопада 2014 15:30
Я хвора? А не ті, хто біля керм України зараз? Я тільки змоделювала наступні кроки боротьби з "російським фашизмом" у нашій країні. Це моя іронія, а те, що буде відбуватися у країні , повірте, буде ще дебільніше, ніж те, що нафантазувала я. Дещо ми вже проходили після 2004 року. Це було зовсім не смішно...
Анонім до Лучанка Показати IP 22 Листопада 2014 16:41
брєд сумашедшої. ))берізки, вушанки....
Лучанка до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 17:09
Фантазії на тему...Не більше...До речі, сама була свідком, коли дівчина у кафе робила клієнту каву-амерікано і прикрасила зверху квіточкою з шоколада , а клієнт, як чорт від ладану :" Не потрібні мені радянські зірки! " Дівчина розгублено: " Це-квіточка..."
Психіатр до Лучанка Показати IP 23 Листопада 2014 11:16
ведіть такого клієнта до мене
Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 11:34
Я перестану їздити в Росію на заробітки а він мені свою зарплату буде кожен місяць віддавати???
Юрист до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 11:52
Ти ніколи неперестаниш їздити на заробітки у россію - тому що ти раб та чухраїнський полишук
Анонім до Юрист Показати IP 22 Листопада 2014 13:18
юрист це ще та сволота що плазує на горі інших
Анонім до Юрист Показати IP 22 Листопада 2014 14:11
Взагалі то юрист якщо ти з Волині то також полишук.
Продавнiй какл Показати IP 22 Листопада 2014 12:14
Тихо, шифером шурша, крыша едет не спеша...
Анонім до Продавнiй какл Показати IP 22 Листопада 2014 12:37
И от шифера откажемся,пережиток российской оккупации,вернемся под соломенные дахи.
Стас Показати IP 22 Листопада 2014 12:58
А давайте вуха собi вiдрiжимо, нехай Путiну стане гiрше. Слава доляру!
пан Показати IP 22 Листопада 2014 13:19
Просто смешно насчет заробитчан. Сдаю для СБУ: на строительстве северного потока граждан Украины очень много. Значительная часть из них уклонисты от призыва. Работают хорошо. Если ты специалист ( по импортной технике) зароботки 80-90 тыс. Обуты , одеты, накормлены. Соцпакета нет. Есть и волынские, черновицкие, франковские. Дружат с белорусами. , у которых другой статус. Ну и зачем им так званий патрiотизм?
Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 13:41
Я пам"ятаю, як колись у Епіцентрі падали, бо їхні товари вбивають людей. Що Епіцентр закрився. ? Не займайтеся єрундою, бо так і до діагнозу не далеко. .
Андрій до Анонім Показати IP 22 Листопада 2014 13:58
До речі, а де ті придурки, що падали в Епіцентрі? Познаходили теплі місця в громадських радах, грандососять, і їх вождь вже майже депутат ВР. Так що їм тільки на користь пішов російський товар. А цього депукака на безлюдний острів і видати дві банки фарби, бажано українського виробництва, синю і жовту. пофарбує острів і буде йому щастя. Заодно і простим людям мозок морочити не буде своєю діяльністю.
йог Петя Показати IP 22 Листопада 2014 15:17
На продовження теми: 1. Людям, які мають російське прізвище - підвищити плату за квартиру на 100%. 2. Усі, хто їздять на російських авто платитимуть за бензин на 100% більше ... Ви не тим займаєтесь. Нехай наші обласні депутати займаються реальними справами, а не питанням типу заборони російських товарів, перейменування вулиць і памятників бандері
диво до йог Петя Показати IP 22 Листопада 2014 16:39
ТИ ДЕБІЛ ЧИ ПРИКидУЄШСЯ. ЩО НЕ МАЄ ДО ЧОГО ДОЄ...Я ТІЛЬКИ ДО ЛЮДСЬКИХ ПРИЗВІЩ??? ЩЕ ТІ ЛЮДИ, ЯКІ МАЮТЬ РОС. ПРИЗВІЩЕ БІЛЬШЕ БОРЯТЬСЯ З РАШИЗМОМ ЧИМ ТИ...
йог Петя до диво Показати IP 22 Листопада 2014 16:45
я - прикидуюсь, а ти - ні
000 Показати IP 22 Листопада 2014 22:34
Нас треба звільняти не від російського фашизму, а від власного доморощеного ідіотизму, який наглядно демонструють пецентії.
Микола Показати IP 23 Листопада 2014 03:50
Слава доляру, євро слава.
сірий вовк Показати IP 24 Листопада 2014 08:51
Піцькентію, що хочу, те і буду купувати, куди хотів, туди і буду їздити, армії допомагав і буду допомагати. І працювати, виховувати дітей буду в Україні, тому, що це моя Батьківщина. І не потрібно виставляти на показ свій дутий псевдопатріотизм