USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Волинська митниця може перейти в управління іноземних компаній

11 Лютого 2016 17:02
Чотири українські митниці переходять в управління іноземних компаній. Так, Кабмін схвалив проект концепції реформування державної митниці, згідно з яким Волинська, Львівська, Закарпатська та Чернівецька митниці мають перейти в управління іноземних компаній.

Про це під час засідання Кабінету міністрів повідомила глава Мінфіну Наталія Яресько, - інформує "РБК-Україна".

Міністр зазначила, що це дозволить гармонізувати роботу митниці зі стандартами ЄС, а також ліквідувати корупцію.

"Для цього ми пропонуємо новий формат роботи на митницях в 4 прикордонних з ЄС областях - Волинській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій", - сказала Яресько.

З її слів, фінансування митниць здійснюватиметьсяза донорські кошти. Для надання консультативних послуг ДФС на цих митницях планується залучити міжнародну компанію з великим досвідом у сфері реформування митниць.

Пілотний проект може бути запущений вже за кілька тижнів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
сераховичі Показати IP 11 Лютого 2016 17:50
митники тепер спати не будуть! невже прийдеться працювати за одну зарплату??? жах.
User до сераховичі Показати IP 11 Лютого 2016 18:27
Де ви бачили митника, який працює на одну зарплату? Таке тільки в казці буває. А по темі, то дуже хотілося би подивитися на нашу митницю під керівництвом британців чи французів. Бо з нашими "керовніками" порядку там не буде ніколи.
Василь Показати IP 11 Лютого 2016 19:00
Пряма здача національних та державних інтересів та кордонів. І тут ще кожен обговорює як хто буде працювати? Люди, схаменіться!
Ксю до Василь Показати IP 11 Лютого 2016 21:00
Василь, мабуть, або сам митник або має родичів....
опа до Василь Показати IP 11 Лютого 2016 21:04
Василь напевно митник)
ку user Показати IP 11 Лютого 2016 20:05
Я пропоную взагалі все віддати під зовнішнє управління, а що свогож розуму і гідності немаємо зате добре вмієм рєвалюції робити давати їм гучні назви щоб потім комусь країну віддати.
ЯКИМ Показати IP 11 Лютого 2016 20:18
пан ВАСИЛЬ перелякався---мабуть у нього родичі чи друзі трудяться в поті чола на одній з цих митниць.
Петя Показати IP 11 Лютого 2016 21:37
...і президента,премєра, голову верховної ради, теж іноземців. Клас!!!
Ковель Показати IP 11 Лютого 2016 23:47
А що робити коли ми такі безпорадні
Наступні будуть Показати IP 11 Лютого 2016 23:53
Прикордонники а потім вже ми раби а сеня і яреська будуть жити у Швейцарії за гроші які отримають за продаж держави
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 13:11
Самі житмуть а людям не дадуть.
інна Показати IP 14 Лютого 2016 06:23
і правильно зроблять. бо з нашими хамливими митниками неможливо потрапити в европу. стидно шо ти украінець. сидять,морди понаідали. і лише вимагають"на каву" а чому я маю платити,коли я не порушую закон. сидять в тих будках і або сплять,або гавкають